Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Hm. Szerintem ez lesz az első TWS fülesem.

(#2) #24536576


#24536576
törölt tag

Brutál gyaninak néz ki.

(#3) Hzi


Hzi
aktív tag

Tetszik, néztem is, de aztán ezt a Lenovot rendeltem meg, fele-harmada ennyiért:
[link]
Jó lenne majd erről is egy teszt! :B

[ Szerkesztve ]

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#4) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Elolvastam a cikket, régóta vártam egy mélyen árazott, mégis korrekt készülékre, így elmentem és megvettem.
Nagyon pozitív eddig, kipróbáltam zenére, hívásra egyaránt, elégedett vagyok.
Egyébként egy Plantronics Backbeat Go-t vált, aminél kifejezetten zavaró volt a fülest összekötő kábel sport közben.

(#5) left177


left177
csendes tag

Nekem is van egy ilyen. Zenét hallgatni tényleg remek választás, viszont telefonáláskor sajna nem hozza az Tronsmart Onyx Ace szintjét. Legalábbis panaszkodnak a vonal túlsó végén. Buszon a nagy csörgés- zörgés közepette nem nagyon értik mit mondok.
A gesztusvezérléssel sem vagyok teljesen elégedett. Nem mindíg csinálja azt amit simogatok neki :DDD

(#6) 96024


96024
lelkes újonc

Megint egy fülhallgató bemutató, amiben nincs kép a termékről használat közben :(

(#7) Bear_Princ


Bear_Princ
csendes tag

Lassan egy hónapja használom és a gesztus-vezérélésen kívül semmi problémám nincs vele. A beígért 6 óra zenehallgatást hozza is, bár nekem kb 2 teljes és egy fél töltést hoz össze a bölcső. De merem ajánlani annak aki gondolkodik rajta. :B

Carpe Diem...

(#8) juuzer


juuzer
addikt

Ennyiért szerintem best buy. :) Azt nem tudom, hogy ez is csatlakoztatható az AI Life-hoz, mint pl a Freebuds 3? Azt néztem, hogy a cikkben úgy tűnik, mintha az előmodell csatlakoztatható lenne.

Sry kevertem a Flypods Lite-tal, mea culpa.

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#9) predakon


predakon
őstag

Volt egy sima honor flypods lite-om, kb 3szor használtam és beszart, sorozatos párosítási gondjai voltak, amikor sikerült párosodnia akkor meg a bal szolt....
Mindent megpróbáltam, feltúrtam a netet de semmilyen megoldás sem segített.
Nem azt mondom, hogy ezek guriga taknyot se érnek de a korábbi élmények alapján ezt sem venném meg.

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#10) santiago7 válasza predakon (#9) üzenetére


santiago7
csendes tag

huawei freebuds lite-om van jobb oldali bír 3 percet a bal oldali kb 3-4 órát töltés nélkül komolyan mondom már félek venni egy másikat.. kutattam kerestem de semmi megoldás hogy a jobb is működjön valszeg az energy ennyit bír benne

(#11) janeszgol válasza predakon (#9) üzenetére


janeszgol
félisten

Ilyen párosítási gondokat több márkánál is olvastam. Lehet ez a TWS rákfenéje?

(#12) predakon


predakon
őstag

lehetséges, én pont tegnap basztam ki a kukába miután ismét 1 órát szoptam vele, hogy normálisan párosodjon.... biztos van olyan ami jó, de a flypods lite ténlyeg egy szar

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#13) susrev88 válasza Hzi (#3) üzenetére


susrev88
csendes tag

szőkenős kérdés: ez legit lenovo? tudnál mondani bővebb tapasztalatot? linkről vetted? korona miatt szállítási idő? a honor choice-on vacillálok (basic tws-t akaork, h egyáltalán bírja-e a fülem) de lenovo meg olcsóbb, csak ki tudja, mikor jön meg. előre is köszi!

(#14) Hzi válasza susrev88 (#13) üzenetére


Hzi
aktív tag

Hali!
1 napja érkezett, kb. 2-3 hét volt a szállítás a Banggoodról (de most láttam ugyanitt cseh raktárból, az tuti gyorsabb).
Én nem vagyok vájtfülű, ezért azt mondom, nem szól rosszul. A formája miatt rendeltem, meg mert gumis.
Szerintem kényelmes, én a szifon-féle gumi nélküli műanyagot nem szeretem.
A tartósságról (egy töltéssel mit bír) nem tudok nyilatkozni még.
A töltőtok is megfelelő, könnyű kivenni is a füldugókat.
Ja, azt nem tudom, hogy origi Lenovo-e, de jó minőségnek tűnik. :K

[ Szerkesztve ]

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#15) bandigyerek


bandigyerek
senior tag

Hali! Másnak is random rákapcsolódik a telefonjára bölcsőben csücsülve? Halózok, mint a marha, nem hallom a másikat a vonal túlsó végén, mire rájöttem, hogy rácuppant a telefonra a bölcsőn keresztül... :F

(#16) left177 válasza bandigyerek (#15) üzenetére


left177
csendes tag

No,no,no
Viszont az érintés vezérlés halálra idegesít... Tök pontatlan. Vagy én vagyok a béna.

(#17) eddie17


eddie17
addikt

Ma rendeltem egy ilyet, első TWS fülhallgatóm, kíváncsi leszek. :)
Eddig mindenhol jót olvastam róla. :K

(#18) eddie17 válasza eddie17 (#17) üzenetére


eddie17
addikt

Na megvan a füles, árához képest bitang jól szól. :Y
Ügyesen csatlakozik, jó minőségű.

(#19) csabibmx


csabibmx
tag

Használja valaki Huawei telefonnal? Van olyan alkalmazás amelyik mutatja a töltöttségét, ha igen melyik az? :F

Ericsson GA 628,Nokia 5110,3310,6220,N80,Samsung I8510,Nexus S,Note 2,Honor 7

(#20) left177 válasza csabibmx (#19) üzenetére


left177
csendes tag

Mate20al használom. Alapbol mutatja a fülesnek a töltöttségét, ha kiveszed a tokjából. Az állapor sávon. Jobbra.

(#21) Cuccok válasza bandigyerek (#15) üzenetére


Cuccok
tag

Megkérdezhetem hogy milyen telefonnal csinálta ezt neked?

(#22) Lami66


Lami66
őstag

Megleptem magamat egy ilyennel (sajnos feketében nem kapni...). Telefonnal párosítás sima ügy (Huawei P30) Amikor beraktam a fülembe (pontosabban: jól betuszkoltam), akkor nagyon jól szólt, mármint ahhoz képest amit vártam. Volt basszus rendesen, voltak magasak, közepek. Dinamika inkább nincs mint van, de ne legyünk elégedetlenek, ez nem a 30-50 ezres kategória. Szóval elsőre jól szólt. Aztán elindultam kutyát sétáltatni, és a basszusok szép lassan elmaradtak...tipikus agybadugós jelenség, hogy picit megmozdul a fülben a kütyü és elmegy a mély tartomány. Ez kissé elkedvetlenített, hogy majd állandóan igazgathatom a fülemben. Hazaérve tettem egy próbát, és ráraktam a kisebbik szilikon dugót.....áh....még rosszabb....na akkor a nagyobbikat. Úgy látszik az én fülemnek az lesz a jó. A nagy szilikon dugóval megmaradt a mély tartomány. Viszont a magasakból kicsit kevesebb lett, de az nem zavaró mértékű. Közben volt telefon hívásom, így rögtön "tesztelhettem" azt is. Én remekül hallottam a hívó felet, ő nem panaszkodott a hangminőségre (nem kérdeztem rá). Jó lesz ez a cucc. És remélem tartós is lesz.

(#23) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Telekomnál most a Magentás szerencsekupont levonva 8900 HUF lett az ára ingyen házhoz szállítással... :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#24) blueye válasza philoxenia (#23) üzenetére


blueye
veterán

Be is szereztem egyet, ennyiert best buy :)

(#25) blueye válasza philoxenia (#23) üzenetére


blueye
veterán

Kapott vki ebbol ennyiert a telekomtol?
Nekem nem talaljak a rendelesemet (van visszaigazolo e-mailem). DE ha nem tudnak szallitani akkor miert hirdetnek ilyen akciot?

(#26) blueye


blueye
veterán

Mennyi ido alatt jarodott be nalatok?
Az elejen nagyon lapos volt a hangkep, egy nap alatt sokat javult.

(#27) notgabor


notgabor
csendes tag

Az enyém sajnos cirka 4 hónap használat után felmondta a szolgálatot. A bal oldala bekrepált. Tokból kivéve csak a jobb oldali "működésjelző" led ment a bal oldali meg sehogy sem akart reagálni (refundoltam). De ezt eltekintve ár/érték arányban hozta a várt szintet.

(#28) juuzer válasza notgabor (#27) üzenetére


juuzer
addikt

Ugyanez nekem is. Pedig nem is használtam sokat. Azt hittem az a baj, hogy túl sok eszközhöz csatlakoztattam és megzavarodott szegény. De nem, sajnos ahogy kiveszem a fullra töltött tokból, nekem is csak a jobb oldali earbud villog fehéren. :(

Vamos a la playa.

(#29) Richoo44


Richoo44
aktív tag

Vettem korábban egy Blitzwolf gamer fülest.Nagynak találtam, akkor szemeztem ezzel a Honorral.Tegnap sok olvasgatás után megvettem.Ledöbbentem mennyire jól szól.Ès sokadik fülesem (nem felesem :D sajnos :( ) után mondom: ez a legkényelmesebb.Nem is lehet érezni hogy a fülben van
A Blitzwolf is brutál hangzásban,de ez....hihetetlen.8000 Ft akciósan,annyiért tényleg ajándék.
Richo

[ Szerkesztve ]

(#30) Tökimanó


Tökimanó
senior tag

Üdv! Vettem egy Honor Choice fülest. Alapjában véve elégedett vagyok vele. egyetlen gondom van csak. Igazából ez nem is a füles hibája,azért kérdezem itt mert hátha más is így van vele. Hogy az asszony nyugodtan tudjon aludni ezzel nézem este a tévét. Simán csatlakozik hozzá és frankón szól is. Ami a gond , nagyon hangos és nem tudom halkabbra állitani. Gondolom tévé függő lehet mert a fiamnak ugyanilyen van ,ő simán távirányítóval tudja állítani le és fel a hangerőt. A tévéje egy 1 éves LG,az enyém kb. 6 éves Samsung. Én hiába akarom levenni a hangot annyit ír ki a képernyőre hogy bluetooh hangszóró de nem reagál semmire. Ha esetleg valakinek volt ilyen gondja és talált rá megoldást kérem ossza meg velem is!

(#31) John05


John05
csendes tag

Kikapcsolás annyi hogy lecsatlakozok és majd kikapcsol? Nem találtam sehol hogy kapcsol ki. Más fülhallgató ha bölcsőbe rakod kikapcsol egyből. :D

A zene által önmagukat élvezik a szenvedélyek

(#32) 2ofthem válasza John05 (#31) üzenetére


2ofthem
aktív tag

Nekem bölcsőbe helyezés ez bezárás után magától kikapcsol és lecsatlakozik.

(#33) noezmegmi válasza Lami66 (#22) üzenetére


noezmegmi
tag

Köszönöm a tesztet! Én is pont így jártam és nekem is szilikon párna amit igazitani kell, de nekem is legnagyobb ami jó. Nekem az első ilyen és nekem nagyon bejön a hangzása. "Ne vegyél semmit " Akcióban vettem 6000ft volt, hibátlan pedig és hurcolom egész nap és tudja azt az időt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S Advance GT-I9070 \ Sony Xperia SP C5303 \ Honor 4x

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.