Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) WhiteWalker válasza #20749568 (#46) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt úgy hívják , hogy user error!
Nagyon is lehet finomhangolni a rendszert.
Nálam az EMUI érdekes kezes bárányként viselkedik.
Ahogy szokták mondani , "ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a h*ly* " . De nyilván a Huawei és az EMUI a sz@r. Értem :U

[ Szerkesztve ]

(#53) 7Heads Drago válasza #20749568 (#52) üzenetére


7Heads Drago
veterán

A lányomnak P10-ese van és aktív Spotify felhasználó. Nála nem történt ilyen még. :)

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#55) 7Heads Drago válasza #20749568 (#54) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Az ezzel a gond, hogy ez nem az Emui topikja, és nem is a P20-é. Esetleg itt érdeklődj: [link]
Talán lett volna rá segítség. Ha nem akkor, meg lehet jelezni a megfelelő helyen. Én is tudnék pár problémát Samsungal, iPadal ami személyesen érintet, mégse szóróm őket be minden gyártóval kapcsolatos hír alá. Garantálom, hogy van még legalább 100.000 ember az országban akinek volt gondja a Huawei telojával és esetleg meg is vált tőle ez miatt. De ők át tudtak ezen lépni.... Szép Napot.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#56) Giovan! válasza 7Heads Drago (#55) üzenetére


Giovan!
addikt

Csiribán kérd ezt számon (bár tudom, olyat nem tennél, ő "veled van" :DDD ), ő kérdezte kinek van vagy volt eddig Huawei-e :U

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#57) altecsóka válasza #88470784 (#49) üzenetére


altecsóka
tag

Tudom hogy te nem szoktad megnyomni a válasz gombot ha neked nem tetsző véleményt
látsz.
Én válaszolok ,és természetesen nem tárgyi telót,de Honort (8a) használva.
A 8a mint telefon bőven megérte a 35ezer banit amibe került (Euronics akcio )....DE
Ha legközelebb vásárolok telefon,(mi nem most lesz :) ) NEM Huawei terméket
választok.
A kalap fekáliát érő HMS még hagyján.
A szintén MUZSIKus EMUI is.
De hogy egy GÉP magátol aktivizálja a letiltott alkalmazást,azt már nem veszi be a "kockás"
hasam.......
Operát használok ezért a krómot alvóba tettem.....volna.
Letiltva,hozzáférésektől megtagadva minden másnap ott vigyorog a főképernyőn.
Nem eget rengető dolog,de akkor is.
Ha nem kell valami,akkor nem kell.
Pedig maga a vas jó.....de hüvely :)

DIN 14 040

(#58) mjani1172 válasza altecsóka (#57) üzenetére


mjani1172
addikt

Ne haragudj, nem szeretném ha félremenne, de egy 35 rugós telefon miatt írsz ?
Ez kb mintha egy 1982 ös Toyotat vennél és elmondanád, hogy szar a japán autó.
Egy telefon és még ha rosszul is esik nem 35 ezernél kezdődik. Az mindenből a legalja.
Lásd 3# hozzászólás.

(#59) 7Heads Drago válasza Giovan! (#56) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nem érdekel. Nagyon valószínű, hogy én is utána tudok ennek nézni. A témával kapcsoltban is van valamid vagy megint csak offolod a topikot?

Nekem kevés ez a kép a teloról. Engem konkrétan a bekapcsológomb érdekelt, hogy nézz ki. Itt van néhány: [link]
Szerintem nem áll ki jobban a kamera púp, mint máshol. Sajnos a kamerák manapság már túl sokat tudnak és ennek "helyileg" ez az ára. Máshogy nem fér be.

altecsóka: Kíváncsi lennék rá, hogy a hasonló árú Samsungtól milyen bugot kapsz majd.... :)
Dehogy megnyugtassalak: én minden telo váltáskor letiltok egy rakás alkalmazást és ilyent még nem tapasztaltam. Sorrendben: Sony, Samsung, Honor, Huawei volt eddig tartósan.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#60) Plug Life válasza WhiteWalker (#51) üzenetére


Plug Life
aktív tag

Azokat meg, akik állandóan „user error”-ra hivatkoznak, márkabuziknak hívják! 😂

(#61) deka10 válasza mjani1172 (#39) üzenetére


deka10
senior tag

Én speciel a gmail-t az elsők között szoktam kilőni, helyette a typemailt használom (ugyanaz mint a bluemail), gmaps helyett HERE WeGo, YouTube helyett vanced, ami hiányozna egy-két app amit megvettem.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#62) Navaren válasza 7Heads Drago (#55) üzenetére


Navaren
aktív tag

De... nem bántásból, de ez a "ez nem a Huawei meg EMUI meg stb. topikja" szöveg, most komoly?

Adótt egy telefon, ami még csak nem is - és nem is lesz - kapható Európában (csak esetleg szürkeimport kapcsán) egy olyan márkától, amelyik csak név szerint, gyakorlatilag marketing szempontból létezik különállóan, egy olyan másik márka cégére alatt, amelyik tetszik-nem tetszik, Európa nagyrészének (de legyünk korrektek, legyen mondjuk 2/3-ának) felhasználási szokásainak egyszerűen nem alternatíva a szoftveres megkötései miatt.
Ennek kapcsán a fórum bizony azon megy, hogy mi az, amiben a Huawei (vagy Honor) annyival többet tudna/tudhatna a konkurenseknél, amiért megérné ezt választani a minimum (egyelőre) kompromisszumokkal járó használatot?

Sok a nézőpont, és sok a konkurens márka kapcsán a megközelítés és persze sokan más konkurens márkák hívei, eltérőek az igények és szokások is, de az összehasonlítási alapra az nem válasz, se nem érv, hogy 'volt-e már Huawei-ed (tudom, Honorod), vagy hogy ez nem az a topik.

Holott a cikk is gyakorlatilag erre próbál választ keresni, és jelenleg nem nagyon talál.

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#63) janeszgol válasza mjani1172 (#58) üzenetére


janeszgol
félisten

Kicsit hagy keljek a kollega vedelmebe. A 8a egy jo telefon. En az emui 9.1-nel ereztem azt, hogy nem vagyok ura a beallitasaim felett.

(#64) Noukoum válasza janeszgol (#17) üzenetére


Noukoum
veterán

Mármint?
Szerintem sokkal átláthatatlanabb és nehezebb elérni bármit is mint a play áruházban. Cserébe sokkal gyerekesebb, látszik ki a célközönség. Az biztos hogy össze van rakva, de abszolút szubjektív hogy kinek bejön kinek nem.
Mondjuk nem is értem ez miért fontos, szerintem havi szinten nem töltök fél órát a storeban.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#65) 7Heads Drago válasza Navaren (#62) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És akkor most?
Akkor innentől kezdve minden Huaweies topik ilyen össz népi probléma megoldó, vita fórum lesz? Nekem Mate 10 pro-m van. Hátlapot kellett rajta cserélni. Összerakás után nem ment a gps. Szerencsére észrevettem és azonnal visszavittem. 3-szor mentem vissza, de nem javult meg és már zárásidő volt. Csere készülékjük ép nem volt, azt beszéltük meg később beviszem, küldöm. Rá 1 hétre magától megjavult. Se én, se a szerviz nem érti.
Probléma? Az, mivel használnám a gps-t. Mennyire érinti ez a Honor View 30-at? Hát ezt szerintem csak a jó Isten tudná megmondani. Megvan rá a telonak a saját topikja. Ha bárki mást is érint nyilván ott van rá megoldás ha van. Attól hogy teli sírok vele minden csak picit is hasonlító topikot mi fog változni? Elkezdek én és édesanyám is csuklani.
Sokan különben úgy sírnak itt, hogy nincs is személyes élményük se Huaweiel és Hms-sel. De hallottak már róla és olvasták.
Maradjunk abban szerintem hogy ez itt egy telo tesztjének topikja. Pont ugyanolyan, mint bármelyik másik. És ezt nem azért írom, mert Huawei. Felőlem lehet Elephone is. Tudtommal ez ügyben nem változott semmit se PH szabályzata. Ha mégis nyugodtan linkeld be.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#66) WhiteWalker válasza #20749568 (#52) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jah , akkor ezt egy 70 ezres telefonnal siman elnezzuk , az akkor nem sz*r? :U

[ Szerkesztve ]

(#67) Giovan! válasza 7Heads Drago (#65) üzenetére


Giovan!
addikt

Még egyszer, csiribá hozta fel a kinek van/volt "Huawei-e" témát, hogy felmérje az igényeket és a problémákat. A többiek csak eleget tesznek a kérésének, ha ez nem tetszik neked, rajta kérd ezt számon. Ja de tudom, írtad, nem érdekel, ennek elennére azért folymatosan kifejted a véleményed ezzel kapcsolatban :DDD

[ Szerkesztve ]

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#69) altecsóka válasza mjani1172 (#58) üzenetére


altecsóka
tag

Nem haragszom,miért haragudnék? :)
Ha jobban bele gondolsz a mondandodba,nem ezt választ adtad volna.
A leirt hiba- ficsör-bug nem függ attól mennyibe kerül valami.de itt pont Huawei termékre jellemző..
100-200 ezres telókban is vannak kisebb-nagyobb bugok
Én egy Nokia 2.2 helyett vettem a 8a-t,mert ott bizony a vas is sz@r volt.
És nem jól gondolod hogy 150-200 ezernél kezdődik a használható telefon.
Nekem és sokan másoknak is megfelel egy 30-60 ezres telefon,de tudom azt hogy nem fog
Hasselblad szintű képeket lőni,és nem szól úgy mint egy NAIM dac. :)

DIN 14 040

(#70) 7Heads Drago válasza Giovan! (#67) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Oksa. És akkor te miért nem válaszoltál? Mikor érdekelt téged utoljára egy Huaweies lelki világa? Ne légy képmutató.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#71) Giovan! válasza 7Heads Drago (#70) üzenetére


Giovan!
addikt

Én csak a kettősmércére hívtam fel a figyelmet.
Hogy engem kinek a lelki világa érdekel, azt majd én eldöntöm. Egyáltalán, mi az hogy Huaweies? Szerinted én így ítélem meg az embertersaimat, az általuk birtokolt telefon márkája alapján?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#72) Black_Raven válasza #88470784 (#49) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az utolsó mondatod a telitalálat. :C

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#73) szkaroly


szkaroly
senior tag

Micsoda szájkarate folyik itt egy olyan készülék miatt ami magyar piacon valószínűleg soha nem jelenik meg (hacsak a Google meg nem kapja az engedélyt). Inkább örülnénk neki hogy ez a telefon is eljutott addig hogy a MA tesztelte és ha valaki ilyet akar, akkor tudja hogy mit fog kapni. Egyesek túl komolyan veszik magukat és a témát is szerintem.

Poco X3 Pro

(#74) Black_Raven válasza altecsóka (#69) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez rendben van, és igazad van. De szerinted a CHROME, a hms része?. Gondolkozz picit, vajon ki a franc rakja vissza a Chrome böngészőt? Talán az AppGallery, ja hogy a Play Áruház, akkor tényleg a Huawei a xar. :DDD
Amúgy ha megtennéd hogy elveszel tőle mindent, a netet/értesitést is, és nem törlöd a frissitéseit, na akkor már nem tudja aktiválni a Play.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#75) <Adamsky> válasza janeszgol (#40) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

" ... neked sincs semmi alapod megmondani, hogy én mit írhatok." - tettem én ilyet? Szerintem nem. Te jöttél itt ezzel a "siralmakkal" meg a "fikázós" szöveggel. Én csak annyit mertem mondani, hogy ne fájjon már neked ha a hibákat is - esetleg újfent - felemlegetjük.

"Viszont akkor a fikázások többsége is helyes, még ha 5-10 éve halljuk (iPhone és a BT fájlküldés, és társai) ... " - így van! A hiba, az hiba, ill. a hiányosság az hiányosság. Nehogy már az idő előrehaladtával elévüljön vagy megszépüljön. Az más kérdés, hogy az említett esetben ezt ma már azért nem nagyon érdemes felhánytorgatni, mert aki szifont vesz, az valószínű életében nem akart még bt.-n fájlt küldeni.
Egy-két év, és lehet a Huawei-el is ez lesz. Aki ettől a márkától vesz majd készüléket, jó eséllyel elengedte a Google-ös ökoszisztéma kezét. Akkor talán már tényleg felesleges lesz a GMS hiányán rugózni. Addig viszont nem árt. Főleg, mert ez egy elég friss dolog, és alapjaiban fogja befolyásolni a Huawei eladásait. Ezt kár lenne tagadni.

(#42) 7Heads Drago
A legutolsó - pités - ROM-al.

(#76) sherlock82 válasza Giovan! (#36) üzenetére


sherlock82
senior tag

Szerintem a user - ek nagyrésze aki android rendszert használ így gondolkozik.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#77) altecsóka válasza Black_Raven (#74) üzenetére


altecsóka
tag

Az utolsó mondatodban leirtakat megtettem.
Akkor ki is a hunyó......? :)
A Honor 8a egy jo telefon.
Csak gázos a szoftvere.
Az autó fényerő ki van kapcsolva ha fedett helyen vagyok,mégis jobbra- balra állitja a teló.
Szabad téren,napon jól műkodik az automatika mert felveszi csutkára a fényerőt oszt csókolom.... :)

[ Szerkesztve ]

DIN 14 040

(#78) 7Heads Drago válasza Giovan! (#36) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Fantasztikus. Mondjuk én ezt 20 topikkal visszább is megmondtam volna.
Csak ha már lúd, akkor legyen kövér. Élvezed hogy benteb nyomhatod a kést. Meg hát esetleg hátha valakit elijesztesz a márkától. Persze nyilván itt te vagy az áldozat. :)
De én annak örülök hogy legalább ez az egy hszed kapcsolódik a témához. Ellenben a kérdésre is figyelj mert csak részlegesen válaszoltál. ;)

altecsóka: Tudtommal a fényerő probléma régóta Huaweies bug már. Drágább telokon is fent áll.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#79) Black_Raven válasza altecsóka (#77) üzenetére


Black_Raven
veterán

Úgy tudom, nem tudod kikapcsolni az aut.fényerőt. Én mindig automata módban használom, és kifogástalan, mindegy hogy kint vagy bent vagyok. Igaz, pici eltérés van, mert nekem p30 van. :U
7Heads Drago: Tökéletesen műxik , ha kikapcsolom az automatát. :K

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#80) Lami66 válasza Black_Raven (#79) üzenetére


Lami66
őstag

Emui 10-en már nincs ilyen probléma. Valahol olvastam, hogy ez javítva lett. Én is automatán használom, de amikor olvastam, hogy javították, kíváncsiságból kikapcsoltam az automatikát és egész nap maradt ugyanazon a fényerőn. Szabadban nem is nagyon láttam a kijelzőt, de a kísérlet az kísérlet, két napig vártam hátha feltámad az automata mód. De nem történt ilyesmi, maradt változatlan a sötét szobában, és a napfényen is.

(#81) altecsóka válasza Lami66 (#80) üzenetére


altecsóka
tag

Ha kikapcsolod akkor persze hogy az utolsó beállitás marad érvényben..ha jól működik
a rendszer.
Nekem kikapcsolva szabályozgatja ide-oda.
Azért az sem semmi hogy a emuit mellőzendő letöltöttem egy launchert,erre nem engedi aktiválni...
Okosch.... :)

DIN 14 040

(#82) altecsóka válasza 7Heads Drago (#78) üzenetére


altecsóka
tag

A programozók számára nehéz ügy lehet megalkotni egy szabályozó algoritmust.
Egy ismerős Xiaomija ugyanezt produkálja Redmi olcsó valami.
Az eladott egyébként szar Nokia 2.2-ben jól működött.
Meg a repedt kijelzőjű Alcatel 1c-mben.Mert nincs benne :)

DIN 14 040

(#83) Black_Raven válasza altecsóka (#81) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sokáig Nova launcherrel használtam, szóval érdekes amit írsz..ráadásul nem csak ezen a Huaweien.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#84) 7Heads Drago válasza altecsóka (#81) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nekem a Honor 8-nál vissza rakta magát automatába. Kis ari volt:)
Az még aszem 8as droid volt.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#85) Giovan! válasza 7Heads Drago (#78) üzenetére


Giovan!
addikt

Ezerszer le lett már írva, nem kell Huawei telefont birtokolni ahhoz, hogy elmondhasd a véleményed, ezt csak te meg csiribá hiszitek el.
Milyen kést? A véleményem írtam le egy telefonról (pontosabban egy rendszerről), te meg úgy teszel, mintha valamelyik hozzátartozódat szidnám :DDD
Mondjuk azt nem értem, hogy lehet ilyen fanatizmussal rajongani egy márkáért, hogy személyes sértésként fogd fel a kritikát, dehát nem egyformák az emberek.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#86) deka10 válasza altecsóka (#81) üzenetére


deka10
senior tag

Az alapértelmezett alkalmazásnál is próbáltad be állítani? A fiamnak p9 lite van és ott működik minden.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#87) Mezcal


Mezcal
addikt

Egy újabb élettelen telefon, amit senki sem fog megvenni, hacsak nem akar kiszúrni magával.

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#88) k-adi válasza Giovan! (#85) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ami azt illeti, nekem van 1 Huawei telefon, egy páréves modell --- épp ezért keresek most újat már elsősorban márkán belül de úgy gondolom az új termékek nagyon túl vannak árazva a tudásukhoz képest jelenleg, plusz ez a gms hiány is nagy gond akárki akármit is próbál bemesélni róla..
Aztán 1 év múlva mennyire forrja ki magát az AG meg a HMS az más kérdés, de a jelenben élünk nem a jövőben így a mostani állapotokat kell nézni.. szóval ja, teljesen megértem ha fáj a fanoknak hogy oltod a terméket de a helyzet az, hogy most az igazság fáj.. Ha jól olvastam a cikkbe ez 200k lesz kb.? hát annyit nem ér ez... de ezt a tesztelő is leírja: "most viszont csak az a biztos, hogy még egy őszinte Tetszettet sem tudunk rásütni. Méghozzá a HMS miatt."

(#89) 7Heads Drago válasza k-adi (#88) üzenetére


7Heads Drago
veterán

:DDD

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#90) janeszgol válasza k-adi (#88) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen. Most azok fogják megvenni, akiknek így is jó. Aztán ha kifejlődött annyira a rendszer, megvehetik a fiatalok is. Pl egy közös játékplatform szolgáltatással fiatalokat is be lehet húzni. Nem megy a fácse? Ők már úgy sincsenek rajta. Youtube? Már azt ne nagyon használja egy fiatal. Ezek a bebetonozott Google cuccok úgy fognak kikopni, mint a cipőm talpa.
Aztán meglátjuk, mi sül ki belőle.

(#91) HarleyCustom válasza Mezcal (#87) üzenetére


HarleyCustom
veterán

A hónap kommentje :D +1
Lájkoltam! :D

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#92) #88470784 válasza janeszgol (#90) üzenetére


#88470784
törölt tag

+1
A mostani z generáció már nem a facebookot hanem snapchatet és a tiktokot használja, nem hatja meg őket a facebook és társai, a fortinte viszont annál inkább.
Ez a generáció pedig hamar felfog nőni.

(#93) janeszgol válasza HarleyCustom (#91) üzenetére


janeszgol
félisten

És mi érétkeset találtál benne, hogy a hónap kommentje lett nálad?

(#94) #88470784


#88470784
törölt tag

Nemtudom volt-e már a huawei saját hangasszisztense.
Celia.
[link]

(#95) altecsóka válasza #88470784 (#92) üzenetére


altecsóka
tag

Amit leirtál tudod,vagy gondolod.....? :)
Nem mindegy ugyanis.
Valamelyik kommentedben szóvá tetted hogy minek mondanak vélemény akiknek nincs
hüvelyük,meg egyébkent is hogy merik leszólni a kinai ipar egyik zászlóshajóját.
(a másik a NORINCO)
Neked van hüvely terméked?
Nekem van ,egy szerény 8a.
Igaz valamelyik műmalyer smartegg azért b@szogatott,hogy merek beleszólni egy drága
teló topikjába amikor occójani telóm van :)

DIN 14 040

(#96) #88470784


#88470784
törölt tag

Nekem p20 lite van szegény már kezd öregedni.
Te milyen új huaweit tervezel venni?

"a műmájer nem j ?"

[ Szerkesztve ]

(#97) Black_Raven válasza altecsóka (#95) üzenetére


Black_Raven
veterán

Így tudsz új launchert beállitani, az alapértelmezett alkalmazásoknál.[kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#98) altecsóka válasza #88470784 (#96) üzenetére


altecsóka
tag

Tudom,de az első kérdésemre nem válaszoltál :) !
Szeretem a keszekusza irást pl.hazaffy.
Nem tervezek hüvelyt venni,a 8a jó lesz egy ideig (most erőteljesen kopogok az asztal alján)
Azt hogy a fiatalok most mit kedvelnek és mit nem csak sejtheted,vagy a gyerekeid szokásaiból általánositasz.

DIN 14 040

(#99) altecsóka válasza Black_Raven (#97) üzenetére


altecsóka
tag

Köszi!
Sikerült.
Annyi eszem van mint egy hintalónak. :)
A böngészővel ugyanis megtettem ugyanezt.( króm-->opera)

DIN 14 040

(#100) #88470784 válasza altecsóka (#98) üzenetére


#88470784
törölt tag

Engem eddig az őrületbe kergettek a tiktokkal, nééézd nééééézd?!
Most meg már én is kezdek rákkattani, de csitt :DDD

Amúgy szerintem a mostani fiatalokban nincs semmilyen márkahűség ha van ilyen szó.
Azt veszik azt használják ami tetszik nekik és bármikor váltanak ha egy jobbat találnak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.