Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) rgranc válasza Alice90 (#18) üzenetére


rgranc
aktív tag

@Alice90: elnézést, mármint milyen játékokra gondolsz? Számítógépes/konzol vagy fizikai, megfogható?

Igazából egyik fajtát sem nézegettem eddig itt, úgyhogy nem tudom.

Én egy kicsit meg is lepődtem, mert nekem az eddig látottak alapján egyáltalán nem támadt az a benyomásom, hogy Hongkong hű, de olcsóbb lenne, mint Magyarország. Ugyanakkor azt is figyelembe kell venni, hogy én nem vagyok a tipikus célcsoport (és szakértő ilyen tekintetben): általában mindenből a budget megoldásokat keresem. Mármint nem feltétlenül a legfilléresebbeket, hanem úgy általában azokat amelyek elég olcsóak de jók.

Csak egy példa: lehet hogy a Galaxy S5 vagy az iPhone 6 itt tényleg sokkal olcsóbb, de fogalmam sincs hogy otthon pontosan mennyibe kerülnek, soha eszembe se jutott volna 40-50-ezernél drágább telefont vásárolni.

Szóval én itt is inkább az olcsóbb dolgokat szoktam nézegetni, ruhában, elektronikában is, és abból eddig vagy nem találtam meg a jó helyeket, vagy nem olcsóbbak mint otthon. A drága cuccokat (akármiből) pedig hiába nézem, kb. nulla az összehasonlítási alapom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.