Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dave_gahan


dave_gahan
aktív tag

Zsírágyú! :D

(#2) hito


hito
nagyúr

Hat, nem gondoltam volna, hogy az egyetlen ertelmes alternativajat a Pebble-omnek az Asus fogja letenni az asztalra. Az lenne csak az igazi josag, ha e-ink kijelzovel jonne, nem sima monocrom LCD-vel.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#3) Mr Cube


Mr Cube
tag

Hát nem tudom, még mindig nem. Vettem még anno Sony SmartWatch-ot, az elsőt, mert érdekelt, de az még a legelsők egyike volt, nem sok mindenre volt jó, leginkább a zene vezérlésére, fél naponta töltve.

Sztem ezek még technikai bemutatók, nem a kiforrott, valódi, hasznos és használható okosóra.
Sztem az igazinak olyannak kéne lennie, amilyen egy sima óra, csak értesít a telefonon történtekről és innentől kezdve kinek milyen igánye van, a szerint mondjuk vezérelni is tud vagy ha vkinek tényleg az kell, hogy még navigáljon is, akkor legyen olyan.

Próbáltad már kikapcsolni, bekapcsolni?

(#4) TRIvidore


TRIvidore
tag

Nem hangzik rosszul, az üzemidő mindenesetre ígéretes. Csak észrevette valaki, hogy a Pebble-nek van célcsoportja (az e-inket leszámítva).

Never say no to...@##%%£...Panda

(#5) Gusztáv válasza Mr Cube (#3) üzenetére


Gusztáv
addikt

Igazából azt arányokat kell a gyártóknak eldönteni. Ez az Asus vagy az MS Band, Xiaomi band inkább aktivitás mérő / fitness kiegészítő némi okosóra beütéssel. A többi gyártó meg inkább az okosóra funkciókra helyezi a hangsúlyt, kiegészítve lépésszámlálóval, pulzusmérővel.

Laci

(#6) pit stop


pit stop
addikt

Ha maileket lehetne rajta nézni, meg sms-t amihez szintén nem kellenek színek, akkor vevő lennék egyre. (esetleg zenevezérlés, hívás fogadás-elutasítás).
Normális ár, normális üzemidő. Ilyen kell még, kíváncsi leszek kiegészítő programokra.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#7) Alg


Alg
veterán

A név és a design mintha ismerős lenne...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#8) Upo válasza Alg (#7) üzenetére


Upo
addikt

Azért vivobook, vivotab, vivopc már volt nekik régebben is, nem ehhez találták ki a vivo előtagot...

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#9) sajo13


sajo13
senior tag

Érdekes az a koncepció, hogy nem Android Wear op. rendszer van rajta. Két dolog miatt jó:
- hosszabb üzemidő
- platformfüggetlen (Android, iOS userek is használhatják)

Ez a két előny a Pebble esetén már bevált és jó iránynak tűnik.

(#10) pit stop válasza sajo13 (#9) üzenetére


pit stop
addikt

Régebben megvolt a Sony-nál is, valamiért mégis átálltak Wear-re. Valószínű a több program miatt szvsz.

[ Szerkesztve ]

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#11) Jeanne d'Arc

Nagyon tetszetős darab! Es az ara se brutál!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#12) Locutus


Locutus
veterán

Az ott egy oled kijelző rajta? Vagy csak a szokásos marketinges kép...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#13) SzaboZE válasza pit stop (#6) üzenetére


SzaboZE
addikt

Mail meg sms nézésre ott a telefon. Elég ha jelzi, hogy jött (bár ez is minek). Én egy okosórától azt várom el, hogy telefontól független legyen és valóban vízálló (akár úszni is lehessen vele).

Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

(#14) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Nah eljő lassan a digitális bilincs mindenhova...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#15) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Alakul. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#16) Gomez86


Gomez86
őstag

Nekem ez tetszik... ilyesmit keresek, csak lehetne egy picivel kisebb. Főleg ha aktivitásra, vagy alvásra van... Szerintem a súlya lehet még mérvadó.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#17) pit stop válasza SzaboZE (#13) üzenetére


pit stop
addikt

Nekem most is van okosórám, és amiket írtam azért írtam mert ilyen kijelzővel ehhez nem kellene semmi extra mutatvány.
Télen nagykabátban jó, hogy nem kell előkotorni, csak megnézem ki az-mi az. Nyáron a parton nem kell senkinek sem tudni, hogy nálam van telefon, karomon látom hogy történik-e valami, és foglalkozzak-e vele. Ha pedig valaki megpróbálná elvinni telefont azt is jelzi. Apró, de hasznos dolgok amiért szerethető így is, de te igényeidre is meglesz a kínálat szerintem.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#18) Crytek


Crytek
veterán

GPS gondolom nincs benne igaz? Akkor kuka :W

Next PC Upgrade: 2022

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.