Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) girátor


girátor
csendes tag

szép-szép, de Más színben nincs? ;]

(#2) Ricco_hun


Ricco_hun
senior tag

Ebben a gépben most mi a pláne, a (még mindig) horrorr árát leszámítva?

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#3) shteer


shteer
titán

így a HP minden bizonnyal egy új, erősebb, ATI Radeon CF alapú Firebird rendszerrel is jelentkezik majd
;]

..szerintem jónak tűnik

(#4) shteer válasza Ricco_hun (#2) üzenetére


shteer
titán

talán a cpu és vga teljesítmény, hűtés, design, kompaktság, egyediség, support...

..szerintem jónak tűnik

(#5) end09


end09
tag

Királyság :DD

(#6) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Kicsit mintha nem találták volna el elsőre az árát. :U

(#7) Ricco_hun válasza shteer (#4) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Ezekből egyedül a vízhűtés az értékelendő. A cpu és a vga teljesítmény már nem igazán a csúcstechnikát képviseli. A többi meg érved meg, hááát nekem azok az utolsók egy számítógépnél. Akkor itt merül fel bennem az, hogy ki a célközönség? Mert a gémerek már rég nem a 9800S SLI-re buknak.

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#8) #hpq


#hpq
aktív tag

Forgalmazzák ezt nálunk egyáltalán? Mert árlistán nem igazán találtam. (Bár nem néztem meg sok helyen.) :))

// -

(#9) Cs_Laci


Cs_Laci
senior tag

Ezt annyira szeretem, amikor hirtelen rájönnek, hogy 500 dollárral is kedvezőbben tudják adni...

(#10) subaruwrc


subaruwrc
félisten

ilyen áron nem csoda h nem tudják eladni ezt a technikát...

(#11) BloodRay válasza Cs_Laci (#9) üzenetére


BloodRay
veterán

Tényleg vicces tud lenni. :)
Egyébként szerintem pofás cucc.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#12) Szemjuel


Szemjuel
tag

270ezer forintér se igazán éri meg. bár kitudja, ha kiszámolnánk az alkatrészek darabárát, + az egyedi design, support, és mert HP( :)) ) lehet kijönne ennyibe :)

(#13) LackoMester


LackoMester
addikt

ennyi zsetonért sokkal komolyabb-ütösebb gépet vennék,oké HP meg minden,de?

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#14) rudi válasza LackoMester (#13) üzenetére


rudi
nagyúr

1000 dolcsi körül adja a HP nagyjából ugyanezt a teljesítmény egy átlagos dobozba szerelve, a gamerek többsége meg pont lesz@rja, hogyan néz ki a gépe, inkább költi sörre vagy akármire azt az extra 300 dolcsit.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#15) zuchy


zuchy
őstag

Minden bizonnyal a Radeonos rendszert jobban fogják vinni.CF-be két HD4850 ;]
Nemtudom ez a 9800s milyen teljesítményszinten mozog, de kb 2 SLI-ben kitesz egy 8800, 9800 GT, GTS240-et? :DDD

PC-STYLE.hu

(#16) Male


Male
nagyúr

Mennyi lehetett rajta a haszon, ha simán megérte 500 dollárral csökkenteni az árát? :DDD

(#17) Ste


Ste
addikt

Ebben meg milyen motyók vannak? Mintha Mxm vga lenne benne és valamilyen hidrid alaplap. Noti alkatrészek asztalival keverve?

Amikor a Hd4000-es rész következett, már sejtettem ki írta a cikket :D

(#18) Napfénysüti válasza Male (#16) üzenetére

1600$ ? :D
Rohadt drága a kicsike...

Més que un club!

(#19) divrapier


divrapier
tag

milyen jol jart valaki, ha tegnap rendelt :D

GeForce 7800 GS 256 mb (overcloced to 512 mb)AGP

(#20) venember83 válasza Ste (#17) üzenetére


venember83
nagyúr

Nekem is fLeSs ugrott be. :DDD

(#21) tome.jr


tome.jr
addikt

Jó kis gép, egyedi design, HP minőség, de még így is rohadt drága. Ez gamer szemmel inkább egy low end konfignak felel meg.

[ Szerkesztve ]

(#22) forgonati


forgonati
őstag

És ennyi pénzért nem fért volna bele legalább még egy 500 gigás HDD raidbe? Vagy ha nem raidbe, akkor legalább egy 750-es, de inkább terás. Komolyan az ész megáll. Az a +50 dolcsi földhöz vágta volna őket? :W Oké, szép, meg vizhűtés, aztán ennyi. Még ennyiért is bőven drága ez a gép, nemhogy még az eredeti áráért.

Keelah Se'lai!

(#23) shadeofme


shadeofme
tag

Amikor azt kritizáljuk, h így meg úgy drága, ne felejtsük el, h elsősorban a külföldi piacra készült, nem a miénkre...
1. Ők megengedhetik maguknak. (Téged sem vágna földhöz egy ilyen gép beszerzése, ha ez neked arányaiban 2-3 heti fizud lenne... Vagy még annyi sem.)
2. Nagy részünk nem is látott belülről gépet, nem, h összerakja magának. (Nem úgy, mint a PH-sek zöme. :D De szerintem még a nem "hozzáértő" userek többsége is inkább alkatrészenként rakatja össze a gépet kishazánkban.)

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#24) FefeeX válasza tome.jr (#21) üzenetére


FefeeX
veterán

Azért elég nagy hülyeségeket vagytok képesek beírni. Low-endtől ez messze van, minden, hangsúlyozom, MINDEN jelenlegi játékot maxon tud ez a konfig. A 3dMark b*zik meg igazából, szóval nem mindenkinek az a fontos hogy 200fps-sel fusson és ne 160-al. Egy ilyen kompakt gép:
1. szép
2. kis helyen elfér
3. szép :)
4. vízhűtéses, és nem kell vele sz*rakodni
5. egybe dizájn, nem kell szerelgetni

Tudom, tudom. Az időmilliomos PH-soknál a szerelés jó dolog. De itt többnyire a fiatalabb korosztály az akit emlegetünk. Míg nem melóztam olyan komolyan, én is jobban szerettem magam beszerezni mindent, szerelgetni, világítást csinálni, flexelni, stb. Most, hogy örülök ha van heti pár órám játékra, netezni otthon, stb, már nem kívánom ezt. A pénz időértéke. Lehet hogy a hőbörgők nem vennének ilyet, sőt, biztos. De attól még ne legyetek marketingesek ilyen hozzáállással, és ne gyártsatok saját statisztikákat, bizony ezeknek a gépeknek megvan a nem kis piaca (nyilván nem hülye a HP, hogy ilyeneket gyárt)
Sok magas beosztású emberrel találkozom a munkám során, és rájuk halmozottan igaz, hogy idejük szinte semmi, ezért ha kell valami, inkább bemegy a médiába, "ezt-ezt és ezt kérem" és viszi haza, használja. (Míg suliba jártam, nem tudtam elképzelni, ki vásárol aranyáron)
Szóval helyzettől függően alakulnak a preferenciák, és higgyétek el, a kétkezi munkás sem azért nem veszi meg (mármint ugye visszatérve az életkorhoz megint, értsd idősebb korosztály), mert gépet akar építeni(többnyire), hanem mert neki ez magasan mért ár...

(#25) rootkiller


rootkiller
őstag

Ez tiszta jól néz ki.

Artengo TR 990 Pro

(#26) glutamin válasza FefeeX (#24) üzenetére


glutamin
őstag

Ha valakinek nincs arra ideje, hogy a számtechboltban összerakasson magának egy jó konfigot, akkor annak otthon sem lesz ideje/türelme azzal foglalkozni.

Ismerek jól kereső top menágereket mindkét végletből (hobbyzós otthon összeszerelgetek magamnak mindent típusút és kész gépet vevőset meg nagyon sóhert is)

A gépet szépnek tartom, de inkább különlegesség mint tényleg optimálisan összerakott cucc.

Attól meg, hogy HP, nem igazán látom, hogy jobb terméktámogatása lenne mint egy csupa márkás alkatrészekből összerakott gépnek.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#27) FefeeX válasza glutamin (#26) üzenetére


FefeeX
veterán

Megint ugye a "hozzáértő". De nem számítottad hozzá, hogy az emberek max 10%-a ért ennyit is hozzá. A maradékban nincs magamnak összeszerelgetős, max a nagyon sóher, az összeszereltetős meg a kész gépes. És tapasztalataim szerint a kész gépes a legtöbb. Optimális-e? Árban tuti nem. Ár/értékben megint nem. Ár/érték/időráfordításban már lehet. Ár/érték/időráfordítás/presztízs pedig szerintem nagyon is. (azért bárki bármit mond, lényegesen jobb supportot kapsz egy gyárilag összerakott, gondosan összeválogatott géphez, mint egy mezei, akár márkás cuccokból összerakotthoz - bár aki ért hozzá, gyakorlatilag többnyire nem fizet ezért pluszt, de mondom, nézzük novice szinten)

(#28) glutamin válasza FefeeX (#27) üzenetére


glutamin
őstag

Mondjuk tényleg ritka, hogy valaki a bolttal rakat össze egy jó gépet, pedig ez talán a legkényelmesebb és emellett legjobb ár/értékű megoldás. PL van x ft-om és abból kérek egy jó gépet. (most jóhiszeműen feltételeztem, hogy adott boltban értenek is hozzá és nem is verik át)

Még pár év és Magyarországon is márkás, készreszerelt gépet vesznek majd az emberek. Úgy, ahogy más termékeket sem darabokból pakolászunk össze otthon. 10 éve még az volt a nagy szó, ha valaki márkás alkatrészekből építkezett. Lassan az lesz a ritka ha valaki szerelget.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#29) FefeeX válasza glutamin (#28) üzenetére


FefeeX
veterán

Hát, egyrészt a boltokról is megvan a véleményem, nem tudok már jóhiszemű lenni (ha valamihez kicsit nem értesz, elég ha csak lősz valamit hozzá és nem vagy pro, akkor is eljátssza h mekkora guru és jól átb@sz). Másik pedig, hogy átlagember számára hiába így-úgy összeszerelt a szerviz által stb gépek, a nagy gyártók által összeszerelt, egyben adott gépek támogatása sokkal jobb, magasabb, alacsonyabb szinten művelhető, mint a boltosoké. Szóval valóban, számodra a hp támogatása sz@r, nekem is erősen nyögvenyelős, idegesítő volt, de anyámék lazán restore-olták rajt a windowst stb. Na most, mit gondolsz, pro vagy novice van több? :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.