Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Média lejátszó 100k-ért?Nem érni meg inkább egy gépbe fektetni akk?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#2) hyperman25


hyperman25
tag

Az a vízhűtés tök poén, nem is tudtam, hogy vannak ilyen kompakt megoldások is.

(#3) Mr President


Mr President
senior tag

Nagyon eltalálta az asus ezt az n56vz-t. Csak az árával nem vagyok kibékülve. de lesz ez még olcsóbb. Jobban örültem volna egy matt kijelzőnek.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#4) Ybron


Ybron
senior tag

A Trevi AVX 560 hangfalszett így elsőre nagyon megtetszett, látom benne a megannyi lehetőséget :D
Jó lenen róla egy kisebb teszt.

(#5) atus72 válasza Sanchez638 (#1) üzenetére


atus72
senior tag

MIlyen gépbe? Turmixgépbe?
Ez egy célgép, médiát játszik le szépen szólva magyarul, most mi lenne az alternatíva?
Biztosan ki lehet hozni a feléért a cuccost, cserébe szopsz vele heteket, keresel hozzzá izléses házat, stb, na most nemcsak computer buzik léteznek...

(#6) Ybron válasza atus72 (#5) üzenetére


Ybron
senior tag

Így van, annak idején én is emiatt döntöttem dune hd média lejátszó mellett, nincs kedvem gépet konfigurálgatni, bár tény több a lehetőség benne.

(#7) S.Feri


S.Feri
őstag

Sok újat nem hozott a hó, max annyit, hogy az utak is havasak maradnak. :DDD

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#8) #90933760


#90933760
törölt tag

Az egy venti az alaplapon? ;]

(#9) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Ez az a noti ami a cikkben is szerepel? :F
Ebbe van a Radeon HD 7670M?

(#10) Crias


Crias
senior tag

Húú engem az érdekelne hogy ez a be quet dark shadow rock pro vagy a Shadow Rock Topflow hogy viszonyul az alpenföhn brocken-hez?

[ Szerkesztve ]

Crias

(#11) Ybron válasza RyanGiggs (#9) üzenetére


Ybron
senior tag

Az bizony és abban.

Baltoafarkas
Az, miért? :D

[ Szerkesztve ]

(#12) tajcsi válasza hyperman25 (#2) üzenetére


tajcsi
senior tag

Pedig nem ujkeletu a dolog. Az egesz a H50el kezdett nepszerusodni...a dark rock - lemaradtam varamirol? A legnagyobb termekre gondoloken mar lattam ezt valahol vagybez valami uj valtozat?

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#13) #90933760 válasza Ybron (#11) üzenetére


#90933760
törölt tag

[link] ;]

Ilyen drága lapnál nem hiszem el, hogy a nagyobb passzív megoldás nem mehetett oda. Egy ilyen ventinek mekkora a légszállítása, ha még azt szeretnénk csendes is legyen? Kicsivel több borda... Vagy mert drága a lap "biztos drága proci megy bele és az tuningolva van és az akkor már eleve hangos" alapon rászórhatunk minden szart a deszkára?

(#14) Apika válasza hyperman25 (#2) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Igen, elég érdekes megoldás! Nekem az orvosi fonendoszkóp jutott róla rögtön az eszembe...

(#15) RyanGiggs válasza Ybron (#11) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Akkor az annyiért megéri, szerintem!

(#16) Aucor


Aucor
senior tag

Az i3-as Samsung noti tényleg jó, most is pont egy olyanról írok :)

(#17) tajcsi válasza #90933760 (#13) üzenetére


tajcsi
senior tag

Ez nem draga lap. Nezd meg mas gyartok hasonlo tudasu lapjainak az arat. Ez a pici venti eppen eleg egy h2o rendszered tuninghoz. Ha mar egy picit megmozgatja a levegot az eppen eleg. Folyekony nitrogenozaskor meg ugyis minden leszednek rola....

MAXIMUS VI Extreme, Z87-WS, 3970X és sok más fimomság nálam...

(#18) Ybron válasza #90933760 (#13) üzenetére


Ybron
senior tag

Láttam már ennél jóval drágább lapokon is ventilátort pl evga.
Azt hogy mennyire van értelme azt nem tudom, gondolom inkább olyan lapokra rakják ahol a tuning is szóba jöhet.

(#19) janos1988


janos1988
addikt

Hú, az az Edge 535-s noti milyen jó és olcsó kis hobbi játékgép.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#20) #90933760 válasza Ybron (#18) üzenetére


#90933760
törölt tag

Engem meglepett mindenesetre, hogy a régebbi forrófejű északi hidakról eltűnve itt újra találkozni velük. :DD

(#21) rudi válasza Apika (#14) üzenetére


rudi
nagyúr

Jaja, fonendoszkóp kihangosítóval :DDD

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#22) blaca83


blaca83
őstag

Az állatfigurás pendrive nagyon jópofa szerintem...! :P

A médialejátszóból az Asus nekem nem jött be már az első Oplay-ek sem. :( A DUNE a legjobb de nem csak a minőséget, hanem a márkanevet is alaposan meg kell fizetni. :B ;]

Aki a Winyó nélküli verziókat nézegeti annak a WD TV Live-ot ajánlanám ami már olcsónak mondható és egy jó kis készülék, aki pedig egy kicsit komolyabbat szeretne annak pedig a Netgear Neo TV 550-es lehet egy jó vétel. :R

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#23) Ijk válasza Sanchez638 (#1) üzenetére


Ijk
nagyúr

Az a gond hogy egy htpc ház+táp 60-70k önmagában. Persze meg lehet oldani 10k-ból is, csak az igényes, hangtalan kivitelezés kerül ennyibe, ami egy médialejátszónál alap.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#24) wiggen123 válasza Ybron (#11) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Én nem látok benne dedikált VGA-t.
Intel® HD Graphics -ot írnak.

Talán láttad kiállítva és ott volt benne?

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#25) DarkByte válasza janos1988 (#19) üzenetére


DarkByte
addikt

Ja. Egész elképedtem hogy ennyiért már ilyen notit lehet venni. :Y

(#26) lujo10


lujo10
aktív tag

Köszi a cikket :R

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#27) kromatika


kromatika
veterán

Be Quiet a márkára nem jellemző módon,elég elfogadható áron kínálja a cikkben bemutatott 2db alsó kategóriás hűtőit.

(#28) mariomahmoud


mariomahmoud
tag

A DUNE mediabox elég zorallnak tűnik, valakinek van tapasztalata ezzel a márkával?

Üdv. Mario

(#29) M@trixfan válasza Sanchez638 (#1) üzenetére


M@trixfan
addikt

Húú, ez sajnos nem olyan bonyolult. Egy minden feature-t támogató, hibátla lejátszó iPad vezérléssel, ízléses grafikus felülettel még 200 000 Ft-tot is megérhetne adott esetben. Persze ennek már abszolút dream cuccnak kell lenni. A HTPC építése is teljesen jogos, de ott rengeteg szoftveres dologgal számolni kell. Emellett a 23.976 Hz-ces időzítés is egy jó menet. Itt minden függ mindentől :)

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#30) coll3ctor válasza #90933760 (#13) üzenetére


coll3ctor
tag

"...rászórhatunk minden szart..."
Igen,ezért tették rá a vízcsonkokat.Szerintem hasznosabb mint egy "...nagyobb passzív megoldás...".A ventit meg le lehet venni.

(#31) Zodicus


Zodicus
senior tag

Az Asus és a Lenovo is tetszetős, ráadásul az utóbbi még nagyon jó árban is van.

(#32) Dominó85 válasza RyanGiggs (#9) üzenetére


Dominó85
veterán

Abból biza a HD7670M-et kifelejtették, nézd meg a speckókat a T-homónál kicsit lejjebb görgetve. -> Intel HD Grafikus vezérlő ;)

A Dune Base 3D nagyon tetszik, ha lenne TV-m elfogadnék alá egy olyat. :K

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#33) satz18


satz18
őstag

Sztem ez az asus k56 250k nál nem ér többet, annyiért amennyiért árulják házon belül is sokkal jobb gép van, igaz nem ugyanaz a kategória, de a g75 670MX-el nem gyengén durvább, kategórián belül pedig ott a lenovo y580 és y500. Kár érte, jó áron jó kis gép lenne.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#34) M@trixfan válasza M@trixfan (#29) üzenetére


M@trixfan
addikt

Bocsánat, "egyszerű" akart lenni. :B

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#35) rayoliviero válasza Sanchez638 (#1) üzenetére


rayoliviero
veterán

Jaja, tiszta vicc ár érte...

(#36) nussa5 válasza satz18 (#33) üzenetére


nussa5
aktív tag

Az az Asus nem k-s, hanem N-es noti. A kettőt nem szerencsés keverni. Nagyon pofás gép, persze az ára szerintem is túl magas.

(#37) RyanGiggs válasza Dominó85 (#32) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Ááá akkor sz@r! Így már nem éri meg!
Szerinted abból melyik az ami megvásárolható? (Tré-Home)
Úgy láttam, hogy a Lenovosba is csak Intel HD van! :((

(#38) mrcrnl


mrcrnl
tag

Nekem volt már Popcorn, Dune, stb. média lejátszóm. Egyik sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Mindegyik HDD-s volt. Már jó ideje stabilan működik nálam egy HP miniPC XBMC-vel. Bár érik a fejlesztés, de XBMC lesz a következő vason is.

(#39) gyuszaa válasza #90933760 (#13) üzenetére


gyuszaa
őstag

Aki ezt a lapot választja (extreme 4 helyett például) az szerintem vízhűtést pakol rá.

(#40) Godefroy válasza Aucor (#16) üzenetére


Godefroy
senior tag

Kinek a pap kinek a papné. :B
Nekem az i5 ös verziója van a Samsung NP350V5C, de ezt sem mondanám kiemelkedőnek olyan "működik típus."
Hűtése hangos ha használja valami a 7670M et egyfolytában fullon pörög benne a ventilátor, kb 3x hangosabb mint az adatlapomon szereplő asztali konfig.
Nem bántam meg hogy megvettem, de nem sokkal gyorsabb a 7670M mint a beépített grafja.
A játékok meg hmmm... szóval COD MW2 nem túl új játék és hát eléggé szaggat vagy 20 fps. A tower wars meg 85% proci használtságot eredményez.

[ Szerkesztve ]

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#41) atike


atike
nagyúr

Érdekes az a kis mp3-as hangfal... Anno az egyik ismerősöm keresett olyat, akkor nem találtunk - erre meg itt van ez... :) Lehet be lesz ruházva egy ilyenre...

Esetleg valaki ismer valami épkézláb alternatívát? Hangfal USB bemenettel, MP3 lejátszással...

(#42) Aucor válasza Godefroy (#40) üzenetére


Aucor
senior tag

Azért szerintem gyorsabb a 7670M, nem is kicsivel. Játékokra csak annyit tudok mondani, hogy nálam szépen megy 30 fps fölött a Skyrim High-on. Ha használva van tényleg hangos, de egyébként halk. Halkabb, mint a környezetemben lévő másik két noti (az egyik egy E300, a másik pedig egy HP630 i3). Nincs valami energiatakarékosság bekapcsolva nálad? MW2-nek futnia kellene. Hmm... Majd megkérdezem haveromat nem-e adja ide kölcsönbe az MW2-t...

(#43) RyanGiggs válasza Aucor (#42) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Még az MW3-nak is jól kéne mennie rajta!
1366x768, High, all on, Image Quality: Native, 2xAA = 40 FPS!
Szerintem se lehet olyan rossz egy HD7670m, hogy még egy MW2-vel se bánjon el. Ott valami más gubanc lehet.

[ Szerkesztve ]

(#44) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Az az erősített Thinkpad ~160k-ért... :Y

De kár hogy nincs jelenleg pénzem rá, de egyszer biztos venni fogok egy ilyen sorozatú masinát :K

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#45) Vicoo válasza Aucor (#42) üzenetére


Vicoo
senior tag

Az a Samsung és a 7670 nagyon jó, tapasztalapt. Alig melegszik és a BF3 is egy vele. Akkuról 2 óra simán. akkkuról !

(#46) kpal


kpal
veterán

Dark Rock Pro 2 jónak tünik csak árban húzós.

(#47) Zé777


Zé777
tag

Azoknak a pendriveoknak mekkora hírértékük van már. :C

Én mindig is elleneztem a lapokon az aktív hűtést... ez még akkor rögződött be, mikor az IC7en elkezdett zörögni, sisteregni nem túl hosszú használat után.
Akkor úgy gondoltam soha többet... aztán jött az R4E és bizonyította, hogy lehet ezt normálisan is csinálni. Pedig nem voltam biztos benne, hogy szüksége van a déli hídnak arra.
Asztalra kipakolva sem hallom a hangját...

(#48) Lajtorja válasza atus72 (#5) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Hanem gazdag laikusok is. Velük talán meg lehet kajáltatni.

--- ---

(#49) Akula válasza Lajtorja (#48) üzenetére


Akula
őstag

+1
ennyit tényleg nem érnek :(

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#50) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

"Hóval érkező hardverújdonságok"
Ez a Mikulás. Hóóóóó... :D

"Egy ideje már a Lenovo ThinkPad Edge családjába is beköltöztek az AMD Trinity APU-jai."
Kár hogy csak az Edge-be, nem a normális Thinkpadekbe.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.