Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#540) Anonymus95


Anonymus95
senior tag

Idézek a Honor 9 formából.
Hívásrögzítő, ami a hívás vonalat rögzíti és nem a hangot. Így sokkal jobb a minőség és működik Bluetooth eszközzel is.
A Tárcsázó, Menü, Beállítások menüpontban beállítható hogy automatikusan induljon rögzítés.
Ez a Huawei saját gyári megoldása. Teljesen beépül a rendszerbe. Én is kipróbáltam És tényleg működik valamint a Bluetooth hívásról ezért tudok beszámolni.

Tehát idézem:
"Hívások rögzítése EMUI 9-et futtató Huawei/Honor telefonokon (root nélkül!!!)

Üdv mindenkinek!

Az itt olvasható cikk leírja, hogyan lehet a még csak EMUI 9.1-en elérhető (jelenleg csak a Huawei P30 Pro készülékeken) hívásrögzítő funkxiót EMUI 9-et futtató Huawei/Honor telefonokon bekapcsolni mindenféle mókolás, rootolás nélkül. Az XDA oldalára kirakták a hívásrögzítő app (még csak a Huawei P30 Pro-ra van előre telepítve gyárilag) apk fájlját, amelyet innen lehet letölteni. A cikk 2 linket is tartalmaz, de a Dropbox link jelenleg nem elérhető, mert nagyon sokan töltötték már le onnan, és a link ideiglenesen nem elérhető.

1. Az apk letöltése után telepíteni kell az alkalmazást a telefonra.
2. Majd el kell indítani egy hívást.
3. A kapcsolat létrejöttekor a bal oldalon megjelenik a Rögzítés gomb. Erre kell rányomni, majd megadni az app-nak az engedélyt a felugró ablakon.

A hívás .amr formátumban lesz rögzítve.

Kipróbáltam és tényleg működik!

Ha esetleg a másik linken sem lenne elérhető a fájl, itt van mlg egy: [link]"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.