Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) gery1984


gery1984
csendes tag

Talán már nem kell sokat várni az android 10-re

HONOR APRIL 2020 EMUI 10 UPDATE LIST:
Honor 10 Lite
Honor 20 Lite
Honor 8X [In Progress]
Honor 9X Pro
Honor V10
Honor 10

(#702) Viperator


Viperator
őstag

Valaki már megtette a frissítést?

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#703) Ablakos válasza Viperator (#702) üzenetére


Ablakos
őstag

Semelyik módszerrel nem ajánl frissítést.

(#704) Brekecs válasza Viperator (#702) üzenetére


Brekecs
aktív tag

Nem ! :O

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#705) Viperator


Viperator
őstag

9.1.0.364 - mai frissítés

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#706) DeliD válasza Viperator (#705) üzenetére


DeliD
csendes tag

Wow, jó későn, én majdnem egy hónapja írtam ide, hogy megkaptam :Y Ekkora időeltolódás van a frissítések kiküldése között?

(#707) Viperator válasza DeliD (#706) üzenetére


Viperator
őstag

Manuálisan frissítettem, magától nem, érdekes.

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#708) Baggins86


Baggins86
aktív tag

Hát én már nem várom meg a frissítést, tegnap este - ne kérdezzétek hogyan - beleesett a wc-be a teló alsó része. Azóta nincs térerő egyik kártyán sem és a töltés sem az igazi.

(#709) Ablakos válasza Baggins86 (#708) üzenetére


Ablakos
őstag

Hirtelen azt gondoltam, az lesz a slusszpoén, hogy az eséstől lett frissítés a telon. De mégsem. ;]

(#710) Silenzio


Silenzio
addikt

Nekem nagyon bejön ez a teló. Féláron vettem melós telefonnak kissé törötten (repedt kijelzősarokkal, de hibátlan digitizerrel és tollérzékeléssel). Szerencsére a repedés ott kezdődik, ahol az Autodesk Sketchbook számára már úgysincs hasznos felület. Az iPhone 11-em azért nem adom el, de eljöhet az az idő, amikor megunom, hogy két telóm van. Sosem bírtam kettővel sokáig, de a munkahelyem sajnos nem tudta megoldani a céges e-simet. Sokat várok a profi videómódtól (pl. tudja azt, amit régebben tudott, és mindhárom kamerával működjön), 2015 óta azért volt Samsungom, mert volt benne manuál videó. Mikor kivették, elpártoltam én is. Most csak az ár és a stylus volt a szempont a vásárlásnál, de ha úgy működik ez a mód, mint anno, akkor még a végén megvan a nekem való telefon.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#711) Silenzio válasza Silenzio (#710) üzenetére


Silenzio
addikt

Bocs, téves hsz, nem jó topikba ment.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#712) Ablakos


Ablakos
őstag

Megadata magát az ujjlenyomat olvasó. Nem reagál semmire. Van értelme javíttattni?

(#713) sharkypeti válasza Ablakos (#712) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Nem hinném.

OnePlus 12

(#714) Brekecs


Brekecs
aktív tag

Végre ! 10.0.0177
4,41gb :K

Windows 11 Pro x64 :-) Malwarebytes' Anti-Malware (Lifetime) + AdGuard (lifetime) ! + Wise Care 365 (lifetime) :-)

(#715) zsida.kornel válasza Brekecs (#714) üzenetére


zsida.kornel
tag

Én még nem kaptam, most nincs valami hisuite-os tákolás amivel fel lehet szerkeszteni rá? :D

(#716) koxminator válasza zsida.kornel (#715) üzenetére


koxminator
senior tag

Én sem kaptam meg még, cserébe tegnap jött a 9.1.0.364, EU német régiós a készülékem.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#717) zsida.kornel válasza koxminator (#716) üzenetére


zsida.kornel
tag

Na nekem megjött, csak HICARE-en keresztül dobta csak fel.

(#718) koxminator válasza zsida.kornel (#717) üzenetére


koxminator
senior tag

Igazad van, beléptem oda és ott már azon keresztül felkínálja. :R

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#719) Ablakos


Ablakos
őstag

A BlackPie 9/9.1 (számomra egyetlen ismert) sötét téma mintha végre normálisan működne 10 Emui alatt. (csökkentett funkciókkal indult)
Legalábbis még nem találtam zavart.

[ Szerkesztve ]

(#720) Ablakos válasza Ablakos (#719) üzenetére


Ablakos
őstag

Most látom van direct 10EMUI -re is setét téma. Királyság. :)

(#721) Viperator válasza Brekecs (#714) üzenetére


Viperator
őstag

Nekem is megjött...

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#722) ProfiStar


ProfiStar
tag

:C

(#723) -darage-


-darage-
újonc

Sziasztok! Nekem is megjött, két észrevételem lenne.Ha a főképernyő stílusát átállítom normálról alkalmazáslistára eltünik a zseblámpa app. A másik, hogy a hívó képe újra kicsi kör alakba jelenik meg. Nekem a teljes kép jobban bejött. Bármilyen megoldást szívesen vennék a problémámra.

(#724) Anonymus95 válasza -darage- (#723) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Szia!
Zseblámpa: értesítő sáv és zárképernyő alulról felfelé húzva bekapcsolható.
Hívó képernyő: ilyen. Max külső app play áruházból.
Nekem mondjuk átláthatóbb így. Ez már csak 'kinek mi' kérdése.

(#725) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

Más is észrevette, hogy a frissítés óta sokkal gyorsabban merül a teló?

(#726) Anonymus95 válasza zsida.kornel (#725) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Factory resetet csináltam a frissítés után, így nincs különbség nálam.

(#727) zsida.kornel válasza Anonymus95 (#726) üzenetére


zsida.kornel
tag

Én is csináltam, egyszer frissítés előtt, egyszer utána, de én észrevettem hogy jobban merülök.

(#728) kali


kali
legenda

Párom telefonja ma kínálta fel a 10-re történő frissítést, délután ráengedtem, települt, eddig minden ok.

(#729) Viktor0604


Viktor0604
friss újonc

Amióta frissült a telefonom android 10re azóta szar.. Lefagy a Chrome, you tube elég gyakran... Előtte semmit baja nem volt, tökéletes volt minden.. Mi a szart lehet ezzel csinálni? Azon kívül, hogy földhöz vágni...

(#730) kali válasza Viktor0604 (#729) üzenetére


kali
legenda

Gyári visszaállítás.

(#731) Viperator válasza kali (#730) üzenetére


Viperator
őstag

Visszamegy a kilences verzióhoz? (még ha nem kilences verzióval vetted)

[ Szerkesztve ]

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#732) Anonymus95 válasza Viktor0604 (#729) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Nem véletlenül javasolják a gyártók és a tapasztaltabb vagy már póruljárt felhasználók, hogy főverzióváltás után érdemes gyáribeállítások visszaállítását csinálni. Természetesen nem biztonsági mentésből visszaállítani, hanem szépen újra felépíteni a dolgokat.
Ezt követően nem lesznek ilyen jellegű problémák.

(#733) rjg válasza Viperator (#731) üzenetére


rjg
őstag

Nem megy vissza. Az aktuális rendszer verzió marad rajta, csak úgy, mintha most vetted volna ki a dobozból. (Gyártótól függően van, ahol a személyes fájlokat, képek, zene, stb. nem törli a gyári helyreállítás, csak ha azt is beállítod.)

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#734) Viktor0604


Viktor0604
friss újonc

Köszi a tippeket, valamit majd mókolok rajta. Bár az is lehet öregszik a telefon. Lassan 2 éves lesz. Bár 4,5 éves P8-am még mindig nagyon jó, csak az akkumulátora nem bírja..

(#735) zsida.kornel válasza Anonymus95 (#732) üzenetére


zsida.kornel
tag

Semmit sem használ, nekem is szar a chrome, pedig kétszer is visszaállítottam váltás elött meg után is.
Görgetés közbe megakad, olyankor áttlépek a lapválasztóba, aztán vissza, és műkszik is megint egy darabig.

(#736) Anonymus95 válasza zsida.kornel (#735) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Vagy frissítsd a Google Chrome böngészőt vagy törölte frissítéseit és úgy használd.
Nekem két problémám van.
Hiába tiltom le a Google Chrome böngészőt az mindennap feloldja magát. (Kiwi browsert használok. Ugyanaz mint a Google Chrome csak kicsit tuningolva és biztonságosabb)
A Facebook messenger értesítéseinek a hangját kikapcsolom a beállításokban de minduntalan visszakapcsolja magát...
Ezeket szerintem a következő frissítésben javítják.

(#737) krics válasza zsida.kornel (#735) üzenetére


krics
tag

Valami magával a chrome böngészővel lehet, mate 10 pron is ugyanezt az akadozást tapasztalni. Korábban a 9-es és most az új 10-es droidon is.

(#738) sharkypeti válasza Anonymus95 (#726) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Hogyan is kell a factory resetet csinálni? Ezer éve nem csináltam rajta.

OnePlus 12

(#739) kali válasza sharkypeti (#738) üzenetére


kali
legenda

Beállítások -> Rendszer és frissítések -> Visszaállítás -> Telefon visszaállítása

(#740) sharkypeti válasza kali (#739) üzenetére


sharkypeti
aktív tag

Köszi, de nem erre gondoltam. Hanem [erre] . Közben megtaláltam.

OnePlus 12

(#741) kali válasza sharkypeti (#740) üzenetére


kali
legenda

A kettő végeredménye azonos.
10-es firmware verzió alatt változás rémlik a recovery kapcsán, de mindjárt elkérem a feleségem telefonját és megnézem.

(#742) Anonymus95 válasza kali (#741) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Csak a recovery menü elrendezése változott egy kicsit.
Clear data menüponton belülre került a wipe data és wipe cache lehetőségek.

(#743) kali válasza Anonymus95 (#742) üzenetére


kali
legenda

Igen, ez rémlett, köszi, meg is néztem most a biztonság kedvéért.
A párom telefonja teljesem jól működik most is a 10-es frissítés után, nem kellett gyári visszaállítás, elég volt a wipe cache.
Lassan 2 éve használja pedig, de egyik frissítés után sem volt gond, sosem volt azóta teljesen visszaállítva.

[ Szerkesztve ]

(#744) Viperator válasza Anonymus95 (#742) üzenetére


Viperator
őstag

Csak Clear/wipe-t érdemes? (felesleges fájlok törlése)

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#745) Anonymus95 válasza Viperator (#744) üzenetére


Anonymus95
senior tag

Ha minden oké, akkor elegendő a wipe cache.

(#746) Ablakos


Ablakos
őstag

Csatolt készülék alkalmazás működik valakinek? A win10-hez szeretném kapcsolni. Wifi hálózaton kapcsolódik, úgy tünik minden jó, de sem sms, se fénykép/media fájlok nem jelennek meg a PC-n. ( bluetooth nincs a PC-n)

(#747) zsida.kornel


zsida.kornel
tag

Sziasztok!
Ma megbotlottam a telefonommala kezemben, és sajnos szilánkosra tört a kijelzőm, nem igazán szeretnék cserélni "utángyártott" illetve gyárinak mondott utángyártott kijelzőre, de szeretem a telefonomat, ha valakinek esetleg van jelképes áron egy akármilyen de nem kijelző bajos donorja, megegyezhetünk.
Remélem valakinél akad egy :D

[ Szerkesztve ]

(#748) sharkypeti


sharkypeti
aktív tag

Halihó! Van itt valaki, aki használ Mi Bandet ezzel a telefonnal? Nem boldogulok a használatba vétellel, lenne kérdésem ezzel kapcsolatban.

OnePlus 12

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.