Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mfaka


mfaka
tag

az lg gw620 is támogatja a DivXet

(#2) BloodRay


BloodRay
veterán

Biztos ütős készülék lesz, ahogy a Nexus One is. Csak épp az ára is felsőkategóriás sajnos.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#3) GALARDO


GALARDO
addikt

Ez jó hír! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#4) Lall


Lall
veterán

Megkapta a Spica is a 2.1-es frissítést, csak tőlem! :DD

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#5) FRENK1988 válasza BloodRay (#2) üzenetére


FRENK1988
veterán

Hát a HTC-től mit vár az ember. Minőséget meg kell fizetni :F

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#6) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

En ugy tudtam alapbol DivX tamogatassal jon ki. Az HD video kesziteserol is mintha mar esett volna szo.
Nagyon remelem, h valami jo kis szolgaltatoi kinalatban is kaphato lesz:)

(#7) Wyco


Wyco
tag

Kar h feherben nem lesz kaphato...

BackToTheUKBlog:[backtotheukblog.wordpress.com] 2019/09/05: Brexitgráf IV — őrültek és csirkék háza

(#8) BloodRay válasza FRENK1988 (#5) üzenetére


BloodRay
veterán

Sajnos igen.
Bár én most a Spicával is teljesen elégedett vagyok.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9) Straw válasza FRENK1988 (#5) üzenetére


Straw
senior tag

Ez így van, de van az az ár ami magas de még kifizeti az ember mert a minőség az minőség és ahogy te is írtad meg kell fizetni, de lefogadom hogy drágább lesz az N1-nél ami teljesen jogos a fícsöröket elnézve, a baj az hogy az N1 árával igen elszáltak, legalább is itt euban.
De ha legalább csökkenne az N1 ára az legalább adna okot a bizakodásra hogy egyszer a Desire is lejjebb megy de az még mindig ugyanannyi mint 2 hónappal ezelőtt

42

(#10) joey04


joey04
titán

Hát továbbra sem nyűgözött le. Vagyis számomra ezek a dolgok feleslegesek, szóval inkább n1. bár a desire szebb. a sense sem kéne, nekem jobb az alap 2.1, csak 2 dolog kéne a senseből: a szövegkijelölés, és a HTC billentyűzet

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) FRENK1988 válasza Straw (#9) üzenetére


FRENK1988
veterán

Hát ha 100K körül lenne magyarisztánban akkor jó döntés lenne. Az N1 tényleg túl van árazva :(

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#12) Lall válasza joey04 (#10) üzenetére


Lall
veterán

HTC billentyűzet van sima androidra is. Azt használom én is.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#13) joey04 válasza Lall (#12) üzenetére


joey04
titán

tudom, és gondolom a szövegkijelölést is át lehet majd tenni önmagában is. csak natúr összehasonlításban ezek kellenének csak a sense-ből. meg ahogy mondtam, szerintem 100x szebb. :)

#11: 100k??? ne viccelj már. :DD
A Legend az, ami 125k lesz nálunk [link]
Akkor a Desire simán lesz 140-150k.
Ha ez így van, akkor mondjuk XXL-nél lesz 130 környékén. (akkor viszont csökkennie kell a Nexus árának)

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

sose értettem hogy telóba mi értelme van a hd-videjónak...

(#15) geri| válasza RandomGosu (#14) üzenetére


geri|
aktív tag

Hát igen, ezzel teljesen egyet tudok érteni...

LiveStrong

(#16) madarasz92 válasza RandomGosu (#14) üzenetére


madarasz92
őstag

Ez most a divat.. :)

(#17) atike


atike
nagyúr

Nekem tetszik az eddigiek alapján.

(#18) Ricardo válasza RandomGosu (#14) üzenetére


Ricardo
félisten

Az ami A csillió megapixelnek :)

(#19) 8nemesis8 válasza RandomGosu (#14) üzenetére


8nemesis8
veterán

Eddig megapixel harc volt, most meg ekkora kijelzőre próbálunk nagy felbontású tartalmakat(HD) rászabadítani, ami telefonon nézve nem tudom mennyire előny, esetleg ha TV-re ki van kötve.

(#20) vtechun


vtechun
veterán

asszem ez lesz a következő telóm :)

(#21) rankesz válasza RandomGosu (#14) üzenetére


rankesz
veterán

azért nem mindegy, hogy hd video, vagy hd video felvétel! Mondjuk fesztiválra nem kell külön kamerát vinni, hanem csak a favorit előadónál előkapod a zsebből, és record!
Aztán később mehet a blogra a nyári élmények közé, esetleg youtube-ra 720p-ben... :)

[ Szerkesztve ]

(#22) joey04 válasza joey04 (#13) üzenetére


joey04
titán

na lehet megint betippeltem (mint az iPad árát) :D

[link] 140k
és akkor bejöhet az xxl ár 130k környékére.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) Brain75 válasza joey04 (#22) üzenetére


Brain75
senior tag

Srácok.

Lesz eladó HTC Desire. Az ára 120k.

Akit érdekel dojon egy mail-t. a brain6317 kukac freemail pötty hu-ra.

Üdv

Gyula

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#24) Brain75 válasza Brain75 (#23) üzenetére


Brain75
senior tag

Kiegészítő infó.
A készülékek 2 év Magyarországi Garanciával érkeznek hozzám !!!!!
Érdeklődni mailban.
Üdv

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#25) krisz17 válasza Brain75 (#23) üzenetére


krisz17
csendes tag

HTC Desire 120ezer????? ennyiért tudsz hozzni és ráadásul 2 év garral????

(#26) fateless válasza Brain75 (#24) üzenetére


fateless
veterán

Az jó ár, mivel máshol sem olcsóbb prepaid csomagban.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#27) Brain75


Brain75
senior tag

Figyeljétek a fejleményeket a Hirdetésemben.

Jön a szállítmány és lesz még több is belőle.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#28) joey04 válasza joey04 (#22) üzenetére


joey04
titán

és valóban 130k az xxlnél: [link]
viszont aki ezek után n1et vesz, 150k-ért, kipróbálási garival az hü... érdekes felfogású.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) animoo válasza joey04 (#28) üzenetére


animoo
senior tag

Az igaz:) meg jo, hogy en elotte vettem:) de most a nexusnak itthon annyi, meg ha a desire le is nyomja kicsit az arat...

Samsung Galaxy S10 Plus Performance Edition ★ Macbook Air 13,3" – http://www.mycolorscreen.com/animoo ★ "There's so much to explore, I desire much more, there's always something wonderful in new..."

(#30) moonman


moonman
titán

az valami speciális elvárás lenne, hogy egyszer egy szép Androidos gépet is készítsenek? ennek a platformnak hardverkövetelménye a rondaság? az egyetlen elfogadható kinézetű Android a Legend, de az meg kicsi.

(#31) joey04 válasza moonman (#30) üzenetére


joey04
titán

szerintem a Desire szép. meg a milestone is. meg az acer liquid is.
#29: na igen, amíg nem volt Desire, addig nagyon jó választás volt. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) #16820480 válasza moonman (#30) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nexus One, Desire, Milestone, Liquid, Dell Aero, Motorola XT720, MT710, SE X10... ezek szerintem mind szépek (a belső más kérdés némelyiknél, de most nem arról volt szó).

(#33) ThorsHUN válasza joey04 (#31) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Egyetertek.
Ha ezek nem szepek akkor mi az?
Jo, a milestone-nal kapcsolatban nem ertunk egyet:)

(#34) joey04 válasza ThorsHUN (#33) üzenetére


joey04
titán

persze, nem lehet mindenben, de hogy mind ronda lenne...

milestoneból nekem az tetszik, amelyiken ezüstös nem pedig arany a navi rész.

32: basszus tényleg, az gyönyörű (x10). annál csak a legend szebb. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) moonman válasza #16820480 (#32) üzenetére


moonman
titán

Droid? mi a szép azon a felemás téglán? a Liquid azokkal a lekerekített, de mégis hegyes széleivel borzasztó. ráadásul gagyi Acer. SE-nek meg soha nem jött be az ízlésvilága, szerintem ezután sem fog.

nekem az egyetlen elfogadható kinézetű Android eddig a Legend, vagy az EVO 4G, csak azzal meg ugye sokra megyek itthon.

(#36) vendingo válasza moonman (#35) üzenetére


vendingo
veterán

Az általad felsoroltak közül fogtad már valamelyiket élőbe?

Amúgy szerintem erről a kinek mi tetszik dologról fölösleges is beszélni, mert kinek a pap, kinek a paplan.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#37) Magnum_ válasza moonman (#35) üzenetére


Magnum_
nagyúr

de te WM-es vagy, abban meg megtaláltad a neked tetszőt, nem? ;]

I humbly and respectfully decline™

(#38) joey04 válasza moonman (#35) üzenetére


joey04
titán

tehát neked nem tetszik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#39) #16820480 válasza moonman (#35) üzenetére


#16820480
törölt tag

esetleg próbálnál élőben is megnézni egy-kettőt az általad kifogásolt termékek közül, és megváltozna a véleményed. eleinte nekem sem tetszett a Droid, de élőben nagyon bejön.
de például a HD2-ben mi a szép? még a sima HD-t megértem, de a 2? főleg azokkal a gombokal ott alul.

(#40) ThorsHUN


ThorsHUN
őstag

Mondjuk kivancsi vagyok, hogy akkor milyen telefon nez ki jol szerinte?:)

(#41) moonman válasza vendingo (#36) üzenetére


moonman
titán

persze, többet is. de nem is vitaként hoztam fel, csak eddig ezen a kettőn kívül egyetlen Androidos készüléket sem sikerült produkálnia senkinek, amin akár csak el is gondolkodnék, pedig simán lehet, hogy amíg a WP7 összerázódik, addig Androidoznék. (mondjuk HD2-t egyelőre addig tervezem használni, amíg szét nem esik.)

(#42) moonman válasza #16820480 (#39) üzenetére


moonman
titán

fogtál már élőben HD2-? :D (egyébként nagyon cool kinézetű a Blackstone, de nekem mindig gondot okozott eltalálni a megfelelő gombot, HD2-nél ez sokkal könnyebb, mert ha nem is világít, de érzem.)

[ Szerkesztve ]

(#43) joey04 válasza #16820480 (#39) üzenetére


joey04
titán

na az meg a másik, a HD2 nagyon semmilyen, persze csúnyának sem mondanám, de az elődje sokkal szebb

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) Karma válasza moonman (#42) üzenetére


Karma
félisten

Kár, hogy lötyögnek és gagyi vékony plasztikból vannak azok a gombok... Egyébként egyetértek, a telefon maga nagyon szép.

“All nothings are not equal.”

(#45) ThorsHUN válasza Karma (#44) üzenetére


ThorsHUN
őstag

Huh HD2...
2 meter magas vagyok nem kisdarab ember, de a HD2 szerintem mar tul nagy. Kinezetre nem rossz, fullos kijelzo szinte az egesz:)

Engem a Desire erdekele feketeben:)

(#46) #16820480 válasza moonman (#42) üzenetére


#16820480
törölt tag

fogtam, igen :) jól le is tettem gyorsan. az már nem telefon méret, nekem túl nagy (bár súlyra a Milestone se kicsi).
ha nem vitaindítónak hoztad fel, akkor amúgy minek? mert úgy a semmi közepébe beírtál egy ilyet egy ezeréves topikba, hogy "derondák az androidos telefonok". ez most akkor mi? :)

(#47) moonman válasza Karma (#44) üzenetére


moonman
titán

nekem nem lötyögnek. műanyagnak műanyag, de "szálcsiszolt" mintázata van és fekete lévén beleolvad az előlapba, szerintem rendben van.

(#48) joey04 válasza Karma (#44) üzenetére


joey04
titán

na az meg a másik. :D
szép utat jár be az össze lenti gomb :(

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#49) moonman válasza #16820480 (#46) üzenetére


moonman
titán

néhány napja elkezdtem nézegetni a Desire-t, mint elméleti lehetőséget, de megállapítottam, hogy még mindig nem tetszik. az Android pofás, de a készülék gáz. a hátlap gagyi, a lepattintása is gagyi, és még a formája nem jön be. biztos velem van a baj, de továbbra is a szögletes dolgok tetszenek.

az, hogy nagy... hát nagy. épp ezért annyira bejövős. :) sokat dolgozom a képernyőjén és viszonylag sokat netezek/videózok is rajta, így nálam ez a méret még pont jó.

[ Szerkesztve ]

(#50) #16820480 válasza moonman (#49) üzenetére


#16820480
törölt tag

és viszonylag keveset teszed zsebre, ugye? :) vagy legalábbis nekem a nadrágzsebemben nem férne el. már néha a Milestone is necces.

egyébként ha a szögletes forma jön be, akkor mi a baj a Milestone illetve az X10 formatervével? sőt, még az összeszerelési minőségűkkel sem lehet semmi baj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.