Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sefter


Sefter
veterán

Nincs olyan vékony ceruzájuk, hogy ez megérje...

Psn ID: sefter_hun

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

Ha már NV, valami frissebb, jobb GPU ugyanebbe a TDP keretbe nem fért volna be? Valami idei cucc.

(#3) Dilikutya válasza Sefter (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

1300$-ról indul. Olyan, mint az iMac, az se ér annyit, még a más, nem feltétlenül jobb operációs rendszerrel sem. Játékra nem feltétlenül ezzel a videókártyával kéne kínálni, 27 colon filmezni drága. Sima netezős PC-nek drága. Munkaállomásnak drága. Elsősorban nem a szakértői réteget célozhatják meg ezzel, hanem azokat, akiknek fontos a dizájn, kevés felhasználási terület lehet, ahova pont ez a gép kell.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) tecsu


tecsu
addikt

"A biztonságos használat érdekében a beépített kamera és a mikrofon automatikusan alvó módba kapcsol, ha nem használják, azaz attól nem kell tartani, hogy illetéktelen beleskelődnek a felhasználó életébe."

Persze, persze. :C

A B&O meg lement már Logitech szintre, emiatt teljesen hiteltelen a luxus kategóriában is (bár a hangminősége eddig is - enyhén szólva - vitatott volt).

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#5) DenesBa


DenesBa
csendes tag

Hát ez gyönyörűűűű (szvsz)
Azonnal akarom!!!! :DDD
(csak valaki dobjon már meg az ezer dodóval, a többi oké :DD )

(#6) big-J válasza Dilikutya (#3) üzenetére


big-J
őstag

Pontosan, ezt is laikusoknak akarják eladni mint a mekk-eket.
Azoknak akik azt sem tudják csavarméret vagy matractípus a 950m.

(#7) Pete55555


Pete55555
addikt

Technicolor Color Certification minősítését, ami azt jelenti hogy, a képernyőn megjelenő képek és videók színhelyesek

De legalább jól néz ki...

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#8) szasanyi


szasanyi
félisten

Filmezésre kihegyezve ezzel a felbontással? :F

(#9) margithid válasza Dilikutya (#3) üzenetére


margithid
veterán

1300 dollárért szerintem nem rúg labdába imac mellett. Akinek a megjelenés meg a divat a fontos az apple cuccot vesz ebben a kategóriában szerintem.
Amúgy meg ha filmezni akarnék, akkor egy jó tvt vennék, mellé meg egy htpct, 1300 dollárból kijönne mindegyik.
200ert egy tv meg 200ert egy jó asztali gép, esetleg notebook.

[ Szerkesztve ]

(#10) Lacok


Lacok
őstag

Ha már játékra is szánják akkor inkább egy GTX1060M.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#11) Graphics válasza Lacok (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Játékra? Valahogy nem az jött le, hogy arra szánják.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) DenesBa válasza big-J (#6) üzenetére


DenesBa
csendes tag

Hát ez enyhén szólva is sarkítás.

Mivel ez filmnézésre van belőve, kérlek kezd el sorolni, hogy mely formátumokkal, felbontásokkal, lesz gondja annak a "harmatos" 950m-nek?

(#13) tecsu válasza DenesBa (#12) üzenetére


tecsu
addikt

A cikk szerint játékra is ajánlott. Legközelebb olvasd el a cikket is, ha kritikusan hozzászólsz. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#14) devast válasza Dilikutya (#3) üzenetére


devast
addikt

De ezt pl el lehet adni az usa-ban ? Vagy nyugat európában ? Mert cégek tuti nem veszik, konzumerekre kéne rásózni. Tudom hogy szépen dizájnolva ez zacskó marhatrágyát is lehet adni milliókért, de ahhoz olyan marketing is kell, amit a HP-tól még sose láttam.

[ Szerkesztve ]

(#15) cucka válasza devast (#14) üzenetére


cucka
addikt

Amerikában simán el lehet adni. Mondjuk nem lesz sikertermék, az asztali pc eladások nem szárnyalnak mostanában, plusz ennyi pénzért kézenfekvőbb mac-et venni.
Amúgy elég sok cég használ hasonló gépeket, főleg mac-et. A nagy multik nem annyira, de a kissebb cégeknél simán előfordul, hogy mondjuk imac-et használnak munkára.

(#16) megarambo


megarambo
tag

Hát ettől nem dobtam egy hátast, műszaki tartalom, ár-érték arány, design egyik se az igazi.

(#17) Akula


Akula
őstag

Dzsokijúing irodájába jó lenne! Ha a HP ebbe belevert 3 év fejlesztést, akkor biztos lesz egy kocsi ára.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#18) atike


atike
nagyúr

"A biztonságos használat érdekében a beépített kamera és a mikrofon automatikusan alvó módba kapcsol, ha nem használják, azaz attól nem kell tartani, hogy illetéktelen beleskelődnek a felhasználó életébe."

Na ezen jót röhögtem... :D

Mondjuk nekem amúgy eléggé bejön, simán kellene.

(#19) big-J válasza DenesBa (#12) üzenetére


big-J
őstag

Filmnézésre nekem jól esne egy hdmi 2.0 kimenet, amit sem a quadcore kaby lake előtti igp-k, sem a gm107 még nem tud. ;)

[ Szerkesztve ]

(#20) juhasz22 válasza margithid (#9) üzenetére


juhasz22
aktív tag

Egy jó TV jórészt bármit le tud játszani Pendrive-rol

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#21) margithid válasza juhasz22 (#20) üzenetére


margithid
veterán

Jó csak ezért az árért, már nem csal jó TV-t kapsz hanem számítógépet is, ha te rakod össze alkatrészenként.
27"-on meg nem rossz filmezni, tv-t nézni, én is ezen teszem, de azért egy nagy képernyős tv-vel nem összehasonlítható.

(#22) jerry311


jerry311
nagyúr

Aztán egyszer majd jön egy firmware frissítés és csak a HP által árult filmeket játszik le. :DD

(#23) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nagyon baba :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#24) megarambo válasza jerry311 (#22) üzenetére


megarambo
tag

+1 :U

(#25) Peter13


Peter13
senior tag

Nekem tetszik, jöhetnek a kövek (remélem nem teszik tönkre egy használhatatlanná butított/tiltott BIOS-szal)

Ár persze kérdéses, illetve játszani sem feltétlenül ezt venném (bár a 960M nem olyan rossz a laposban, a 950M meg csak órajelekben tér el...de tény, hogy nem egy "gémer" teljesítmény)

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#26) big-J válasza Peter13 (#25) üzenetére


big-J
őstag

Nem csak orajelekben. Orajel, 640 helyett 512 shader valamint altalaban ddr3 ram, ami fele akkora savszelt jelent. Jo 20-25%-al lassabb.

(#27) Peter13 válasza big-J (#26) üzenetére


Peter13
senior tag

Bocs', de en nem igy tudtam (nekem az maradt meg hogy ugyanannyi shader, kisebb orajelen, mint ahogy itt is irjak). A lassabb memoria persze bekavarhat ha a gyarto azt valasztja (de ez opcionalis, ugye)

[ Szerkesztve ]

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#28) big-J válasza Peter13 (#27) üzenetére


big-J
őstag

Amikor én vettem gamer laptopot akkor végignéztem az összes forgalmazott 850m-et és egy darab sem volt ddr5-os. Latom 950m-nel ez mar valtozott a shader szamban is es vannak ddr5-os configok is mar. No mindegy, igyis ugyis pofatlansag ezt kiadni pl 1050 vagy 1050 ti helyett amik még a hónap során elérhetők lesznek notiba.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.