Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Smiro


Smiro
senior tag

Ezekkel egy gond(om) van: rohadtul csúszik, a fülben nem tapad meg, tehát könnyen kiesik vs azokkal, melyeken van gumiharang. Nekem ez a tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

(#2) pusszycat válasza Smiro (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is minden kiesik a fülemből kivéve a gumiharangost. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) enginev3.0 válasza pusszycat (#2) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem meg olyan kis fülem van, hogy a gumisból is csak a legkisebbet tudom mindig használni, mert a többi kiesik

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) juuzer


juuzer
addikt

Továbbra is tartom, hogy az előző verzió igényesebben nézett ki ennél és pluszban még agybadugós is volt. :)

Vamos a la playa.

(#5) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Jók a Xiaomi füllesek, csak a telefonálás hangminőségén szoktak elcsúszni. (másik hogy hallja a te beszéded)
Mikor ezt kijavítják, nah akkor veszek újra xiaomi füllest. :)

(#6) CSIPÁSKANDÚR


CSIPÁSKANDÚR
tag

Nem szeretnék túl nagy reklámot de hosszú keresgélés után megvettem a Lypertek Tevi-t és hozzá a Comply Smart-ot azóta teljesen más dimenzióból szólnak a hangok. Earpods vagy Samu BADS bármelyik nagy márka elbújhat a 32byte-s proci és DSP mellette. Ha úgy állítod be a baxxust még a szíved is beleremeg.Szerintem ezt a mobilarénások is megerősíthetik :) Valós aksi idejének pedig a közelében sincs egyetlen hasonló termék sem. Legalább is nem igazán hallottam még róla. Alapból 10 óra és 7 töltés a tokban.Egy hétig hallgatom hálózati töltés nélkül napi 10 órákat. Elég mókás szerintem.. Igazából nem is értem miért nem másolja mindenki őket! Aki megteheti az vegye és garantáltan még wc-re is abban fog menni !! :) Kizárt hogy ez a REDMI készülék engem elcsábítson ( persze nyílván ettől még jó )de egyébként is csak tapasztalati tanácsot írtam hátha valaki éppen nagy keresgélésben van.... Uff :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#7) jacis válasza Smiro (#1) üzenetére


jacis
nagyúr

Engem meg annyira zavar a gumiharangos megoldás, hogy pár nap után nem szívesen veszem ki a fiókból. Szerencsére irodai munkám van így nem nagyon esik ki a cikkben szereplőhöz hasonló kialakítású füles a fülemből.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8) pusszycat válasza CSIPÁSKANDÚR (#6) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ezzel meg az a bajom, h jobban tetszik amelyiknek szára van, valahogy elegánsabb, nem olyan mintha egy dugó lenne a füledben. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Milyen innovatív a dizájn, és a tok.
;]

[ Szerkesztve ]

(#10) Bandi995


Bandi995
aktív tag

De ronda lett szegény. És egy kicsit megint sikerült lemásolni az Apple házi feladatát is :N

(#11) bollokcs80 válasza Bandi995 (#10) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én a többséggel ellentétben nem szeretem az "agybadugós" füleseket, épp ezért örültem meg az Air2-nek. Ha tudtam volna, hogy jön új verzió, kivártam volna ezt.... :W

Nekem stabilan ül a fülemben, hangzása is jó, videóknál és játékoknál viszont zavaró a késleltetés (Bár előbbi VLC-ben orvosolható.) Remélem az eddig csak kínaiul elérhető applikációt angolosítják majd hozzá.

B.Cs.

(#12) _flamer


_flamer
aktív tag

Ez egy jó alternatíva lehet azoknak akik nem szeretik az "agybadugós" füleseket. :K

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#13) Noukoum válasza lugosi (#9) üzenetére


Noukoum
veterán

Innovatív design egy fülhallgatón? :U

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#14) moleculez válasza Smiro (#1) üzenetére


moleculez
veterán

Szintén, AirPodsom is ezért nincs. A pro az meg drága. De van a Xiaominak agybadugós TWS fülese, Lehet kipróbálom.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#15) Yany


Yany
addikt

"[...]Bluetooth 5.0-s szabvány szerint LHDC kodekkel csatlakoznak, ami nagyjából a Qualcomm aptX HD protokollnak felel meg és elérhető minden Android 10-es eszközön."

Őőőőő, valahogy a "minden eszköz" fogalmából kiesett az S9+-om. Vagy valami álnéven kéne itt megtalálnom?

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#16) #22743424 válasza Yany (#15) üzenetére


#22743424
törölt tag

Annak pedig ott kellene lennie . Nagyon fapados a választék :(( abban a samsungban.

Ez egy Xiaomi Mi Max3 készülék.

(#17) bollokcs80 válasza #22743424 (#16) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Nálad mi az Android és a MIUI verzió? Nekem Redmi Note 6 Pro-nál (Android 9/MIUI 11) csak AAC-n kapcsolódik, pedig a fejlesztői beállításoknál ott van az LHDC kodek.

B.Cs.

(#18) arnoldito válasza bollokcs80 (#11) üzenetére


arnoldito
senior tag

Én Gearbestről vettem Airdots Pro 2, 18k-ból megjött priority lane-nel. Nem rossz füles, én szeretem, nem esik ki a fülemből, bár 4-5 óra után már azért kényelmetlen. Basszus lehetne több rajta, meg hangerő is a zene miatt, de a telefonálás jó hangos, tiszta, és a másik oldal azt mondja nagyon jól hall, egyébként a 18k megéri, de többet nem. Én Meizu 16th használom, ahogy tokból kiveszed már kapcsolódott is.

[ Szerkesztve ]

(#19) M@cika


M@cika
őstag

Nekem a Redmi Airdots van, a Redmi Note 3-nál bluetooth-on simán külön kezeli a bal és jobb oldali eszközt.
bollokcs: Asszonynak tök ugyanolyan a telefonja mint a Tied, majd kipróbálom mit enged..

Nasit a kis fehér medvének!

(#20) #22743424 válasza bollokcs80 (#17) üzenetére


#22743424
törölt tag

(#21) joey04 válasza lugosi (#9) üzenetére


joey04
titán

sehol nem láttam még ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) Luck Dragon

Xiaomi esetében továbbra is inkább választanám az ANC-t. Jobban tetszik a hagyományos kialakítású fülesek. És ezt nagyon szeretem.
Plusz ott a biztonság érzet ami a csipesz add, itt meg ahogyan magamat ismerve egy nap alatt elhagynám. :N

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) bollokcs80 válasza #22743424 (#20) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Köszi, valahol olvastam közben, hogy Android 10-ben már natívan támogatott az LHDC...

:R

B.Cs.

(#24) Yany válasza #22743424 (#16) üzenetére


Yany
addikt

Legújabb os és azt gondolom, nem egy futottak még készülék. Az egyik legelterjedtebb felsőkategóriás készülékről beszélünk, legalábbis annak a szériának egy tagjáról. Most akkor vagy támogatja, csak erről nem tudatja a usert, vagy a cikkben lévő állítás nincs köszönő viszonyban a tényekkel és a szerző csak valami marketinganyagra ülhetett fel. :U Esetleg más Android 10-es Samsungosok, ti mit láttok a BT opcióknál?

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#25) HREH


HREH
senior tag

Nekem OP5T-n 9.0 alatt ugyan van LDAC, de akárhányszor átnyomom rá, ha utána megnézem, már visszaugrik SBC-re (AAC-re nyomva nincs ilyen gond). Gondolom OnePlus tájékán van valami bibi.
Tesóm Samsung Galaxy A50-en ugyanez a gond, szintén Android 9.0

A füles egyébként teljesen rendben van, hangminőségileg és kényelem szempontjából is tökéletes.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#26) #22743424 válasza HREH (#25) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ez nem LDAC ha nem LHDC. :)

Yany Tudom, azért az a készülék nem egy futottak *még készülék. A készülék topikjában megkérdezted esetleg a többieket?

[ Szerkesztve ]

(#27) janeszgol válasza Yany (#24) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem elég az Android 10 megléte. Az egyik hozzászóló Note 10+ telefonjáról kérdezte a cikkírót: [link]

Szerk.: a gsmarena-n találtam egy cikket, amiben azt írja, hogy ez az LHDC nem szabadalmaztatott kodek elérhető minden okostelefongyártó számára. Tehát nekik külön kell ezt implementálniuk.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#28) Stanley-B. válasza Noukoum (#13) üzenetére


Stanley-B.
őstag

persze. Az AirPods előtt láttad ezt a dizájnt bárhol is?
Igen vagy nem?

(#29) #22743424 válasza janeszgol (#27) üzenetére


#22743424
törölt tag

Köszönjük :R ezt én sem tudtam eddig.
Elgondolkodtató mindenesetre, hogy egy nagy multinacionális cég mint például a Samsung ennyire nem támogatja a termékeit ilyen téren.

(#30) Noukoum válasza Stanley-B. (#28) üzenetére


Noukoum
veterán

Igen láttam.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#31) janeszgol válasza #22743424 (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

Érdekes amúgy. Támogatott készülékekről a hivatalos oldalakon a Xiaomi Mi 9 Prot találtam, a Mate 10, Mate 10 Pro, Mate RS, P20 Lite, P20, P20 Pro telefonokat. [link]
Továbbá a mobilarena tesztben a P30 Pro-nál EMUI 9.1 alapon teszteltek, a specifikációban mégis benne van a LHDC. [link]

Lejátszókból kettőt találtam:
FiiO: [link]
Hi-Res BT Player: [link]

Itt pedig megemlítenek két Xiaomi modellt, aminek a developer listájában ugyan benne van, de nem működik, hiába választják ki. Az utolsó hozzászólás ad választ: [link]
És akkor a MA P30 Pro tesztre választ ad, miszerint benne volt a listában, de lehet nem működött volna, csak EMUI 10-en (amit megkapott és megy is).
Abban az utolsó hozzászólásban lévő threadben említik a FiiO lejátszót, miszerint az applikációban beállította, és elmondása szerint működött.... hát nem tudom. Kipróbálni nem tudom, illetveha szoftveresen kiír valamit a telefon, attól még nem biztos, hogy úgy is van.

Bocsi, ha zagyvaság az egész. Én csak olvastam eddig az LLAC és LHDC kodekekről a Pc Worldben, és kb ennyit foglalkoztam velük.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#32) MarkCsiha461 válasza Noukoum (#30) üzenetére


MarkCsiha461
junior tag

Pl.?

(#33) #22743424 válasza janeszgol (#31) üzenetére


#22743424
törölt tag

Egyáltalán nem zagyvaság inkább egy nagy * szívatás a xiaomi részéről. Ami a Mi Max 3 telefont illeti azok a linkek az EU-s romról szólnak. Ez amit megkaptunk Globál Stabil az Március 20.-án jött ki. Csak így nem sokat ér ha szoftveresen kell bekapcsolni.
Ez egy huawei kodek
Ehhez egy kis cikk [link] :W

(#34) Noukoum válasza MarkCsiha461 (#32) üzenetére


Noukoum
veterán

Pl az earbuds, hogy máshova ne mennyek :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#35) icp1970


icp1970
senior tag

Elég csúnyácska.

(#36) laci0618


laci0618
csendes tag

Ha valaki egy airpods copy-val akar villogni nem lehet rossz választás, legalább ha elhagyja az egyiket olcsóbban megússza a dolgot. Én még mindig az agybadugós megoldásokat támogatom, nekem kényelmesebb.

(#37) Whooly007


Whooly007
csendes tag

Én vettem egyet karácsony környékén Aliexpress-ről spanyolból. Sajna a bal füles vacakol nem tölt. Most már használhatatlan. Visszaküldeni 10e. 20e-ért vettem, így sajna szívás sz egész. Ha valakinek lesz egy bal fülese, arra vevő lennék :).

(#38) lugosi válasza MarkCsiha461 (#32) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

EarPods, csak az vezetékkel, ott láthatta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.