Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Köszönöm mindenkinek a hozzászólásokat, igen tény kicsit rövid lett , de jobbnak láttam úgy összeszedni az infókat, hogy mondjuk aki gépet akar venni, annak szóljon. Persze személyes véleményem is belekerült, mert használom , és kialakult véleményem a HP-vel és ezzel a géppel szemben is.

Igen, néha nekem is felzúg a ventilátor, de csak ha töltőn van!, akksiról használva nem, szóval ez gyanúsan beállítás kérdése ( hűtési házirend), de mivel tényleg csak 1,5 hete van meg ez a gépem nincs egész pontosan beállítva minden igényemhez.

Akksiról használva csak akkor kapcsol be a hűtés ha melegszik, akkor megy pár másodpercet visszahűl, és lekapcsol alacsony fordulatra.

Ha Photoshop-ot használok ,akkor hálózati áramot használok, 6490-nel, ha pedig netezek, böngészek, akkor pedig átváltok Intel HD-re, akksi szuperül bírja :)

@Dyra: megnéztem a te írásod, és hmm, az sem egy rossz konfig, sőt annyiért jó vétel, és én is olyan táskát kaptam hozzá, de eltettem becsomagolva, mert van egy olcsóbb pufi kivitelem még az előző géphez, és használom azt amíg bírja.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.