Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) Hoqspok válasza RTT (#5) üzenetére


Hoqspok
tag

Szia !

Első hallásra látásra bele szerettem az Atomos D945GCLF2 deszkába, mint NAS szerver, mert elég sok helyen dicsérték az alacsony fogyasztása és hozzá a kellő teljesítménye miatt. Szóval úgy gondoltam ez egy új fejlesztésű elég modern 45 csík szélességű proci alkalmas egy halk szerver építéséhez. És tessék, most teljesen elbizonytalanítottál, ( hogy még a fogyasztása is sok ...hmm ) pedig elég mélyen belevetettem magam a fórumokba és az általad említett router megoldásokról is sokat olvastam. Nekem úgy tűnt még elég sok gond van ezekkel a rendszerekkel hisz nem igazán NAS szerver egyik sem, arról nem is beszélve akik eddig Windows OP rendszereket használtak teljesen új kalandba kezdenek egy pingvines rendszer építésével.
Szóval most itt állok teljesen össze zavarva ha pl. ezt elolvasom D-Link DNS-313 :Torrent PC nélkül olcsón.
"FTP szerver működik, egyszerűen managehető viszont használhatatlan, bármilyen netes vonalon alig pár kilobites le és feltöltési sebességet produkál, ami egy mtu-hiba kijavításával is csak a feltöltési sávszél problémát oldja meg, a letöltés most is 2-3 kilobit, vagyis gyakorlatilag használhatatlan "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.