Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) C$abi


C$abi
aktív tag

Én várom, hogy a HTC is ilyen kiegészítőket készítsen, ha ezek kihúzzák a kátyúból.
Igaz én annyira nem vagyok híve ezeknek az okosóráknak, szemüvegeknek, stb.
Mellesleg nem Peter Chou a cég első embere? Vagy új vezető van? :F

[ Szerkesztve ]

(#2) BenHans


BenHans
addikt

Na végre! Elkezd ötletelni a HTC. Egyedi és/vagy különleges hordozható kiegészítőkkel érdekesebbé tehetik magukat az átlag vásárló számára.

Remélem észbe kaptak, a One pl erre utal, és bőven van esély rá hogy talpra állnak.

Go go HTC! :)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#3) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Csak nehogy megint olyan elmebeteg hülyeség legyen, mint a boombass.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#4) Carbonado11


Carbonado11
tag

Szerintem az a dect telefon-szerűség jó ötlet volt,de kb. két ceruzaelem méretűre kellett volna csinálni...
Vajon rajtam kívül kinek jut eszébe egy olyan kiegészítőt gyártani,amit az 5-6 collos telefonba kell dokkolni és nem nagyobb egy ceruzánál...Egész nap kapcsolatban lehetne a "bázissal" , ezért elég volna csak azt közvetlenül magunknál tartani.Az okostelefont pedig elő se kéne mindig venni a tatyóból.

Redmi Note 8

(#5) BenHans válasza Zirowe (#3) üzenetére


BenHans
addikt

Mi a baj a boombass-szal? Én még nem próbáltam, kíváncsi vagyok rá.

Ott a Mini+ is ami nekem hasznos lenne néha.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#6) Lacy6 válasza Zirowe (#3) üzenetére


Lacy6
senior tag

Nem lenne az hülyeség, ha nem lenne olyan magas az ára.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#7) dsr


dsr
senior tag

Remélem beválik az ötletük és kicsit kihúzza őket a bajból :)

(#8) BenHans


BenHans
addikt

[link] Kicsit konkrétabbat mutat a kép az elképzelésről.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#9) fugu


fugu
tag

Könyörgöm csak ne egy okosórát.

(#11) Zirowe válasza BenHans (#5) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Hordozhato mini melynyomo, kell ennel tobbet mondani? ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12) Nuada herceg válasza Zirowe (#11) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Hát abból kiindulva, hogy a telefonban milyen kis hangszórók vannak,
és mégis milyen jól szól, hangosan, tisztán és mélyen,
(egészen a 4.4-es frissítésig :((( )
így lehet hogy az a kis mélynyomó is jól teszi a dolgát.
Na nyilván az ablakokat azért nem töri ki. :U

Értem a csíziót.

(#13) Paul119 válasza Zirowe (#11) üzenetére


Paul119
addikt

:D ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14) Zirowe válasza Nuada herceg (#12) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A telefon hangszoroi valoban jol szolnak, de az egesz hordozhato mini melynyomo egy halva szuletett otlet.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Az biztos, hogy bármit is találnak ki, drága lesz :DDD

(#16) halkow


halkow
őstag

Jöhetnek 5.1 es mini hangszórók

Alcatel onetouch idol2s the king

(#17) MerLinh válasza halkow (#16) üzenetére


MerLinh
senior tag

vagy 6db samsung s4 ;]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#18) Nuada herceg válasza Zirowe (#14) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Amúgy szerintem is. Főleg hogy csak mélynyomó.
Ha sima hordozható hangszóró lenne, életképesebb ötlet lett volna.

Értem a csíziót.

(#19) halkow válasza MerLinh (#17) üzenetére


halkow
őstag

:)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#20) solaris17


solaris17
aktív tag

Milyen implantációkkal rukkolnak elő vajon.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#21) lohn válasza C$abi (#1) üzenetére


lohn
tag

Úgy emlékszem Chou kikötötte, hogyha a One nem lesz világsiker, akkor lemond ügyvezetői posztjáról. Ezek szerint a One nem jött annyira be.

https://www.youtube.com/channel/UCgMa4yBZEp-ALnsqH_ZtvrA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.