Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) carl18


carl18
addikt

Hát az ára egész jó lesz! :) Ghettoblaster! A lényeg hogy a 3000 mah akkumulátor hány voltos lesz! Nem mindegy, nekem a Sony SRS BTX 300-ban 7,4 voltos akkumulátor van. Bár mondjuk kételkedek, hallottam már pár genius egyik se a hangjáról volt híres. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#2) MZperX75 válasza carl18 (#1) üzenetére


MZperX75
addikt

Akkor ez most hány vattos?
7.4V kb mennyi is ?
12V nál 20-25W kb Ez így 10W lehet az színuszosan?
2+7X4W mit takar?

(#3) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hiába lenne piaca, ha (végre) értelmesen megcsinálnák, de ezt is elfuserálták, mert a többi hordozható BT-s lejátszókat vették alapul. = Nincs még csak egy kis LCD kijelzője sem, így a mappa léptetés/választás az SD kártyán lévő tartalmak között nem megoldható. Csak számonként lehet ezt is léptetni, így ez kb. a "IPod Shuffle" igényességi szintje és funkcionalitása.

Még jó, hogy anno megvettem anyukámnak ez a Music Man lejátszót :K , igaz vannak hiányosságai (nehezen olvasható az LCD és a kezelőgombok feliratozása/nagysága sem a legjobb), de ennek rádiója is van, megtanulta használni és működik a dolog már 2 éve zokszó nélkül. Mérete ellenére elég jó hangja van (konyhai muzsikra) és tudja azt amit egy 5x ennyibe kerülő BT-re kihegyezett JBL vagy SONY sose fog...

(#4) titi1990 válasza SunMount3r (#3) üzenetére


titi1990
tag

iPod shuffle bemondja a szám/mappa címét... Voiceover a funkció neve, ha jól emlékszem, és tök jól működik.

(#5) SunMount3r válasza titi1990 (#4) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A régiek is bemondták? Magyarul is? Ha ez így van akkor viszonylag tűrhető, de azért mégsem olyan praktikus és gyors, mint egy rendes menü.

[ Szerkesztve ]

(#6) #80439296


#80439296
törölt tag

'beépített, 3000 mAh-s akkuval több mint 10 órán keresztül hallgathatunk zenét vagy nézhetünk filmet'

Jaja, cirip-cirip hangerőn. :C

(#7) carl18 válasza MZperX75 (#2) üzenetére


carl18
addikt

Én nem wattba mérem a teljesítményt! :D Csak abból indultam ki hogy 10 órán át bírja 3000 mah teleppel akkor nem lehet túl nagy a hangerő és a minőség is! :D
Itt az enyém ha érdekel. És Ilyen hangerőn örülök hogy bír 3 órát! LOL
[link]

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#8) macskea


macskea
őstag

Ahogy elkezdtem olvasni a cikket, azonnal azt hittem, hogy ezaz, erre vártam! Van egy egyébként jó, de elég régi Samsung lapostévénk, kidobni kár lenne, de a hangzása elég hitvány, és semmilyen manapság elvárható funkció nincs benne. Értsd: se egy SD olvasó, se Miracast, de még egy előlapi USB se. Szóval nagyon megörültem ennek a filmnézéshez optimált médialejátszós hangszórónak. Mondom rátolom a TV-re egy HDMI-vel, minden mást meg intéz a cucc! Aztán mit kaptam... lófaszt. Lejátsza az mp3-at. Bitch please... :DDD

Egyébként ha valaki tud ilyen cuccot, dobjon már egy linket.

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#9) Pete55555 válasza MZperX75 (#2) üzenetére


Pete55555
addikt

Kit érdekel????

PMPO 360000000 W !!!!!!!!!!!

...Szeretem leracsniztatni...

(#10) carl18 válasza Pete55555 (#9) üzenetére


carl18
addikt

LOL Ez a PMPO vicces emlékeket ébreszt bennem vettem egy Genius 2.1 hangszórót még 2010-ben és 5000 PMPO volt a dobozán, már mint nem személyesen vettem ha nővéremék vették 4500ft volt ha jól emlékszek 1 wattos mély és 2X1 wattos magas, de kajak egy Nokia 5700 verte hangerőbe! A szerencsém az volt hogy az egyik hangszoró nem szólt és vissza adták az árát! :D

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#11) titi1990 válasza SunMount3r (#5) üzenetére


titi1990
tag

Itunesba kell bepipálni a funkciót és még a nyelvet is kiválaszthatod. De ugyan így bemondja az akkuszázalékot is.

(#12) moleculez válasza titi1990 (#11) üzenetére


moleculez
veterán

Elég oldskool kinézet, de nem retró, csak szimplán gagyi hatást kelt.

Egyik kedvenc DJ-m volt kölyökkoromban Yhunykx. (Lusta vagyok linkelni YouTube on keresd) Na azzal mit kezd. Csak azért, mert Ő maga sem tudta se kimondani (pár csík után), se leírni (még pár csík után).

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13) MaCS_70 válasza carl18 (#10) üzenetére


MaCS_70
félisten

Még a 90-es évek elején vett előttem egy jól tájékozott fiatal akkoriban menő music centert. Az eladó mutatott neki hármat az akkori frenetikus márkakínálatból (First, International, Intersound, stb.), mire a vevőjelölt kijelentette, hogy neki olyan kell, ami PMPO-s!

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#14) Ittnemaz válasza #80439296 (#6) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

akkor már ez ennyiért jobban megéri hangereje is van üzem ideje is jo.

[ Szerkesztve ]

(#15) Crafter32 válasza macskea (#8) üzenetére


Crafter32
őstag

Ilyen engem is érdekelne.

(#16) tovgab válasza macskea (#8) üzenetére


tovgab
aktív tag

Ezt ajánlom figyelmedbe, kicsit drágább mint ez a Genius, de garantáltan 100* jobban szól.

Bluetooth, optikai bemenet, távirányító (de "megtanulja" a tv-d távirányítóját, úgyh azzal tudod utána vezérelni ezt is)...

[ Szerkesztve ]

O+ 5T ► Samsung Note 9 ► Huawei Mate 20 Pro ► Xiaomi MI 9 SE ► O+ 7 Pro ► O+ 8 Pro ► Poco F4 GT ► iPhone 13 Pro Max ► iPhone 15 Pro

(#17) thomeef válasza moleculez (#12) üzenetére


thomeef
őstag

Hát maradjunk annyiban hogy ilyet már a bucsuban sem lehet lőni :DDD

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#18) MZperX75 válasza Pete55555 (#9) üzenetére


MZperX75
addikt

(#19) rdt89


rdt89
addikt

Hát ez úgy néz ki, mint a 90-es években mikor a magnót a vállára tette a jól nevelt fiatalember és bömbölt a zenéje. Ettől függetlenül jó cucc, és 99 dollárért nem drága, főleg, hogy a maroknyi gépeket adják néha ennyiért vagy többért.

(#20) slimshady válasza Ittnemaz (#14) üzenetére


slimshady
senior tag

Ez elég érdekesen néz ki.

üdv.: SlimShady

(#21) MaCS_70 válasza rdt89 (#19) üzenetére


MaCS_70
félisten

Igen, azokat a fél köbméteres kazettás retteneteket nevezte a köznyelv gettóblaszternek.

Jó esetben szépen villogtak is...

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22) SunMount3r válasza titi1990 (#11) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

És így lehet gombnyomásra léptetni a mappák között? Előre is-hátra is?! Vagy végig kell nyomkodni a számokon, hogy átváltson a következő mappára?

(#23) Sys85 válasza tovgab (#16) üzenetére


Sys85
veterán

Karácsony előtt telekomnál 35k volt,én akkor vettem,nagyon megérte.
A legtöbb helyen már 40k-ért most is hozzá lehet jutni.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#24) #80439296 válasza MaCS_70 (#21) üzenetére


#80439296
törölt tag

Gettórobbantó by Desmond Llewelyn, 'Q'

(#25) titi1990 válasza SunMount3r (#22) üzenetére


titi1990
tag

Mappaválasztáshoz, azt hiszem hosszan kellett nyomni a voiceover gombot és a mappák között lépkedtél onnan, amíg ki nem választod a mappát, vagy ki nem lépsz ebből a módból. Már nincs meg a shuffle, így nem tudom pontosan, de remekül működött, és a mappák/playlist-ek/ nevét is szépen bemondja.

A fenti Kollégának is válaszolva a remek névválasztásos előadóhoz, nyílván nem fog jól hangzani, de simán felolvassa azt az előadót is (semminél még ez is több), ha be van kapcsolva a VoiceOver. :)

(#26) csongi


csongi
veterán

Ennek igy sok ertelme nincs, kihasznalatlan. Ekkora ladaba mar belefert volna egy androidos ARM cucc is.
Es mini htpc-kent is uzemelhetne. Kihagyott ziccer, de rendesen.

(#27) MZperX75 válasza csongi (#26) üzenetére


MZperX75
addikt

Meg egy pico projektor,ja és oldal lapból kipattanó guminő.

(#28) csongi válasza MZperX75 (#27) üzenetére


csongi
veterán

A projektor felesleges :) a gumino, izlesek es pofonok, ahogy erzed... :))

[ Szerkesztve ]

(#29) SunMount3r válasza SunMount3r (#3) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Eszembe jutott egy teljesen új (jobb) koncepció is az efféle hordozható lejátszókkal kapcsolatban: OK, ne legyen kijelző, de legyen hozzá egy letölthető app, amivel Mobil-ról lehet vezérelni (normális kezelőfelülettel, akár alappal is, nem kell csicsásnak se lennie), ha SD kártyáról/USB-ről játszik le. Így csak a bekapcsoláshoz, szám és mappa választáshoz kellene a teló/tablet és nem enné annak is a töltöttségét folyamatosan (szemben azzal, ha BT-vel küldi rá a cuccot).

Az alap app lehet gyártónként "univerzális" is, legföljebb egy-némely ficsőrt kihagynak/aktiválnak a konkrét típus szerint. Így annyira a plusz "fejlesztési" költségek sem ennének sokat (bár ez csak kifogás lenne, hogy "miért nem".).

Mit szólnátok egy ilyen koncepcióhoz? SD kártya lejátszóba be, többi pedig a telóról irányít...? :F

(Copyright, TM, ARR ésattöbbi, természetesen... :K :D )

(#30) Ittnemaz válasza slimshady (#20) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

érdekesen, de van benne szusz és hangerö is, jo nem egy felkapom oszt szaladgálok vele,de sokkal több funkciót tud és tovább is birja

(#31) Krill77 válasza SunMount3r (#29) üzenetére


Krill77
őstag

Nem egy kartyas bluetooth speaker van amit telorol vezérelhetsz de a lejátszas a kártyarol megy. Expower BT28S pl..

(#32) SunMount3r válasza Krill77 (#31) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

A könyvtárakat ez sem tudja kezelni még a telóról sem.

[ Szerkesztve ]

(#33) Krill77 válasza SunMount3r (#32) üzenetére


Krill77
őstag

Isoundbar sl 1000?

(#34) gabor7th


gabor7th
addikt

Jó cucc.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.