Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) judas13


judas13
addikt

Egy ötvenest érne nekem. Maximum. Elméletileg.

"Ismerlek, néha kérsz,
Azt mondod, kell a pénz.
Mindig van, ki pénzt ígér,
A becsület ennél mégis többet ér!…"

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A Redmi Note 9-ben már nem a 662-es volt. ( Mediatek Helio G80 volt benne )

A Redmi 9T/Poco M3-ban 662 és a Redmi Note 8T-ben 665-ös volt.

A Realme 7i-ből meg ugye kétféle verzió létezett.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Hát ez nemhogy gyenge,hanem egyenesen katasztrofa! 110pénz??még viccnek is rossz! Kb csilliárd teló veri agyon a piacon.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#4) SkiDev


SkiDev
senior tag

Elég gyenge egy jószág. Nagyon össze kell kapni magukat, hogy ha nem akarnak eltűnni teljesen. Azért a filléres LED-et is kihagyták belőle egy akkora kapszula mellett IPS kijelzővel, kissé ciki.

judas13: kb. Max hatvan a töltő miatt, de már lassan minden alsópolcos készülék ki tud egy 60 hzes amoledet / 90 hzes IPS-t.

[ Szerkesztve ]

Siemens A40 \ Siemens C35 (BOCI Ver.) \ Siemens AF51 \ SE k310i \ Nokia 3110c \ SE k800i \ LG GT 500 \ SE Xperia X8 \ Sony Xperia SP \ LG G4 Brown Leather \ Huawei Mate 10 Pro \ Realme X2 Pro \ Samsung Galaxy S21 Ultra 12/256

(#5) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Szegény Snapdragon 660 leszármazottai még mindig köztünk élnek :)

Amivel nem is lenne baj, ha 30-50 ezer forintos árkategóriában szerepelne, bár már ott is necces kezd lenni.

(#6) Graphics válasza aprokaroka87 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagy továbbreszelés "áldozatai" - 660 - 665 - 662

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) aprokaroka87 válasza Graphics (#6) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

A Redmi note 7 Snapdragon 660-al volt kb 50-60 ezer forint, ha jól emlékszem.

Ez meg majdnem duplája... Snapdgragon 662-vel, ami elvileg nem sokkal jobb.

(#8) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

A megjelenés előtt azt mondtam, hogy 60-70 eFt-ért jó lesz nekem egy ilyen telefon, játszani sosem játszom, 5G felénk nincs, 128 GB-ba eddig is belefértem, az IPS-t nem szeretem, de annyi baj legyen...

Erre ráraknak egy 110 eFt-os árcédulát :Y Nem értem az önbizalmukat.

Persze ha bekerül a szolgáltatók kínálatába, akkor 0 Ft-os önrészű telefonként biztosan lesz rá kereslet.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#10) janeszgol


janeszgol
félisten

A kinézete tetszetős, és a kijelzője is szép. Ennyi. A többi szóra sem érdemes.
A kameráról még pár szót. Sz-r. Én nem tudom mi történt a Huawei-jel, de az, hogy a középkategória alatt egy P9 Lite jobb videót és fotót csinál, mint bármelyik P Smart, Px0 Lite (kivéve P30 Lite), na az durva. És kamerában ezek az új Honorok kimondottan vacakok. Egy nagy rakás...

[ Szerkesztve ]

(#11) Bathorypeter


Bathorypeter
tag

kiváncsi lennék ennyiért mennyit fognak értékesiteni ebböl a telefonból.Ennyiért brutál sok.Inkább vennék egy Xiaomi mi11 Lite NE-t

(#12) judas13 válasza SkiDev (#4) üzenetére


judas13
addikt

Maximum, de az már nagyon a plafon. Pontosan még a nyomorult LED is kimaradt + amoled, a sztereó hangszórókat már meg sem pendítem.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#13) Tom321


Tom321
csendes tag

Kedves Tesztelő!

Van több millió olyan ember, akinek "csak" az a fontos, hogy egy jól működő, jól kinéző telefonja legyen.

Nem érdekli, hogy van [papíron!] jobb telefon.

Az IPhone vásárlók kb. fele is ilyen.

(#14) Füleske válasza Tom321 (#13) üzenetére


Füleske
addikt

Tehát szubjektívek. A teszteknek viszont objektívnek kell lenniük.

(#15) aprokaroka87 válasza Tom321 (#13) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Csak szerintem a tesztelés nem pont erről szól.
Nyilván ha valakinek a kinézet a fontos, akkor lehet hogy 100.000 forint sem pénz.

Csak létezik egy fogalom, amit úgy hívunk ár/érték arány.. Meg ott az elavulás.

(#16) Tom321 válasza Füleske (#14) üzenetére


Tom321
csendes tag

Objektív dolgok, Amikre a teszt nem tér ki:
Egy huawei "rendesen" működik :
- ki lehet kapcsolni bármilyen értesítés hangját
- nem villan fel a képernyő, amikor telefonál
- a beállítások, amiket meg akar csinálni az ember, könnyen eléri, nem kap agyvérzést

Az emberek fele még mindig ezért vesz iPhone-t, nem a processzor, és a kamera miatt.

(#17) Graphics válasza Tom321 (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hogy jön ide az iPhone, én ezt nem értem... :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) Füleske válasza Tom321 (#16) üzenetére


Füleske
addikt

Ez a teszt nem egy iPhone vs. Huawei összehasonlítás.

(#19) Bog válasza Tom321 (#13) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Még több millió ember van (szerencsére), akinek meg az fontos, hogy:
- mennyire jól látja a kijelzőt, amit órákon át bámul naponta
- milyen fotókat és videókat tud készíteni
- milyen időközönként kell töltőt keresnie
- tud-e rajta játszani a kedvenc játékával
- és mennyibe kerül.

Nos, nekik szól ez a teszt. A többiek tőlem vehetnek nyugodtan iPhone-t (meg azok is, akik rájönnek a teszt alapján, hogy van ennél jobb választás is).

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#20) scyllarus válasza Tom321 (#16) üzenetére


scyllarus
veterán

Speciel mondjuk a szükséges beállítások eléréséhez iphoneon jár az instant agyvérzés. Vagy utána, amikor kiderül. nem lehet, mert csak.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#21) Voloka válasza Tom321 (#13) üzenetére


Voloka
tag

Bizony, s a gyártó is tudja ezt. :C

(#22) Voloka


Voloka
tag

Ha belegondolok, hogy ennél olcsóbban vettem Xiaomi Mi 11 Lite 5G-t!
Elégedett vagyok. :DD

(#23) Tom321 válasza Bog (#19) üzenetére


Tom321
csendes tag

Szerintem amúgy a teszt jól sikerült, és egyet is értek a legtöbb dologgal, csak a vége lett egy kicsit túl tolva, amikor is az impulzus vásárlók leszólásra kerülnek.

Ez kicsit olyan mintha azt mondanám, hogy van olyan egyszerű ember, aki bemegy a Toyota szalonba, és megvesz egy CHR-t, és fogalma sincs, hogy egy Octavia Combi csomagtere nagyobb, tágasabb, jobban is gyorsul.

Lehet. De a CHR jobban tetszik neki kívül - belül, kisebb is, így könnyebb vele parkolni. Ez valakinek pont jó.

Visszatérve a Honor 50 lite-ra , ez az egyik legjobb képernyőaranyú telefon ebben a kategóriában, ami nem kis dolog ebben a tepsi világban.
A gyorstöltés, nagy aksi helyett is bizonyos embereknek jobb, nem mindegy, hogy hány gramm a telefon, ami egész nap a kezünkben van.
Az ár valóban magas, de ez hamar valtozhat.

(#24) kbyte1024 válasza Tom321 (#23) üzenetére


kbyte1024
addikt

Azt értsd meg hogy csilliárd forintért akarnak egy csilliárd éves vasat eladni,ami még a menü lapozgatásnál is laggol.Mi lesz ha még be is lakod és használni akarod??? És ezt 110 pénzért....

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#25) Polarstar válasza kbyte1024 (#24) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Hagyd! Felesleges!
Mint ahogy ez a mobil is az.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#26) embe


embe
nagyúr

Először azt hittem egy újabb Poco modell....

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#27) doooo


doooo
veterán

Nem, szerencsére ez csak egy újabb Huawei modell (ami egyébként már nem is új, és amúgy is hulladék).

(#28) judas13 válasza embe (#26) üzenetére


judas13
addikt

elsőre ez ugrott be nekem is xd

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#29) Graphics válasza embe (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, erős a hasonlóság, ámbár a Poco olcsóbb es többet nyújt

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) esoember


esoember
csendes tag

A Honor 50-nél már beleszálltam egyszer a gyártóba, nem akarom megtenni itt is... vagyis, de, beleszállok, mert ez az irány nem jó! Az ár/érték arány mocskosul kibillent negatív irányba! Erre szokták azt mondani, hogy NEVETTETNI NEM ÉR!!!

(#31) doooo válasza embe (#26) üzenetére


doooo
veterán

Hopsz, az előző kommentem erre akart válasz lenni.

(#32) Tom321 válasza kbyte1024 (#24) üzenetére


Tom321
csendes tag

Le se merem írni, hogy ezeket a kommenteket egy P20 lite - ról írom, mert ez lehetetlenség.. ebben sokkal rosszabb processzor van, mint Honor 50 lite - ban... :)

[van a családban p10 lite is.. Teljesen jól működik, sőt Samsung Tab 3 lite ve is működik a saját szintjén, és még az sem laggol a menüben..]

(#33) kbyte1024 válasza Tom321 (#32) üzenetére


kbyte1024
addikt

Nincs azzal baj hogy régi telóról írsz. De ahogy megjegyezted a sajat szintjén teszi a dolgát. Ezzel a telóval se lenne gond ha,az árazás kb 50rugóval olcsóbb lenne. De pl . a poco x3pro olcsobb és össze-vissza veri. 2021-be kiadnak egy több éves procival egy ilyen sz...t és horror áron. Vissza szeretnének térni nem?? Villantani kéne valamit de ez igy???

[ Szerkesztve ]

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#34) Polarstar válasza kbyte1024 (#33) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nem tudom mi a probléma. Ez is villantás volt.
De itt a csunyája villant ke. :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#35) kbyte1024 válasza Polarstar (#34) üzenetére


kbyte1024
addikt

Jogos :DD

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#36) Graphics válasza Tom321 (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem gondolom ezt sokkal jobbnak, mint bármely más tepsi társát.

6,67-es kijelző egy 160mm-nél magasabb házban, széle, vastagsága pedig mint a többinek.
Bármelyik telefont odateszem mellé, ebben a méretben azonosak, 1-2mm eltérés esetleg...

Nem nyújt kiemelkedőt sem.

Ez a telefon nem ér ennyit, emellett persze érvelhetsz, hogy majd lesz olcsóbb, de ennek már nem szabadott volna drágán megjelennie.

Persze megértem, kell olyan ember is, aki egy túlárazott termék mellett is kardoskodik.

De ennél sokkal jobb vételek vannak a piacon.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) GothGuardian


GothGuardian
csendes tag

Én csak azt nem értem, hogy miért van ennyire hangsúlyozva, hogy nincs 5G? Magyarországon jelenleg igen alacsony az 5G lefedettség. Ha jól tudom egy számjegyű százalék. Még hosszú évek, mire érdemben azt lehet mondani, hogy van Magyarországon 5G.

(#38) doooo válasza GothGuardian (#37) üzenetére


doooo
veterán

Azért, mert ennyibe kerül.

(#39) Graphics válasza GothGuardian (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezért a pénzért viszont már lehet kapni 5G-s terméket.

Azt kellene megérteni, hogy ez ennyiért drága.

Ha lett volna egy kis esze a Honornak akkor tudatosan építkeznek...

Nem egyből nagyot akarnak harapni...

Egy eve talán, 40 ezer forintért vettem egy Poco M3-ast, ezzel a hardverrel... Az megérte. Ez nem.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) Lacee83


Lacee83
tag

Nem értem miért nem raknak értesítő LED-et a telefonokba. Már annak is örül az ember ha egy színben villog. Ez meg sehogy. Régebben különféle színeket lehetett hozzárendelni az értesítésekhez.

(#41) Donki Hóte válasza Lacee83 (#40) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Hát ezért vagyok nagy gondban, hogy lassan cserélni kéne a jó kis S9Plus telefonomat.

Van benne értesítő LED, jack csatlakozó, vezetéknélküli töltés, bővíthető a memória SD kártyával.

Egyszerűen nincs olyan telefon, ami ezeket egyben tudná.

Persze, a jack helyett ajánlják a bluetooth-os fülest, az értesítő LED helyett az AlwaysOnAmoled alkalmazást, a bővíthető memória helyett a drágább modellt. Ja, majd akkor leszek vevő ezekre, ha rendes nő helyett guminőt akarnék használni :P

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#42) Bog válasza Donki Hóte (#41) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Sony ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#43) Füleske válasza Donki Hóte (#41) üzenetére


Füleske
addikt

"Don Quijote, Don Quijote,
A szélmalomharc mire való?" :)

(#44) embe válasza Füleske (#43) üzenetére


embe
nagyúr

Ez jó! :C

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#45) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát, nem ez lesz a Honor 10-em utódja... :F
lehet tényleg átnyargalok a Xiaomi Mi 11 Lite-ra 2+ évre az is elegendő kell legyen a napi szintű üziváltásra, DomiNations-re, zenehallgatásra BT fejesen...
számomra nagy csalódás a Honor 50 is, amennyi mindent "kihagytak" belőle, ami a H6-10 stb-be belefért.... szomorú... pedig azt (is) de vártam....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.