Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spawn21


spawn21
veterán

Akkor most bővíthető vagy sem? :F

Kettő infó van a cikkben!

iPhone 13p

(#2) juuzer


juuzer
addikt

nagyon bejövõs zöld színben!! :))

Vamos a la playa.

(#3) Bopez


Bopez
tag

Nyálcsorgatás ON!
Két telót kérek a kezembe ezt meg az új szifont, és had nyomogassam...

Bopez felhasználónak 19 pozitív és 0 negatív értékelése van.

(#4) Barnee88 válasza spawn21 (#1) üzenetére


Barnee88
tag

a 8x nem bővíthető mivel teljesen unibody.
csak a 8s bővíthető, annak a kijelző alatti csík alakú borítása leszedhető, mondjuk ahhoz nagyon kell a bővítés mert csak 4 giga a belső memóriája.

(#5) Barnee88 válasza juuzer (#2) üzenetére


Barnee88
tag

szerintem az nagyon rikító lehet nem?
nekem inkább a kék és a piros jön be

(#6) dani993


dani993
senior tag

A zöldet elfogadnám(ingyen)

(#7) spawn21 válasza Barnee88 (#4) üzenetére


spawn21
veterán

Akkor a HTC kamikáze akcióba kezdett? Vagy mi van velük, szép, feketében, de egy ilyen ordenáré hibával.......... :Y

iPhone 13p

(#8) vince


vince
őstag

szerintem is az a legszebb :K

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#9) Xaels


Xaels
félisten

"Enjoy bigger sound and superior fidelity with exclusive built-in amp" - Na erre kíváncsi vagyok mit tud zenei fronton.

(#10) Brutális eb: nem biztos. Ha tényleg jól működik a beépített erősítő akkor Beats profil nélkül lehetne ebből egy relatív jó zenei modell.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Szegény paraszt megint vakulni fog ;] (Beats)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11) geri|


geri|
aktív tag

teljesen elbizonytalanodom az iPhone kapcsán... :DDD

LiveStrong

(#12) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Kizárólag 16GB-os változat (amiből még elvesz a rendszer), és nem bővíthető. Nagyszerű, rendkívül okos(ak) valaki(k) a HTC-nél.

Maga a telefon egyébként nagyon tetszik, talán jobban is, mint a Lumia 820/920 páros, de azért ilyen ziccert kihagyni...oké, hogy Skydrive integráció, meg minden, de a zenéimet nem tudom a felhőben tárolni, annyira még nincsenek jó mobilnetcsomagok, hogy minden alkalommal streamelhessem őket.

[ Szerkesztve ]

(#13) stilo18


stilo18
addikt

Teljesen korrekt. Szerintem szebb, mint a 920-as. Az SLCD2-es kijelzo meg kulon piros pont, szvsz a legjobb display jelenleg...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#14) Feverke


Feverke
tag

Ezen kivul lesz még valami nagyobb nem? A Zenith, vagy javítsatok ki ha tévedek, de ugyemlékszem 3 model van beigérve.

Amugy elég bejövős, kár hogy nicns fehérben, instant get lenne:)

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#15) Barnee88 válasza Psychonaut (#12) üzenetére


Barnee88
tag

nekem 4 gigás csomaggal még jó lenne, csak kár, hogy a fosmobilnak szinte nulla a lefedettsége, illetve budapest közepén sokszor annyira le van terhelve a hálózat, hogy max térerő mellett nem megy a mobilnet...
innentől kezdve a cloud music magyarországon lehetetlen feladat

(#16) Misály válasza Brutális eb (#10) üzenetére


Misály
addikt

Kíváncsi vagyok a Syncet melyik gyár fogja elsütni...

(#17) Воланд válasza Feverke (#14) üzenetére


Воланд
titán

pletyka. ha meg igaz, akkor is csak jovore jon a zenith, mivel az negymagos.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) jankopista


jankopista
csendes tag

Mindenképpen szép lett! Nagyon tetszik.

3210 > 6310 > 6610 > E65 > X3-02 > 500 > lumia 1020 > iphone 4 > iphone se > iphone 8 > iphone 13 mini

(#19) Psychonaut válasza Barnee88 (#15) üzenetére


Psychonaut
addikt

Telenor még rosszabb... :D

(#20) (An)Dante válasza stilo18 (#13) üzenetére


(An)Dante
őstag

A szépség megítélése szubjektív dolog. A HTC S-LCD2 és a Nokia PureMotion HD+ kijelzője közül nekem az utóbbi jön be jobban és nem a felbontása-fetisizmus miatt. A kesztyűben és egyéb tárgyakkal való használat lehetősége tagadhatatlan előny, de a 600 nit fényerő és a polárszűrő párosítás lehet az igai aduász. Nekem nagyon fontos hogy egy mobilt verőfényes napütésben is jól lehessen használni. Különben még több elgépelés lehet a hírekben. :DDD

Viszont a HTC csúcsmodellje tagadhatatlanul könnyebb és kompaktabb. Bár nem értem a microSD foglalat hiányát itt sem és a Lumia 920-nál sem.

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#21) BDave


BDave
őstag

Tetszenek ezek az extrém színek így képeken, de olyan kicsinek tűnik ez a kijelző. :(

(#22) szilagyiv


szilagyiv
senior tag

Ez annyira unibody, hogy egyáltalán nem lehet szétszedni? Nem mintha ez számítana igazán, de mondjuk egy könnyed szerviz hogy működik egy ilyennél?

A dizájn eléggé Nokiás lett sztem.

(#23) Misály válasza (An)Dante (#20) üzenetére


Misály
addikt

Egy ajtóval, foglalattal, hibalehetőséggel kevesebb. Én pl 16 gigán is tökéletesen elvagyok, skydrive-om 25 giga, helygondjaim nincsenek.

(#24) kolosanyi válasza Xaels (#9) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hoppá! Még a végén letesznek valami értékelhetőt is az asztalra zenei szempontból is (a One S S4-es változatán kívül). :)

(#25) mukibuci válasza BDave (#21) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

nem vagy egyedül, hatalmas a felesleges hely a házon :(((

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#26) jacis


jacis
nagyúr

Ahhoz képest, hogy év elején milyen hiàny volt az S4-es procikból most mindenki azt rakja a telefonjaiba. Persze ez nem baj ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#27) Xaels válasza jacis (#26) üzenetére


Xaels
félisten

Még mindig hiány van belőlük. Nem is terít mindenki minden piacon. Az LG-n kívül például S4 Pro-t nem nagyon mutatott be más eddig és az sem jelenik meg egyszerre minden régióban. Már pedig WP8 alatt az S4 Pro-s készülékek lesznek a csúcson.

(#24) kolosanyi: én egyetértek azokkal akik szerint a Beats khmmm, de azért azt elismerem, hogy legalább próbálkozik a HTC új dolgokat bevezetni. Kíváncsi vagyok az ImageChip-jük WP8 alatt, hogy fog muzsikálni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) (An)Dante válasza Misály (#23) üzenetére


(An)Dante
őstag

A Lumia 820-on sincs külső nyílás, mégis bővíthető. Sokáig azt hittem, hogy nekem is elég 16 GB. Ez kb addig volt így, amíg egy 8 GB-os mobilról váltottam. Aztán ahogy belaktam bizony kiderült, hogy a 8 megapixeles fotók és HD videók azért rendesen beleharapnak a tárhelybe. Ez mondjuk egész odáig nem gáz, amíg lehet bővíteni.

A SkyDrive és DropBox nem mindig jelent valódi alternatívát. Itt most nem csak az adatcsomagra gondolok, hanem arra is, hogy gyorsnak még számítógéppel sem nevezném ezeket. A makulátlan dizájn (khm, magyarul inkább formaterv) tényleg fontos, de azért nem szabad hogy mindenek felett álljon. Mármint használati eszköz esetén. Szobor, festmény és más műalkotások esetén a dizájn a legfontosabb, hétköznapi tárgyaknál pedig a praktikusság és a funkcionalitás, amely persze ettől függetlenül még lehet szép!

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#29) baliii


baliii
senior tag

Eddig csak fekete telefonom volt, de elgondolkoznék ezen a neonzöldessárgás színen!

(#30) butyek


butyek
senior tag

Nokia divatot teremt telefonszínezéssel?

&ρID with 10^100. Honor 6 H60-L04

(#31) stilo18 válasza (An)Dante (#20) üzenetére


stilo18
addikt

A Nokia kijelzojet en meg nem lattam eloben, szoval nekem meg az slcd2 a favorit. :) A fenyerovel nalam OneX-nel soha nem volt problema. Illetve a tokeletesen eltalalt szaturaltsag az, ami nalam a csucsra repiti a kijelzot. Se nem fako, se nem tolakodo...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#32) erdoke


erdoke
titán

Megint nincs az iPhone-nak igazi versenytársa. Egyelőre van műanyag WP8 telefon mindenféle méretben és felbontással, 110 g-tól 185-ig. Ha ki is dobják a One X+ WP8 megfelelőjét, az megint batár lesz és nehéz.
Pedig a 4,3" 720p kijelző nagyon ígéretes volt, és nem izgat a 4 mag sem, de ez a bővíthetetlen 16 GB, ráadásul az egybeöntött műanyag ház miatt... :(((

A legjobb aláírás a héten

(#33) (An)Dante válasza stilo18 (#31) üzenetére


(An)Dante
őstag

A Nokia legújabb kijelzőit még én sem láttam, viszont már a régi ClearBlack kijelzők is használhatóak voltak napsütésben. Az N8-am kijelzője kb. 300-350 nit fényerejű és geybár még a CBD előtti diőszakból való, mégis egész használható kültéren. A közel kétszeres fényerő és némi technológiai frissítés valószínűleg nem ront ezen. ;)

Bár lassan már semmi különbség nem lesz a készülékek között.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#34) (An)Dante válasza erdoke (#32) üzenetére


(An)Dante
őstag

Na igen, csak az a gáz, hogy az iPhone-ból a fém hátlap miatt maradt ki az NFC (és a Qi vezetékmentes töltés). Oké, hívjuk fémnek, de a készülék vastagsága miatt maximum alufólia. ;]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#35) Barnee88 válasza erdoke (#32) üzenetére


Barnee88
tag

ez a fajta matt polikarbonát szerintem sokkal jobb tapintású mint a fém, de ez csak személyes vélemény, nekem a szifon sosem volt prémium...

(#36) geri|


geri|
aktív tag

egyébként a Beats úgy tudtam a hp-val is le van szerződve

[ Szerkesztve ]

LiveStrong

(#37) Psychonaut válasza geri| (#36) üzenetére


Psychonaut
addikt

Igen, de ennek mi köze ahhoz, hogy a HTC-vel is? :F

(#38) emvy válasza (An)Dante (#20) üzenetére


emvy
nagyúr

A HTC 4.3" mellett magasabb, mint a 920 4.5" mellett.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#39) erdoke válasza (An)Dante (#34) üzenetére


erdoke
titán

Nem hiszem, hogy csak amiatt maradt volna ki, elvégre van benne még 4-5 másik rádió. Amíg az NFC nem széles körben elterjedt és hasznos dolog, a fenét érdekli. A vezetékmentes töltés pedig a gyakorlatban ugyanaz, mint a 3 dolláros dokkoló, amit eBayről rendelhetek a telefonomhoz. Olyan mindegy, hogy egy kis állványra rakom, vagy egy egérpadra, ha mindkettő vezetékkel a konnektorhoz kapcsolódik. Közben a vezeték nélküli töltő egérpadja 70 dollár...

(#38) emvy
A Lumia 920 iszonyat széles (7 centi fölött!), és nem is igazán vékony, amivel részben kompenzálhatná. A 185 g pedig mindent überel, és még csak sok fém és üveg sincs rajta.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#40) GALARDO


GALARDO
addikt

Jól néznek ki, amióta megvan a V már azt is tudom, hogy a beats audio nem csak marketing miatt van. :K De ezért 550 euró. :(

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#41) blackmajesty válasza erdoke (#32) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Iphone sem bővíthető. Tudom hogy van a 16GB mellett 32-es is, de az kb 30ezerrel drágább, a 64-es meg még 30-al. Ez azért kicsit vicces szerintem, főleg hogy egy 16GB-os memóriakártya 5ezer, a 32-es meg kb 10ezer. Szóval nem értem ezeket a felárakat. Egyébként egyetértek veled abban, hogy gáz, h csak 16GB ez a HTC és nem bővíthető. Sőt, szerintem ez nagy batár lett a 4,3"-es kijelzőhöz.

(#42) (An)Dante válasza erdoke (#39) üzenetére


(An)Dante
őstag

Az NFC elterjedéséhez az kell, hogy használják. Fizetéskor és tartozékok párosításakor is hasznos, Londonban pedig bérletet helyettesítő beléptetőként is működik a közlekedési cégeknél, valamint több szálloda is kísérletezik az NFC-alapú ajtónyitó rendszerrel. Ez egyszerűen gyors, kényelmes és praktikus.

A vezetékmentes töltés elsősorban nem az otthoni használat miatt érdekes. A Nokia például repterekkel, kávézókkal és (gyors)éttermekkel szövetkezik, hogy az asztalokba építsenek be Qi töltőállomásokat. Nyilván nagyon hülyén nézne ki ilyen helyeken egy microSD vagy egy Apple töltő, miközben a Qi indukciós megoldásai gyakrolatilag láthatatlanok. Én nem vagyok híve ugyan a 30 százalékkal kisebb hatásfokú töltési megoldásnak, de ha bárhol és bármikor tölteni lehet a telefonokat az azért nem elhanyagolható szempont. Pláne, hogy a modern telefonok egy napot sem bírnak ki. Mármint aktív használat mellett.

A Lumia 920 teljes előlapja üveg, ami ugye nem könnyű. A hátlap alatt pedig több réteg árnyékoló fémlap van, egy része épp a Qi vezetékmentes töltés miatt. A nagy súlya engem is zavar, de szerintem az iPhone 5 viszont már a ló másik oldala. Engem nem zavar ha egy telefon egy centi feletti, fotózáskor kifejezetten zavar, ha valami papírvékony. Nokia 2110i volt az első telefonom. 236 gramm volt, multimédiás szolgáltatások nélkül és mégsem kaptam sérvet. Sőt, akkoriban imádtam, hogy olyan kompakt. :DDD ;)

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#43) emvy válasza erdoke (#39) üzenetére


emvy
nagyúr

Igy van, a 185 gramm az sok.

Ettol fuggetlenul megveszem. Ez van, szerelem elso latasra.

while (!sleep) sheep++;

(#44) blackmajesty válasza (An)Dante (#42) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Teljesen egyetértek az NFC-vel kapcsolatban. Sőt, a személyi igazolványt, a jogosítványt, és minden egyéb iratot ki lehetne váltani vele. A telefon mindig nálam van, viszont nem szívesen cipelek egy vaskos pénztárcát is, amiben minden kártyám benne van, plusz a sok aprópénz. Mennyivel könnyebb lenne, ha a telefonban minden benne lenne. Se kp, se igazolványok nem lenne a zsebemben. Csak a telefonom.

(#45) erdoke válasza (An)Dante (#42) üzenetére


erdoke
titán

Biztos, hogy a BT 4.0 alkalmatlan ezekre a funkciókra?

emvy,
Kétkezes telefont nem akarok, arra ott az iPad. Éppen ezért örültem meg, amikor a 4,3" HD kijelzőt meghallottam.

A legjobb aláírás a héten

(#46) (An)Dante válasza erdoke (#45) üzenetére


(An)Dante
őstag

A BT4 sajnos nem alkalmas erre. Gondolom itt most az LE (Low Energy) profilra gondolsz, amit amúgy Nokia fejlesztett anno Wibree néven. Ez sajnos nem csak magasabb fogyasztású, de 10 méteres hatótávolságú, amely közel sem ideális. Az NFC ezzel szemben csupán néhány centiméteres hatótávolsággal bír, vagyis szinte lehetetlen lehallgatni, illetve a tartozékok számára is egyértelműen beazonosítható, hogy mely eszköz szeretne csatlakozni.

A Bluetooth 4.0 LE célja a billentyűzetek, egerek és más kevés adatot és azt is csupán ritkán adó periféria támogatása. Természetesen itt is van adatvédelem, de a két technológia egészen más célt szolgál.

[ Szerkesztve ]

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#47) utomi válasza (An)Dante (#42) üzenetére


utomi
senior tag

Fene se tudja. Londonban nyilván hátrány lehet az NFC hiánya de itt kicsiny hazánkban ettől még messze vagyunk. Mindenesetre egyértelmű, hogy az NFC-nek van helye a piacon ahogyan a Qi-nak is csak még messze vagyunk attól, hogy a helyére kerüljön a két dolog. Ezért sem foglalkozik vele az Apple. (Bár ennek némileg ellent mond, hogy pl. a Macekbe meg belerakta a Thunderboltot ami egy kiváló és előremutató csatlakozó csak a kutya se használja!)

(#48) (An)Dante válasza utomi (#47) üzenetére


(An)Dante
őstag

Egy technológia csak akkor terjed el, ha felsorakoznak mellé. Az NFC esetén ez a gyártók részéről több-kevésbé adott. Gondolj bele abba, hogy a kártyás fizetés is csak a bankok nyomása miatt alakult ki. A boltoknak ezért fizetniük is kell, mégis megéri nekik, mivel így nem kell pénzszállítással foglalkozni. Ha az NFC-t is felkarolják, akkor az is hasonlóan elterjedhet.

Azért Magyarország sem a sötét középkor. Vannak SMS-alapú BKV jegyek és QR kódos MÁV jegyek is. Szép lassan az NFC is elterjed majd. Jó látni, hogy a HTC is igyekszik terjeszteni az igét. :D

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#49) catroot


catroot
veterán

HTC 8X hands-on

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#50) erdoke válasza (An)Dante (#48) üzenetére


erdoke
titán

Az a baj az NFC-vel, hogy nemcsak a telefon gyártóknak kell felsorakozni mögé, hanem még több iparág, ill. szolgáltatói szektor különféle képviselőinek is. Emiatt nagyon lassan fog összetázódni, esélyt adva más, esetleg olcsóbb/egyszerűbb technológiáknak.

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.