Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Szánalomból bár de ráklikkeltem erre a projektorra, és hát kiverte a biztosíték ugye a közel 30 dBA-s üzemi zajszint, ez már bántó. Továbbá keystone correction-t tilos használni, mert irdatlan gyorsan degradálódik a képminőség, amit meg is kérdőjelezek ebben az esetben, ha az egész készülék 160e akkor mennyi juthatott ebből az optikára, kb 30-40e? Az meg ugye minden csak nem jó optika, feltéve ha tényleg üvegből van. Nem nagyon értem miért gyártanak ilyeneket.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) Partizan182 válasza Vikthor (#1) üzenetére


Partizan182
senior tag

Hangerő fájdalmas lehet, de nekem van ilyesmi LG minim, a legjobb dolog, ami a terasszal történt. Nyári estéken be sem jövünk, kint zajlik az esti filmezgetés, pedig a képminőség nem nagy szám (pláne a oledhez képest a nappaliban).

[ Szerkesztve ]

(#3) tlgarp


tlgarp
csendes tag

300 lumen? 160e? Vicc!

(#4) Vikthor válasza Partizan182 (#2) üzenetére


Vikthor
nagyúr

persze oda nem az igényesség a fő szempont hanem az h működjön! :D Nyilván megvan neki a feelingje!

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5) Micsurin válasza Vikthor (#4) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Kempingben kiülni sörözni és Mortal Kombatozni vagy Fifázni sörözés közben a haverokkal oda is teljesen jók ezek. Van az a szint ahonnan a pixeleket se látod már. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#6) scarabaeus


scarabaeus
őstag

(A marketinganyagból való fénykép ismét jól példázza a negatív fény jelenségét, bámulatos, hol tart már a tudomány!)

Quoth the Raven "Nevermore."

(#7) azbest


azbest
félisten

wow... ha az a 300 ugyanolyan értelmezési tartományban van, mint az lg-m esetén a 600 :D akkor igencsak meglepne, ha értékelhető képe lenne 100 colon.

(#8) weiss


weiss
addikt

Mikor egy zseblámpa LED is tud 1000 lument, akkor itt miért bohóckodnak 300-zal?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#9) Duree válasza azbest (#7) üzenetére


Duree
veterán

Én láttam, még teljesen sötét szobában is borzalmas a 100"

[ Szerkesztve ]

duree54

(#10) Akybron


Akybron
aktív tag

A szütyős képről: "egy küklopsz hálózsákban"...

73&DX HA5OJN

(#11) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

El tudok képzelni ennek sokféle helyzetet, ahol nagyon jól jönne egy ilyen kis kompakt, de mindegyikre kevés a 300 lumen. Az akkumulátor is inkább jelképesnek tűnik, nem vagyok meggyőződve, hogy érdemes volt beletenni.

(#12) carl18


carl18
addikt

Teljesen tetszik az elképzelés, kezdetleges de jó. :)
Kemping party mellé remek volna, vagy horror film nézés a szabadba. A hangszóró nem számit, manapság egy komolyabb bluetooth hangszóró elég jó áron beszerezhető.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#13) dastier


dastier
tag

Úgy látom ez nem egy projektor hanem valami újfajta fényelnyelő...a reklámképen a vakító fehér falra majdnem feketét csinált! :D

(#14) dastier


dastier
tag

elefant,
Sokat dobna a TV és Proj tesztjeiden ha készítenél "verkfotókat". Például itt szívesen láttam volna fotókat amiken mutatod mit látni különböző fényviszonyok között. Vagy egyszerűen csak látni működés közben a készüléket, milyen szögből milyen asztalról hogyan vetít, mik a lehetőségek, vagy bármi ami eszedbe jut...
TV-nél is hiányzik, hogy jobban átélhető legyen.
Tudom, hogy a képek nem adnak vissza pontosan se színt, se felbontást, kb semmit, de szerintem nekem sokat dobna az egy kaptafára készülő bejegyzéseken.
Évek óta követem a bejegyzéseid, látszik, hogy elhivatott vagy, és tök jó, hogy van magyarul is ilyen content, csak azt érzem, hogy egy kis innováció jó lenne.

[ Szerkesztve ]

(#15) daninet válasza weiss (#8) üzenetére


daninet
veterán

a led ami ebben van is tud annyit. Viszont a fény itt több soron blokkolásra kerül. DLP-vel kicsit jobban mint LCD-nél.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#16) MZperX75 válasza weiss (#8) üzenetére


MZperX75
addikt

Mert nem 300lumen hanem 300 ANSI Lumen, szerintem az nem ugyan az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.