Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sdd2


sdd2
veterán

Már olvasom is a tesztet, már vártam :C

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#2) NoMagix


NoMagix
addikt

Nem is olyan rossz, kezdésnek pont jó a HTC-től.
Ez a telefon előrejelezheti a Samu új S Duos árát is, ami ennél biztosan drágább lesz, kérdés, hogy abban milyen akku lesz, mert a HTC szerintem egy kicsit aláméretezte!

[ Szerkesztve ]

(#3) elpatkorado


elpatkorado
aktív tag

Olvasom, is. Kinézetre nagyon a toppon van. :C

(#4) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Azért fura azt olvasni, hogy egy 1Ghz-es proci, 512 RAM, és az Adreno 200 egy alul méretezett vas:) Pár éve mennyire örültünk volna neki :D

Azt viszont sosem értettem az ilyen két kártyás készülékeknél, hogy miért jó az, ha már egyszer belevágnak, hogy nem csinálják meg rendesen, és nem bír egyszerre mindkét hálózaton aktív maradni.
Ennyit lehet ezen spórolni? :U

Everybody lies.

(#5) Dominó85


Dominó85
veterán

A hardver még so-so, de ez a kamera csapnivaló. Egy jó koncepciót vágtak vele haza. :F

* Péter - 06302461862 *

(#6) kcsa válasza Barthezz2 (#4) üzenetére


kcsa
veterán

Ha mást nem, akkut biztos spórolnak valamennyit.

(#7) elpatkorado válasza elpatkorado (#3) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

Hát, a kinézeten kívül nem sok minden tetszik, és majdnem szívrohamot kaptam a 110K láttán, aztán megnyugodtam egy kicsit a 80K-nál (bár szerintem foghatott volna vékonyabban a HTC cerkája).

[ Szerkesztve ]

(#8) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

kamera körüli öncélú placcs-nak mi értelme van?
Pedig szép lenne.

(#9) Simon02


Simon02
tag

Ezen az áron nem tudom ki fogja megvenni :U Ha normális kamerát raknak bele, és nem ilyen kicsi aksit, ja és árban nem lépné át az 50-et, nem is lenne olyan rossz (csak már 3 HA van a mondatomban...)

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Simon02

(#10) petymeg


petymeg
addikt

Nem tudom mit akarnak ezzel a kétéves HW-rel, meg ezzel a gyönge kamerával... Ha ezek jobbak lennének, biz lecserélném a Sonymat erre és a céges sim-et is ebbe dugnám, nem kellene két telefonnal szerencsétlenkedni.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#11) sdd2


sdd2
veterán

Köszönöm a tesztet Rusi :R

A telefon kamerája nagyon ótvar, jót lehet vele festeni másra alkalmatlan. Hardver elég gyenge de a HTC kipréselte belőle az összes lét mert elég szépen fut a gyenge hardverhez képest a szoftver, igaz butított verziója. Nagyon kellemes készülék különben csak azt a pici recsegést és a burkolat illesztéseinél lévő rést kéne orvosolni. A HTC majdnem megcsinálta elsőre, várom a Sony mit tud hozni első körben. Ennél kicsivel jobb hardver (pl MSM8255) és legalább egy Xperia Mini szintű kamera ami nem egy nagy eresztés de legalább használható kategóriát bőven megüti. Az a fém keret körbe nagyon tetszik, 65-70K-ért már elgondolkodtató ajánlat lehet a gép. :)

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#12) tjb007


tjb007
nagyúr

One X érzés fél áron csak ne lenne ennyire szándékosan elrontva. A kamera egyenesen sz@r, az a ronda bumszli a kamera körül nem tudom minek kellett oda, az árról meg inkább ne is beszéljünk de ezt tudjuk be annak, hogy ezt (meg a többi Desire V modellt is) a kínai piacra szánták így ez hivatalosan nem is lesz elérhető nálunk.

(#10) petymeg

"Nem tudom mit akarnak ezzel a kétéves HW-rel"

Még egy éves sincs, nem hogy kettő :U

[ Szerkesztve ]

(#13) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Close enough. Talán kihozták a legtöbbet a gyenge vasból, de attól még eléggé túlárazott.

<< Heimdal >>

(#14) JanFe


JanFe
aktív tag

Nem is rossz, bar volna rajta mit javitani (pl. kamera) :)

"There is nothing permanent except change"

(#15) amanoba


amanoba
őstag

Külsőre nagyon bejön, tetszik a szappantartó forma.
Még a belsővel is ki lehetne egyezni, nade az akku...amikor egy simes készülékek 1300-1500 mAh körül bohóckodnak, ebbe miért nem mertek legalább 2000-est tenni? :U

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#16) elpatkorado válasza amanoba (#15) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

Nem akarták túl jóra megcsinálni. :U

(#17) NoMagix válasza elpatkorado (#16) üzenetére


NoMagix
addikt

Ha, már csak egy telefont vennél náluk, akkor legalább aksikra költsél többet! :DDD

(#18) elpatkorado válasza NoMagix (#17) üzenetére


elpatkorado
aktív tag

Aha. ;]

(#19) peestee83


peestee83
aktív tag

Nem tudom, nekem nagyon nem tetszik... a forma még rendben van, de a kamera körüli rész...szerintem szörnyű - olyan gagyi hatás, vagy nem tudom :Y
A kamera hagy kívánni valót maga után, bár a pillanat gyors lefotózásához elég az is
A vas kezdő droidosoknak, vagy átlag usereknek szerintem még jó.

Ha az ár végleges lesz, és rendes, akkor (talán) megéri megvenni

Cor ne edito

(#20) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

A legjobb kétkártyás készülék érkezett meg.

(#21) mrlujoak


mrlujoak
veterán

A kamera körüli eltúlzott terület, kiemelve miért kellett?!

Egy csapásra hazavágja a hátlap képét - ha már a benne foglalt kamera nem épp jó - legalább a körítés lehetett volna szép.

Egy dolgot tudok csak elképzelni, mégpedig azt, hogy egy-egy szolgáltató oda tamponozná a logóját, DE ekkor tudatosul bennem a kétkártyás mivolt, ami viszont nagyjából ki is zárja a szolgáltatói megjelenést, így a logózást is... :U

A beats b bogyó ott pont jó lett volna, de így üresen fujj...

"Friss és jeges, mármint ha a szoftverről van szó, mivel az Android 4.0.3 verzióját találjuk rajta"

Relatíve friss. Még ha a JB nem is vesszük, akkor is van már frissebb ICS verzió, így inkább relatíve friss... :U

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#22) lohn


lohn
tag

Ígéretes, a második generációba beruházok. Abba talán majd már egy kicsit komolyabb hardvert pakolnak + elolapi kamerát is.

https://www.youtube.com/channel/UCgMa4yBZEp-ALnsqH_ZtvrA

(#23) sdd2 válasza mrlujoak (#21) üzenetére


sdd2
veterán

A 4.0.3 azért elég friss, 4.0.4 csak pár géprn van, JB meg csak a referencia gépeken van. :)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#24) mrlujoak válasza sdd2 (#23) üzenetére


mrlujoak
veterán

...éppezért egészítettem ki a "relatíve" szóval... Nem hamis az állítás, de nem is épp teljesen igaz. Lágyítottam egy kicsit.
Egyébként pont neked is olyan van, amin ICS-ből 4.0.4 van... Meg még 11 modellen csak attól a gyártótól. ;)

A JB-t pedig pont ezért csak említettem, és nem is vettem ide... ;)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#25) Beri78


Beri78
őstag

nagyon szép készülék, de a mai gépekhez képest tényleg nem egy top

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#26) gzbotii


gzbotii
veterán

Nem rossz. Az egyiik legjob ketkartyas jelenleg, minde szempontbol (kinezet, anyaghasznalat, OS, vas)

Bar kar, hogy kicsit nem erosebb vas kerult bele :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#27) sdd2 válasza mrlujoak (#24) üzenetére


sdd2
veterán

Tudom mi van a telómon, de a 4.0.3 szerintem elég friss vagy ahogy mondtad relatíve friss. ezen nem fogunk összeveszni, nagyon minimálisan bele lehet kötni de nekem nem áll szándékomba mert az állítás azért szinte teljesen valós.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#28) gzbotii válasza mrlujoak (#24) üzenetére


gzbotii
veterán

Nagy a Sony :N

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#29) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Mivel gyakran írtok olyan készülékekről is, amelyeket itthon nem igazán forgalmaznak, ezért bátorkodom javasolni, hogy amennyiben hozzá tudtok jutni, akkor tesztelhetnétek a Lenovo valamelyik kétkártyás mobilját is. Például az A780 pont fele ennyiért beszerezhető külföldről és a specifikációi alapján semmivel nem rosszabb ennél. Szerintem borzalmasan sok az a 80k a Desire V-ért és ennyiért nem sok embert fog érdekelni, bár - el kell ismerni - tényleg nagyon szép.

(#30) TIT


TIT
veterán

1 Ghz-es proci és 512mb ram van a sony xperia mini,raybe is és simán tud hd-t és nem gyenge hardware,akkor ennél miért lett hirtelen gyenge?
Akkor milyen a galaxy mini?Csoda,hogy megy :)

(#31) osztraksajt válasza TIT (#30) üzenetére


osztraksajt
őstag

Az nem ugyanaz a proci.

(#32) sdd2 válasza TIT (#30) üzenetére


sdd2
veterán

A processzor fajtája a nem mindegy... A Mini-ben egy MSM8255 van ami sokkal fejlettebb mint az itt alkalmazott MSM7227 felturbózott A változat, kvázi a 600MHz-es procit ami van a Galaxy mini-ben vagy az X10 mini-ben azt felhúzták 1GHz-re és betolták ebbe a masinába. A processzor órajele nem minden, a típusa is nagyban függ a képességektől. ;)

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#33) tjb007 válasza TIT (#30) üzenetére


tjb007
nagyúr

Más a SoC, ebből adódóan mások a limitációk is.

(#32) sdd2

"kvázi a 600MHz-es procit ami van a Galaxy mini-ben vagy az X10 mini-ben azt felhúzták 1GHz-re és betolták ebbe a masinába"

Ez 0 százalékban fedi a valóságot.

(#34) sdd2 válasza tjb007 (#33) üzenetére


sdd2
veterán

Na jó, annyi történt, hogy ArmV7-es utasításkészletet kapott meg egy Cortex-A5-ös magot, más nem de ez a tényen nem sokat változtat miszerint elég sz*r a hardver.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#35) DemonDani válasza TIT (#30) üzenetére


DemonDani
addikt

Jobbat mondok!

A Galaxy S tud HD-t felvenni, a Nexus S nem tud, és ugyan az a két telefon!

(#34) sdd2
:U

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#36) Sn00k


Sn00k
veterán

110 ezerért egy , ilyen telót?? Ezek megörültek... :W

3njoy the Lif3

(#37) tjb007 válasza sdd2 (#34) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az utasításkészlet a processzormaggal együtt jön, nem külön kapja.
Ez így még mindig kevés, nem csak ennyi történt. Ha nem vagy tisztábban a dolgokkal akkor a fals információk helyett inkább ne írj semmit :)

"elég sz*r a hardver."

Egy Tegra 3 -hoz képest kétség kívül az de nem ez ellen kell versenyeznie és nem is annak a leváltására született hanem a ARM11 magos verziókéra (7225/7227/7227T).

(#38) ComptonLA


ComptonLA
tag

Igazából nem értem, h kétkártyás telókban miért csak ilyen szarkupacokat lehet kapni? Jó, a teló önmagában nem rossz, akinek ennyi is elég, de az optika az kritikán aluli.
Szal miért nem dob ki valaki már egy normális, erős kétkártyás telót? Akinek két kártyája van, az mondjon le az erős hardverről, meg a normális optikáról?
Akárhányszor kétkaris telótesztet lehet olvasni, szinte kivétel nélkül kiderül, h egy gyenge szar az egész.
Jöhetnének már legalább a Galaxy S, S2 típusú kétkártyások is. Mert aki igényes, annak ne lehessen normális két sim-es telója? Vicc!
Ja! És ezért 80 ruppó körüli ár??? Még viccnek is rossz! Szarok rá, h HTC, vagy sem.

(#39) sdd2 válasza tjb007 (#37) üzenetére


sdd2
veterán

Nem néztem most pontosan utána ennek a hardvernek, így lehet tévedtem. Egy MSM8255-el se veszi fel a versenyt mert míg az viszi a HD-t ez nem. És az is egymagos szóval összehasonlíthatók.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#40) roli543


roli543
őstag

Szép a telefon nagyon is... Amatőr vagyok a képek terén, de nem értem, hogy ezek miért pocsékok?? Szerintem egész jók... Kinyomtatni meg főleg..

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#41) tjb007 válasza sdd2 (#39) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mint azt az előbb is írtam ezek a faceliften átesett verziók a korábbi, ARM11 magos verziók leváltására születtek, nem többre. Ezt a feladatot teljesítik/teljesítették is, az meg már nem a Qualcomm -on múlik, hogy a gyártók milyen készülékekbe rakják és azokért mennyit kérnek.

(#42) sdd2 válasza tjb007 (#41) üzenetére


sdd2
veterán

Ebben igazad van, ez a HTC sara.

[ Szerkesztve ]

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#43) Rusi válasza Sn00k (#36) üzenetére


Rusi
senior tag

El is olvastad a mondatot vagy csak a 110 ezer maradt meg benned? Csak mert 78 ezerbe kerül, nem 110 ezerbe, épp ezt írtam le, hogy a bejelentésekor várható ár volt annyi.

Mobilaréna (2010-2017)

(#44) kcsa válasza sdd2 (#32) üzenetére


kcsa
veterán

Elég sok hülyeséget írtál le :)

A galaxy miniben sima 7227 van, nulla órajel tuninggal. X10mini-ben szintén ugyanez (armv6+adreno200).

Ebben már legalább armv7. Egy (két) fokkal jobb a réginél. Pont ezért a sok kavarásért nem értettem amúgy hogy Q miért nem adott új nevet a sz.rjainak. Ha már 7228 lenne 7227A helyett, már nem lenne ez a kavarás...

(#45) sdd2 válasza kcsa (#44) üzenetére


sdd2
veterán

Annyi hülyeséget azért nem írtam hogy ennyire félreértsd. :B

Az MSM7227 van az X10 mini-ben meg az SGM-ben is, 600MHz Adreno 200 ahogy írtad, ezt már azért csak tudom ha már volt X10 mini-m meg most is van kettő itt a házban ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#46) szpali válasza Rusi (#43) üzenetére


szpali
addikt

Hol kerül 78-ba? én csak 82-ért találtam itt

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#47) Rusi válasza szpali (#46) üzenetére


Rusi
senior tag

Az XXL-nél kerül(t) 78 ezerbe, most nincs kint az oldalukon, de amikor elhoztam, kint volt és 78 900 volt az ára. De mondjuk a 82 ezer is közelebb van a 78 ezerhez, mint a 110-hez. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#48) joey04


joey04
titán

nem lenne ez rossz még ilyen áron sem, ha normálisan kezelné a 2 kártyát.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#49) kcsa válasza sdd2 (#45) üzenetére


kcsa
veterán

Akkor nem tudom hogy került a hsz-edbe 1ghz és a társai :) pláne a 8xxx soc-ra való utalás. whatever, peace :)

(#50) szpali válasza Rusi (#47) üzenetére


szpali
addikt

azért az már 79e szvsz :)

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.