Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Cserélhető aksi :C újra terjedhetne a telefonoknál is!

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#2) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Nagyon szimpatikus de nem lesz olcsó az biztos.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#3) Graphics válasza GeryFlash (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel a Fujitsu már egy jó ideje az üzleti szegmensre, ipari felhasználásra, orvosi piacra lő, így az ára is ehhez mérten drága.

Céleszközként veszik, tényleges munkára.

Korrekt masinák, mi is sok Fujitsut használnunk, tényleg strapabírók, sok nyúzást elviselnek.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) hroberto


hroberto
veterán

Nekem ez jó lenne a T300 Chi utódjának, főleg ha tényleg jó lesz az üzemideje. Mert sajnos az Asus ebben nem domborít.
Meglátjuk az árát, attól azért sok minden függ.

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#5) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Ezek a soc egységek, amiket itt felsoroltak nem Atom alapúak, ugye?

szerk: közben utána is néztem.....Az árukat elnézve nem az....

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) Robert07


Robert07
aktív tag

Nem tudom, én nem rég cseréltem az SP3-at egy Dell 5285-re, és nem tudom, hogy ki venne ilyet mondjuk egy olyan Dell, vagy akár egy újabb SP helyett. Az Y-os processzor és aktív hűtés hiánya miatt ebben sem lesz túl sok értelme az i7-nek. Az üzemidő pedig ugyanaz, mert az U-s processzorok is leveszik az órajelet idle-ben.

(#7) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Általánosságban nem vagyok elájulva a windowsoktól, tabletre méginkább droidot tudnék magamnak elképzelni. Egyáltalán végignézve a progijaimon, nemigen van, amire ne lenne tuti megoldás egy nagyonmax 450EUR-s droidon.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8) Graphics válasza Robert07 (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezeknek a prociknak kisebb a fogyasztása mint az U-s prociknak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) jimpo válasza Graphics (#8) üzenetére


jimpo
aktív tag

Bizony. Az U széria 15W-os, míg a 7Y 4.5W!

Stryd Next Gen

(#10) tibaimp válasza jimpo (#9) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Sőt, ahogy utána olvastam, be lehet nekik állítani 3,5W-ot is, ekkor 600MHz az alap órajel, vagy 7W-ot, de akkor az alapórajel felugrik 1,6GHz-re.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.