Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bari


Bari
Modder

Gratulálok a házikóhoz :C igazán pofás lett

Üdv: Bari

(#2) imibogyo


imibogyo
veterán

Gratula. Nagyon tetszik a színösszeállítás. És a házikó is jó lett. ;)
Ha elviszik az én gépemet is, a következő projektem nekem is ITX lesz. :K

(#3) Hawk1979


Hawk1979
őstag

Igazából ezeket a dolgokat tudom díjazni, ahol az ember tesz is valamit a gépért, és nem csak rendel pár harisnyát a kábelre, meg telekúrja neonnal a Codegen házát, és már azt hiszi modder.
Aki vág, fúr, ragaszt, az már döfi.

(#4) Kiki18


Kiki18
őstag

Jó megoldás,jól el tudtad takarni a férőhelyeket(a festés sokat segített/dobott rajta) és végül a szellőzése is kiváló lett.
Szép eredmény,tetszett a cikk.

(#5) Smani


Smani
senior tag

Grat :C

CPU-t feszeld alul és egyből jobb lesz a terhelt hő is :)

(#6) mghltm


mghltm
addikt

a belso femfeluletekre hasznalt arany/rez festek gyartojat/tipusat meg tudod mondani? nagyon kulonleges es kellemes szin.

szep munka, koszi az irast! :K

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#7) PPatrik


PPatrik
aktív tag

Nagyon szép lett!

(#8) FatalEror


FatalEror
addikt

Tetszetős!
És tényleg elég sok anyag van ezekbe a házakba,mert ezek még "palást" szerkezetű burkolattal rendelkeznek,mármint ami letakarja gép belsejét és ez a palást sokszor nehezebb mint maga egy gépház.

HardCore is my LifeStyle

(#9) SaNyEe válasza mghltm (#6) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

Hi,

Amit le tudok olvasni a festékes flakonról:
- Deco Color chrome effect
- Copper Color code
- Chemmot Ewa & Jerzy Kumorek gyártja (Lengyel)

így néz ki: festék kb 1400 pénz 400ml.
Én spec Budapest XI. ker Váli utca Siroki utca kereszteződésénél levő festékesboltban szereztem be mindent ami kellett a festéshez.

Köszönöm dícséretet/ket. [mindenkire vonatkozik :)) ]

-- end of transmission --

(#10) Engineer086


Engineer086
Modder

Nagyon tetszett a cikk, az átalakítás és az azt leíró szöveg is príma :R A ház is csinos, megdobbant a szivem, mikor láttam, hogy ilyen pirinyú házba egy ATX méretű lap is belemegy, ez a gyengém :) Egyetlen kérdésem van: Az előlapi ventillátor honnan szívja a levegőt? Az előlap alját nem "falaztad" be? Azon a résen kersztül kapja az ájjert?

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#11) HANDO88


HANDO88
senior tag

Jó lett a cucc :C . Gratulálok.
Igazi kézimunkával készült egyedi alkotás. :C :C

Vagyok aki voltam,leszek aki vagyok.

(#12) XtremLor


XtremLor
őstag

Jo kis kucko lett a vegere, az a Cm 20-as venti jo az elejeben nagyon sokat hut a hazon.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#13) SaNyEe válasza Engineer086 (#10) üzenetére


SaNyEe
aktív tag

A ház eleje eléri a földet, de 7mm magas talpakon áll a gép.
Onnan szívja a levegőt ahonnan nem szégyenli :)
Eleinte megfordult a fejemben, hogy az előlap oldalát megszabdalom, de nem volt rá szükség végülis.

-- end of transmission --

(#14) opeter87


opeter87
senior tag

Szép, igényes ház és írás. Gratulálok :R

(#15) gold007


gold007
tag

Nagyon jól néz ki ezzel az arany/réz belsővel! Szép munka! :R

Arra jó az erősebb processzor, hogy elbírja a nagyobb hűtőbordát! :))

(#16) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szép munka!

Mutogatni való hater díszpinty

(#17) motoflug


motoflug
őstag

Grat!Ez nem két perc lehetett:)

(#18) draco31


draco31
veterán

Szép munka!! :C

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#19) .mf


.mf
veterán

Szép munka!

A kép alapján nem tudom pontosan megállapítani, hogy a lemezeket hogy rögzítetted, van viszont egy javaslatom, ami nekem eddig bevált, már többször használtam, s a házadban hely is van rá. Erős félkemény szilikongumiból vagy gumilapból kb 3mm vastag és kb 10mm széles csíkokat vágok, beléjük lyukakat fúrok azonos távolságra, de úgy, hogy a lemezek között még legyen elegendő légrés, ne egymás elől zárják el a légmozgást és egymást fűtsék; s egy meghagyott lemezhelyre csavarozva az egyik végét, lógatom le őket. A lyukaknál pedig csavarral rögzítem a lemezeket, amik így a gumicsíkoknál fogva lógnak. A gumicsíkok rengeteget tompítanak a rezgéseken, s ezek már vannak olyan vastagok, hogy nem szakadnak el idővel, mint a postásgumik, amiket egyesek használnak, illetve vannak olyan merevek is, hogy ne ficánkoljanak túlzottan a lemezek indulásnál, seeknél.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#20) DiceBlade


DiceBlade
aktív tag

ez igen, nagyon szép meló :R
"szarból várat" :C

(#21) ViZion


ViZion
félisten

Gratula! Nagyon jó lett!Ahogy olvasom már-már elhiszem, hogy meg tudnám csinálni. Nekem a festés mindig sz@r, sőt, még annyira sem jó... dobtam már ki fa ITX házat ezért (meg a pár ezrest amibe került). Tervezés még megy, elkészítés valahogy, de a festés az enkem magas (meg rohadt pepecs és unalmas). Szal respect a szép munkáért, különösen a belseje lett jóleltalálva ezzel az érdekes színnel (minden kék-vörös-zöld, esetleg fekete/fehér manapság, végre egy új szín!).

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22) bteebi


bteebi
veterán

Na ez már döfi! :K Igényes, szép munka, gratula! :) Szívesen csinálnék én is ilyet, de se időm, se eszközöm (és alapvetően tehetségem se :B ) nincs hozzá. És időm se, bár azt már talán említettem.

A 3 TB-os winchesterek nem lehettek olcsó mulatság. Az a CM hűtő szimpatikus, a stock cooler meg kicsit meglepő, de ha jól működik, akkor végülis miért ne :). AMD gyári hűtővel nem vállaltam volna be, hangügyileg szerintem nem igazán vannak topon - legalábbis amelyiket egy X4 945-ön hallottam, az egészen borzalmas volt, persze ott azért más a TDP is.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#23) Bence006 válasza bteebi (#22) üzenetére


Bence006
csendes tag

ha jól emlékszek, akkor a 2. részben írta, hogy baráti alapon vette 48 eFt-ért.

(#24) hcl válasza ViZion (#21) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én ezért csinálom a fa házaimat lakkozott HDF lemezből :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#25) jaja1981


jaja1981
addikt

Igényes, szép megoldás.
Gratula hozzá. :R

(#26) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Gyönyörű munka! :R

Megmondom az igazat. Semmi kedvem ennyit dolgozni egy házon. :)
Viszont minden tiszteletem azé aki ezt megteszi! :R

Remélem más saját készítésű fémtárgyat is látunk tőled itt a logouton! :)
Tanulj meg heggeszteni! :)

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#27) CaNNa3IS


CaNNa3IS
senior tag

Próbáld ki a Zentyal servert. Elvileg egy SBS ami ubuntu server alapú és grafikus webes felületen tudok konfigurálni.
Az alap verzió teljesen ingyenes. Céges környezetben is sokan használják.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#28) walkmanboy


walkmanboy
tag

Nagyon érdekes a cikk, öröm volt olvasni, köszi, és gratulálok a nem mindennapi munkádhoz. :R

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#29) ViZion válasza hcl (#24) üzenetére


ViZion
félisten

Ja, ha tudnám az meg mi. nem vok asztalosipari szakmunkás... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#30) KAMELOT


KAMELOT
titán

Jól megcsináltad! Ügyes munka! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#31) hcl válasza ViZion (#29) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én sem vagyok :) Furnérszerű cucc, vékony, könnyű, és színre lakkozva lehet kapni.
Lényeg : van sok cég, ahol megadott méretekre kivagdossák :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#32) jones965


jones965
Modder

Bár én magam részéről a hálózati adattárolásnál a NAS-t előnyben részesítem, de ez nem von le semmit a munkád minőségéből.
Igazán ötletes szép munkát végeztél.
Gratulálok!

(#33) mfercso


mfercso
tag

Nagyon szép lett föleg a hütés Nagyon jól meg van oldva ahogy olvastam és látom gratula hozzá :D

Teloszámot már az első pm-ben kérek !

(#34) El Tebe


El Tebe
tag

3 TByte. 2x. Szééép. :)

"Metált? Bírod?!" tibi-team.hu | webböngésző.hu | webfejlesztovagyok.hu

(#35) Galdius


Galdius
csendes tag

nagyon szépen néz ki jobban néz ki mint ami nekem van itthon én is ventit raktam az elejére csak nekem nincs rajta burkolat az előlapján gratt szépen nézki
na meg én nem az aját vágtam ki hanem a felső vinyótartórészt mert magasabb legyen mint széles mert nekem nincs annyi helyem

[ Szerkesztve ]

(#36) ::Trunks::


::Trunks::
senior tag

Hát a festésen még van mit gyakrolni,de a gép belsején lévő szín nagyon tetszik :K

::Trunks:: felhasználónak 26 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! /Régi rendszer szerint, plusz a mostani/

(#37) Soccer-Tv


Soccer-Tv
Modder

Nagyon kis pofás gép lett a végén,gratulálok hozzá!
Ahogyan kinézett az első képeken,és amivé lett az nagyszerű.

(#38) Ygg


Ygg
senior tag

Nagyon karaj lett, gratulálok :R .

(#39) Beci9595


Beci9595
tag

Grat a kitartó munkához! Nagyon jól néz ki a gép és engem is érdekelne a színkód ha megtudnád írni. :C

(#40) gekkoXT


gekkoXT
senior tag

gyönyörű a belső bronzos festés. Hát a műanyag meló tré lehetett, de milyen jó lett volna az előlapot is olyan fényes fémre megcsinálni!

(#41) DaveJr


DaveJr
őstag

A HDD-ket nem akartad felül is összefogni vhogy? Nekem nem tűnik vmi stabilnak így.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#42) aram01


aram01
nagyúr

szép munka gratulálok

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#43) qdak válasza DaveJr (#41) üzenetére


qdak
addikt

nekem is igy van az 1ik, nem mozog :)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#44) DaveJr válasza qdak (#43) üzenetére


DaveJr
őstag

Jól van:) Akkor csak nekem tünt egy kicsit nem biztonságosnak:)

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#45) #16939776


#16939776
törölt tag

Szépen recikláltad a vasat, gratula!

A színe és a szellőztetés csuda pofás lett!

(#46) razorbenke92

Én egy moddolt htpc-t készülök építeni, nagyon sokat jelentett, hogy elolvashattam a cikked.

:R :R :R

szerk.: Elfelejtettem a legfontosabbat, hogy gratulálok!

[ Szerkesztve ]

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#47) ncc1701


ncc1701
veterán

Az elején kicsit féltem, de szép, igényes lett a végeredmény, gratulálok. :)

(#48) hubertus17


hubertus17
csendes tag

Szerintem is szép munka :C

Hubertus

(#49) MasterDeeJay

Igényes munka! Kis retró házból baromi jó szerverházat csináltál!

Pár ötlet hardverre:
A táp szerintem fölöslegesen erős egy ilyen géphez és biztosan gyenge a hatásfoka kis terhelésen, Pico-psu-t ajánlanék ami természetesen teljesen passzív. 60-80w-os verzió elég lenne. Vagy egyszerűen kikötni a táp ventiét alapos tesztelés után, még azzal is takarítasz meg keveset.

Proci jó választás de mindenképpen alul kellene feszelni és kidobni a gyári hűtőt majd egy szép nagy dög bordát rárakni. Elég lenne az a hatalmas venti de csak akkor ha 50 fok fölé menne valami a gépben.

Én kicsit lazán vettem a szerveresdit othon és csak bevágtam a sarokba a gépet. [link]
Sempron 140@x2 egyénileg belőtt c&q-val alulfeszelve (phenom2msrtweaker). (0.8ghz@0.7v....2,7ghz@1.075v)
Asus m4a88t-m (itt is intvga alulfeszelve és alulhajtva, tudom rossz választás)
Samsung 2,5" 320gb gumibakokon
PicoPSU 80w egy noname 60w-os laptoptöltővel hajtva (viszonylag olcsó, a töltő kukázott)
8gb Hynix ddr3 1333 gyárin, nem érdekel az az 1w amivel lehetne kevesebb
és persze egy széthullott gépház, rengeteg szigszallagal foltozva. 30w alá nem megy de 40w fölé sem. Több mint fél éve megy a gép összesen talán egy órát volt kikapcsolva.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.