Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Aryon87


Aryon87
félisten

Áh, látom a mókuskerék ide is bekerült... :W

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#102) janeszgol válasza altecsóka (#98) üzenetére


janeszgol
félisten

"Azt hogy a fiatalok most mit kedvelnek és mit nem csak sejtheted,vagy a gyerekeid szokásaiból általánositasz."

Van abból a többszáz cikkből, ami már megjelent hasonló témában.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#103) Black_Raven válasza altecsóka (#99) üzenetére


Black_Raven
veterán

A lényeg hogy sikerült, talán kibékülsz a kicsikével, ha van új launcher és a Chrome sem baxtat. Sok örömöt hozzá! Örülök ha segithettem. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#104) altecsóka válasza #88470784 (#100) üzenetére


altecsóka
tag

Off.
Ugyanis nagyon kezdünk bolyongani a témától..... :)
Szerintem ez nem kor függvénye.
Most eljött pl. az influenszerek kora.
Pedig ez nem új dolog.
Régebben vándor prédikátoroknak hivták őket,vagy önjelölt messiásnak.
A zusában mindig is jelentős táborral rendelkeztek ezek az....akárkik
On (mert jön a bünti)
Én nem vagyok "követője" a tromphnak ,de megértem a Huaweivel szembeni tevékenységét.
America first (inkább mint Kina)

DIN 14 040

(#105) altecsóka válasza Black_Raven (#103) üzenetére


altecsóka
tag

Én eddig is ki voltam békülve a 8a-val.Jó telefon,megfelelő ellenérték az áráért.
Kisebb- nagyobb bugok majd' minden telóban vannak,ebben miért ne lennének. :)
Még egyszer köszi!

DIN 14 040

(#106) elfelejtette válasza altecsóka (#105) üzenetére


elfelejtette
veterán

Nekem 7A volt, de elcseréltem egy hasonló tudású, de kisebb méretű LG Q6-ra. Most keresem az utódját, de nem igazán tudok dönteni, hogy jobb teljesítmény vagy jobb üzemidő legyen-e, mivel az olcsó kategóriában mindig választani kell, nem kapod meg mindkettőt. Szóba jött a Samu A40 utódja, az A41, ami kicsit nőtt, és az aksi is csak kicsivel nagyobb (3100->3500mAh), esetleg a Sony Xperia 10 II (3600mAh), vagy megbarátkozok a nagyobb mérettel, és akkor ott lesz elvileg a Honor 9A 5000mAh-s aksival. És itt a vicc az, hogy kicsit drágábban ott lesz a kicsit erősebb Honor Play 3, de már csak 4000mAh-s aksi van benne... :(((

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#107) Juhaszatti válasza janeszgol (#102) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Mondjuk a Csiribá által említett Snapchatről pont azok a hírek jönnek folyamatosan hogy veszteségesek, csökken a felhasználóbázisuk, stb. A pozitívabb híreik is arról szólnak, hogy pillanatnyilag megállt a csökkenés, de az előrejelzéseik továbbra sem jók.
[link]

(#108) altecsóka válasza elfelejtette (#106) üzenetére


altecsóka
tag

Ugyan nem ismerem a teljes piacot ,de hogy a márkánál maradjunk,az 50ezres telók
között nagyon jó a P Smart 2019.
De ugye abban meg Kirin van (modanák a fanyalgók :) )
Más esetleg Redmi 8-ra esküszik.
Az viszont tény hogy ebben az ársávban kell a kompromisszum.
De a kifejezetten drága telók sem jelentenek garanciát semmire.
Jó példa az egyébként prima új samuk régioként eltérő procija.

DIN 14 040

(#109) altecsóka válasza Juhaszatti (#107) üzenetére


altecsóka
tag

A szintén általa emlitett tiktakról is szólnak az újsághirek.nem éppen pozitiv hangnemben.
Azt hogy mit ir a lokál vagy a 888,nem biztos hogy igaz,de ez áll az indekszre,444-re is......

DIN 14 040

(#110) elfelejtette válasza altecsóka (#108) üzenetére


elfelejtette
veterán

2020-ban már nem szívesen vennék telefont 3GB rammal, ezért merült fel a 9A, bár a Huawei/Honor is az agresszív RAM-kezelésről ismert. De ez már nagyon OFF... :B

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#111) #88470784


#88470784
törölt tag

TikTok was the world’s second-most downloaded app in 2019, and now generates $40m per month.
[link]

(#112) janeszgol válasza Juhaszatti (#107) üzenetére


janeszgol
félisten

Oh, akkor ezt benéztem. Nem baj, lesz majd másik helyette. Nem hiszem, hogy a világpusztulásig fácsén fogunk élni. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#113) norberto9


norberto9
aktív tag

1.Amikor elindult az android akkor már tele volt alkalmazásokkal???NEM!!!Szóval szemét dolog ezt velük szemben felhozni.
2.Azért tudjuk hogy a google sem tökéletes.Például ők is megfigyelnek minket,olyan reklámokat dobál be a google amiket néztünk korábban...és a Huawei-t vádolják kémkedéssel,bájos...
3.Ott van az apple,megvan a google nélkül is,ez sikerülhet a Huawei-nek is

(#114) Giovan! válasza norberto9 (#113) üzenetére


Giovan!
addikt

1. Kit érdekel, mi volt, mikor elindult az android? A Huawei a jelenlegi Google-féle androiddal versenyez a vásárlókért, nem a tíz évvel ezelőttivel.

2. A Google abból él, hogy a userek adataival kereskedik. Nyíltan teszi, olvasd el a felhasználási feltételeiket.

Mondjuk a Huawei-el sem a kémkedés lenne a fő probléma, hanem az európai 5g szektorban való megjelenése.

3. Az Apple App Store-jából majdnem minden Google szolgáltatás elérhető, illetve ami nem (pl. a Play Store), arra van az Applenek saját megoldása.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#115) janeszgol válasza norberto9 (#113) üzenetére


janeszgol
félisten

Azért ma már egyszerűbb dolga van a cégnek, mint a Play indulásakor. Pláne, hogy bizony a forráslopás nagyon dívik arrafele, ergo amit ellopnak, azt is feltölthetik. Valamicskét szoktak rajta változtatni, de sokszor még azt sem. Egy appból pillanatok alatt lesz tíz.
Persze azt nem tudom, hogy ezt bevállalja-e a cég. Meg hogy mennyire lesz biztonságot stb, ezen információk még váratnak magukra.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#116) spect80 válasza #88470784 (#45) üzenetére


spect80
senior tag

Mate 10 pro, P30 pro. csak HMS-sel viszont nem vennék, mert bár mindkettő elég jó telefon, mindkettőben van olyan zavaró tényező, aminél egy GMS nélküliség már bőven a nem felé billentené a mérleg nyelvét.

[ Szerkesztve ]

(#117) altecsóka válasza Giovan! (#114) üzenetére


altecsóka
tag

Az európai 5g kiépitésében olyan a Huawei mint készülékek között
a Xiaomi.Olcsóbb hasonló kiépités mellett mint a Nokia,Ericsson vagy az
Alcatel-Lucent.
De bármelyik hálozatépitő amerikai komponensek,licenszek garmadát
kell hogy használjon.
A kémkedési bizonyitékokról csak annyit,ez maga a rendszer. :)

DIN 14 040

(#118) joey04 válasza #88470784 (#94) üzenetére


joey04
titán

[link] jó cucc

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#119) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Én még mindig a View 10-et gyötröm, szerintem a maga idejében az egyik legjobb ár/teljesítmény arányú telefon volt. Itthon GMS-el 200 körül megtartotta volna a jó szokását :)

(#120) norberto9


norberto9
aktív tag

Mindenki károg hogy gogle appok nélkül semmit nem ér stb...Szerintetek a Huawei akarta ezt...???NEM.Az appgallery-től meg mi a fenét vártatok???Hogy egyből minden app ott lesz mint az androidon???Komolyan mondom a könyökömön jönnek ki az ilyen infantilis kommentek, hozzászólások meg tesztelők.A Huawei ezerrel dolgozik a helyzet javításán,nem mehet minden egyszerre .Ti meg itt okoskodtok mintha nektek jobban menne.Hihetelen hogy a magyar milyen ki***ott türelmetlen és okoskodó népség!!!

[ Szerkesztve ]

(#121) joey04 válasza norberto9 (#120) üzenetére


joey04
titán

Nem a huawei akarta ezt senki nem gondolta. De ez van. Ezt véleményezik, és/vagy ez alapján döntenek az emberek. Ha valaki telefont vesz, az most akarja használni. És ha most nem felel meg neki a hms, akkor az nem vigasz, hogy egyszer majd talán jó lesz. Ez nem türelmetlenség, pláne nem magyaros dolog, hiszen az egész világsajtó ennek hátrányaival foglalkozik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#122) norberto9 válasza joey04 (#121) üzenetére


norberto9
aktív tag

1.Nem akarok politizálni,de most a korona vírus alatt is mi megy???Velem mi lesz...ez megy a facebookon mindenhol,szóval ez igen is erősen magyar jelenség
2.Az ilyen nyafogásokkal csak a Huaweinek árt mindenki,mert hiába dolgoznak az ügy megoldásán,mindenhol le vannak húzva és szinte csak a negatív dolgokat hallja az ember minden felületen a Huaweiről.
3.Tiszta sor hogy ez még nem tökéletes,de nem kellene minden percben azt mondani hogy ez szar.Minden kezdet nehéz,mégsem volt mindenki ennyire negatívan beállítva mint most a Huawei
4.Nem emlékszem hogy például a Nokia így le lett volna húzva mikor a windows telefonokkal próbálkozott.Pedig arra a platformra is alig voltak alkalmazások az elején,sőt még később is...Ez szimplán kettős mérce
5.Sokan azzal jönnek hogy joguk van elmondani a véleményük,ami igaz...Csak ezzel komolyan befolyásolhatja egy márka jelenét és jövöjét.Ebbe sokan nem gondolnak bele
6.Érdekes hogy a samsung úgymond botrányával sokkal kevesebbet foglalkoztok/foglalkoznak azok akik most a Huaweit húzzák le.Pedig milyen átverés hogy sokkal gyengébb procival jött európába az s20 széria!!!Ezzel kapcsolatban leírhatnátok a kemény őszinte véleményetek!!!

(#123) k-adi válasza norberto9 (#122) üzenetére


k-adi
nagyúr

1-5 válaszra se érdemes

6. átverés vagy sem, tudsz szerezni másik procis s20 modellt netről ha nagyon kell.. a lehetőség adott... míg a hms-nél nem

(#124) joey04 válasza norberto9 (#122) üzenetére


joey04
titán

1: koronáról no comment. ahogy mondod, olyan mint a politika. abba sem kívánok belemenni.

2: nem tudom sajnálni sem a huaweit, sem más céget, ha "nyafogás" miatt bajuk lesz. azért fizetünk nagy pénzeket, hogy ki legyen nyalva a hátsónk. ezt most a huawei nem tudja megtenni olyan mértékben, mint más cégek.

3: nem igaz. mindenki megkapja a jogos savat, néha még jogtalanul is.

4: pedig de, nagyon is ekézve volt a nokia, még jobban is, mint most a huawei. teszem hozzá: az is jogos volt.

5: lásd 2

6: megint tévedsz, rengeteget foglalkoznak vele itthon is és külföldön is. valamennyivel kevesebbet, de ott a probléma is kisebb.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#125) norberto9 válasza k-adi (#123) üzenetére


norberto9
aktív tag

Neked ez a véleményed,nekem meg más.Itt látom sok az okos ember mint te...gratulálok :( :( :(

(#126) norberto9 válasza joey04 (#124) üzenetére


norberto9
aktív tag

Ha te balek vagy hogy ugyanannyit vagy többet fizetsz a gyengébb verzióért,ez a te dolgod.Egyébbként én nem láttam ekkora ekézést például a nokiánál,de ez az én véleményem.

(#127) joey04 válasza norberto9 (#126) üzenetére


joey04
titán

Most a samura gondolsz? itt most azt írtad, hogy kevesebbszer téma, mint a gms hiánya a huawei esetében. erre írtam, hogy mert maga a gond is kisebb. nem azt, hogy nem gond.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#128) ezmivolt


ezmivolt
tag

Tudtok valahol olyan Honor összefoglalót, ahol a család tagjai, a csoportok (X, View sb.) bemutatják? Én már nem tudok kiigazodni :)

(#129) szkaroly válasza ezmivolt (#128) üzenetére


szkaroly
senior tag

[link]

Poco X3 Pro

(#130) ezmivolt válasza szkaroly (#129) üzenetére


ezmivolt
tag

Köszönöm, de én arra gondoltam, hogy a betűknek mi a logikája? Az X család miben azonos ill. miben különbözik az A, C, S stb csoportoktól?
Ez valahol le van írva?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.