Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nekem ez itthon - ennyiért- tetszene...

I humbly and respectfully decline™

(#2) Luck Dragon

38,000 Ft-ért egy komolyabb Myaudio kaphat az ember jobb felszereltségel.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#3) razorka777 válasza Luck Dragon (#2) üzenetére


razorka777
veterán

De ez HP. :)

Komolyra fordítva, ennyiért tényleg jó vétel lehet.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#4) Vassili_Zait válasza Luck Dragon (#2) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

"komolyabb"... és "Myaudio" egy mondatban? ;]

(#5) tomistarkapi


tomistarkapi
tag

Sajnos ez hiába HP. Selejt.

(#6) Dinsdale


Dinsdale
tag

Azért ez ciki a HP-től. Logó nélkül bármelyik noname kínai lehetne.

(#7) razorka777 válasza tomistarkapi (#5) üzenetére


razorka777
veterán

Gondolom már próbáltad is, hogy konkrét véleményed van.
Én sem szeretem a HP-t, de attól még lehet jó is. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#8) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nagyon halovány az Allwinner még mindig... sajnos él bennem a gyanú, hogy ez csak egy szitázott kínai tablet.

@Luck Dragon: Ez nem 38 ezer, sajnos meg kéne érteni a nettó 38 ezer azt jelenti, hogy a bruttó ára régiónként az ÁFA árával nő, na meg a kisker árrésével

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Luck Dragon válasza Vassili_Zait (#4) üzenetére

Jo,ez csak egy alternativa, akkor legyen más, lényeg hogy van jobb is,

(Mert ez hp) Számomra ez a márka egyenlő folyamtos szervizbe menéssel (De lehet én vagyok a pekhes) ;)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) Graphics válasza Luck Dragon (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

pekhes szó nincs, peches esetleg :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) tjb007 válasza razorka777 (#3) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ja, HP, amihez a HP-nek túl sok köze nincs.

Ami meg kimaradt.
IPS panelje van, és az a A31s az a négymagos Allwinner processzor.

[ Szerkesztve ]

(#12) zsoltek válasza Luck Dragon (#9) üzenetére


zsoltek
aktív tag

Nekem 6 évet ment a laptopom, és megy ma is, csak eladtam.

Huawei P30

(#13) air


air
nagyúr

38-ért WayteQ 79QCI magyar supporttal, 4.4.2-vel, RK3188-cal.
Nem Allwinner SoC-cal.
Hiába HP, ez nem A brandes tablet.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#14) Graphics válasza air (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

+1

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) GeryFlash


GeryFlash
veterán

4.2, gratulálok :W

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#16) Graphics válasza GeryFlash (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem hoz jelentős fejlődést a nagyobb verziószám... :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) GeryFlash válasza Graphics (#16) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ez nem hp cuccos, hanem egy micromax vagy valami más gány, mait a hp felcímkéz, ezért a többi kínai csodával versenyzik, ahol bőven vannak már 4.3-asok, és most meg egyre több 4.4.-es lesz ahoyg felettem is írták.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#18) Graphics válasza GeryFlash (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem mondod :D hogy nem HP cuccos, erre én magam is rájöttem, mert felettem én is írtam ezt ;]

Max teljesítményben fog a többi kínai csodával versenyezni.. A neve eladja ezt is.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) GeryFlash válasza Graphics (#18) üzenetére


GeryFlash
veterán

Ha meg nem Hp cuccos akkor rohadtul nem egedheti meg magának, hogy bármiben is kevesebbet tudjon mint egy wayteq, amin kitkat van, és azért ott a ram kezelés és az akksiidő jelentősen javul, szóval nem csak verziószámátírás.. Abban mondjuk igazad van, hogy a neve eladhatja, sajnos. Leaglább a gari lenne több rá.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#20) Graphics válasza GeryFlash (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

HP világszinten megy, a WayteQ meg nem. Vannak olyan fejlődő országok, ahol bizony ezt a HP-t is megveszik.

Ne Magyarisztánra vetítve nézz mindent, főképp, hogy a hír nem szól arról, hogy kishazánkban lenne ilyen.

így értelmét is veszti a WayteQ említése.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) GeryFlash válasza Graphics (#20) üzenetére


GeryFlash
veterán

Igen, mert csak a wayteqnek van kitkates olcsó tabletje :U Melyik országban ne lehetne venni kínai cuccost, akár boltból? Nem hiszem, hogy a fejlődő országokban ne lenne más alternatjva....
Amúgy meg az egész vita abból indult, hogy a 4.2 gáz, és eddig még nem cáfoltad sem a rosszabb üzemidőt, sem a rossazbb RAM kezelést, márpedig ennél a tabletnél hardverileg mindkettő gázos.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#22) sz.balazs.95 válasza Dinsdale (#6) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nem csak lehetne, az is.
Ez ugyanis csont ugyanaz a noname kínai izé, mint amit más „gyártók” is forgalmaznak, csak hp címkével.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#23) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Hát nem győzött meg. :(

(#25) hallador válasza Luck Dragon (#9) üzenetére


hallador
addikt

Sorolom jó:

HP NX 7400 7 éves semmi baja
HP ProBook 5310 5 éves semmi baja
HP ProBook 6460B 2 éves semmi baja

Mindegyik napi 7 - 8 órát megy. Nem tudom milyen HP-kal volt dolgod, de a Business Notebook vonala, élmezőnyben volt eddig, szóval ez a kijelentés:

(Mert ez hp) Számomra ez a márka egyenlő folyamtos szervizbe menéssel (De lehet én vagyok a pekhes) ;)

Minimum elég necces... ;)

(#8) Duliee

USA-ban az ÁFA 0 - 7 % tehát ez rossz esetben is 40 - 42 ezerre jön ki, és ott nincs kisker, mert a HPtől tudsz rendelni közvetlen, szóval ne akard összemosni a magyar ugarral, mert nem ugyanaz.

(#13) air

+ 1

A Supprt HP a többi nem ér fel a Brandhez.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#26) Graphics válasza hallador (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ki akarta összemosni? :U

Mit is írtam?

Ez nem 38 ezer, sajnos meg kéne érteni a nettó 38 ezer azt jelenti, hogy a bruttó ára régiónként az ÁFA árával nő, na meg a kisker árrésével.

Tehát ha idehaza forgalomba kerül, az akkor se lesz 38 ezer, ha fejen pörgök... :)

Ha USA-ból rendeled meg, akkor is kifizeted az ÁFÁ-t, mivel a vámon megfogják, és jön a szokásos procedúra

De akkor ha úgy érthetőbb: 170 dolláros ára még USA-ban sem lesz annyi, mivel nettóról beszélünk. Régiónként pedig az aktuális terület áfakulcsával és a kisker árréssel nő az ár.

Szerintem ez így van. De ha más a véleményed hallgatlak :) Nettóbruttó...

Ez meg alapvetően nem HP minőség, akárhogy is nézed, ez egy sima kínai tablet , HP logóval, és Kínából is jön. Ennek megvannak a buktatói, ezen a HP Support se fog segíteni...

Ha szar beszállítót választottak a profiért, akkor majd kínlódnak.

Nekem is HP-m van, de attól még látom a fától az erdőt

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) hallador válasza Graphics (#26) üzenetére


hallador
addikt

USA-ban nincs kisker, a HP oldaláról rendeled, és a H-val kapcsolatban álló beszállít küldi, nincs haszonkulcs. Amit látsz az oldalon azt kapod. Nem úgy mint otthon.
Az Áfa USA-ban névleges nem nagyon kell vele számolni. A Legtöbb helyen 5 % alatt van.
Csak ennyit akartam mondani és nem kioktatásnaak szántam.

Ha szar beszállítót választottak a profiért, akkor majd kínlódnak.

Igen csak a HP cseréli a kinai meg nem....

Nekem is HP-m van, de attól még látom a fától az erdőt

Akkor gondolom tisztában vagy, hogy hogyan megy USA-ban a vásárlás, csak nekem nem tűnt fel.... :U

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#28) Graphics válasza hallador (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ok :R :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) Tzzird


Tzzird
csendes tag

Nekem van egy ilyen. Illetve Compaq 8 néven ugyanezzel a hardverrel, és kinézettel ennek a típusnak a kínai piacra szánt változata. (legalábbis szerintem). Korrekt iparosmunkának mondanám. Az összeszerelés minősége lehetett volna jobb is. Kicsit recseg-ropog. Nagyobb felbontást ekkora képernyőn én személy szerint nem feltétlenül igénylek. A képe szép, ha nem játszunk folyamatosan, akkor egész jól bírja egy töltéssel.

(#30) Sir Ny


Sir Ny
senior tag

"internettábla"

:O

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.