Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Raysen623


Raysen623
addikt

A vízben való járkálás továbbra is szegényesen van meganimálva. Szinte semmilyen visszahatása nincs a vízfelületnek a benne álló és mozgó emberre... Ettől persze még várós :D

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#2) janos68 válasza Raysen623 (#1) üzenetére


janos68
aktív tag

Kb. ezer dologba bele lehetne kötni megvalósítás terén, akárcsak a valaha megjelent összes eddigi játékba.
Sok értelme természetesen nem volna.

(#3) Medocsabi válasza janos68 (#2) üzenetére


Medocsabi
addikt

Sztem arra gondol,hogy pl a Tomb Raiderben a hóban gázolást pl nagyon jól megcsinálták. Az exluzívok miatt nagyon gondolkodom egy ps beszerzésén.

(#4) Rebirth válasza Medocsabi (#3) üzenetére


Rebirth
tag

Én is azok miatt vettem :-)

„A mindennapi élet tudata az Út.''

(#5) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e.
Néha tényleg leesik tőle az állam, néha meg annyira gáz, hogy legszívesebben töröltetném Youtube-ról... szerencse, hogy rátolták a Nier-re, mert így elég egyértelmű a pénzügyi források csoportosítása. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6) lmno válasza Bad Pritt (#5) üzenetére


lmno
őstag

Konkrétan mi benne annyira gáz, hogy töröltetnéd ?

(#7) Bad Pritt válasza lmno (#6) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Túlzás azért, hogy töröltetném, de annyira a Far Cry Primal-re hajaz néhol, hogy az már nekem kellemetlen.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8) Akra_hu válasza Bad Pritt (#7) üzenetére


Akra_hu
tag

Főleg,hogy Horizon-t 2011 óta fejlesztik már.

(#9) Bad Pritt válasza Akra_hu (#8) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

És 2011 óta megvan a UI? :) Szégyellje el magát a Ubisoft, hogy elcsórta a korábban megjelenő játékához. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#10) paavoo


paavoo
aktív tag

Mennyi játékórával kell számolni összesen?

(#11) Logen88


Logen88
aktív tag

Nem tudok dönteni. :W Story trailer alapján jónak tűnik, tetszik. De ha megnézek egy gameplay videót, akkor úgy érzem, hogy fél óra játék és beáll a klinikai halál az unalomtól. Olyan mint egy Far Cry game, csak itt robot állatkák vannak. A FC sorozatot a 4. résszel iszonyatosan meguntam és ez alapján nem érzem úgy, hogy a megjelenés napján meg kellene vennem ez a játékot.

The Last of Us is a masterpiece.

(#12) Freddzger


Freddzger
csendes tag

A párbeszédekben 0 érzelem az arcon, a szájmozgás néhol kevés (mintha összeszorított szájjal beszélne, míg a hang meg tiszta), egyéb mozgás nincs (a felsőtestek inganak max). Ez az első videó meggyőzött róla, hogy ne vegyek konzolt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.