Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

energiatakarékos Core 2 Duo P8000
A P sorozat a performance, az SL (ex-LV) és SU (ex-ULV) az energiatakarékos változat.

simonzé:
Az integrált video szerepe a minimális fogyasztás épp elegendő teljesítmény mellett. Ez az "elegendő" = a vista aero felületének futtatása, meg a HD filmek gyorsítása. GF280 SLI-vel nem ment volna 23.5h-t.

[ Szerkesztve ]

(#152) tuskooo válasza simonzé (#150) üzenetére


tuskooo
addikt

Az ilyen hülyeségeknél mindig eldobom az agyam. Nyilván mindenki játszani akar vagy videót szerkeszteni. Engem éppenséggel pl. a baromi hosszú üzemidő érdekel a legjobban, és sztem még sokan vannak ezzel így.

(#153) WiZARD válasza Dr. Akula (#151) üzenetére


WiZARD
addikt

azért a lenovonak sikerült megoldania hogy lehessen választani menet közben, hogy mi a fontosabb az üzemidő, vagy a teljesítmény. (integrált+diszkrét vga egyszerre, software-esen választható)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#154) spyduck válasza simonzé (#150) üzenetére


spyduck
nagyúr

Ehhez úgy hozzáfűznék vmit....., de nem teszem. Szúúúú-száááá ;]

(#155) lenox


lenox
veterán

Nekunk 8730 van a cegnel, ezek eleg gagyik szerintem, design nem jon be, az egy dolog, de tul is melegszik, szemetel a kijelzo, amilyen jo a hp asztali workstationben olyan gagyi ebben. Greencolor display, ha erti valaki :).

(#156) Napfénysüti válasza spyduck (#154) üzenetére

:DD De különben én is mondanék...

Més que un club!

(#157) Cyberb0b


Cyberb0b
tag

A szépsége az relatív nekem tetszik :) Viszont az ár az már nem annyira.. Ennyiért már egy sony/apple gépet kapni kétszer ennyi tudással.. nekem ez a véleményem :D átlag felhasználó vagyok..

♦♣♠ A nő olyan, mint egy költői hasonlat. Ha szép, akkor az sem baj, ha nincs semmi értelme.. ;) I am 33% Geek ♦♣♠

(#158) teo8028 válasza Cyberb0b (#157) üzenetére


teo8028
csendes tag

Mit lehet vajon 2x ennyit tudni? Mi hiányzik ebből neked?

(#159) N4ri87


N4ri87
senior tag

Ez a gép úgy szar, ahogy van. A távolság marha jól áll neki, de minél közelebb megy hozzá az ember, annál jobban kezd veszíteni a vonzerejéből. És amennyi fejfájást okozott nekem ez a típus, inkább látnám egy úthenger alatt, mint bárhol máshol. Ennyi pénzért én egy olyan notebookot várnék, amiben nem találok hibát az első pár perc használat és reinstall után. De ebbe hemzsegnek a hibák. Sose szerettem a hp termékeit, de mostmár tuti, hogy nem is fogom

C805

(#160) spyduck


spyduck
nagyúr

Lenne egy kérdésem a 6930p-vel kapcsolatban.

Normális-e az, h a zárszerkezet nehezen csukódik és csak két kézzel lehet becsukni?

[ Szerkesztve ]

(#161) Prof01 válasza N4ri87 (#159) üzenetére


Prof01
veterán

Felsorolnál a hibákból párat? :U

simonzé: Vegyél gamer laptopot akkor...az való neked.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#162) bizi990 válasza Prof01 (#161) üzenetére


bizi990
senior tag

Teli erős fényű villogó ledekkel, túl érzékeny touchpad, de klikkeléshez nagy erő kell, pici lámpa a káván a billentyűk világításához, de gyakorlatilag rosszabb lesz, mert tükröződik, nehezen csukódik, stb.
Egyelőre nem bírom rávenni magam a használatára, inkább nyüstölöm a 3(vagy 4 éves) recsegő ropogó 1,7GHz-es CeleronM procis aceremet. Külön öröm, hogy eddig minden számtek cucból az olcsót vettem, ez volt az első drága és ez az első, amivel nagyon-nagyon rosszul jártam.

(#163) spyduck válasza bizi990 (#162) üzenetére


spyduck
nagyúr

Teli erős fényű villogó ledekkel
Ez igaz, bár engem nem zavar.

klikkeléshez nagy erő kell
Sztem nem!

pici lámpa
Én ha éjszaka használom tökéletesen látok mindent, igaz lehetne erősebb de sztem célnak megfelel.

nehezen csukódik
Ez szériahiba. Beviszed egy szervizbe és cserélik neked egy javítottra. Ott sem kell hagynod a gépet, megrendelik az alkatrész és ha megjött mehetsz érte és beszerelik 10 perc alatt. A cserélt zárat egy ujjal könnyen csukahatod és nem fog elromlani.

(#164) xedos válasza spyduck (#163) üzenetére


xedos
addikt

Nálunk a cégnél ezeket veszik most. Nem rossz gép, de úgy néz ki mint egy karácsonyfa :-)
A billentyűzet világítás meg elég gyengécske. Inkább az APPLE, ASUS és DELL gombonként alulról világítottat favorizálom.

(#165) bizi990 válasza spyduck (#163) üzenetére


bizi990
senior tag

Lámpával nem az a baj, hogy gyenge, hanem a gombok tükröződnek és kevésbé kivehetők a lámpájánál.
Klikk: nálam nagyon gáz, izomból kell rákoppintani, másrészt meg annyira érzékeny, hogy pl. egy ablakot nem igazán tudok szélesebbre húzni, mert nem tudok kétszer ugyanoda kattintani. Pár notebookon és jópár éve használom folyamatosan a touch pad-et, elvileg nem én vagyok a béna. Raktál fel vmi frimware update-et? Nekem lenne egy frisítés, csak wines updater van, nekem meg linux van fent :(
Ja, a non plus ultra a képernyő alatt lévő wifi jelző, ami forgalom mellett (azaz mindig) villog nem kis fényerővel.
Végülis, ha a tapipad rendbehozható lenne nagyjából meg tudnék barátkozni vele.

[ Szerkesztve ]

(#166) kacsyx


kacsyx
aktív tag

Ennek a 165 hozzászólásnak a nagy része vagy sületlenség, vagy legenda vagy egyszerű előítélet. Még jó, hogy nem olvastam ezeket a hozzászólásokat mikor a gépet mentem venni, mert tuti elálltam volna tőle, miközben valójában majdnem tökéletes...

(#167) bizi990 válasza kacsyx (#166) üzenetére


bizi990
senior tag

Legendának nem legenda, mert nálam ezek a problémák vannak. Sületlenség meg miért lenne?! LED-eket többen is írták, zárat is, lámpát is. Tapipad nálam nagyon gázos, de ha ez mindenki szerint jó, akkor visszaviszem gariban.
Ja, 6930-ról van szó.

(#168) kacsyx válasza bizi990 (#167) üzenetére


kacsyx
aktív tag

A LED-ek fénye tényleg erős, ha direkt azt figyelem. Egyébként meg abszolút nem feltűnő, mivel a képernyőt szoktam nézni, ha a notit használom.
A Touchpad érzékenysége teljesen normális, nálad lesz a hiba. Pl. első körben meg kellene nézni a beállításokat, de mivel írod, hogy Linux alatt használod, gondolom driver nélkül, így nincs miről beszélni.
A lámpa fénye egyáltalán nem tükröződik, mivel a gombokon levő feliratok is mattok.
A zár az egyetlen ami valóban gáz lehet annál akinek nincs szerencséje, de messze nem akkora hiba hogy ne lehetne lecsukni, egyszerűen csak kicsit erősebben kell lenyomni. Mint írtam is, majdnem tökéletes.

Másvalaki írta, hogy az ujjlenyomat-olvasó gyakran elromlik és utána nem lehet belépni. Na ez megint hatalmas tévhit, mivel jelszót ugyanúgy meg kell adni, amit bármikor lehet használni + értelemszerűen nem csak egy ujjat húzat le a gép beállításkor, arra az esetre ha bármi sérülés történne.

[ Szerkesztve ]

(#169) kacsyx válasza bizi990 (#167) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Úgy volt anno, hogy 6930p-t veszek, tehát fogdostam eleget azt is és asisként is makulátlan volt.

(#170) stargazer


stargazer
senior tag

heló

előtte nx9420-am volt, most lett egy 8540p. most ismerkedek vele. első benyomásaim: a billentyűzet iszonyat profi. a kis pilács nem rossz de a jótol kissé messze van. sokkal jobb mint ha nem lenne, de ennél jobbat is el tudnék képzelni. semmit nem állítgattam, de a tapipad görgetője nekem kicsit bárdolatlan. túl nagyokat görög, nem finoman.
ugyanezért a pénzért lett volna lenovo thinkpad t510 de az nekem nem volt bizalomgerjesztő. ennyi pénzért egy halom műanyag. biztos jól meg van csinálva, meg minőségi az is, de a hp sztem strapabíróbbnak tűnik és még egy hajszállal erősebb is.

amivel kissé hadilábon állok: nekem eddig megszokott volt hogy volt egy C meg egy D partícióm, az előző laptopommal is úgy kezdtem hogy legyalultam a recoverys cuccosokat de már kezdem sejteni hogy akkor se véletlenül így csináltam. itt megint cirkusz van, van 4 partíció, és ha akarnék magamnak egy D-t akkor a legnagyobb 280gb-s partícióbol csak 140-et tudnék lecsippenteni. az meg elég vacak lenne, mert minek tartsak fent a rendszernek még 140-et. és mivel nem véletlenül akarok egy D-t nem fogok elkezdeni a C-re masszív adatmennyiséget másolni, ennyi erővel hagyhatnám is úgy az egészet ahogy van.
a recovery, mindent visz ha jól tudom, ami nagyon gáz. nem is értem ennek a logikáját. azonnali szívinfarktus egy ilyen esemény sztem. mit csináljak? nagyon úgy nézem hogy nem lesz más mint legyalulni megint mindent, és 0-ról megcsinálni az egészet. 2 partíció és mehet a dolog. jól látom?
vagy átméretezhetem a C-t anélkül hogy a recovery-zés lehetőségét hazavágnám? ha jól látom nem adtak sima mezei install dvd-t a win7-hez csak az xp-hez. vagy? mégegyszer megnéztem és mintha lenne valami de nem tiszta nekem hogy ki kivel van. van itt mindenféle de nem igazán sejtem mi mire lehet jó. olyan mintha minden recovery-hez lenne. kéne egy gyári telepítő win7pro ha jól sejtem.

de mindentől függetlenül iszonyat minőségi, rendkívül igényes és állat. hihetetlenül jól össze van rakva, kicsit elállt a lélegzetem amikor kivettem a dobozból. persze nyugtával dicsérd a napot, ennek többet kell kibírni mint az előzőnek. majd ha ez is elmegy legalább 5 évet komoly hiba nélül, napi 8-10-12-14 órákat nyúzva, na akkor fogom igazán dicsérni. érdekes dolog ez, hogy lehet dicsérni valamit addig amíg nem is bizonyított... a régi már legalább bizonyított, de mégis az újhoz általában jobban húz az ember szive. milyen hülye dolog ez...

[ Szerkesztve ]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#171) stargazer


stargazer
senior tag

ja és még annyit hogy aggódtam hogy ennek csak 15,6"-os a kijelzője, de nem érzem abszolút hogy kissebb lenne, és a képe 100x szebb. persze biztos azért is mert új még, de a zsanérok is iszonyat profik. könnyen jár, mégis stabilan tart. persze új korában lehet hogy az előző is ilyen volt. de mintha az azért soha nem lett volna ennyire szofisztikált. az előzőn viszonylag hamar, úgy kb félúton megdöglött a dvd (talán ha 2x írtam vele), amit ha betoltam, olyan érzés volt mint a takony. soha nem voltam biztos benne hogy beakadt a helyére, és volt is hogy nem akadt be. na ez konkrétan beklattyan a helyére.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#172) spyduck válasza bizi990 (#165) üzenetére


spyduck
nagyúr

Egyszerű!!! Így látatlanban nehéz. Vidd be egy szervizbe, mond el a problémádat és ha valós akkor segítenek rajta. Hidd el nekem volt már vagy 50 gépem és ha ki van cserélve a zárszerkezet normálisra akkor nem nagyon van jobb ennél a típusnál.

(#173) spyduck válasza stargazer (#171) üzenetére


spyduck
nagyúr

8540p :Y
Ezt nem hiszem el :DDD

Logout teszt nem lesz belőle?

(#174) stargazer


stargazer
senior tag

hihi

heló

nem tudok én cikkeket írni, én csak egy egyszerűarcú parasztgyerek vagyok... :U

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#175) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Jaja, ezt a particiosdit tenyleg eleg benan csinaltak meg, mert en is okadhattam mindent a C-re :(

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#176) stargazer


stargazer
senior tag

meg azt nem tudom hogy végülis miért csak 3gb ram használható? 1 egész gb-ot levesz a vga magának? nem dedikált memória van? vagy a 32 bites oprendszer miatt? vagy valahol a hibernálás be van kapcsolva? azt nem is találom hirtelen.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#177) kraftxld válasza stargazer (#176) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A 32bites OS miatt van.
Win7?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#178) stargazer válasza kraftxld (#177) üzenetére


stargazer
senior tag

aham... érdekes pedig még xp alatt is látott az egyik gép 3,5gb-ot...

most ebben van ujjlenyomatolvasó? hol lehet azt elindítani, beállítani, megnézni hogy egyáltalán működik-e?
meg elvile van benne valamilyen gps dolog, meg 3g modem a sim-kártya nyílását láttam az akksinál.

[ Szerkesztve ]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#179) kraftxld válasza stargazer (#178) üzenetére


kraftxld
nagyúr

A HP Security Suite-ot kell felrakni az újlenyomat izéhez.
Jaja, a 3G-vel szívtam is bőszen, de már leírtam spyduck topikjában, persze nincs megoldás a HP-tól, majd ha sír az ügyfél nyitok egy support case-t neki.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#180) stargazer válasza kraftxld (#179) üzenetére


stargazer
senior tag

nyitok egy support case-t

miért Te ilyen HP support emberke vagy? :)

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#181) kraftxld válasza stargazer (#180) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nem, csak HP Business partner az üzem :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#182) stargazer


stargazer
senior tag

nem tudjátok véletlenül hogyan lehet a gyorsgombokhoz rendelni programokat? valamiért az outlook-ot akarja mindig elindítani ha a mail gombra nyomok és már sehol se találom hol lehetne átállítani. és mindenhol csak a quicklaunch-ról beszélnek ami nem ez hanem az a kis ikon a tálcán.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#183) stargazer


stargazer
senior tag

na jó frankó, van valami sunyiság itt. a legújabb wifi driverrel kb 10 percenként eldobja a kapcsolatot de olyan szinten hogy vissza se tudom kapcsolni a wifit, csak újraindítással. visszaállítottam a régi drivert, azzal úgy tűnt hogy okés, simán kibírt egy egész éjszakát, de ma éjjel ez is eldobta magát ugyanígy, igaz nem 10 perc hanem kb 6 óra múlva... :( fel kell vennem a kapcsolatot a hp-sokkal. vagy a wifi adapterrel van valami, vagy a driverekkel.

[ Szerkesztve ]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#184) spyduck válasza stargazer (#183) üzenetére


spyduck
nagyúr

Amíg nem raktad újra a Win-t ne hívogassál te senkit! :DDD

(#185) stargazer válasza spyduck (#184) üzenetére


stargazer
senior tag

teljesen szűz telepítés, HP-tól leszedett legfrissebb driverekkel.... de most így a régi driverrel elvagyok, csak akkor zavarodik meg ha hosszabb időre otthagyom.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#187) stargazer


stargazer
senior tag

még egy rendkívül érdekes jelenséget vettem észre: ha megy zene media playerrel, és közben bejön a skype-on egy üzenet, akkor a skype üzenetjelző szignáljának az idejére visszakapcsol a fejhallgatókimenetre kapcsolt hangfalszettről a saját laptop hangszóróra...

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#188) stargazer


stargazer
senior tag

no hát mindamellett hogy nagyon meg vagyok elégedve a géppel, azért be kell számolnom 1-2 szájferdítő részletről:

tuti hogy a wifivel vmi gáz van. az még hagyján hogy az új driverrel fagy a wifi. ha boot közben kapcsolom be, irdatlan hosszú ideig tart neki felállni, és miután nagy nehezen sikerült, nincs aero. leállítani is reménytelenül hosszú ideig tart. újraindítom utána semmi baja.

párom aki szökőévente egyszer kapcsolja be, azt mondja neki is elkezdett nagyon sokáig bootolni, aztán valami bios hibát dobott ki. én nem találkoztam még vele.

az akksi egy icipicit lötyög a helyén. kb 1mm-et tud játszani ki-be. az előző gépemnél ez nem volt.

a kis lámpa kicsit jobban jobbra van mint sztem egy ilyen árkategóriájú géptől elvárhatná az ember, tehát nem pont középen.

a fedél lecsukásakor tud olyan történni, hogy csak az egyik zár kapcsol be, a másik nem. nem tudom mi az oka, talán ez az újfajta zárszerkezet, vagy az előzőnek volt nagyobb a kijelző súlya, de azt szinte mindegy volt hol nyomtam le, akár a szélén is, ott határozottan mindkettő zár zárt.

miután le van csukva a fedél, nem párhuzamos a fedél a kartámasszal vagy minek mondják ezt a részt itt a tapipad két oldalán. és nem azért mert nem csukódik be rendesen. ütközésig nyomva sem javul a kép.

hát ennyi. de ezek legyenek a legnagyobb bajaim a géppel, csak azért kicsit fancsali. a legújabb vga drivert is vissza kell forgatnom, mert határozottan lassabban rendereli a sima 2D dolgokat. van ahol jól láthatóan gördül végig egy-egy lista, míg az előzővel a pillanat töredéke alatt megvolt.

[ Szerkesztve ]

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#189) stargazer


stargazer
senior tag

egyre jobb. most a tapipad mondta fel a szolgálatot. csak az alsó részén érzékelt, max jobbra balra tudtam kicsit játszadozni vele. ennél is vissza kellett állítanom a régebbi drivert hogy megint menjen. nem tudom honnan jönnek ezek a driverek, de valamit nagyon elnagyolnak. de az az érdekes hogy ezt nem most telepítettem már, hanem jópár napja, vagy hete.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#190) 8nemesis8 válasza stargazer (#189) üzenetére


8nemesis8
veterán

Hát nem tudom mi van nálad, nekem friss driverekkel sincs semmi bajom. Win7et használok és hála istennek de előbbiekből egyik probléma sem jelentkezett nálam.
A világítás meg nem tudom miért nem középre került, de tuti nem azért, mert nem tudták kimérni.

(#191) stargazer


stargazer
senior tag

ez kész. ezt most már minden nap eljátsza a gép: hazaérek, el akarom indítani, és fél órát gondolkodik mire megjeleníti a bejelentkezés képernyőt. ekkor már tudom hogy az aero szarakodik és azért csinálja a gép mert nem tudja elindítani az aerot. ilyenkor ha bejelentkezek, látszik hogy nincs aero, és esély sincs újraindítani mert végtelenségig várhatnék. ha kinyomom, és ujra bekapcsolom, megint eljátsza ugyanezt. ha már bootoláskor látom hogy szar lesz és kinyomom, akkor megint eljátsza. tehát a rohadék mindig csak harmadikra indul el normálisan, vagy, ha a bejelentkezési ablaknál nem belépek hanem ujraindítást nyomok. ekkor is gondolkodik egy darabig, de legalább összejön neki. pedig most már a legújabb driver van fönt, külön az nvidia oldalárol, mert amit automatikusan akart a win frissítés gyanánt felajánlani, azzal gond volt. most ezzel stabilan megy, de az aeros probléma megmaradt. és rohadt idegesítő hogy soha máskor nem csinálja, csak mindig akkor amikor hazajövök és napi másodszor el akarom indítani. de ilyenkor mindig csinálja. kegyetlen idegesítő.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#192) stargazer válasza stargazer (#187) üzenetére


stargazer
senior tag

erre rájöttem, skype-beállítás, álmomban sem gondoltam volna, hogy a skype-ot ennyire lehet már konfigurálni, régebben ez nem volt benne sztem. szóval meg lehet adni benne hogy melyik kimenetre küldje a hangokat, még a bedugott fejhallgatót is überelni tudja.

Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

(#193) toga007


toga007
tag

Hali!
Óriási gondom van.
Tegnap sikerült a HP EliteBook 8510p laptopom center pines töltőjét fordítva bekötnöm.Ezek után dobott egy füstöt az egyik ic az alaplapomon.
A gond az, hogy úgy megégett, hogy a típusát nem tudom leolvasni.
Kérnék mindenkit, hogy akinek van Hp EliteBook laptopja szétszedve, vagy tervezi szétszedni, az vessen már egy pillantást az alaplapjára.
Itt van néhány kép, ezekről szerintem be lehet tájolni, hogy melyik IC számára lennék kíváncsi...
Nagy köszönet a segítőnek!

+36 7O 532 II47

(#194) varga.balazs


varga.balazs
aktív tag

sziasztok! bár látom, nincs nagy élet, azért írok ide is, hátha valaki tapasztalt hasonlót. 6930p-m van, akkuhibával vettem, Everest viszont azt írja ki az akkura, hogy 17%-os elhasználódása van, mégsem működik telepről, se nem vesz fel töltést. Töltésvezérlő szállhatott el benne? Ha igen, vajon mennyi lehet a javítása? Bár ez nekem furcsa, hogy maga az Everest látja az akkut, Win7 meg 0%-os töltöttséget ír.

(#195) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Ha a Li-polimeres akksi egyszer túlmerül, nem lehet többé feltölteni, ki kell cserélni.

(#196) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Nekem amúgy egy 2530p-m van SSD-vel, ami Vistához ugyan fölösleges, de a Linux Mint nagyon gyors. Továbbá imádom a HP-t, mert ez a leg "linux-barátabb" márka, az ujjlenyomatolvasón kívűl minden működik.
Raktam az SSD mellé egy 2,5"-os nagyobb HDD-is multibay keretbe a DVD író helyére, ezt ajánlom másoknak is!

(#197) szekfizsolt


szekfizsolt
senior tag

Valaki esetleg meg tudja mondani, hogy hogyan boldogul az Intel GMA 4500MHD a youtube-os videókkal? A HD szaggat vajon rajta, vagy bírja? Játék nem érdekel, szerintem nem arra való, de ez érdekes lenne. Előre is köszönöm.

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#198) szekfizsolt válasza szekfizsolt (#197) üzenetére


szekfizsolt
senior tag

Jó, akkor mondom én, szépen játssza a youtube-os full HD-s videókat, megküzd vele, de lejátsza.

Régebbi értékeléseim: http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#199) kiskakas válasza szekfizsolt (#198) üzenetére


kiskakas
senior tag

nagyon régi a topik,de valaki talált esetleg vmi frissebb, moddolt intel 4500 vga drivert?

(#200) kromatika


kromatika
veterán

Sziasztok adott egy HP Elite Book 6930p noti.Amin biost szeretnék frissíteni,de a kis öcsi szerencsésen bios jelszót alátott be anno.Természetesen nem emlékszik rá :W A bios frissítés előtt pedig a hp bios frissítő programja kéri a jelszót.Az itt leírt elem cserét [link]megcsináltam de nem működik.Hogyan tudnám ki olvasni mi a jelszó,vagy hogyan tudnám alap helyzetbe állítani a iost,hogy utána frissíteni tudjak?Köszönöm a választ előre is

Légy jó mind halálig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.