Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) twollah


twollah
nagyúr

Beteg.
Inkabb menjen ki az utcara ott a valo elet.

(#2) JanR


JanR
addikt

Erre mit lehet mondani? ...

(#3) h-yle válasza JanR (#2) üzenetére


h-yle
addikt

Azt, hogy szar. Értelme semmi, de legalább sokkal lassabban éred el a tartalmakat amiket akarsz. Olyan, mintha az életben várni kéne 1 percet, mikor kinyitod a kaput, hogy betöltse az utcát.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#4) Stiky


Stiky
senior tag

Mint a second life szebb gráffal, konzolra.

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#5) JanR válasza h-yle (#3) üzenetére


JanR
addikt

De ez annyira borzaszto mar...es ilyenkor ugrik be a Wall-E cimu animacios filmbol a kep, hogy ott az emberek 600 evvel kesobb, hogy eltek ( fotelba fexenek es csak a monitort bamuljak ). Sajnos a mai vilagban sok szulo nem er ra foglalkozni a gyerekevel, az meg ilyenekkel fog jatszani, hova fogunk igy kilyukadni? En meg reggeltol estig kinnt voltam telen-nyaron, fociztunk, bicikliztunk es erdekes, nem is voltam annyiszor beteg mint a mostani 12-13-14 evesek. Na most ha ilyenen nonek fel...
Na mind1, nem megyek bele, az ilyen csak felbosszant.

(#6) Gomez86 válasza JanR (#5) üzenetére


Gomez86
őstag

Én nem azt mondom hogy folyton kint voltam a szabadban, mert rengeteget legóztam ( :DDD ) de azért azt el tudtam dönteni hogy milyen játékokat kell játszani a gépen és milyet az életben. szóval én sem látom ennek semmi értelmét. olyan mintha nem tudnának mit kezdeni a tengernyi szabadidejükkel és inkább ott sétálgatnak és a semmiről beszélgetnek a többi unatkozó gyerekkel elég szomorú :(

Más: Csak a nótásom nem bírta vagy másnak is akadt? Mert ha ez tényleg így szaggat akkor engem előbb felidegesítene minthogy megunhatnám :U

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#7) h-yle válasza Gomez86 (#6) üzenetére


h-yle
addikt

Nekem nem szaggatott, szóval a hiba nálad van.

Az egész koncepció bukó szerintem, hiszen nincs az egésznek célja. Ha ki akarok menni és járkáni akarok egy plázában, el akarok menni egy biliárd szalonba, akkor fogom magam, és elmegyek. Sokkal intenzívebb, és sokkal jobb élmény a valóságban csinálni ezeket a dolgokat. a játék pont arra lett kitalálva, hogy olyan dolgokat csináljunk amiket az életben nem lehet. Persze háborúzni pl. lehet, meg száguldozni az autópályán, csak enyhén nagyobb veszélyfaktort hordoz magában, mintha mindezt a nappaliban tesszük.

Ha tartalom kell, legyen az hír, video, program, akkor meg egy jól áttekinthető alapvetően 2Ds interface (legyen az weboldal vagy akár XBOX Live) sokkal többet és gyorsabban tud nyújtani, mint egy virtuális világ.

Szerintem ez vagy egy tipikus halva született ötlet, de majd a megjelenés tán ez is kiderül.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Sztem meg jó ötlet. Nem hiszem, hogy annyira helyettesítené az életet most ez a plusz szolgáltatás, hogy itt elkezdjétek szidni. Aki akarja használja, aki nem akarja, az meg nem. Én biztos használnám, mert szórakoztatna valszeg.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#9) JanR válasza Inv1sus (#8) üzenetére


JanR
addikt

Nem lehuztam, csak EN SPECIEL nem latom ertelmet.

Inv1sus, te nem voltal egyszer veletlen SPQR klanba CoD4-es?

(#10) Mineve


Mineve
csendes tag

Hát igen, ide jutott a világ... én elvileg annak a korosztálynak (kb 8-16) vagyok a tagja akiknek szánták, de mégse vonz. Ha ezzel kéne "játszanom" akkor sikítófrászt :Y kapnék.
Ennél még a lecke is jobb.

War. War never changes!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.