Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) enginev3.0


enginev3.0
félisten

"Internet motitor a HP-tól"

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#3) Eddie141


Eddie141
senior tag

Nem sűrűn alkalmazták az egybe gépeknél a csatlakozók ilyen módú elhelyezését. Nem is tűnik túl praktikusnak. El sem lehet rejteni igazán a kábeleket, amelyeket csatlakoztattunk.

(#4) SolidSun


SolidSun
csendes tag

A cím alatti első mondat után én rögtön vmi érintőképernyős csodára gondoltam. Olyat jobban el tudnék képzelni manapság. Érintőképernyős monitor nettel, meg pár aprósággal, pl. webcam.
Publikus helyeken a higiéniailag is jobb lehetne, mert a takarítók könnyebben letörölhetnek egy képernyöt naponta többször is, vagy akár rakhatnának mellé a falra képernyőtörlésre való papír törlőket meg egy kukát :)

Ez mondjuk nem biztos, hogy kijönne $250-ból, de sokkal jobbnak érezném.

"There's no such thing as miracles or the supernatural -- only cutting-edge technology." - Ocelot, MGS2

(#5) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Hiba a címben: motitor

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#6) birq


birq
csendes tag

De most erre rálehet dugni még egy normális számítógépet? Mert az lenne az igazi hogyha netezéshez lehetne használni a beépített cuccot ami nem pörgeti a villanyórát. Ha meg dolgozni kell akkor belehetne kapcsolni az asztalon álló sokmagos áramzabálót. De még akkor kellene valami beépített kvm switch is hogy lehessen a két gép között váltani a billentyűzetet, egeret stb...

üdv: Attila

(#7) Fecogame válasza Enszuke (#2) üzenetére


Fecogame
veterán

Hát igen, mivel egy noti se eszik többet 20 wattnál...

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#8) banhammer


banhammer
veterán

Mi eszik egy ilyen gépben 50 Wattot?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#9) lujó55


lujó55
őstag

ajjaj. csak nincs valami baj a HP-nál? ide minek lesüllyedni?
workstation üzletág: versenyképes
prémium noteszgép üzletág: versenyképes
az egyik legnagyobb vállalati lefedettséggel rendelkeznek, minek kellett ezt meglépni? :F

(#10) GeryFlash válasza banhammer (#8) üzenetére


GeryFlash
veterán

a max fogyasztás annyi, szal ha mondjuk csutkán tolod a hangszórót... 60rugóért sztem jó gép, bár akkor lenne igazán jó, ha gépre kötve is lehetne használni

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#11) Armagedown válasza birq (#6) üzenetére


Armagedown
őstag

Ott van rajra a d-sub csati

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#12) Balinov


Balinov
félisten

Nem ertem, miert nezitek ezt otthoni felhasznaloi szemmel, mikor abszolute nem az. Hanyszor lattam mar kulonbozo reptereken publikus, 1/2€-s ermevel mukodo gepeket leharcolva. Ez nem csak oda, de vasuti/buszpalyaudvarokra, hotelek halljaban ingyenes netezesre, bevasarlokozpontokban, stb siman vallalhato.

Persze egy stressz tesztet nem artana latni, hogy megis mit bir :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#13) dezz


dezz
nagyúr

Ez a cucc azert nem kimondottan egy vasuti varoterembe valo... :D Repterre se nagyon. Inkabb internet kavezoba, esetleg szallodaba.

(#14) macilaci78 válasza Armagedown (#11) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Már csak azt kéne tudni, hogy az input, vagy output. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#15) wetomi


wetomi
aktív tag

Az asus vw195d monitoromnak majdnem teljesen ugyan így néz ki a hátulja. Pár apró különbség van, de a vonalvezetése egyforma a kettőnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.