Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) CsodaPOK válasza CsodaPOK (#137) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

Az akkuval kapcsolatban mostanában nem jelentkeztem.
Múltkor hagytam teljes üresjáratban, kikapcsolt wifi, Win7 Power saver mód (annyi változtatva rajta, hogy ne menjen el aludni és ne kapcsolja ki a képernyőt), így 5 órát és pár percet bírt (3%-nál hibernál).
Ma filmnézéssel (szintén Win7 Power saver mód) 2:10 alatt 46%-ra merült. Ahogy észrevettem, az elején gyorsabban peregnek le a százalékok és 50-60%-tól már lassabban. Tehát filmmel szerintem olyan 4:15-4:30 között bírja. Ez már kb megfelel annak, amit elvártam.

(#152) apuc válasza CsodaPOK (#151) üzenetére


apuc
őstag

Ez jó eredmény- köszi az infót- :K

(#153) Csabee. válasza CsodaPOK (#151) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az egész jónak mondhatű!

No tegnap én leszedtem két matricát a laptopomról, az eSatás nagy matricát bal oldalról, meg jobb oldalról azt a figyelmeztetős matricát :D
Ti rajta szoktátok hagyni?

Üdv: Csabee.

(#154) apuc válasza Csabee. (#153) üzenetére


apuc
őstag

Első nap az összeset- volt vagy 5 kb- leszedtem, nem karácsonyfa.. :D

(#155) Csabee. válasza apuc (#154) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én 1et még áthelyeztem.. nekem rajta van az intel, nvidia, lightscribe, Wind Vista energy star matrica! :D

De most az energy start sztem a lighscribe helyélre átrakom , mert az csúnya fehér, aztán az visza sem rakom rá :D

Így hogy nincs rajta az a nagy matrica az e-sata-s tök fura :D De jól nézki.

Szerk: Most szedtem le a lightscribe-os matricát, alig akart lejönni már rágyógyult.. :D Most már csak 4 matrica van rajta a 7ből :D

Minden nap leszedek egyet , olyan lesz ez mint az adventi naptár :D

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#156) apuc válasza Csabee. (#155) üzenetére


apuc
őstag

Még jobban néz ki ha pucér :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

(#157) Csabee. válasza apuc (#156) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nekem most tetszik így is :) Majd ha ezt is megszokom, akkor leszedem a maradék 4t..
Úgysem aktuális már a Vista matrica..

Üdv: Csabee.

(#158) apuc válasza Csabee. (#157) üzenetére


apuc
őstag

:)

(#159) djo


djo
csendes tag

Sziasztok.Valaki csinált már proci cserét 1160eh-n?

(#160) CsodaPOK válasza Csabee. (#153) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

Nekem még rajta van mind. Mostanában viszont a figyelmeztetős matrica kezd feljönni, úgyhogy attól lehet lassan megszabadulok.
Bal oldalán jó az a nagy esata-s matrica, addig se kopik, karcolódik, ujjlenyomatosodik :D

(#161) apuc válasza CsodaPOK (#160) üzenetére


apuc
őstag

de sz@rul néz ki.. :O

(#162) CsodaPOK válasza apuc (#161) üzenetére


CsodaPOK
senior tag

Számomra a noti nem egy ékszer, amiben gyönyörködök nap mint nap ;)

(#163) apuc válasza CsodaPOK (#162) üzenetére


apuc
őstag

OK- viszont ha valami lehet szebb, és már adott a noti, hiszen nem a matricák miatt vettük meg- akkor miért ne nézzen ki magához képest a legjobban? :F :Y

(#164) Csabee. válasza CsodaPOK (#160) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ha leveszed a matricát akkor sem fog kopni :)

Üdv: Csabee.

(#165) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Na nekem már feljött az a zenés kis fekete csillag matrica, (mert már kétszer átragasztottam más helyre) Szóval most már csak 3 matricám van! :D

Üdv: Csabee.

(#166) Csabee. válasza Csabee. (#165) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nah leszedtem ma minden matricát, az Nvidia matrica nagyon nem akart lejönni, de végül benzin és acetonnal beáztattam többször és lejött róla az a ragacs... Most meg szépen csillog villog! Azt hittem megfogom bánni hogy leszedem róla a matricákat, de nem bántam meg :)

Üdv: Csabee.

(#167) apuc válasza Csabee. (#166) üzenetére


apuc
őstag

Ugye hogy zsírul néz ki? :K

Első nap leszedtem azóta ilyen.. :DDD

(#168) Csabee. válasza apuc (#167) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hááát jó, de nekem tetszett úgy is, de most kellett az újítás!

Ti vettetek már hozzá valamit? Én csak memóriát bővítettem, meg egy hűtőpad van alatta :)

Üdv: Csabee.

(#169) apuc válasza Csabee. (#168) üzenetére


apuc
őstag

Csak a +2 giga ram- ezt annó leveleztük amikor vettem 14 hónapja- nem vettem hűtőpadot, az enyém a kisebb, 1140-es-annyira nem melegszik azt hiszem, kisebb a videókártya is benne (256 megás G-force- a tiéd az 512- es ha jól emlékszem) :U
Meg nem nagyon játszom rajta- mondjuk nem hideg így is 45 fokos!
Már egy aksit elfogyasztott valószínű nem tett jót neki az 50 fok körüli állandó meleg sem- viszon nem hurcolom, ezért nem aggaszt annyira..

[ Szerkesztve ]

(#170) Csabee. válasza apuc (#169) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nekem nincs gondom az akkuval, bírja azért még a 2 órácskát!:) Nem is tervezem a cserélést akksi téren. Még idén biztosan megmarad ez a notebookom!

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#171) apuc válasza Csabee. (#170) üzenetére


apuc
őstag

Én majd eladom amíg még van rá gari- utána újat veszek-valószínűleg egy renew HP-t. :)

(#172) Csabee. válasza apuc (#171) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ha eladó sorba kerül szólj :D

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#173) apuc válasza Csabee. (#172) üzenetére


apuc
őstag

Megvennéd?Már van neked egy nem? :U

(#174) Csabee. válasza apuc (#173) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nem én, .. :) Egyértelmű! De ez még a jövő zenéje!

Üdv: Csabee.

(#175) apuc válasza Csabee. (#174) üzenetére


apuc
őstag

:DDD OK!

(#176) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Na most pattintom fel a 64bit-es Win7-et, eddig 32bit-es volt, HP honlapon fenn vannak a driverek, szóval könnyű lesz :) (nem mintha a win7 nem ismerné fel 90%ban az eszközöket)

Annyit még tanácsként, hogy aki hp oldalról tölti a drivereket, akkor a synaptics drivert a gyártó honlapjáról érdemes leszedni, meg a vga driverti s pl nvidia honlapjáról, mert ott sokkal frissebbek a driverek mint a hp honlapon! :)

Üdv: Csabee.

(#177) apuc válasza Csabee. (#176) üzenetére


apuc
őstag

Nekem is rá kellene tennem- mert most a Vista a 4 giga ramból csak 3- at kezel, de ez van fent gyárilag- nem tennék rá hekkeltet, jogtiszta 7-esem csak a másik notin van- amivel vettem :U

(#178) Csabee. válasza apuc (#177) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Hekkelt?? Az nem ide való téma :) Én eredetibe tudom feltenni szerencsére!

Üdv: Csabee.

(#179) apuc válasza Csabee. (#178) üzenetére


apuc
őstag

Na igen, jó lenne nekem is majd- írd meg a tapasztalataidat a 7-el a DV5- ösön! :)
A Lenovon az van- ott szuper! :C

(#180) Csabee. válasza apuc (#179) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Eddig is win7 volt csak 32bit, most a 64bit-es felment, minden driver felment tökéletesen csont nélkül!

Üdv: Csabee.

(#181) Jano


Jano
senior tag

A 1180eh DVB-T TUNER-ével bejönnek, a magyar adások, de HD adásban csak a hang jön be, ezt vajon ki fogják javítani, vagy csak SD adást lehet majd nézni, a TUNER-rel?

A tudás érték!!!

(#182) apuc válasza CsodaPOK (#151) üzenetére


apuc
őstag

Jó bizony!!!

(#183) Csabee.


Csabee.
nagyúr

1160eh-ban a cd olvasóm megadta magát úgynézki, illetve írni teljesen jól ír, olvasni is olvas, ám bár film lejátszásnál egy idő után nem olvassa rendesen! Ez mitől lehet?

Üdv: Csabee.

(#184) apuc válasza Csabee. (#183) üzenetére


apuc
őstag

Nekem is vacakolt a múltkor.. :F

(#185) Csabee. válasza apuc (#184) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De scak a filmeknél jön elő a hiba.. mi lehet?..

Üdv: Csabee.

(#186) apuc válasza Csabee. (#185) üzenetére


apuc
őstag

Sajna nem tudom :U - de szerencsére ami nem megy lemezről leszedem pár perc alatt- így nem annyira érdekes..
30/20-as a netem, 5 percet tudok várni amíg lejön ;)

[ Szerkesztve ]

(#187) Csabee. válasza apuc (#186) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerencsés eset, de nekem vannak dvd filmjeim amit megnéznék, és ez itt szivat.. lehet hívom a hp-t hogy mit lehet tenni. Holnap veszek egy DV7-et amúgy :D Majd írok arról is cikket.

Üdv: Csabee.

(#188) Csabee. válasza Csabee. (#187) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Akarom mondani dv6 :DD

Üdv: Csabee.

(#189) apuc válasza Csabee. (#188) üzenetére


apuc
őstag

Nekem a Lenovo jobban bevált :D

(#190) apuc válasza Csabee. (#188) üzenetére


apuc
őstag

Megvetted?

(#191) ferikek


ferikek
aktív tag

Sziasztok!

Pavilion 1120eh-m van. a telep nem észlelhető, valszeg akkis vége. kinyrhatja-e az akkumulátort a hűtőventillátor elégtelen működése? Konkrétan arra gondolok, hogy mivel túlforrósodott többször a gép (kikapcsoloódott magától), így ez tönkrevághatta az akksi celláit.

köszi,

ferikek

(#192) Taptarap


Taptarap
csendes tag

Sziasztok!
Remélem valaki még olvassa ezt a fórumot.
Az volna a promlémám, hogy adott egy HP pavilion dv5 1160eh laptop minden drivere fel van telepitve vista és win 7 alatt is olyan problémám van, hogy a hangszóró nem szól ha a füllhallgató bemenetbe bedugok egy fülest ott van hang de a gyári hangszórók meg sem nyikkannak.
Remélem vki tud vmi okosat mondani.
Köszi

Zoo

(#193) Avicularia válasza ferikek (#191) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem most írtad,de most láttam a hozzászólásod.
Nekem is problémám volt a hűtéssel,többször lekapcsolt magától túlmelegedés miatt illetve meg is állt benne a venti.Mindezt úgy hogy a magyar hp kicserélte 1 hónappal előtte.
Aztán beküldtem itt a svéd hp-hoz és kicserélték a hűtést.Utána nemsokkal vettem észre,hogy az akksi kuka lett,kb 50%-nál hirtelen lekapcsol a gép.
Magyar hp-t felhívtam,de elhajtottak hogy csak 1 év gari van az akksira.Barátnőm felhívta a svéd hp-t,nagyon kedvesek voltak,ingyen és bérmentve küldtek egy új akksit,még a régit se kellett leadni,bemondásra elhitték,hogy rossz.
Szóval szerintem lehet,hogy kinyírhatta az akksidat.

(#194) Ery


Ery
tag

Az enyém már a szokottnál is jobban melegszik és szeretném kitisztittani a ventit. Alulról próbáltam de az alján a nagy fedőlap nemakaródzott lejönni. Azt szeretném kérdezni ahoz h a ventit kicseréljem hol kel megnyitnom a laptopot? esetleg billentyűk felől?

(#195) ScrapUnit


ScrapUnit
aktív tag

Ery: A HP notikat sajnos alaplapig szét kell szedni, hogy a ventit rendesen ki lehessen takarítani. Megjegyezném, hogy HP szervizes vagyok, tudok segíteni bárkinek venti takarítás, hűtő újrapasztázás, procicsere, stb. területén. Ha valakinek gondja van, keressen nyugodtan -ben!

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#196) Jano


Jano
senior tag

Az lenne kérdésem, hogy érdemes Blu-ray írót venni a HP Pavilion DV5-1180EH notebookba, alkalmas lenne arra, hogy blu-ray filmeket nézzek vele, valamint magára a blu-ray írás olvasásra, nem lenne a túl lassú? Illetve lehet-e az előbb említett notebookban processzort cserélni nagyobb típusúra (kapható-e még)?

A tudás érték!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.