Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DrDoktor


DrDoktor
tag

"2019 előtti Huawei telefont használnak, váltaniuk kell, és valami nagyon hasonlót keresnek az említettekhez."

Ez rám illik tökéletesen p6,p20pro p30pro után
Brutális volt az emui optimalizálása mai napig élen a kamera.
De eljárt az idő felette. Én simán váltottam Nothing Phone 1 re mert a huawei=honor (Szerintem egy cég bármennyire megy a kamu) pofátlan lett árazásban és vasban is.Viszlát ott egyen meg a fene a kínai piacon titeket. Ez is mi ...???!!!!a ménkő ENNYIÉRT!???
Kamera meg ugyanazt csinálja mint a Nothingomban iszonyat túlszaturáció és túlélesítés.Nemértem miért errefelé haladnak a kína gyártók? Illetve miért nem lehet ezt paraméterezni kézi modban.Mert amúgy ez sem egy rossz kamerarendszer....

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#2) DIEGO15 válasza DrDoktor (#1) üzenetére


DIEGO15
őstag

Tudom nem az igazi, de gcam?

(#3) Francia91 válasza DrDoktor (#1) üzenetére


Francia91
veterán

Az a vicc, hogy a szenzor sokkal többet tudna, csak a szoftvert b*sszák megírni hozzá. A mai telefonoknál 10-ből 9x a túlélesítés, a részletek elmosása a divat.
Teszel rá egy GCam-ot, és lám, ezerszer normálisabb képeket tud lőni a telefon...
Nekem is ilyen telefonjaim voltak (Nokia 7.0, Redmi 9T). Most Redmi Note 10 Pro van, a gyári kameraszoftver túlélesít, elmossa a részleteket, feliratok messzebbről már nem olvashatóak. GCam-ot rátettem, egyből minden helyreállt.

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#4) DrDoktor válasza DIEGO15 (#2) üzenetére


DrDoktor
tag

Jó az is azt használom most nothingon is mert nagyon elkfenntették az utolsó frissítéssel a kamerát.

#3Francia91
Ezt látom én is nem a felhasználókra hallgat egyik sem hanem az instgramra fotózás a lényeg a legtöbbnek. Értem elfogadom de azért NA.Annyira bonyolult lenne a manuális modban még két opciót betenni(Természetes színek vs élesítés csúszka)
Az a baj a túlélesített dolgokat utólag lehetetlen javítani színek úgyszintén(azért ez könnyebb)
Oké ott a raw de órákat se akar molyolni senki. Szóval megoldhatnák ha akarnák

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#5) Francia91 válasza DrDoktor (#4) üzenetére


Francia91
veterán

Csak egy kis összehasonlítás, Redmi Note 10 Pro, gyári kamerával, és a GCam-mal... Szerintem nincs mit magyarázni :)
Csak a motor műszerfalára nagyítva is égbekiáltó a különbség....

"Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

(#6) fornettisuti


fornettisuti
veterán

"van sárga (helyett kék?) fényszűrőt aktiváló szemkímélő mód"

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#7) viragdani01 válasza fornettisuti (#6) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Igen, ezt akartam írni, hogy sárgára vált a kék fényszűrőtől a kijelző. :R Korrigáltam, köszi!

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#8) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Ennél a telónál ha jóltudom, akkor a 0.9-es kamera állásnál, megvan a 24mm teljes szélességű kép. :)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#9) viragdani01 válasza Elit3Zotya (#8) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

A tesztre kapott telón nem, 0,9-nél már átugrik az ultraszélesre (amint 1X alá húzza az ember, vált).:( Csak az 54 MP-es nagy felbontásban tudtam 24 mm-el fotózni.

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#10) Elit3Zotya válasza viragdani01 (#9) üzenetére


Elit3Zotya
addikt

Itt láttam [link] Pro módban, de akkor lehet frissítéssel megszűnt. :)

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#11) Lami66


Lami66
őstag

Hát ide jutottunk: ”Üzemidőben a 4800 milliamperórás akkumulátortól az ember nem várhat sokat, nálam a 6-7 órányi kijelzőidő simán kijött "
Azt már le sem írom, hogy a P30, amit nem adnék oda ezért a telefonért, 3 évesen 3650-es akkuval tudja a 7 óra sot-ot.

[ Szerkesztve ]

(#12) Füleske válasza Lami66 (#11) üzenetére


Füleske
addikt

Kisebb, 60 Hz - es kijelzővel. Csodák nincsenek.

(#13) janeszgol


janeszgol
félisten

A kijelző jó. Ennyi.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Honor 20 óta nem tudtak értelmes ajánlatot lerakni az asztalra. Cserélném már a 20-at újabb Honorra (meguntam három év alatt, kellene valami vérfrissítés), de nemtudtak eddig semmivel meggyőzni a cseréről évek óta, azért ez nem kis szégyen a cég számára a portfóliót illetően.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#15) trebrona válasza fornettisuti (#14) üzenetére


trebrona
nagyúr

Pontosítanék, Honor 8 óta.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#16) janeszgol válasza trebrona (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez nem igaz. A kollega irta jol, kb a Honor 20 ota. Akinek nem fontos a Google, annak a P40 Pro/Mate 40 ota.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) hegedus001 válasza Lami66 (#11) üzenetére


hegedus001
aktív tag

A lesajnált iPhone 13 Mini a 2438 mAh ből kihozza a 7-8 órát simán. (Wifin) :))

nevetségesen pazarlóak ezek a keleti csodák.

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#18) DrDoktor válasza hegedus001 (#17) üzenetére


DrDoktor
tag

60 hz...

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#19) Cannabis7 válasza DrDoktor (#18) üzenetére


Cannabis7
senior tag

Jogos, de ha a 120hz-es kijelzős telefont atallitod fix 60ra,az nem hoz azért ennyit uzemidoben, kozel sem.
Egyszeruen az 5g,meg az ujabb procik nem elég energiatalarekosak.

[ Szerkesztve ]

(#20) DrDoktor válasza Cannabis7 (#19) üzenetére


DrDoktor
tag

De hoz.Kikapcsolom az 5gt visszateszem 60 hz-re a fair összehasonlítás végett.
Plussz ezt feltöltöm fél óra alatt brutálisan a szifonnak meg kell idő bőven.Felesleges hasonlítgatni egyébként másképpen jók másra.

[ Szerkesztve ]

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#21) Energie X


Energie X
őstag

Köszönjük a tesztet! viragdani01 remélem még jó sok telefont letesztelsz, nagyon tetszik az írásmódod és a kamerák még részletesebb tesztelése! :R Gratulálok

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#22) Lami66 válasza hegedus001 (#17) üzenetére


Lami66
őstag

Akkor ezt írjad annak aki lesajnálja a telefonodat. Részemről csak annyi, hogy kit érdekel ez az androidos oldalon? Vagy van droidos i13 mini? Ja, hogy wifin tud 8 órát. És viszed magaddal a wifit munkahelyre, autóba, kutyasétára, bevásárlásra, horgászatra, mindenhova?
A P30 wifi nélkül, mobilinternettel, sok kültérrel tudja a 6+ órát, három évesen. Majd írjad meg mit bír az i13 mini akkuja 3 éves korában.

(#23) hegedus001 válasza DrDoktor (#18) üzenetére


hegedus001
aktív tag

A pro modellek 3000+ os akksiból is órákkal jobbat hoznak ki.

Eladó Ipad 9th 4 64 GB asztroszürke tab pencillel, állapota 10/10 és egy iPad Mini 6th Cellular 10/10 állapotban érdeklődni privátban.

(#24) szkaroly válasza hegedus001 (#17) üzenetére


szkaroly
senior tag

Gsmarena szerint nem.

[ Szerkesztve ]

Poco X3 Pro

(#25) DrDoktor válasza hegedus001 (#23) üzenetére


DrDoktor
tag

NEM érted.Nem baj.alma körtével.

A szerelem az szerelem ahogyan a propaganda is propaganda ukrán és orosz oldalon is!

(#26) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez a telefon eleg... hmm... fos.

https://www.coreinfinity.tech

(#27) Fall-N


Fall-N
veterán

Nekem az a fura, hogyha már "független" a Honor, akkor miért nem szántják be a Magic UI-t? Nem igaz, hogy nem tudnak kitalálni egy saját UI-t. Elég lenne a gyári Androidos launcher + saját ikonkészlet. Amúgy is a Huawei nem nagyon fog már Android 12/13-ra épülő UI-t csinálni, így ideje lenne kitalálniuk valami sajátot.

De az egész termékről lerí, hogy ez egy ízig-vérig Huawei telefon lenne, ha lehetne ebben a formában (vagy annak Honorra átcímkézett változata lenne).

[ Szerkesztve ]

(#28) odani válasza Fall-N (#27) üzenetére


odani
tag

A válasz a kérdésedre maga a macskaköröm, amit használtál.

(#29) Fall-N válasza odani (#28) üzenetére


Fall-N
veterán

Az is látszik, hogy nem jött be a számításuk és nem pörög a Honor a toplista felé. Pedig elvileg a Huaweire éhezőknek ez must have lenne.

Nekem akkor kellene, ha tényleg nem EMUI bohóckodás lenne és az ára is reális. Minden más esetben ott a Realme, Poco, Redmi stb.

[ Szerkesztve ]

(#30) szkaroly válasza Fall-N (#29) üzenetére


szkaroly
senior tag

Minek változtassanak meg valamit ami egyébként működik? Szerintem a Magic UI (EMUI) sem rosszabb mint a többi. Ha stock rendszer kell van olyan telefon is. Az ár egyébként mutatja hogy a Honor egyelőre inkább a belpiacra koncentrál, ahol ha jól emlékszem jól is megy nekik. Kérdés hogy az új tulaj mennyi pénz adott be a cégbe, plusz ugye Kirin proci sincs már tehát az előállítási költségek nyilván növekedtek. Egyáltalán elegendő processzorhoz hozzá tudnak-e jutni?

Poco X3 Pro

(#31) mrThomi


mrThomi
addikt

Akinek ilyen telefonja van tudna nekem segíteni hogy lehet a Honor Keresést kikapcsolni, mert a képernyő közepétől lehúzva mindig az jön be nem pedig az értesítések. Köszi

Nothing Phone (2a)

(#32) APippo válasza mrThomi (#31) üzenetére


APippo
tag

Ugyan nem ezt de Honor 20 Pro-t használok és sajnos nem lehet kikapcsolni. Én egy 'Notification Drawer' nevű appot használok ami a világ legegyszerűbb workaroundja. Egy gomb és csak annyit tesz hogy lehúzza a status bart.

(#33) mrThomi válasza APippo (#32) üzenetére


mrThomi
addikt

Hu hat ez nem jo hir. Van ra esely hogy beteszik a szoftverbe valamikor ? Amit irsz az nekem nem opcio sajnos, nem szeretem. Launcher esetleg ?

Nothing Phone (2a)

(#34) APippo válasza mrThomi (#33) üzenetére


APippo
tag

Megmondom őszintén, elég régóta használok EMUI / Magic UI-t és sajnos ez a kezdetektől fogva ilyen, nem látom hogy ezt valaha megváltoztatnák. Én megtanultam élni vele, nem használok másik launchert, de biztos hogy egy nova-val ez megoldható. :)

(#35) mrThomi válasza APippo (#34) üzenetére


mrThomi
addikt

Volt anno egy Honor 8X-em, de mintha annál nem így lett volna, bár már nem emlékszem pontosan, nagyon rég volt... Nekem hiányzik pár dolog a Magic UI-ból, nem rossz, de kicsit többet vártam volna. Ez a keresés kikapcsolása pedig tényleg lehetne egy opció. Hiányzik a billenytűzet megemelése is, Oneplus, Oppókba ez benne van például, sajnos erre se találok megoldást a Honor esetében, túl lent van a bill, így mindig elgépelem magam a gboardal... Mindegy azért köszönöm

Nothing Phone (2a)

(#36) Localmatador válasza APippo (#34) üzenetére


Localmatador
tag

Én pedig 7-8 éve Novával használtam minden Androidos telómat. Megerősíthetem, hogy a Honor 70-nél -ha a Nova alapértelmezett launcher- nem jön elő a Honor kereső. Nem is értettem a problémádat mrThomi mert nálam semilyen szinten nincs jelen a telón, azt sem tudtam, létezik ez a kereső :) mondjuk én a google-féle sávot is utálom a kezdőképernyő közepén, elsők között azt nyírom ki egy új telefonon

[ Szerkesztve ]

(#37) zolka bolka válasza fornettisuti (#14) üzenetére


zolka bolka
csendes tag

én is view20 -t nyüstölök, mai napig tökjó', de váltanék... sajnos nincs mire... :U

Ha már írsz, és nem tetszik az üzlet, akkor legalább annyit írj vissza, hogy nem érdekel az üzlet, ahelyett hogy eltűnsz...

(#38) ANDROID???


ANDROID???
addikt

A pwm-ről (ugye a kijelző) soha nincs egy mukk sem, az sem ártana. :U

(#39) megyei93


megyei93
csendes tag

Sziasztok. Érdeklődnék hogy aki ezt a telefont használja mi a véleménye a hangszóróról? Mennyire hangos, telt, torzít? Dual hangszórós telefonról váltanék erre. :U :)

[ Szerkesztve ]

(#40) Szita


Szita
csendes tag

Sziasztok ma még érkezett Ota-n android 13,eddig semmi extra, viszont a vezetékes fülest nem ismeri fel, hadtest tipe c-n keresztül. Rá dugom és semmi, eddig ki dobta a headset ikont, és már szólt is, most meg semmise. Gyári Jack-tipe c átalakító. Valakinek hasonló észrevétel?

Smartphone superuser,nem várok el sokat csak azt tudja amire kitalálták..........

(#41) krics válasza megyei93 (#39) üzenetére


krics
tag

Nagyon jó a hangszórója, nem torzít hangosan sem. Viszont ugye, csak egy van belőle.

(#42) k.t.a.


k.t.a.
senior tag

Sziasztok!
WiFi problémára van valami megoldás? Konkrétan pár nap után nem tudok az itthoni wifire csatlakozni, mert azt írja le van tiltva. Csak újraindítás után hajlandó. Hiába állítom vissza a beállításokat, vagy resetelem a routert. Minden más eszköz vidáman csatlakozik, de a Honor 70 nem.

(#43) krics válasza k.t.a. (#42) üzenetére


krics
tag

Nálam is ez van, sajnos az újraindítás helyett nem tudok más megoldást.

(#44) k.t.a. válasza krics (#43) üzenetére


k.t.a.
senior tag

Köszi, hogy megosztottad a tapasztalatod. A nyáron egész sokáig (hónapokig) rendben volt nekem. Azt próbálgatom most, hogy mintha az 5G letiltása javítana a helyzeten. Akkor is így használtam, csak jött azóta egy frissítés, vagy valami történt, és most láttam, hogy ismét aktív az 5G a telón. Meglátjuk ha megint kikapcsolom, akkor meddig bírja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.