Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Nem rossz teló, de kb 20 ezerrel lejjebb lenne versenyképes. :(

B.Cs.

(#2) hyperspace


hyperspace
őstag

A Kijelző-tesztes tábláig jutottam. És lehet túl bátor vagyok, de onnantól az emberek többségét szerintem nem is érdekli a telefon. 60 000 Ft a 7C, a Redmi Note 5 is.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#3) joey04


joey04
titán

hát ezt megöli a konkurencia...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) #81733120


#81733120
törölt tag

A specifikáció résznél van egy kis hiba. Nem Snapdragon 636 van a telefonban, hanem 450.

(#5) dolphy17


dolphy17
tag

Vajon miért nem tud ez a telefon a HD felbontásával 5 colos lenni?

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Hát igen. A végső konklúzió megegyezik a BB Key2 fórumában olvasható Botcha véleményéről, miszerint beleunt a készülékekbe. Ő is, én is, gondolom egy páran még, de a gyártók is kezdenek belefásulni.

(#7) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

NFC nincs :Y

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#8) DS39


DS39
nagyúr

Kinézetre P Smart klón.

(#9) #81733120 válasza DS39 (#8) üzenetére


#81733120
törölt tag

Mert ezt is a Huawei csinálta. :D

(#11) logitech1


logitech1
tag

Nem lenne rossz,de legalább lenne FullHD és lenne már nagyobb az a tárhely.

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#12) doooo


doooo
veterán

Egy picike piros pont... amiért elhagyták végre a Kirin 659-et. Nem érdekel, hogy ez gyorsabb vagy lassabb (gyorsabb, de mondom, hogy lényegtelen), de megszabadultunk végre a 659-től. Negyvenedik alkalommal már biztosan nem volt kedvük kiadni.

(#13) ates


ates
aktív tag

XRNote 5 mellett az egész az egész 7-es széria értelmetlennek látszik ezen az árszinten (!) annak ellenére, hogy valószinű, hogy többet adnak el belőlük, mint a XRN5-ból v. a többi felsoroltból egyenként.

(#14) #81733120 válasza Sebhelyes (#10) üzenetére


#81733120
törölt tag

Erre azért ezt nem mondanám....Nem egy bajnok mobil, de nem használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#15) lexter00


lexter00
őstag

Hihetetlen ahogy a Xiaomi aláz mindenkit!!

(#16) Hallosz


Hallosz
senior tag

Igen árban nagyon ott vannak. Ezért az árért lehet vállalni némi kompromisszumot.
Jómagam is felültem a Xiaomi vonatra egy A1 birtokosaként. Érdekes és volt, de 3 nap után oda adtam egy kollégámnak. Vigyáz a készülékre, tokban van.
Tavaly november óta belassult, időnként elmegy a hangja, és itt-ott nő a hézag az illesztéseknél. :R

Mert lakni, muszáj.

(#17) Drp81


Drp81
aktív tag

7, 7S, 7X, 7A, 7C... én már elvesztettem a fonalat :F Az elnevezésekben lehetne több fantázia is.

Ez a szegmens elég erős, volt-e értelme egyáltalán megcsinálni? Hm...

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#18) Graphics válasza janeszgol (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bocha

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Ringman


Ringman
nagyúr

microusb? vagy ez már több éves modell?

(#20) janeszgol válasza Graphics (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

Hopp, bocsanat az illetotol. Koszi. :R

Drp81, nem csak a nev fantaziatlan, semmitmondo, hanem maga a termek is. Kozepes cucc, olyan "ja van egy ilyenem, elmegy".

(#21) darvinya válasza #81733120 (#4) üzenetére


darvinya
titán

Kevered valamivel, mert Honor 7C SD450-es.

Tehát egy túlárazott alsókategóriás termék.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#22) Graphics válasza darvinya (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

"A specifikáció résznél van egy kis hiba. Nem Snapdragon 636 van a telefonban, hanem 450."

Olvasd, mit is írt :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) darvinya válasza Graphics (#22) üzenetére


darvinya
titán

:R

Reggeli kávé. :D hiány.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#24) Graphics válasza darvinya (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Főzz kettőt, egy jöhet nekem is :C

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) KFORboy


KFORboy
senior tag

HD kijelző, 400 nit...

Ez most komoly?
2018 van gyerekek, a legalja noname dzsunka gyártók, nem csak a Saomi képest FHD kijelzőt berakni 5-600 Nit-el ami már napfényálló, mellesleg a képe is szép... De a Dzsunka Huawei/Honor nem.
Persze az árcímkét kellően magasra tették.

Rossz vicc ! Pláne ezzel a vassal, kamerával, szoftveres bajokkal.

Olyanok ezek a Huawei/Honorék mint az Asia Centeres csincsik, mióta kiszabadultak a bádogtető alól a 4 sárkány piacról, nagyon magasan hordják az orruk.
Csak mondja már meg nekem valaki; hogy mire föl?!
Annyiért kínálnak dolgokat amiért már jót is kapni valódi nevektől.

A "csúcs készülékeik" is olyan dolgokon hasalnak el, hogy 2-2 ujjal csíptető fogással kettétörhetőek, megroppanthatóak.

Jó marketing bullshitre épülő madárvadászat ezek a "márkák'

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#26) #81733120 válasza KFORboy (#25) üzenetére


#81733120
törölt tag

"A "csúcs készülékeik" is olyan dolgokon hasalnak el, hogy 2-2 ujjal csíptető fogással kettétörhetőek, megroppanthatóak."

Lennél szíves, és belinkelnéd, hogy hol olvastad/láttad ezt? :)

(#27) KFORboy válasza #81733120 (#26) üzenetére


KFORboy
senior tag

YT-> Jerryrigeverything plusz érintkeztem már eleget Huawei/Honor készülékekkel.

Mérföldkövekkel inkább Xiaomi, csak még nem olyan Fancy a dizájn... Ami mondjuk érdekes kérdés ha úgy is berakod tokba, beüvegezed elölről.

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#28) neoforce válasza KFORboy (#25) üzenetére


neoforce
aktív tag

Van igazság abban amit írsz persze nem minden de huaweinél tényleg kezdenek átesni a ló túloldalára! Úgy látszik az amerikai piac elvesztését túl árazással kompenzálják!

(#29) Graphics válasza neoforce (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Huawei árazása már rég az amerikai fiaskó előtt elkezdett emelkedni, ez tudatos tevékenység része volt.

A Honor feladata az olcsóbb termékek szerepe.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) Csapoati


Csapoati
nagyúr

70 ezerért HD(+) kijelző... Ugorgyunk!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#31) Graphics válasza Graphics (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Olcsóbb termékek szerepe lenne... De ugye már ez se megy ...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) KFORboy válasza neoforce (#28) üzenetére


KFORboy
senior tag

Nem, egyszerűen azt hiszik, hogy pár év okosteló ipar után ők a Samsung vagy az Epül...
Amit lehet Jupiternek, nem szabad a kisökörnek

Közben a saját processzoraik is csak lopott klissékkel bérgyártott, lassan egész effektíven működő fűtőegységek, miközben a hangzatos innováció jegyében, semmit nem alkottak ami miatt verhetnék a mellük.

Csak egyedüli kínai gyártók voltak a középkategória mezőnyben, akkor, olcsóbb kínálattal a piacon szereplőkhöz képest.
PONT.

Aztán jött a Xiaomi és társai, mert már nem nagy tudomány se pénz alu szappantartóba belerakni egy nyákot, akkut és kijelzővel lefedni azt.
Pláne kína esetében ahol minden negyedik elektronikai komponens konkrétan ingyen születik meg a futószallagról, olyan szintű ipar van.

A Huawei rohadt hülye irányba vette az útját, de élétben tartja a köztudatba már elégségesen betáplált név, marketing.

Más kérdés, hogy 1 max 2 év és a Xiaomi lesz akkora név mint most a Huawei.

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#33) Graphics válasza KFORboy (#32) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azért ha megnézzük a Huawei mobilos üzletága szépen haladt a nulláról. És nekik nem csak ez a főbb profil.

Én azért nem "temetném" ennyire. Elég visszamenni pár évvel a Samsungig , amikor szintén nulla mobilos hozzáértőként kezdtek

Általában mindig azt szokás szidni, aki a köztudatban bent van..

Azzal se igazán értek egyet, hogy a Xiaomi csak annyit csinál , hogy beletesznek egy szappanba pár hardvert... Elég sarkos így.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) KFORboy válasza Graphics (#33) üzenetére


KFORboy
senior tag

Szépen haladt mikor még ő volt az alternatíva, nem volt vetélkedő...
De most, hogy ő rá is van alternatíva, azonos kategóriában, pláne, hogy ők úgy érezték árkategóriát léphetnek a nagyok közé... Háááát de... egy erősen béna vicc.
Másodvonalbeli kínai gyártó aki azt hiszi, hogy a Mayor ligában egyáltalán a labdába rúghat.

Egy Samsung flagshipet méterekről kiszúrsz, azonosítod, hogy Samu.
Egy Huawei, Xiaomi és társai csúcskészülék továbbra is csak N+1 -edik szappantartó, mert ezt jelenti a köztudatban lenni és letenni valamit az asztalra amiért jogosan lehet kérni a felárat... Jah...

Dzsunka telók csak kijelző vassal.
Ellenben a valódi nagyok, valami olyasmit alkotnak ami inkább ÉKSZER, nem csak egy natív cucc.
Ez már nem elég; elérkeztünk egy erős határponthoz ahol látható, amit telefonba bele lehet rakni azt már belerakták, már a nagyok se tudják újra kix@®ni a spanyolviaszt... Majd pont a Huawei fogja a nulla önálló ötletbörzéjével :DDD :U
(Tudom-tudom...majd még három kamerával...)

Egy erősebb processzor nem emel ki már senkit, mikor egy több éves közép kat. SoC még mindig szépen elviszi a hátán a dolgokat.

Szemben a Samsung aki kategóriát teremtett és nem keveset tett bele az okostelefonok világába, utána már tényleg csak másolni lehet, újat alkotni nem.

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#35) neoforce válasza KFORboy (#32) üzenetére


neoforce
aktív tag

Nem gondolom hogy a Xiaomi a Huawei útjára fog lépni árazás tekintetében.Szerintem az egyetlen gyártó aki látja hogy tartósan alacsony árakkal lehet csak fent maradni!

(#36) dingdongkng válasza neoforce (#35) üzenetére


dingdongkng
tag

Erről nekem alternatív véleményem van. Szerintem a Xiaomi azért tud ennyire olcsón telefont adni, mert szimplán ennyiért nem éri meg őket gyártani, csak találtak valami kibúvót. (Ez az állami segítségtől az ipari kémkedésen át a gyerekmunkáig akármi lehet) A lényeg az, hogy amikor a Xiaomi egy rendes household név lesz, ez majd nem fér bele az imidzsébe -> árat kell emelnie.

[ Szerkesztve ]

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#37) Graphics válasza dingdongkng (#36) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Áremelés megtörtént tavaly, 10%-os emelést hajtottak végre.

Örüljünk neki, hogy ilyen jó árazása van.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) KFORboy válasza dingdongkng (#36) üzenetére


KFORboy
senior tag

Xiaomi leírta alapelvként az 5% haszonkulcsot, ha megszegik, magukat köpik szemen.
De ez még akkor sem történt meg, tehát konteózol.

Állami támogatást kap, igen... Sokan mások is.
Nálunk meg az értelmetlen CBA meg a dohánybolt mutyi és társai is...
Ők csinálják jól.
A Xiaomi valós bevétele Kína és India és más szolgáltatásokkal jön a pénzük lényegi része alkalmazásaikon, stb keresztül.
Innen EU-ból te semmit nem látsz a Xiaomi teljes valójáról, működéséről.
Csak annyit, hogy; "Nééé, olcsó teló"

A többi meg már megint konteó.
Kémkedni mindenki kémkedik ha ipari szinten, ha a személyes adataidért, a Xiaomi legalább elkéri.

Bullshit gyártás helyett támaszkodj a tényekre !

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#39) doooo válasza dingdongkng (#36) üzenetére


doooo
veterán

Biztosan így lesz. Várjuk meg, hogy mindenhova eljussanak, mindenhol nyissanak egy-egy üzletet, stb, stb, majd drágulnak. Azután meg életben kell tartani az egész rendszert, majd megint drágulnak. Lehet, hogy nem érnek Samsung/Huawei/Apple szintre... de akkor is drágulni fognak.

[ Szerkesztve ]

(#40) dingdongkng válasza KFORboy (#38) üzenetére


dingdongkng
tag

Ezt a konteó dolgot nem értem. Mit konteóztam? A hozzászólásom értelme az volt, hogy "szerintem ezek a telefonok drágulni fognak mert ebben a formában nem igazám éri meg őket gyártani".

Látom azon az ipari kémkedés / állami támogatás / gyerekmunka dolgon nagyon fennakadtál. igazából én csak egy skálát akartam megadni a kibúvókról, a teljesen korrekttől a nagyon inkorrektig, mert mintegy illusztrálni akartam, hogy milyen jellegű dolgokra gondolok.

"Állami támogatást kap, igen... Sokan mások is. [...] (cbás dolgot nem kommentálnám pedig nem vagyok kormánypárti) Ők csinálják jól." <----------> Ebben a formában nem igazán éri meg ezeket a telefonokat gyártani.

"A Xiaomi valós bevétele Kína és India és más szolgáltatásokkal jön a pénzük lényegi része alkalmazásaikon, stb keresztül."<----------> Ebben a formában nem igazán éri meg ezeket a telefonokat gyártani. Amúgy az adathalászat egy világ top telefongyártójánál annyira korrekt dolog lenne?

Innen EU-ból te semmit nem látsz a Xiaomi teljes valójáról, működéséről.
Csak annyit, hogy; "Nééé, olcsó teló" <-------------------------->Bullshit gyártás helyett támaszkodj a tényekre !

Csak ennyit szerettem volna

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#41) #81733120 válasza doooo (#39) üzenetére


#81733120
törölt tag

Teljesen egyetértek.
Ha nem is fogják a "gigagyártók" árazását követni, akkor is drágulni fognak.

(#42) neoforce válasza dingdongkng (#36) üzenetére


neoforce
aktív tag

Szerintem az hogy ilyen olcsók részben annak is köszönhető hogy a Qualcomm is alap befektető .Kitudja lehet szinte ingyen kapják a soc- okat vagy extrém méltányos áron. Ez csak spekuláció 😁😁 Szerintem nem fognak késöbb sem drágulni maximum az inflációt követik

[ Szerkesztve ]

(#43) KFORboy válasza dingdongkng (#40) üzenetére


KFORboy
senior tag

Totál elbeszélünk egymás mellett... Pontosabban te.
Illetve alapvető dolgokat mint pl a konteó fogalmát nem ismered, helyette tovább gyártod...

(Sebaj, most biztos rá guglizol legalább)

Amm a "Szerintem" -dolog totál érdektelen egy szakmai és tényelen alapuló topikban, meg úgy eleve...

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#44) petarda92 válasza KFORboy (#25) üzenetére


petarda92
csendes tag

Talán én leszek az elvakult fanboy, de azért ezt a Huawei/Honor-savazást kicsit árnyalnám. Nyilván mindenki elsősorban magából, a saját tapasztalataiból indul ki, így talán én is megtehetek ennyit.
2016-ban, amikor a P9 lite kijött a Kirin 650-nel, a Samsung akkori A-sorozatos telójaiban gyengébb hardver volt. Arról ne is beszéljünk, hogy a régi "nagy" gyártók, mint a Sony, LG, HTC közül melyiknek volt akkor 100 ezer alatti független kezdőárral Full HD kijelzőjű, hasonló erejű vagy jobb hardverrel szerelt középkategóriás telója. Tény, hogy a Xiaominál már ott volt a Redmi Note 3/3 Pro, csakhogy 5,5 colos kijelzővel (ami 16:9-es képarány mellett sokaknak túl nagy), B20 nélkül és főleg nem 2 év gyártói (az aksira is kiterjedő) garanciával.
Mindezt azért írom, mert ha más gyártónak lett volna értelmes középkategóriás ajánlata, nekem sem jutott volna eszembe Huaweit venni. (Az már csak mellékes, hogy most is a P9 lite-ról nézem a fórumot).
Ettől függetlenül nekem sem szimpatikus ez a termékvonal a Honor részéről, de talán leegyszerűsítő ebből, meg Jerry Rig-videókból kiindulva márkát temetni.

[ Szerkesztve ]

(#45) KFORboy válasza petarda92 (#44) üzenetére


KFORboy
senior tag

Most meg a múltat ragadod meg, illetve az olyan szubjetív dolgokat, hogy valakinek mi nagy mi nem (persze a legtöbbje megáll a kijelző méretnél és nem nézi a készülék valós fizikai méretét...)

A jelenben maradj és a tényeknél !
A Jerry féle videók is ezt mutatják be és ez meg a magatartás alapján a Huawei/Honor simán felköphet és alá állhat !
Egy rossz vicc ! Dzsunka kínai aki nem tudja hol a helye, elkezdi megcélozni az árcímkékkel a szuperligát a semmire föl !

Hagyni kellene ezt, egyre abszurdabb dogokat ragadsz meg azért, hogy hátha igazad lesz valamiben...

[ Szerkesztve ]

Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

(#46) #81733120 válasza KFORboy (#45) üzenetére


#81733120
törölt tag

"Egy rossz vicc ! Dzsunka kínai aki nem tudja hol a helye, elkezdi megcélozni az árcímkékkel a szuperligát a semmire föl !"

:DDD :DDD :C :C

(#47) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Mennyi az átlag akku idő?

(#48) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Aki lefikázza ezt a telefont, annak egyáltalán van?
Ha nincs akkor nem kéne fikázni.
Olyan írjon véleményt akinek van és használja is.

(#49) user112


user112
senior tag

Sziasztok,
Mi a vélemény erről a telóról?
35 és 70 ezerért látom az Árukeresőn. Jó nagy eltérés.

(#50) gyuri2008 válasza user112 (#49) üzenetére


gyuri2008
veterán

Szuper telefon.
Nekem is van, igaz hirdetem, IOS-rá tértem át.

(#51) user112 válasza gyuri2008 (#50) üzenetére


user112
senior tag

Csak az a gyanús hogy két helyen kínálják, ha jól látom ugyanazt a telót és óriási árkülönbséggel.

(#52) janeszgol válasza user112 (#51) üzenetére


janeszgol
félisten

Az Edigital 35 ezres ajánlata az Ezred utcai üzletben van (természetesen ha megrendeléskor átszállíttják máshova is, ha kéred). Az Ezred utcában visszavitt telefonokat is árulnak. Vagy használt és visszakerült a boltba vagy javított. Ez nem a rendes ára, ne tévesszen meg.
Amúgy a telefon közepes minőségű. Nem jó, de nem is rossz. Nincs olyan porcikája, amire azt fogod mondani, hogy váó de jó.

(#53) user112 válasza janeszgol (#52) üzenetére


user112
senior tag

Köszönöm. Kiírhatnák azért hogy nem új.

(#54) gyuri2008 válasza janeszgol (#52) üzenetére


gyuri2008
veterán

Mi nem jó benne?
Neked van, volt már ilyen telefonod?
Ha nem akkor, hogy tudsz véleményt mondani.
Nekem van ilyen telefonom, nekem semmi gondom nem volt vele.
Már iOS használok, de nem azért mert gondom lett volna a telefonnal.

(#55) janeszgol válasza gyuri2008 (#54) üzenetére


janeszgol
félisten

Olvasd el még egyszer azt, amit írtam.

(#56) mzso


mzso
veterán

Volte-t, VoWifi-t vajon tud-e?

(#57) gyuri2008 válasza mzso (#56) üzenetére


gyuri2008
veterán

Nem tudja.

(#58) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ez Mit jelenthet,hogy Service stoped néha megjelenik a kijelzőn.

(#59) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ennyi most az MM-be.
nem semmi.
Ma fényképeztem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.