Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Nagyon helyes!
Sajnos a fórumokon olyan szinten urrá lett a hülyeség (egymás b***ogatása, mindenki jobban tud mindent, és mindenki más hülye), hogy sokszor már else olvasom a hozzászólásokat!
Betrollkodnak minden fórumba, mert úgylátszik kényszert éreznek arra az emberek, hogy véleményüket hülyegyerek módjára kell megosztani és nemlehet kúltúráltan beszélgetni. Ezt diktálja a mai világ, vagy ez a menő... Nemis tudom :(

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#2) CsigaGyilkos


CsigaGyilkos
aktív tag

Bizony, egyetértek! Kell a szigor!

"Gondoltunk rá, hogy lesz, aki majd a korlátozott felhasználónak beszólogat publikusan ("hehehe, erre most úgyse tudsz válaszolni"), de ezt nem ajánljuk."
Pl.: az ilyen esetek miatt... Én konkrétan nem is gondoltam, hogy ilyen megtörtént/het, de ezen sem csodálkozom. Kíváncsi vagyok a retorzióra, gondolom megy az előzőleg kitiltott személy után.

Köszönjük a munkátokat és a cikket! :R

Visca el Barcelona!

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Lehetne a problémásabb topikokat korlátozni alapból.

(#4) donmackó


donmackó
őstag

Akkor végül is ez bekerül a figyelmeztetés és az ideiglenes kitiltás közé, mint fegyelmezési eszköz? Vagy külön fogjátok alkalmazni?

Release the cable hounds!

(#5) Lauda


Lauda
félisten

Ezt nagyon jo otletnek tartom, orulok a fejlesztesnek. :K A topikbol valo kitiltas is egy baromi jo modszer azt gondolom. Aki csak ott nem bir magaval, hamar meg lehet oldani a dolgot humanusan es mindenki jol jar.

----------------------------------

Apro megjegyzes, a cikkben van egy zavar:

- a napok nem 0-24 között vannak, hanem a kitiltás idejétől függ, tehát ha este 18.30-kor lett korlátozva, akkor másnap 18.30-ig csak 10 hsz-t írhat

- ha már elhasználta a 10-et és nem írhat több hozzászólást, akkor külön hibaüzenetet kap, hogy milyen mértékű korlátozást kapott, mennyi időre és hogy mennyi idő múlva írhat legelőbb újra hozzászólást

- a rendszer az addigi hozzászólásokat nem számolja, tehát ha előtte 24 órán belül írt 10+ hsz-t, akkor nem kap hibaüzenetet, hogy elérte a maximumot, mert csak a korlátozás időtartamán belül számol

Itt szerintem az utolso bekezdes nem szukseges, mivel az elso leirja, hogy a korlatozastol szamol a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Klassz ötlet. Pláne az, hogy a HA-t minden esetben lehet használni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) Yodafon


Yodafon
senior tag

Wow van ilyen h kitiltás a topicból? :Y Ezt nem is tudtam eddig :DD

I'm gangsta!

(#8) donmackó válasza Yodafon (#7) üzenetére


donmackó
őstag

Majd megtudod ha kitiltanak valahonnan. ;]

Release the cable hounds!

(#9) Yodafon válasza donmackó (#8) üzenetére


Yodafon
senior tag

Amilyen gyakran forumozok fel se fog tűnni :P :C

I'm gangsta!

(#10) cheatergs


cheatergs
senior tag

Egyszerű a gondolkodásom, de ez mire szolgál?

Aki nem viselkedett a bantól, ettől sem fog.
Ellenben a modiknak, gazdáknak, adminoknak még több mindenkire (most már a korlátozottnak is beszólogatókra) és még több szabályra (mikor figyelmezés-korlátozás-ban és ezek alverziói) kell figyelniük.
Eddig is elaprózott volt a büntetési-rendszeretek, nem lesz ez nagy falat?

[ Szerkesztve ]

Mindig minden mindegy

(#11) Angelo69 válasza cheatergs (#10) üzenetére


Angelo69
senior tag

+1

"Én ilyen egyszerű gyerek vagyok, oxigént alakítok széndioxiddá... semmi váratlan fordulat."

(#12) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Ez nagyon hangzik. Kello visszatarto erot adhat ennek egyszeri alkalmazasa is a jovore tekintettel.
De a gyokerok ott van, hogy a moderator tud-e objektiv lenni es nem a sajat elfogultsagat vetiti-e ki akkor, amikor ranyom a gombra.
A fejlesztes jo, udvozolni valo, de annak alkalmazasara is kellene fejlesztes bosegesen.
(Mielott barki felreertene: generalisan nincs gondom a moderatorokkal, sot, de futottam bele jogszerutlen bannolasba, mert egy adott moderatornak velem van a baja es nem tudta visszafogni magat, valamit tobb ilyet is hallottam. Es amig anonim a moderator jelentos topik es ezek valamennyire latensek maradnak, addig mindig lesznek egyenlobbek az egyenloknel. Tehat ezt a szankciotipust tamogatom, ha a kerdeses moderatorok szemelyisege is fejlesztesre kerul).

I humbly and respectfully decline™

(#13) Lauda válasza Magnum_ (#12) üzenetére


Lauda
félisten

+100 :K

(#14) sutszi válasza Magnum_ (#12) üzenetére


sutszi
veterán

Nekem is ez jutott eszembe. Jó a fejlesztés... De jó lenne ha a kivégzés gomb előtt lenne valami megerősítés. Pl. Egy szankció jóváhagyásához két moderátor egybehangzó akarata (gombnyomása) kellene. ( Bár, hogy őszinte legyek ez sem elégséges, miután haverokról van szó sok esetben.) A lényeg, hogy hiába a szabályzat meg a hatékony büntetés, ha sokszor olyan szabályokra hivatkozva van moderálás ami nem is létezik a PH szabályzatban...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#15) Magnum_ válasza sutszi (#14) üzenetére


Magnum_
nagyúr

4eyes principle. Egyetertek.

I humbly and respectfully decline™

(#16) Dealer95 válasza Magnum_ (#12) üzenetére


Dealer95
őstag

+1...
Egyetértek.

[ Szerkesztve ]

(#17) D1Rect válasza sutszi (#14) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem az volt a kedvencem, amikor vga mellé kapott kupont kerestem, aztán kicsavarva a szabályokat szankcionáltak. Amikor jelentettem, hogy közben több tucat ember goldot/kulcsot árul, azt meg szándékosan hagyták, mert "ne jelentgessél bosszúból". Ez volt az a pont, ahonnan nem tudom komolyan venni a moderátorokat.

(#18) Lauda válasza D1Rect (#17) üzenetére


Lauda
félisten

Kedvencem a tabla csokiert/korso sorert viheto xxx tartalmu hozzaszolasok torlese. Hirdetesnek minosul, mert ellenszolgaltatas jar a termekert. Aha.

Amugy a topikgazda topik hova tunt? Kalandor azt irta, hogy nem lesz rejtett.

[ Szerkesztve ]

(#19) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Micsoda panaszláda kezd itt kialakulni kérem szépen. :)

⭐ Stella

(#20) sutykuru válasza Magnum_ (#12) üzenetére


sutykuru
tag

Pont ezért nem publikus.

Milyen jó, hogy olyan bárgyú indokot írhatnak amilyet csak akarnak. :D

"Nem állítom, hogy direkt értetlenkedsz és vergődsz. Csak megtetszett ez a figyelmeztetés gomb."

"Egy buzgómócsing modi"

(#21) radi8tor válasza sutykuru (#20) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ennyire rossz viszont látni indoklásban, amit te írtál másokra?

⭐ Stella

(#22) Pubszon válasza radi8tor (#19) üzenetére


Pubszon
veterán

Tudnál adni egy linket olyan hozzászólásra, aminek gazdája már ki van tiltva?
Csak kíváncsiságból, hogy hogy néz ki egy ilyen hozzászólás. :)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#23) radi8tor válasza Pubszon (#22) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha jól értem a kérdést akkor sajnos azt kell mondanom nem tudok ilyet mutatni mert az ilyen hozzászólásokat is törölni szoktuk. Végleges kitiltást "ki kell érdemelni", ott gyakran előfordul nyomdafestéket nem tűrő hangnem is a hozzászólásban.

⭐ Stella

(#24) sutykuru válasza radi8tor (#21) üzenetére


sutykuru
tag

Nem változott a véleményem, igaz a Sóhivatal topicban szeretném szerkeszteni az egyik hsz-em, de sajnos nincs rá lehetőségem.

(#25) Воланд válasza Pubszon (#22) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#26) Viktor77 válasza Lauda (#18) üzenetére


Viktor77
titán

És hol húznád meg a határt? Csokiért még engednéd. Hűtőszekrényért? Autóért? Házért? Ha a csoki árát kérem (ami gyakorlatilag ugyanaz) az maradhat?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27) radi8tor válasza Воланд (#25) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem ez volt az utolsó hozzászólása.

⭐ Stella

(#28) Pubszon válasza radi8tor (#23) üzenetére


Pubszon
veterán

Félreértettél.
Ha valakinek van 5000 hsz-a, és végleg kitiltjátok, akkor minden hozzászólása törlődik?
Gondolom csak azok amivel kiérdemelte a tiltást, mert korábban találkoztam ilyennel, csak a fene sem tudja már melyik topikban.
Csak azt akarom megnézni, hogy hogy néz ki az elszürkített avatar.
Érted? :)

MOD: Már linkeltek egyet, de ott nincs elszürkülve.
Akkor a felfüggesztett/kitiltott hozzászólásai nem szürkülnek el? Vagy csak később jön ez a feature?

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#29) Воланд válasza radi8tor (#27) üzenetére


Воланд
titán

Nem írta, hogy utolsó hsz-re kíváncsi.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30) Lauda válasza Pubszon (#28) üzenetére


Lauda
félisten

Felreerted a dolgot A hozzaszolasaban korlatozott user fog elszurkulni, a kitiltott nem.

(#31) Pubszon


Pubszon
veterán

Közben kaptam egy linket privátban, hogy hogy néz ki! :)

Itt van, ha valakit érdekelne.

(#32) radi8tor: De a fentebb linkelt kitiltotté miért nem?

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#32) radi8tor válasza Pubszon (#28) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem törlődnek automatikusan a hozzászólásai. Ez elég nagy inkonzisztenciát okozna (hozzászólásaira érkezett válaszok lógnának a levegőben).

Mostani újítással:
- Fórumról kitiltott felhasználónak szürkeárnyalatos lesz mindenhol az avatarja.
- Ha topikból kitiltott, akkor adott topikban szürkeárnyalatos lesz az avatarja
- Ha hozzászólás korlátozása van és kifutott aznapra a keretéből, szürkeárnyalatos lesz mindenhol az avatarja (azért hogy tudják a többiek nem tud nekik válaszolni most).

#31: az más. Itt a fiókjának törlését önmaga kérvényezte a felhasználó.

Szerk: mert ezeket az újításokat még nem vezettük be.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#33) Magnum_ válasza radi8tor (#19) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Megjott a tekozlo fiu. Szerinted csak ugy van 'panasz', vagy latsz mogotte nemi okot? Winkwink

I humbly and respectfully decline™

(#34) radi8tor válasza Magnum_ (#33) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

???
Szerinted te látsz mindent?
És akkor ezt zárjuk is le :R

⭐ Stella

(#35) Fred23 válasza D1Rect (#17) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én politikai vonzatú cikkeknél vettem észre, hogy egyesekkel szigorúbban bánnak, mint pl. velem. (Jó, lettem már azért én is törölve párszor! :D ) Konkrétan mondjuk csak egy példára emlékszem, Runner_fxr fórumtárs hozzászólása szabályzatot sért, de pl. nekem, illetve más liberális vagy balos embernek nem törlik a politikai vonzatú hozzászólását, mert az éppen "kontraproduktív lenne". Vagyis én meg annak örülnék, ha az oldal következetesebb lenne a saját szabályaihoz, vagy ami még jobb lenne, ha lazítana a politikai / vallási korlátozásokon valamilyen más megfogalmazással az ÁFSZ-ben.

[ Szerkesztve ]

(#36) Lauda válasza radi8tor (#32) üzenetére


Lauda
félisten

Fórumról kitiltott felhasználónak szürkeárnyalatos lesz mindenhol az avatarja.

Ezt hol olvastad?

(#37) radi8tor válasza Lauda (#36) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

A cikk alján van róla szó:

"** Ez egyébként ezentúl a korábban kitiltott felhasználóknál is így lesz."

⭐ Stella

(#38) Magnum_ válasza radi8tor (#34) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Magamra vettem, amit irtal.
Mert szerinted a felhasznaloi elmeny hianyaban tett javaslat itt az panasz.
Gondolkodj mar el kerlek a koz erdekeben a visszavonulasodrol.

I humbly and respectfully decline™

(#39) Lauda válasza radi8tor (#37) üzenetére


Lauda
félisten

Hat ez igen kuszan lett megirva. Itt gondolom a veglegesen kitiltottakrol van szo. Az idoszakosan kitiltottake nincs irva, hogy kiszurkulne.

(#40) radi8tor válasza Magnum_ (#38) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem meg neked kéne elgondolkozni azon hogyan állsz hozzá másokhoz, lásd a legutóbbi incidensed amikor úgy személyeskedtél valakivel hogy azt sem tudtad személyeskedsz és emiatt egy moderátornak kellett intézkednie. :(
De ha neked nem megy a téma ejtése akkor majd én hagyom figyelmen kívül a hozzám intézett "kéréseidet".

⭐ Stella

(#41) Pubszon válasza radi8tor (#32) üzenetére


Pubszon
veterán

mert ezeket az újításokat még nem vezettük be.
Na erre voltam kíváncsi. :)
Mikor lépnek életbe?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#42) radi8tor válasza Pubszon (#41) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Valószínű még ma.

#43: ezt nem tudom. :N Ha lesz is csak rövid ideig.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#43) Pubszon válasza radi8tor (#42) üzenetére


Pubszon
veterán

Akkor lesz kisebb leállás is?

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#44) sutykuru válasza radi8tor (#40) üzenetére


sutykuru
tag

Saint_ kolléga személyeskedett és figyelmeztetve is lett?

Köszönöm az információt.

(#45) radi8tor válasza sutykuru (#44) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem! Moderálva lett azaz törlésre került a hozzászólása.

⭐ Stella

(#46) Magnum_ válasza sutykuru (#44) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ha hazaertem, kifejtem, mert nem, es Kalandor -sajat szohasznalata szerint- rehabilitalt a jogszerutlen ban miatt, de telefonrol hosszu lenne.
Kepernyo mentesem is van, hogy bocsanatot kert radiator neveben

Radi8tor. Az igazat ird. Kibannoltal jogszerutlenul

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#47) sutykuru válasza radi8tor (#45) üzenetére


sutykuru
tag

Értem.

Már csak annyi kérdésem lenne, hogy ha a Miért moderáltuk topic nem publikus akkor miért publikálod, hogy a kollégát személyeskedés miatt moderálni kellett? Erről a 2017.02.23-tól hatályos ászf-ben sincs semmi.

(#48) radi8tor válasza Magnum_ (#46) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem látok bant az adatlapodon. Csak a hozzászólásod van törölve.

⭐ Stella

(#49) Magnum_ válasza sutykuru (#47) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Szerinte trollkodtam, de tudjuk, hogy nem, a vezetoje ezt elismerte es bocsnatot kert. Ennyit a moderatori alkalmassagrol. Erre irtam a fejesztesi javaslatot itt is.

Radiator! Mert Kalandor 'rehabilitalt' a te jogszerutlen magatartasod miatt!
Tenyleg gondjodj mar el a nyugijazsodon.

Sot, en nem is maradnek olyan helyen mezei userkent sem, ahol ennyire es ennyien utalnak, mint teged. Nyilvan okkal.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#50) Joe.36


Joe.36
addikt

Nagyon helyes !

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.