Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) asaca


asaca
tag

Örömteli hír. Nagyon vártam megjelenéskor. De annyira lehúztak hogy elálltam tőle. De majd most :)

BF3: aSaca-Hun

(#2) FLATRONW


FLATRONW
őstag

Az ilyen ingyen hétvégés játékokról enged a Steam biztonsági mentést készíteni?

(#3) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Egy hétvége alatt kényelmesen ki lehet játszani :D

plus ça change, plus c'est la même chose

(#4) k-adi


k-adi
nagyúr

Köszi oric az infót, adok neki egy esélyt! :)

(#5) ribizly


ribizly
veterán

Most őszintén, mégis mit várnak ettől az ingyen hétvégétől? Az első rész is elég gyengus volt és bárhol olvastam a második részről, szinte csak negatívumokat soroltak fel róla, ráadásul a review és gameplay videók alapján sem tűnt túl acélosnak a game.
Mondjuk most időm nincs kipróbálni, de lesznek hozzám hasonló "lelkesedéssel" hozzáálló kollégák, Akik ki tudják próbálni. Kérlek osszátok meg a véleményeteket, mert lehet már csak én vagyok elfogult. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) oriic válasza noPublicFG (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel normál multi nincs benne, így kb hja a sztori végigjátszása után miér venné meg ezek után bárki is?

Live-Die-Respawn

(#7) wjbhbdux válasza ribizly (#5) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Sokat javtottak rajta a megjelenés óta, az akkori rossz hírek ellenére már jól fut PC-n.

Van 10 coop küldetés amit lehet több nehézségi szinten játszani és fejlesztgetni hozzá a karaktered, inkább ez az amivel hosszabb távon el lehet vele lenni, de a single se a tipikus 5 órás, far cry féle open world-ben el lehet lenni.

[ Szerkesztve ]

/s

(#8) ->Raizen<- válasza wjbhbdux (#7) üzenetére


->Raizen<-
veterán

Én már töröltem is, sótlan, és baromi valószínűtlen az egész, ahogy az első része is.

(#9) VinoRosso válasza noPublicFG (#3) üzenetére


VinoRosso
veterán

Már ha lejön addig. 40 giga,2 megával töltöm de 6 óra alatt nem jött le még. ( 80%) Jó ha egy napom marad játszani vele így.

(#10) TOBYMACK


TOBYMACK
tag

A videók alapján izgalmasnak tűnt, viszont nem dobott fel. Köszönet azért a lehetővé tett próbalehetőségért! :R

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#11) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Lejött végül, egy óra játék alatt háromszor fordult meg a fejemben, hogy letörlöm a pi..ába, mindegyiknél levegővétel, elszámol háromig, aztán folytat, hátha később jobb lesz. A negyediknél végül elszakadt a cérna, és letöröltem. Nemhogy fizetni nem fogok ezért a játékért, de még ha nekem fizetnének érte, akkor se játszanék vele. Kb a Crysis valami C minusz minusz kategóriás változata,én fel nem foghatom, hogy valami infantilis kreténnek, aki ilyen játékot tervez, még milliókat fizetnek, miközben ha vennék egy mezei gamert jobb játékot találna ki, mint amilyen ez. Az ilyennek nem fizetni kellene, hanem szívlapáttal csapkodni és elhajtani a játékiparból messzire, és évek múltán rémtörténeteket mesélni róla, hogy senkinek eszébe ne jusson még egy ilyen szörnyűséget letenni az asztalra.

(#12) oriic válasza VinoRosso (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Á, szóval röviden: Nem tetszett. :DDD

Live-Die-Respawn

(#13) k-adi válasza oriic (#12) üzenetére


k-adi
nagyúr

Na én közbe végigvittem... a PC-t nem kapcsoltam ki hanem hibernáltam, így sosem szakadt meg a steam-licensz :DDD

A játék alapötlete nem lenne rossz, de tényleg elb****szták sajna.

Sok az erőltetett amcsis patriotizmus scriptelt jelenet benne és a végén a főbb karakterek cselekedetei totál logikátlanok (pl. Dana rambósága) amik eléggé zavaróak :U Az is gáz szerintem, hogy kevés fegyver van benne a módosíthatóság ellenére is, plusz az ellenfelek fegyvereit nem vehetjük fel (egy lázadás során?? lol??)...

Az első rész sem volt egy nagy eresztés de szódával még elment... de ez... hát erős közepes na. (azért vannak benne jó dolgok, ne húzzuk le a szarba totál...elég csak félig.) :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.