Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Semmi gond.
Termékhamisításért perelheted az elkövetőt. A kért kártérítés összegében ne fogd vissza magad. Lehessen alkudni belőle, peren kívül.

Ja és te művész vagy, művészi tevékenységet folytatsz.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#2) sziku69 válasza Hieronymus (#1) üzenetére


sziku69
senior tag

Mások is mondták ezt, de nem akarok pereskedni. Nem az én világom. Azokat viszont sajnálom, akik nem azt a terméket kapták ami a képen volt.

Az asszony már keményebb dió. Telefonon váltottak pár mondatot. (egy másik hirdetésénél ott volt a telefonszáma) Fél óra múlva már mindent eltüntetett a netről.
Én a Vaterán üzentem neki. Vette a lapot. Eltüntette a képeket.

Nem tartom magam művésznek, csak odafigyelek a munkámra. De azért köszönöm! :)

(#3) Blindmouse válasza Hieronymus (#1) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Perelni... hamistás...
Akkor gondolom ha másnak is ugyanúgy van megcsinálva a kerítése akkor is perelsz. Vagy ha ugyanolyan színűre festi a házát. Azért lehet perelni aminek bevédted a szellemi tulajdonát.
Amúgy szép a kovácsoltvas.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#4) bambano válasza Blindmouse (#3) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

közismert tévedést hallottunk. a törvény szerint a szellemi tulajdonról, helyesebben a szerzői és szomszédos jogok közül a személyhez fűződő jogokról lemondani nem lehet. tehát nemhogy nem kell "bevédetni", ha akarná, se tudna lemondani róla.

bevédeni a fociban a kétbalkezes kapus szokta a labdát.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#5) Hieronymus válasza Blindmouse (#3) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ha egyedi megoldás, akkor igen. Nyilván a feltekert drótkerítés nem ez a kategória,

A mostani eset megtévesztés, termék hamisítás és hitelrontás is egyben.

Az eredeti kép alkalmazása a hamisítvány forgalmazásakor kimeríti mind három cselekmény fogalmát.
Ha belegondolsz,akkor megérted, a fórumtársunk egzisztenciáját veszélyezteti, ha az eredeti helyett, ócska utánzatot kap a megrendelő.
Egy elégedett vásárló hozhat egy másik vásárlót. Talán. Egy elégedetlen, tíz vásárló jelöltet tud elhajtani.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#6) sziku69


sziku69
senior tag

A legjobb reklám, ha tovább ajánlanak a kuncsaftok. Sok a visszatérő is. Nem reklamálni jönnek. :)

(#7) Met


Met
nagyúr

Linket pls. a vaterás lámpához ;]

Vicceltem :D

Amúgy ha utánoznak akkor jó lehet amit kitalálsz;)

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#8) sziku69 válasza Met (#7) üzenetére


sziku69
senior tag

Itt van.

Az első, és a harmadik lámpa az enyém.

Még a méreteket is rosszul írta. A hülye is látja hogy az egyik kiterjedése nagyobb. Az eredeti méret ezeknél, nagyjából 80x120 cm.

[ Szerkesztve ]

(#9) daczkó válasza Hieronymus (#1) üzenetére


daczkó
aktív tag

Szép álomvilágban élsz. Olyanért nem lehet perelni, amit nem védettél le és nem képzi a szellemi tulajdonod.

(#4) bambano : Te a szerzői jogvédelemről beszélsz, aminek semmi köze sincs valaki kovácsoltvas lámpájához.

[ Szerkesztve ]

/ignore wwenigma

(#10) Hieronymus válasza daczkó (#9) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem termék, művészi alkotás.
Egyetlen alkotást sem lehet engedély nélkül másolni. Még a jogvédelem időkorlátai sem vonatkoznak rájuk.
Ha sokszáz éves festményt másolsz le (és eredetiként próbálod eladni), sokba fog kerülni, ha megbuksz.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#11) Chaser válasza daczkó (#9) üzenetére


Chaser
titán

talán ez esetben igazad van, kivéve ha van rajta valami céges jelzés amit szintén lemásolnak
egyébként meg szellemi tulajdont nem kell levédetni kötelezően, csak lehet
ha pl csinálsz egy képet és felrakod a netre azt más nem használhatja fel az engedélyed nélkül

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12) Shinjike87 válasza sziku69 (#8) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

És a tieden a kábelek szintén kívül futnak? Annak ellenére nem látszanak a képen. Ez amúgy hány kiló?

(#13) sziku69 válasza Shinjike87 (#12) üzenetére


sziku69
senior tag

Szia. Nem látszódnak, mert "én hülye" :) csőben viszem el a kábelt. :) Igaz ez nem a legolcsóbb megoldás, mert precíziós cső.
A lámpa súlya kb 6-7 kiló
Persze mondjuk egy kovácsolt "belógó" csillárnál, ahol láncon függ az egész, ezt nem lehet megoldani. De próbálom esztétikailag elfogadhatóvá tenni.

Pl, itt.

Eger, Szépasszonyvölgye, 22-es pince

(#14) Shinjike87 válasza sziku69 (#13) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Baromi király munkáid vannak! :) Nagyon szépek.

(#15) sziku69 válasza Shinjike87 (#14) üzenetére


sziku69
senior tag

:R :R

Ezek csak képek. Meg kell nézni élőben. A bor is nagyon finom abban a pincében. :)

(#16) ilyen_85


ilyen_85
senior tag

Jó estét az uraknak

Régebben volt azt hiszem egy cikked, vagy talán logoutos bejegyzésed nem tudom, kovácsolt vas témában. Akkor csodálkoztam rá a munkáidra, hogy milyen szépek és igényesek.

Gratulálok ezúton is.

A mostani bejegyzéshez pedig csak annyit, hogy bár nem szeretnél pereskedni. Valamit azért jó ha teszel az ügyben, én a vevő helyzetébe képzelem magam és engem baromira zavarna, ha látnám a képeket, rendelnék egyet és egy olcsó vackot kapnék helyette. Nagyon csalódott lennék és átverve érezném magam. Ha ezek után találnék rá a logouton a cikkedre, biztosan lenne egy két keresetlen szavam...

Tehát előbb utóbb, szerintem, a másoló hanyag munkássága kihatással lesz rád is!

(#17) sziku69 válasza ilyen_85 (#16) üzenetére


sziku69
senior tag

Az illető, azóta meghúzza magát. De azért résen vagyok.
Sajnos az összes "elkövetőt" nem tudom kiszűrni. Ha valaki majd panaszkodik, akkor elhívom a műhelyembe, hogy nézzen körül. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.