Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Kansas válasza #20749568 (#10) üzenetére


Kansas
addikt

14"-ra irodai munkára teljesen alkalmas a 768p. A TN ami a probléma... bár van abból is már elfogadható minőségű, de nem ebben az árkategóriában, hanem pl ThinkPad X-ekben - nekem volt korábbi munkahelyemen TN-nel szerelt X230-am, teljesen elfogadható képminőséggel, nagyon nézni kellett, hogy észrevegye az ember rajta hogy nem IPS...
Nekem a legutóbbi két céges laptopom(ThinkPad T470 és T14) mindkettő 14" FHD, és kénytelen vagyok 150%-os skálázást beállítani, ha el is akarok tudni olvasni valamit... az mennyivel jobb? OK, élesebbek a betűk, de a munkaterület nem lesz több tőle, ha csak nem 30-40 centiről akarom nézni, ami meg egyéb ergonómiai problémákat okoz...

"Ha valaki vállalkozást akar indítani és erre tellik neki, akkor ne akarjon vállalkozást indítani, mert teljesen alkalmatlan rá." :W Az nem alkalmas rá, aki ilyen kijelentéseket tesz...szvsz.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.