Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) worxland


worxland
addikt

"Ha igényeink kicsit túlmutatnak az IKEA-s legózáson," - és ezek után bemutatsz egy 55 ezres "gaming" asztalt, aminél százszor jobbat összedobok azonos összegért IKEA-s legóból.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#2) hallador


hallador
addikt

Jó fejek az usanonebooknál hogy kiszórják ennyiért a notikból visszamaradt ssdket. Gyanítom aki bővítésből megmaradt ssdk lesznek. Ez sztem megéri.

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#3) Semplar


Semplar
őstag

A légkavaró visz mindent! ;]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#4) nexplo válasza worxland (#1) üzenetére


nexplo
őstag

Pont ezen agyaltam. Én full IKEA-ból raktam össze pofás asztalt, megspékelve RGB-vel meg mindennel. Ez a gaming asztal élőben elég "gagyi" szegény. Ez az asztal ebben a minőségben kb a 20-30e Ft-os ársávban lenne reális. Élőben csak kicsit meg kell nyomkodni és érződik belőle a kínai piaci kivitelezés. Nem bántom de tényleg olyan, láttam - tapogattam :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#5) GreatL válasza hallador (#2) üzenetére


GreatL
őstag

Kérdés kinek elég ez a méret bármire is... nem véletlenül szórják ki őket.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#6) DzsannyX válasza GreatL (#5) üzenetére

A 256-os, de még a 128-as is bőven elég egy alap felhasználásra pl. egy régebbi irodai gépbe, amiben nincs ssd.

(#7) Synthwave válasza worxland (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Az eredeti mondat nem ez volt.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8) worxland válasza GreatL (#5) üzenetére


worxland
addikt

Céges gépben 128-as SSD van. Az én melómra bőven elég. Mamának/papának böngészésre, Viber/Face/Insta/Youtube-ra szintén elég.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#9) Pete55555 válasza worxland (#1) üzenetére


Pete55555
addikt

Ha igényeink kicsit túlmutatnak az IKEA-s legózáson, és egyben környezetünk tudtára szeretnénk adni gamer voltunkat, akkor akár a valahol az 55-60 000

Pont ugyanezt akartam írni mint te. IKEA-s legózásból ettől ezerszer jobb, szebb, strapabíróbb, több tárolórekesszel rendelkező asztalt lehet össze"legózni".
És ha nagyon gamerek akarunk lenni, veszel hozzá 3.000-ért RGB ledet.

Ez így ajánlóba berakni nem szép :(

...Szeretem leracsniztatni...

(#10) janeszgol válasza GreatL (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Nekem elég. Pendrive helyett SSD-t használok.

(#11) Kon


Kon
csendes tag

A Chieftec CI-01B-OP házikóhoz 2x is volt szerencsém mind 2 alkalommal, mikor gépet pakoltam bele csak pozitív tapasztalataim voltak. Nagyon jó kis kuckó, a táp méretére érdemes figyelni, a hosszabb tápok nem férnek el rendesen. Szellőzése jó, megjelenése meg nem hivalkodó.

Egytök, kéttök, háromtök, négytök, öttök... nem tökölök öntök!

(#12) KaitouP


KaitouP
veterán

Na, végre egy jó ajánlat SSD fronton, OS alá kellett egy laptopba, 256 GB bőven elég lesz neki meg a programok nagy részének. Rendeltem kettőt összesen, egy megy a laptopba, a másikból meg fabrikálok egy külső SSD-t.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#13) Synthwave válasza Pete55555 (#9) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Inkább elengedem.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14) gyuszaa


gyuszaa
őstag

Jelenleg egy Ikea Linnmon + Alex kombináció most 58 ezer.

alt="" title=""

alt="" title=""

Több monitor is elfér rajta, tárolásra is alkalmas a sok fiók miatt és a kábeleket is el lehet rejteni a szekrény mögött. Pár hónapja számtalan boltot végigböngésztem egy normális mertű asztalért de mindenhol kimerül a számítógép asztal egy egy monitorra tervezett konstrukcióban. A vezetői asztal kategóriák is elég szegényesek...

A cikkben lévő gamer asztalt inkább egy lan party-n tudom elképzelni.

Ez nem ellened szól Rin, csak közérdekű info. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) bbaro válasza Kon (#11) üzenetére


bbaro
csendes tag

A Chieftec CI-01B-OP nekem is elnyerte tetszésem. Árban is megnyerő. Bár én kicsit nagyobb méretű kockában gondolkodom saját részre. A szellőzés kérdése volt nekem a fontos nagyon. Meg, hogy mekkora hűtő és VGA fér bele. Mert egyre jobban haladunk a vágódeszka méretű VGA-k irányába. Bár a Thermaltake Level 20 VT vagy a nagy tesó a level 20 XT kicsit jobban tetszik, meg talán jobb a szellőzése is . Viszont cserébe 3-4x annyi az ára. Na hát az az asztal valami borzalom.......... 55 ezerért olyan asztalt tervezek és rakok össze magamnak, hogy csak na. (Persze előny, hogy van kevéske tapasztalatom bútorasztalos szakmában :)) Nem egy ilyen nyegle valamit. RGB LED világítás sem valami nagy dolog már. RGB szalag métere SMD5050-60Led/Méter 600-800ft, egy vezérlő 1500ft, egy 5A-es 12V-os fémházas táp 3000ft.

Illik válaszolni "A feltett" kérdésre, még akkor is, ha nemleges a válaszod.

(#16) bbaro válasza gyuszaa (#14) üzenetére


bbaro
csendes tag

Na, ez igen. Még ha IKEA-s is, de jó. Ezért már jobban kiadnék 55ezret mint azért a "GAMER" (ha ha ha ) valamiért amit asztalként árulnak.

Illik válaszolni "A feltett" kérdésre, még akkor is, ha nemleges a válaszod.

(#17) eboostr válasza gyuszaa (#14) üzenetére


eboostr
aktív tag

Hát... Ez nagyon brutál jól néz ki :Y

(#18) janeszgol válasza gyuszaa (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Szent úr isten! Ilyen helyen eléldegélnék. :)

(#19) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Azt hittem először, az Azza házhoz, nevéből adódóan jár egy 6000W-os tápegység is. ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#20) aradebil2


aradebil2
senior tag

Arra viszont figyeljetek, hogy a Limnonhoz járó alap lábak nagyon ergyák, bár nálunk két monitor van rajta, ketten ülünk gyakran, de eléggé tud mozogni, egyik végéhez mindenképpen ajánlott a gyuszaa-nál is látott fiókos cucc

(#21) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Érdekes ez az OEM SSD árusítás. Egy megfelelő házzal, simán, fasza, gyors "pendrive" építhető!
Már megfordult a fejemben egy ilyen építése (olcsóbban jön ki, mint egy extra gyors gyártói "valódi" nagy tárkapacitású (128-256GB) pendrive).

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22) sittes79 válasza gyuszaa (#14) üzenetére


sittes79
addikt

Ez mán Amerika gratula szépséges set.

(#23) KaitouP válasza sittes79 (#22) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem az ő setje ha erre gondolsz, promo fotó az IKEA oldalán a termékhez.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#24) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Marha jól néz ki az Noble Chais szék. Most az Aquában is volt egész értelmes áron, ráadásul az igényesebbik verzió (Hero).

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#25) eboostr válasza tibaimp (#21) üzenetére


eboostr
aktív tag

Az SSD az új pendrive 🙂👍

(#26) tibaimp válasza eboostr (#25) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Mondhatni, igen! :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#27) Freiherr


Freiherr
őstag

Azért azt a gamer asztalt sokkal könnyebb szétverni egy cségó meccs után, mint ezeket az ikeás darabokat.
Ez mindenképpen az előnyére írandó.

XXX

(#28) nexplo válasza gyuszaa (#14) üzenetére


nexplo
őstag

Ez a saját szobád? :U

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#29) KaitouP válasza nexplo (#28) üzenetére


KaitouP
veterán

Mondom, hogy még mindig nem az ő szobája, hacsak 1:1-be nem utánozta le. Ez IKEA promókép a termékhez/termékkategóriához: [link]

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#30) sajti_pajti


sajti_pajti
tag

Olyan keretet vagy házat tudtok valahol valamilyet, ami képes fogadni ezt az NVME SSD-t és 2,5-es SATA drive-ot csinál belőle?

(#31) headhunter válasza tibaimp (#21) üzenetére


headhunter
addikt

"Készen" egyet? [link]

NVME ház magában közel "10 ropi"...
-----------------------------------------------------------------------------
[link] , [link]

(#32) zetor2000 válasza sajti_pajti (#30) üzenetére


zetor2000
senior tag

Aliexpressz szerintem tele van ilyenekkel. Ha most rendelsz, talán eléred a Cyber Monday akciókat. :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#33) sajti_pajti válasza zetor2000 (#32) üzenetére


sajti_pajti
tag

[Ez a rövid lista] kiszűrve az usb-t és szűkítve 2,5"-re: mindezekből zéró darab támogatja az NVME-s M.2-t :(

(#34) TeeBee73 válasza sajti_pajti (#33) üzenetére


TeeBee73
addikt

Pl.
Igaz, ez kisebb min 2,5".

[ Szerkesztve ]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#35) zetor2000 válasza sajti_pajti (#33) üzenetére


zetor2000
senior tag

Gondoltam, hogy USB-C, de ezek szerint nem, hanem e-sata. De az miért is jó?
Esetleg egy köztes átalakítás, és a neked tetsző SSD ház?

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#36) Nekomajin válasza bbaro (#15) üzenetére


Nekomajin
aktív tag

Nekem TT Core V21 kockám van mATX laphoz. Gyári top flow hűtővel használom, és DVGA sincs benne, de nagyon jól szerelhető és tágas. Orrán-száján rács van. A gyári 20 centis venti sajnos nem PWM-es, de elég halk, és az alaplap tálca alá is fúj.

(#37) tibaimp válasza headhunter (#31) üzenetére


tibaimp
nagyúr

SATA-ra gondoltam. Úgy is a HDD lesz a szűk keresztmetszet, illetve az ~400-500 MB/sec ebben az esetben nem rossz (pendrive nem igen tud ilyet).

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#38) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Pont valami csóró, kis méretű SSD-t kerestem mostanság! Köszi! :R

Jevons paradox

(#39) atike


atike
nagyúr

Na ezen a géming asztalon kiégtem... :)

(#40) MrPetya19 válasza headhunter (#31) üzenetére


MrPetya19
addikt

Bár elvileg ez a ház csak 5gbps, és nem 10. De kérdés, hogy nem-e leírás csak?
A kép alapján elírás.

[ Szerkesztve ]

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#41) Aprósólyom válasza atike (#39) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Pór MDF lap, lefóliázva kamu karbonnal, egy iszonyat csóró, nyegle fém lábbal, plusz pohár- és fejestartó hajlítgatott huzalból...
1. Igénytelen megjelenés és tervezés. 2. Végtelenül olcsó és egyszerű megoldások. Nagyon max. 20e Ft-t ér. De akkor már jó fej voltam, hogy ne sértegessem az eladót. :((

Jevons paradox

(#42) headhunter válasza MrPetya19 (#40) üzenetére


headhunter
addikt

------> #35-től...

[ Szerkesztve ]

(#43) MrPetya19 válasza headhunter (#42) üzenetére


MrPetya19
addikt

Thx :R

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#44) TeeBee73


TeeBee73
addikt

Pillanat. Ha jól értelmezem, az USAnetbook-nál továbbra is lesznek OEM m2 SSD-k "óccsóé'"? (Szóval, ami most 2990,- , az utána visszakúszik a 3290,- -es árra?) Juj.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#45) Wikoo válasza TeeBee73 (#44) üzenetére


Wikoo
aktív tag

?

Békesség, boldogság! x)

(#46) traz75 válasza eboostr (#25) üzenetére


traz75
tag

Én már több mint egy éve annak használok két 120 gigásat. :))

Szart nem veszek, nem adok el. :) ui : minőségi trágya eladó :D

(#47) spect80 válasza TeeBee73 (#44) üzenetére


spect80
senior tag

lehet csak marketing húzás volt a pár százas engedmény, de az 'eredeti' ár is elég jó volt. nem is kapni már egyiket sem, elkapkodták.

(#48) tibaimp válasza traz75 (#46) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez az!
Én csak mostanában gondolkodtam el rajta, a Samsung külső 2,5 colos 1TB-os hurcolászó HDD-t akarnám leváltani vele, így nálam minimum 500GB - 1TB kellene.
Bőven jó a SATA alapú is erre a célra.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#49) simonzé válasza Synthwave (#13) üzenetére


simonzé
addikt

Azért nem könnyű nektek. Idejön a közönség, elolvassa a cikket, és közülük páran a tisztelet leghalványabb jelét sem mutatva belekötnek egy mondatba. Mert ők jobban tudják. Nem fogják fel, hogy a támogatók választékából ajánlottok, nem fogják fel, hogy miattuk ingyenes a PH. Fizetni nem akarnak, cikket írni nem tudnak, de ettől még ők tudják jobban.

Ne adjátok fel, sokkal többen vagyunk, akik még ha nem is látják minden ajánlott termék létjogosultságát (pl. bármi, sokszínű leddel), de nem célzottan a hibát keresik az írásban. Folytassátok az ajánlót, én pl. kimondottan várom minden szombaton. Mondjuk én már elmúltam 14 :P

I don't fit in. I fit out.

(#50) Angelotti válasza simonzé (#49) üzenetére


Angelotti
tag

+1 :)

[ Szerkesztve ]

(*)(*)

(#51) tibaimp válasza simonzé (#49) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez így van!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#52) gyuszaa válasza simonzé (#49) üzenetére


gyuszaa
őstag

Szerintem mindenki tisztába van vele, a megfogalmazással volt baj, ezért kötnek bele. Máshogy is elő lehet ezt adni úgy, hogy ugyanúgy "ajánlott" marad de nem lesz vérlázító sem a népnek.:D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.