Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothbe


tothbe
addikt

Már csak a hordozható 1kg súlyú generátort kéne kitalálnia a hp-nak hozzá és lenne is értelme elövenni a park közepén a nyomtatót, hogy megnézhessük milyen lett papiron a frissen készitett fotó. :F

[ Szerkesztve ]

By(e) Tothbe

(#2) tsu


tsu
tag

Az alján van egy kis ajtó, oda lehet akksit tenni, amiről eldöcög hálózat nélkül is.

×××

(#3) tothbe válasza tsu (#2) üzenetére


tothbe
addikt

a patrontartóra gondolsz? Mert külsö táp meg tápkábel az van hozzá, de aksi az nincs.
ennyit a hordozhatóság elönyeiröl.

By(e) Tothbe

(#4) tsu válasza tothbe (#3) üzenetére


tsu
tag

Nem, alul van akksinak hely, külön kell hozzá venni. (A516-om van, ez a széria, hasonló tudással)

×××

(#5) tsu válasza tothbe (#3) üzenetére


tsu
tag

Kicsúsztam az időből:
[link]

×××

(#6) tothbe válasza tsu (#5) üzenetére


tothbe
addikt

jó lenne, ha ez müködne, de a tipushoz hasonlót is alig látok felsorolva az 510-es széria a legközelebbi a listán. És a nyomtató tulajdonságainál sincs sehol feltüntetve az aksi lehetöség, mig pl. az 510 esetén ott szerepel. :F

By(e) Tothbe

(#7) tsu válasza tothbe (#6) üzenetére


tsu
tag

Az A532 manual-ban sem szerepel semmi az akksiról, így tényleg érdekes. De lehet, hogy annyira új, hogy kevés az infó? Kinézet, paraméterek alapján csak egy kis ráncfelvarrásnak tűnik az 510-es szériához képest, kihagyták volna belőle?

×××

(#8) tothbe válasza tsu (#7) üzenetére


tothbe
addikt

én is végigböngésztem a manual-t és minden egyebet, de úgy tünik az aksi a múlté.
De majd megnézek egyet valamelyik nagykerben vagy az osztrák mm-ben, ott már tuti kinn van a polcon.

By(e) Tothbe

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.