Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

De most komolyan. Nem mutatrak még eleget és nem mutatnak eleget a játékokból megjelenés előtt?
Annyi videót kitolnak lassan nem marad újdonság a játékban mikor majd leül az ember jàtszani vele.
Zakatol a hype vonat de ha kisiklik mégnagyobbat szóljon?
Szerintem aki meg akarja venni az már rég eldöntötte, aki meg nem azt màr 20. videó sem fogja meggyőzni..
Részemről az van hofy tetszik a világ de megvárrom mig kijön a sok patch meg aztán egy akció mert akkorát nem ütött hogy azonnal keljen az eddigi videók alapján és ezt plusz 5 új videó sem fogja megváltoztatni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Biztos szuper lesz, de (számomra) nagyon rossz időben jelenik meg :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) arpi6k válasza Kvelstadt (#1) üzenetére


arpi6k
addikt

Nekem is ugyan ez véleményem. Nem értem minek kell ennyi videót kiadni...

Intel & ATI

(#4) ChoppR


ChoppR
tag

Én nagyon várom, mert szerencsére van mellé PS4 Pro meg 4K TV is, viszont ősszel már egyszer ráfaragtam az előrendeléssel, mikor a Mafia 3-at vártam kb ugyanennyire, úgyhogy megvárom az első hetet, hogy őszinte véleményeket is halljak a játékról, és max csak utána fogok beruházni rá. A Mafiát 3 nap után adtam el. Istenem, mekkora egy **************** játék volt! :D

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#5) pr0bi válasza Kvelstadt (#1) üzenetére


pr0bi
senior tag

Ez így van ahogy írod, engem továbbra sem tudott meggyőzni ez a játék. Ellenszenves az egész.

(#6) JanR


JanR
addikt

Meg szeretnem venni a jatekot, ezert meg sem nezem. Sok bemutatot igy is melloztem.. a sok apro dolgot en szeretnem eszrevenni, ne egy videoba mutassak be, hogy ez ilyet is tud.

Nagyon felek, hogy a TLoU part II-vel is ez lesz, pedig hol van az meg :U

(#7) Scholes9 válasza pr0bi (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem vagy ezzel egyedül, egyszerűen nincs ami megfogjon benne, de kívánom, hogy legyen jó játék :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#8) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

(#2) Sirandrish
Ja hát az meg a másik hogy jön a zelda is. Megvárom azért mit tud a switch, nem e lesz valami szériahiba vagy ilyesmi de azután rögtön veszem meg ofkorz zeldával és miden más lényegtelen. :)

(#4) ChoppR
Tavaj év végén 4 játékot vettem meg premieren és nem az hogy csalódtam bennük de ráértek volna az után mikor lemegy a patchelési fázis és lehet élvezni a már kész játékot.

(#6) JanR
Na ez meg a másik dolog. Ha megtetszik egy játék akkor már csak azért sem nézek videókat mert túl sokat mutatnak meg spoilerek is előfordulnak.
Pl az xcom2-ből én videót sem láttam mielőtt megjelent, csak tudtam hogy nekem az kell és nem hittem hogy csalódni fogok mert esetleg elszúrják. Nem is szúrták el és az egész játék új élmény volt és az többet ért mint megnézni róla 20 megjelenés előtti videót.
De egyébként max egy videót nézek egy játékból és azt is kinyomom mikor úgy érzem leget láttam hogy eldöntsem érdekel e.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#9) Sirandrish válasza Kvelstadt (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Nintendo gépei nem arról híresek szerencsére :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) Kvelstadt válasza Sirandrish (#9) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azt tudom de èn màr nem hiszek senkinek és ezt a konzolgyàrtók és a jàtèkkiadók értèk el nàllam.
Teldából egyèbként annyit láttam hogy "link! Open your eyes" aztán kiment abból a kamrából a szabadba és màr az övék is a pènzem. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#11) Sirandrish válasza Kvelstadt (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én 3 helyen is előrendeltem a a Switch+Zelda+Pro controller combót szóval bízom bennük :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Kvelstadt válasza Sirandrish (#11) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Valszeg nrm is lesz gond de engem megbántottak szal én már nem gondolom meg magam de azt gondolhatod hogy nagyon erős a kisértés..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Csak engem zavar, hogy erosen fps hianyos a jatek? Ez alulrol uti a 30-at igy ranezesre. Neha...

(#14) Akra_hu válasza Kvelstadt (#1) üzenetére


Akra_hu
tag

A több száz video az csak 1db. Mindenki ugyan azt játszhatta le. Nulla spoilerrel. Amúgy meg Fallout New Vegas írója tán csak nem baszta el a történetét...

(#15) Kvelstadt válasza Akra_hu (#14) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem arra gondolok hogy sok helyen kint van adott videó hanem hogy túl sok videót tolnak a megjrlenések előtt.
[link]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#16) Sirandrish válasza Kvelstadt (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ki bántott meg és mivel? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) Kvelstadt válasza Sirandrish (#16) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mindenki. Nem fogok újjal mutogatni. Verd meg léci a félkész játékot kiadó fejledztőket és a konzolgyártókat is akik le akarják tolni a torkunkon hogy szar a konzolunk és erősített vàltozat kell konzolgeneráción belül meg mert azt hiszik pc-s vagyok és fps nélkül nem áll fel és nem is kapom meg az élményt...
Ne habozz csak üssed mindet! :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#18) Sirandrish válasza Kvelstadt (#17) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ezzel el leszek egy darabig :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.