Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

köszönöm szépen, nem csalódtam! :R

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#2) Thrawn


Thrawn
félisten

Köszönöm az esti mesét, szinte én is éreztem a kezemben a bot és a hal súlyát! :R

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3) Mákos7észta


Mákos7észta
aktív tag

hirtelen azt hittem, hogy megint egy halálos történet lesz, már kezdtem elszonytolodni :U Na mindegy is, happy end a lényeg :) Szép kis történet, életszagú :R

Csak óvatosan, még nem kávéztam..

(#4) Tzombi válasza bolondember (#1) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Ezt a reagot viszont én köszönöm! :R

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#5) Tzombi válasza Thrawn (#2) üzenetére


Tzombi
csendes tag

A halas részt, igazándiból csak az tudja átélni, érezni, aki szokott horgászni.
Szerintem.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#6) Tzombi válasza Mákos7észta (#3) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Megtörtént az eset, igaz kb. tíz éve. Én több mint nyolc éve költöztem el, így nem tudok semmit az öregről. Remélem azóta is pusztítja a hal állományt a tónál. :)

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#7) Thrawn válasza Tzombi (#5) üzenetére


Thrawn
félisten

Pontosan ezért ragadott meg ez a történet :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#8) Pukkancs válasza Mákos7észta (#3) üzenetére


Pukkancs
tag

Én is pont ezt gondoltam, hogy valami boldogsággal induló történet, azt az Öreg meghal, de az élete utolsó 75 percében igazán boldog volt...
Meg kell hogy monnyam: pozitívan csalódtam az írás csattanójában

(#9) domi007


domi007
őstag

Kitűnő
:R :R :R

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#10) Kephamos


Kephamos
addikt

Nagyon jó írás. Gratula. :C

(#11) 7


7
addikt

Buta vót az a szomszíd, azért mosolyogta meg az öreg. Ilyenkor már nem az számít, mit fogsz, hanem az, hogy örömöd leled benne, bármi is az. :)

(#12) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ez nagyon jó történet... köszönjük szépen! :R

Sic Parvis Magna

(#13) Hakudoshi


Hakudoshi
tag

Nagyon jó ilyen történeteket olvasni, jöhet is a következő! :D :R

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#14) Tommecsek


Tommecsek
újonc

Hali! Ez az eset hol történt?

(#15) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

Szép történet jól leírva. Apám gyerekkori foxiját is Fickónak hívták.

(#16) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vegyesek az érzelmeim. Általában a halaknak drukkolok, most azonban az öreg sikerét kívántam.
Fickó előtt pedig megemelem nem létező kalapom.

Már megszoktam, hogy írásaid élvezetesek, ebben sem csalódtam. Köszönöm az élményt. :R

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) Tzombi válasza Pukkancs (#8) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Nem lehet minden történetnek szomorú a vége.
Van elég szomorúság az életben épp elég.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#18) Tzombi válasza 7 (#11) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Ez a mosoly nem csak arról szólt. Ebben benne volt a hála, és a köszönet nyilvánítás is.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#19) Tzombi válasza Tommecsek (#14) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Heves megyében, Heves mellett.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#20) Tzombi válasza Vakegérke (#16) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Sokszor a kutyák okosabbnak tűnnek, mint az emberek.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#21) Tzombi


Tzombi
csendes tag

Mindenkinek köszönöm a dicsérő szavakat, megmondom őszintén, nagyon jól esik.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#22) DewiL


DewiL
senior tag

Nagyon jó volt olvasni :C és nagyon tetszett is :C

"I am the beginning... the end. The one who is many. I am the Borg."

(#23) Vakegérke válasza Tzombi (#21) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nézd, Tzombi, ne szerénykedj. Vagyis szép, dícséretes erény a szerénység, de semmi szükséged rá. Írásod kiemelték, tehát méltó a közfigyelemre. Jól forgatod virtuális tollad, passz.
További írásaidat egy olvasó tutira figyelemmel kíséri.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) Tzombi válasza Vakegérke (#23) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Attól még tényleg jól esik a dicséret. :)
Növeli az amúgy egy kicsit megtépázott önbizalmamat, amire most nagyszükségem van.
Egy hosszabb lélegzetvételű művön kezdtem el dolgozni, ami nem azt jeleni, hogy közben nem írok egy-egy szösszenetet.
De már régebben is írtam, elsősorban a munkám után tudok az írással foglalkozni, és nem tudom előre megjósolni, hogy mikor leszek kész.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#25) 30z.Samu válasza Tzombi (#24) üzenetére


30z.Samu
félisten

Nem kell, sietni, ráérünk! :)

Sic Parvis Magna

(#26) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nagyon tetszett. :) :C :C :C :R :R :R

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#27) dragonfx


dragonfx
veterán

valós vagy kitalált történet?
jó részletes lett szerintme túl hosszú....
de mondjuk hogy laikus is megértse így kell..
mekkroa és miylen volt a hal?

Hát igen jó is a peca, ezé szeretem én is...de én sokkal közlékenyebb kommunikatívabb voka parton.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#28) 30z.Samu válasza dragonfx (#27) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez valós történet! :)

"Bár többen esküdni mertek volna rá, hogy él a tóban egy öreg, sokat tapasztalt hal, úgy 10-12 kilóra becsülik."

Sic Parvis Magna

(#29) Tzombi válasza dragonfx (#27) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Már írtam, de ismétlés a tudás anyja!
kb. tíz éve történt az eset, a Heves megyei Heves város közelében lévő "sóderbányák" egyik tavánál.
A hal - ezt viszont tényleg kihagytam - egy 8,40 kg-os amúr volt, valószínű, hogy őshonos volt, mert amúrt soha nem telepítettek bele hivatalosan.

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#30) dragonfx válasza Tzombi (#29) üzenetére


dragonfx
veterán

szép eredmény tipikus nagymelegben evő hal az amúr.
Jó lenen ujra fogni nekm is...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#31) Tzombi válasza dragonfx (#30) üzenetére


Tzombi
csendes tag

Hmm! Mióta visszaköltöztem Pestre - nyolc éve -, nem volt bot a kezemben. :O
Pedig de sokat fényesítettem annak idején.... :)

Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

(#32) dragonfx válasza Tzombi (#31) üzenetére


dragonfx
veterán

csak magántavak vannak fizetős rendszerrel,arégi varzs elmult meg oylna helyne csak bosszankodás van....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#33) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Köszönöm szépen! Nagyon pihentető volt mechanika tanulás után olvasni...holnap UV szurkoljatok!

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#34) Larry303 válasza Tzombi (#31) üzenetére


Larry303
addikt

nagy hiba!
kalandra fel!

amúgy jó volt olvasnia a szösszenetet!

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.