Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Ezzel lehet vga-t tenni egy mini pci-e be?

(#2) Honkydoo válasza KISDUCK (#1) üzenetére


Honkydoo
őstag

Ha a bios támogatja szerintem igen. :) Igazából vga-t nem próbáltam, fontos tudni azt, hogy a sebesség csak x1-es lesz, tehát játékra nem hiszem, hogy alkalmas.

Szerk.: Én egy gigabites hálókártyát tettem bele, ott az x1-es sebesség bőven elegendő.

[ Szerkesztve ]

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#3) KISDUCK válasza Honkydoo (#2) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nem tervezek ilyesmit, csak eljátszottam a gondolattal hogy mik a lehetőségek, mert van egy mitx lapom amin mini pcie van.

(#4) Honkydoo válasza KISDUCK (#3) üzenetére


Honkydoo
őstag

Elképzelhető, hogy menne.
Egyébként, a hálókártya amit vettem bootolható, de ha a mini pci-e portra kötöm nem jelenik meg a boot menüben. Persze linux alól elérem a kártyát, működik is szépen. Más lapon, ha PCI-E x16-os portba teszem bootolható lesz. Valszeg erre nem gondoltak a gyártók, hisz ki az a hülye aki mini pci-e portba tesz egy normál kártyát?? Hát én. :D

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#5) DR|FTK|NG válasza Honkydoo (#4) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Titan Z SLI-t ITX-be! :DD

(#6) Honkydoo válasza DR|FTK|NG (#5) üzenetére


Honkydoo
őstag

:D

De hogy on is legyek:
Ha valakinek kell mondjuk hdmi csati, és az itx lapon nincs, akkor talán elképzelhetőnek tartom, hogy kipróbálja. :)

[ Szerkesztve ]

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#7) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Játékra már csak azért nem a legprímább, mert ha a kábel miatt 10ms késleltetés van, akkor már azt érezni fogod, és lehet, hogy nem 10, hanem 30ms, és szitkozódsz, hogy miért adtál érte annyi pénzt...

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#8) Honkydoo válasza Cucuska2 (#7) üzenetére


Honkydoo
őstag

Ami érdekes, hogy a hálókártyán nem érződik ez. Arra gondolok, hogy nem rosszabb (sőt jobb) a pingje mint mondjuk a routernek. Pedig azt gondoltam lassú lesz.

Tudom a videokártya más tészta, és nem lehet összehasonlítani a kettőt.

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#9) Cucuska2 válasza Honkydoo (#8) üzenetére


Cucuska2
őstag

Így jobban belegondolva, méretből adódóan csak passzív átalakítót lehetnek. Akkor pedig még azon érdemes elgondolkodni, hogy mi történik, ha az ember csúcson járatja.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.