Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) maximilien88


maximilien88
tag

A Vernee Thor-ban nincs NFC.. tehát egy minusz onnan eljön :)

(#2) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Érdekes a Huawei, mert a sima ujjlenyomatolvasó mentes Honor 5C-ben benne maradt az NFC, de ott sincs OTG. A hátlapot meg elvileg azért ilyen megoldással készítették (a szélén műanyag), hogy ne legyen árnyékolva a "dual antenna", ami mindig a megfelelő vételt biztosítja szlogennel csábít ;]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#3) Nerazim


Nerazim
őstag

Arra a kertre egy alapos kaszálás már nagyon ráférne ;] ha még parlagfű is van akkor nagyon nem kéne mutogatni.

[ Szerkesztve ]

Be my computer.. Baby I'm a user!!

(#4) Obyboy


Obyboy
addikt

Nem értem miért kell elhagyni az OTG-t. Ritkán van rá szükség de akkor nagyon...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#5) janeszgol


janeszgol
félisten

Idén valahogy nem találta el a kamerát a Huawei. (Lehet csak szoftveresen?) Már a P9 is megosztó, de a P9 Lite nem lő szép képeket. Nézegetem a fórumát. És akkor az 5c/7 lite-nál is ez a helyzet? (Bár sejthető, ugyan azt a kamerát kapta.)
Ez a videófelvétel meg gyalázatos. Akármelyik Lumiától is távol van. Olyan LG-szintű.

A Cat6-ért plusz pont jár. (Pontosabban ennek hiánya érne már egy mínuszt.)

[ Szerkesztve ]

(#6) Heisenberg69 válasza Nerazim (#3) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

:C ;] :DDD
Na, majd jön az a bírság...

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#7) #65510400


#65510400
törölt tag

Én imádom ezt a csajt,aki írta ezt a tesztet.Messze lefőzi a többieket.Bocs fiúk.

(#8) mg1992mg válasza #65510400 (#7) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Nos, nem is kellett sokat várni... ;]

(#9) #65510400 válasza mg1992mg (#8) üzenetére


#65510400
törölt tag

Miért írod ezt?Más általa írott teszteknél is vannak ilyen beírások?Nem szoktam minden fórumát elolvasni.:-)
Még egy ilyen félkész telefonról is tök jól tud írni.

(#10) ghiottone válasza janeszgol (#5) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Szerintem szoftveresen bénázták el a kamerát, ami ha jól emlékszem a Sony IMX214-es szenzort kapta. 5C-vel pár fotó - 1-2 kültéri és több beltéri a Betléri kastélyból. Egy kis összefoglaló az 5c-ről. Amúgy a kamerát leszámítva nem rossz telefon a 7Lite, bár 80-at nem adok érte.

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#11) mg1992mg válasza #65510400 (#9) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Félre ne érts, csak direkt azért nyitottam meg a komment szekciót, hogy megvárjam, mikor kezdi megint valaki ajnározni a tesztelőt. Már az első tesztje óta folyamatosan ez megy, valakinek mindig csorog a nyála.
Mintha valami világmegváltó dolog történne, hogy egy nő tesztel készüléket.
Nincs semmi bajom AliceWalkerrel, se veled, se a tesztjeivel, se a napraforgók állásával, csak úgy viselkednek páran, mintha valami csoda történt volna. :DD

(#12) helixP válasza mg1992mg (#11) üzenetére


helixP
nagyúr

Ne legyél már ennyire egyszerű. Nem azért írta, hogy tetszik az írás, mert nő. És pusztán nem is annak ujjong, hogy hölgy az elkövető.
Szerintem is nagyon jól ír, sokkal összetettebb, árnyaltabb szöveget hoz össze, mint a fiúk (no offense, őket is nagyon csípem ;) ), akik szerintem néha szenvednek, hogy miként írják le ugyanazt a témát más szavakkal. Mindez totál függetlenül attól, hogy férfi, vagy nő az író, egyszerűen egyéni a stílus.
Talán Bog az, aki még jobb, Bochával meg egy szinten van.

[ Szerkesztve ]

(#13) Ryoo


Ryoo
senior tag

Már nem játszható le a cikkben a youtube videó, azt írja ki, hogy egy másik videó másolata. Másnál működik?

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#14) #65510400 válasza mg1992mg (#11) üzenetére


#65510400
törölt tag

Hát,én nem azért dícsérem,mert nő.Először nem is tudtam,aztán egy fórumhozzászólásból derült ki.Tehát nem az a fícsör,hogy nő.Egyszerűen a megfogalmazás,szóhasználat,a nagyságrenddel kevesebb elírás,téves infó,a saját igényeitől való elvonatkoztatás képessége.Az,hogy kiderült közben,hogy lány,csak hab a tortán.

(#15) #65510400 válasza helixP (#12) üzenetére


#65510400
törölt tag

Nna,erről van szó.:-)

(#16) Wesder válasza mg1992mg (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Idő közben nicknevet vàltoztatott? :)) Én is akarok, màr unom a mostanit ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) mg1992mg válasza Wesder (#16) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Túl sok Alan Walkert hallgattam ;]

[ Szerkesztve ]

(#18) SkyLine3000 válasza mg1992mg (#11) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Ő nem AliceWalker, hanem AliceWake. Meg aki látott már róla képet, az láthatta, h azért mutatós menyecske (irigylem is a kollégáit).:D Ettől függetlenül tényleg felismerhető, igényes írásai vannak, így érthető, ha vannak, akik kifejezetten szeretik. Egy szép nő ha azt mondja, h 1+1 az 3, még azt is hajlamosak vagyunk elhinni neki.:D

Hogy on legyek. Átfutottam a tesztet, de a telefon egyáltalán nem érdekel. :DDD

(#19) Bog válasza Ryoo (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Javítottam, sry, hülyéskedett a YT

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#20) #65510400 válasza SkyLine3000 (#18) üzenetére


#65510400
törölt tag

Én azt se tudom hogy néz ki!Még szép is?Nem ember akkor!
A telefon úgy tűnik senkit nem érdekel.

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) szupermacs


szupermacs
veterán

Jó telefon, de sajnálom a zenei részt. Ajánlom, hogy próbálj ki rajta egy Evolcast podcastet, hátha az elektronikus, darálós basszusra van tervezve.

(#22) Fakirr1: Szerintem is gusztustalan, szívesen megnézném stock droiddal, nem csak az ikonokat launcherrel visszacserélve. Ez most kínában a divat. Ha megnézel minden telefont, az összesnek ez a lekerekített, színes négyzet az alapja és az app drawer hiánya meg... meh. :(

[ Szerkesztve ]

(#22) #84490496


#84490496
törölt tag

Addig olvastam csak, amig fel nem bukkant az elso EMUI kep. Ott megint elkapott a hanyinger.... Amit addig olvastam, az alapjan ez nekem csak egy ujabb huawei fele okadek...

Megkovezhettek a velemenyem miatt, de az nem fog valtozni.. :)

:R

(#23) Hallosz


Hallosz
senior tag

Sokat elmond a telefonról, hogy a teszt írójával többet foglalkoznak, mint a teszt alanyával.
AliceWake hangvétele üde színfolt nem vitás, gyanítom, hogy az x + 100-ik után már fel sem tűnik majd.

[ Szerkesztve ]

Mert lakni, muszáj.

(#24) helixP válasza Bog (#19) üzenetére


helixP
nagyúr

Bog, nem jó a selfie-kamerára mutató link sem.
Ha már ennyit tehetek az Alice fan club-ért :DDD

(#25) Dhampir


Dhampir
félisten

Nekem a tesztelő Horatiustól kölcsönzött aláírása tetszik. :)

(#26) nicu71 válasza #65510400 (#14) üzenetére


nicu71
addikt

Nekem is feltünt valami a teszt olvasásakor,hogy ki lehet ez,valahogy olyan más a stilus.És ez a stilus nekem tetszik.Most meglepődve olvasom itt hogy nem vagyok vele egyedül.
Alice-ről most hallok először,de figyelni fogom.
A telefontol pedig többet vártam,ez igy valahogy kevés...

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#27) Blackmirror válasza #84490496 (#22) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Legközelebb elég csak a címben a Huawei-ig olvasni, időt spórolsz :))
Ízlés kérdése , ezért nem fog senki megkövezni, ilyen a huawei felülete.

Én azt nem értem hogy ezt a parasodos cuccot minek rakják bele, valaki szereti fújkálni a telefont ? rejtély :Y

iPhone X@R, iPad Pro

(#28) #65510400 válasza Dhampir (#25) üzenetére


#65510400
törölt tag

Jellemző,hogy gugli kellett az aláírás megértéséhez.Szuper csaj lehet na. :B

(#29) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi a tesztet.
Most akkor melyiket érdemesebb megvenni, ezt, vagy a P9 Lite-t?

(#30) vizibolha


vizibolha
tag

Tényleg ennyire ratyi lenne a hangminőség, hogy nem ajánlott zenehallgatásra? :((
Pont ezen teló és a P9 Lite között vacilálok, de mivel a két telefon egy és ugyanaz, így akkor az is ilyen hangminőséggel van megáldva?

(#31) gerii


gerii
addikt

Ez sem lett egy jó vétel, a kamera ugyanolyan pocsék mint a P9Lite-ban, a ház is tepsi, akkuidő is közepes max.
A Redmik lemossák ezeket is.

Egyedül az ujjlenyomat olvasó tapipad funkcióját irigylem, mert az baromi jó például az értesítési sáv lehúzásához.

[ Szerkesztve ]

(#32) #84490496 válasza Blackmirror (#27) üzenetére


#84490496
törölt tag

Jogos :DD
Mindig remenykedem, hogy hatha most vmi normalisat alkotnak.. De ez -eddig- nem sikerult nekik...:)

[ Szerkesztve ]

(#33) maximilien88 válasza gerii (#31) üzenetére


maximilien88
tag

akkor mosnák le, ha támogatnák az itteni frekvenciákat. így meg max egy kompromisszumos versenytársak lehetnek... ha tényleg lesz EU területre gyártott Redmi akkor majd lemossák, ez igaz :)

(#34) #65510400 válasza #84490496 (#32) üzenetére


#65510400
törölt tag

Az nem lehet,hogy egyszerűen ez a cucc nincs kész?A kamera,a hang,az akadozások mind javíthatók szoftverfrissítéssel.Hardveres gondra nem gyanakodnék,hiszen más ilyen árú termékeikbe jó pl. a hangszóró.
Amúgy nem értem ezt a Huawei szarozást,hiszen van nekik jó termékük,igaz,sokkal több pénzért.

(#35) #70516736 válasza vizibolha (#30) üzenetére


#70516736
törölt tag

pont ez a különbség
a p9 lite-ban egy 24bit/192kHz-es hangchip van

[ Szerkesztve ]

(#36) #84490496 válasza #65510400 (#34) üzenetére


#84490496
törölt tag

Volt a kezemben jópár. Mindet javítanom kellett. Plusz napi szinten Hugom egy P8 Lite-ot nyúz(na, ha lehetne).
Túl van hype-olva, mint az iphos..
Persze ez egyéni izlésem, véleményem. A másokét is tiszteletben tartom, nekik lehet ettől még jó. Számomra nagyon nem :)

(#37) #65510400 válasza #84490496 (#36) üzenetére


#65510400
törölt tag

Huawei Mate 8-at is szereltél?Látom fórumból,hogy az olcsóbb Hüvelyek nem olyan jók,de a drágák sem?A Mate 8 fórumon nagy az elégedettség.

(#38) daver88


daver88
aktív tag

Nekem kb. 2 hete van meg a telefon...a cikkel pedig nagyon nem értek egyet néhány tekintetben...Ami biztos, hogy elbírta volna a 3 GB RAM-ot...

Amióta megvan a telefon, én még akadást nem vettem észre a szoftverben..egyszer sem
Akkuidő alaphangon 5 óra fölött van, de volt az már 6 óra is...
Fényképek...néhány általam készített kép, én nem látok akkora elmosódottságot, mint amiről a cikk említést tesz, de lehet nekem alacsony az ingerküszöböm ilyen tekintetben (valamennyi persze látszik, de mégsem olyan mértékben, mint a cikk írója által készített tesztfotókon, de ez továbbra is egy telefon, és nem fényképezőgép)

Kép1
Kép2
Kép3

Én Piston 3-al hallgatom a zenét a telefonon, de a cikkben említett háttérzajról nem tudok beszámolni...A készülékbe beépített hangszóró pedig valóban kicsit laposan szól, de teljesen vállalható, háttérzaj nálam semmilyen szinten nem hallatszik.

Az ujjlenyomat-olvasó parádés, nem lehet belekötni...

Hirtelen ennyi a teszt hatása utána, biztos lesz még, ami eszembe jut...

[ Szerkesztve ]

(#40) carlosca


carlosca
tag

Mondom kilövök már én is gyorsban az erkélyről.
Szerintem nem olyan gáz, kategóriában.
Akku remek.
Hang fülessel jó
Hangszóró tényleg lapos.
A telefon remek, még a g3/s5 után is.

Tesóm s6 ján 3GB ramból 438 szabad.
Ezen meg 2GB ramból ugyan azon futtatásokkal 893MB..

0001
0002
0003
0004
0005
0006

Azé utsó képen tudta a fókusz automatán hogy mi-van.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22

(#41) helixP válasza carlosca (#40) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem, mintha az lenne a lényeg, hogy mennyi a szabad ram... :U
A fotók nem vészesek, de azért zajosodás van rajta, de bőven nem vészes a Ti kezetekben jobbak a képek :)

daver88: Hol készültek a fotók?

[ Szerkesztve ]

(#42) carlosca válasza helixP (#41) üzenetére


carlosca
tag

Hát ahogy érzed, annó zte ben nem volt olyan jó a 16-17MB szabad ram.
Kell az agresszív ram kezelés újrarajzolás, és cella elhelyezés. Tudom mindenki zseni.
De mindenkinek más számít...

Utáltam pl G3 ban mindent állandóan újratöltött. nem különben S5 sem.
Böngészőkben, ha új-lapon is dolgoztál az előzőekben elveszett az addig kitöltött adat pl mert újratöltött megint. Itt végre több lapos munka mehet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22

(#43) batai15


batai15
félisten

Nekem igaz p9 lite van , több mint egy hónapja. Nagyon nem akad, igaz már nova launchert használok. A kamera szintén nem okadek , zeneileg se rossz igaz ott más a hangchip
.
Egyedül a standby fogyasztás ami nem jön be , mert eddig aza 1-2% per óra sok nekem egy este alatt , nem ehez vagyok szokva.
Maga a testben szereplő telefon külsőre jobban bejön ,de sajnos semmi másba nem tud többet mint a lite , még otg se,se nfct így értelmetlen 10ezerrel olcsóbban kihozni.
Az emuin fanyalgoknak üzenem hogy rengeteg téma érhető el , így a gusztustalan ikonok könnyen el tuntethetoek.

[ Szerkesztve ]

(#44) Dhampir válasza #65510400 (#28) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, sajnos csak magyarul olvasgatom Horatiust.

Felületesen megértettem latinból is, de még sokat kellene tanulnom. :B

[ Szerkesztve ]

(#45) daver88 válasza helixP (#41) üzenetére


daver88
aktív tag

[Hohe Wand] ill. Sonnleiten (Sebestyén-vízesés)

Még néhány kép, hogy kedvet is csináljunk a kiránduláshoz, ill. hozzászoljunk a fórumhoz is:

Kép 4 panoráma
Kép 5
Kép 6

[ Szerkesztve ]

(#46) helixP válasza daver88 (#45) üzenetére


helixP
nagyúr

Tudtam, hogy ismerős a környék ;)

carlosca Azért azt ismerd el, hogy már rég nem a ZTE korszak, amikor minden szükséges háttérfolyamat maradt az említett szabad mennyiség, és vadászni kellett a 10 megákat, tudom, mert 256Mb-os telefonnal is szenvedtem.
Most már a számoknál fontosabb, hogy hogy' van optimalizálva a dolog. Épp S5-öt nyúzok, de nem jellemző a folyamatos újratöltés, reális számú megnyitott lap mellett.
Ja, és nem zseni senki sem, pláne nem én.

[ Szerkesztve ]

(#47) carlosca válasza helixP (#46) üzenetére


carlosca
tag

Pár hete aktív a készülék ezen verziója, reméljük, hogy jön némi Update. És csiszolgatnak majd, itt ott.

Samsung Galaxy S22

(#48) daver88 válasza daver88 (#45) üzenetére


daver88
aktív tag

Első kettő nem jó valamiért, na még1X azért is..:)

Kép4 panoráma
Kép5

(#49) #84490496 válasza batai15 (#43) üzenetére


#84490496
törölt tag

EMUI-n én fanyalgok nagyrészt. Ami mondjuk NEM CSAK EGY LAUNCHER.. De ezt gondolom tudod :).
Maga a hüvely-rendszar nem jön be nekem ugy cuzamme.
VZotya2:
Mate8 kérdésre : volt 1 db. Farzsebben hordták, megcsavarodott a fém ház és elkezdte nyomni a kijelzőt. Csere lett a vége.

[ Szerkesztve ]

(#50) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

A cikket végigolvastam, na jó, nagyon nem csigázott fel a telefon, de mikor megnéztem róla a videóbemutatót, a maradék bizalmam is elszállt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.