Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zozzo72


zozzo72
aktív tag

Inkább Redmi 7

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

3/32-es kivitelben életképes lenne ennyiért, így már nem annyira. Na meg az akksi is lehetne azért legalább 500 mAh-val nagyobb.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) Hallosz


Hallosz
senior tag

"720 x 1520 pixelen nem is tűéles, személy szerint a 294 PPI"
Telefonálni jó.... "Oszt jó napot"

Mert lakni, muszáj.

(#4) Plug Life


Plug Life
senior tag

Judge: Where’s my phone?
Clerk: Your Honor....

(#5) Noukoum


Noukoum
veterán

Egy redmi 7 reggelire megeszi

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#6) ates


ates
aktív tag

A specifikáció résznél 8x2 GHz szerepel. Nem sok az egy kicsit :) .
Nagyon mást nem lehet mondani mint R7/7A inkább v. maradnak a kínai webshopok jobb ajánlata kockázattal ugyan 40 ezerért v. kevesebbért. Pl. Sharp C10 35, RN7 3/32 40 (!), R7A 2/32 26 eft, csak amit ma láttam.

[ Szerkesztve ]

(#7) razorka777


razorka777
veterán

Erre egy tetszett plecsni?Köhöm, köhöm.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#8) Depression válasza Hallosz (#3) üzenetére


Depression
veterán

Nem azon a 6 pixelen múlik, szóval alma szerint ez is retina lehetne.

Ha a huwei nem változtatott az agresszív memóriakezelésén, akkor lehetne benne 8 GB is, akkor sem használna többet 2-nél, úgyis kilő mindent a háttérben.

A mediatek soc meg kifejezetten jó ebbe, mert tuti nem is fogod elővenni, csak ha hívnak. Mert ha tényleg telefonálni akarsz, akkor már az akadozó, lassan betöltő névjegyzékkel kell megküzdened.

A plecsni no comment kategória, ilyenkor kívánom, hogy használja bone egy hónapig, és utána is vígan mondja rá, hogy tetszik a telefon.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

Egy jó dolgot fedeztem fel ebben, az a kamera. Nekem megfelel. A többi egy lyukas fillért sem ér. (Ilyen a Nokia 3.2 is, csak ott a kamera is gyengébb. Ócska egy telefon az is.)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) csibe1


csibe1
addikt

"telepelem"
Az meg mi a tosz, de komolyan? Nem tudom mi van néha a cikkek íróival, de mintha egy másik bolygón tanulták volna a magyart, olyan szavakat ráncigálnak elő valahonnan.

A telefon meg így az első oldalt végigolvasva, egy vacak. Nem tudom mit hittek, hogy viszik, mint a cukrot? A neve az hasonlít az elődre, de azonkívül semmi. Ha így folytatják, tényleg szép nagy bukta lesz.
Kár érte, mert a Honor8 az egy jó telefon lett, nekem legalábbis bejött.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#11) persil válasza csibe1 (#10) üzenetére


persil
nagyúr

Szerintem terepelem, csak eliras lehet.

Egyebkent azt nem ertem, hogy ilyen 20-30 ezer forintokert miert nem vesz valaki egy megbizhato nyomogombos telefont.
Okadek ilyet mondani es nem is szeretem, de nem kell tovabb nyujtozkodni, mint a takaro, ha nincs penz okostelora, csak ennyi, akkor csak szopatja magat szerencsetlen user, mert ezek telefonalason kivul tenyleg semmire sem jok.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#12) Azie válasza persil (#11) üzenetére


Azie
őstag

azért, mert az ostoba olasz turista is inkább megkérdez engem a fővámnál a papírját mutogatva, amin #16 és Királyi vár felirat szerepel, hogy hogy hol szálljon fel. Elmondom neki, hogy az épp közeleledő 49-es villamossal menjen a végállomásig és ott kérdezzen meg valakit, hogy hol a 16os indulóhelye. Erre elindul a másik irányba a fogyatékos. Na az ILYENnek igenis hasznos lenne, ha nem az értelmes emberek idejét rabolná, hanem beírná a mapsba és követné a női hangot.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#13) supervisor


supervisor
csendes tag

(#14) csibe1 válasza persil (#11) üzenetére


csibe1
addikt

Most nézem az árát, 45 ezer FT.
Nem tudom mennyit keresnek rajta, hogy megérte a nevet lejáratni, de ők tudják.
Nekem még mindig bőven jó a Honor8-as, de az akksi kezdi megadni magát.
Nézegettem már pár telefont, de tepsit meg nem akartam, mert nem tudom kényelmesen eltenni.

Az viszont pozitív, hogy az újabb telefonok közül jópár 2SIM+microSD foglalattal jön ki megint.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#15) Azie válasza csibe1 (#14) üzenetére


Azie
őstag

általában 1sim+1sim/sd

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#16) Depression válasza csibe1 (#14) üzenetére


Depression
veterán

A huawei nevet nehéz lejáratni, mert a csapból is a P20/30 pro istenítése folyik, és folyamatosan nő az igény a márkára, miközben az olcsóbb készülékei világ életükben használhatatlan vackok voltak. Nekem is volt "szerencsém" egy y6 2018-hoz, finoman fogalmazva sem ajánlanám senkinek. Rendesen megszerettem még az elephone-t is mellette.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#17) csibe1 válasza Depression (#16) üzenetére


csibe1
addikt

Nem a Huawei-re gondoltam, hanem a Honor8-ra.
Amikor megláttam a tesztet már kezdtem örülni, hogy lehet itt a Honor8-am utódja, erre meg ez a vacak jön ki hasonló néven.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#18) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Ez még "tetszettet" sem kellett volna kapjon. Ahhoz legalább egy működő ujjlenyomat-olvasó, egy 3/32 GB-os kombó és/vagy egy jobb kijelző kellene ennyiért.

[ Szerkesztve ]

(#19) logitech1


logitech1
tag

Inkább egy redmi 7

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#20) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Összefoglalva: nagyon gyenge kijelző, gyenge akku, elavult soc, csak 2gb ram, lassú működés. Mindez tetszett plecsnivel 40ezerét. :F

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#21) gumitamin2


gumitamin2
újonc

24eFt a T-nél.

(#22) Nagus


Nagus
senior tag

Belefutottam ebbe. Érdekes, hogy ezekből sosem a nagyobb ez esetben a 3gb RAMos verzió van tesztelve pedig gondolkodó ember a nagyobb RAMmal rendelkezőt veszi. A másik az, hogy furcsa, hogy kapott plecsnit amikor a 8A két hajszállal jobban teljesít és az semmit nem kapott.

[ Szerkesztve ]

(#23) janeszgol válasza Nagus (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

Lett tesztelve a múlt héten a 3 gigás verzió is. A Honor 8A szerintem egy jó telefon, anno vastagon ért volna plecsnit, ebben egyetértek veled.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.