Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Ez az egyik utolsó esély a Wii U megmentésére. Ha elég erős a játékkínálat, talán sikerül felhozniuk.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) ldave válasza alevan (#1) üzenetére


ldave
félisten

Fene tudja, szerintem jó a kínálat már most is, eléggé változatos:
exkluzív címek: Pikmin 3, Wonderfull 101, Mario 3D World, Zelda Wind Waker, New Super Mario, stb
multi címek: CoD Ghosts, Rayman Legends, Batman Origins, NFS Most Wanted, Deus Ex HR, stb

Nem tudom minek kéne még történnie, hogy javuljanak az eladások.

A Slime draws near! Command?

(#3) alevan válasza ldave (#2) üzenetére


alevan
őstag

Hát, amint kiadják a Bayonetta 2-t, bevásárlok egy occsó, használt Wii U-ra :D

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#4) boost válasza alevan (#1) üzenetére


boost
addikt

Szerintem még mindig árat kéne csökkenteni, vagy ahogy a Sony csinálta, mikor bukóban volt a PS3: önteni a pénzt saját játékstúdiókba.

(#5) JanR válasza ldave (#2) üzenetére


JanR
addikt

Igen, csak a Mario, Zelda, Donkey Kong és társai már nem mentik meg a Wii U-t.. Most már kéne valami új, mert nagyon sok rókabőrt lehúznak az első és a harmadik játékról.

(#6) haddent válasza ldave (#2) üzenetére


haddent
addikt

Valószínűleg semminek. Esélye nincs a PS4/XO ellen, de nem is kéne egy kalap alá venni őket. Szerintem a Wii U meg kéne maradjon az ő kis exkluzívai mellett, azokba önteni tolni a pénzt. Erre van célközönség. Nem nagy, de van.
Árcsökkentés, több klasszikus Nintendo exkluzív, jobb marketing és elhatárolódás a "közösködéstől". Prémium, kiváltságos Nintendó érzetet kéne kelteni az emberekben.

(#7) boost válasza haddent (#6) üzenetére


boost
addikt

Így van, ÉS a legfontosabb rémenni arra, hogy ez biztonságos, itt nem hal meg senki, ezzel nyugpdtan kezdheti, sőt ezzel kell, hogy kezdje a kisgyerek a konzolos létet, nem a PS3 GTAV faszleszopós jeleneteivel. Jól láthatóan felosztani a játékokat korcsoportokra 4,6, 6-8, 9-12 évesek, valamint "felnőttek", és ezt marketingelni. Sokan azért vettek Wii-t , mert azt gondolták, majd mozog a gyerek legalább. Erre is rá lehetne újra menni. Nem olyan WiiU reklámot csinálni, hogy no comment.

(#8) gianni85


gianni85
veterán

Mi van azzal az X néven bemutatott cuccal? Egy videót láttam eddig belőle, de Számomra akár System seller is lehet.

(#9) Dr.F.E.R.I. válasza gianni85 (#8) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Sokan vannak így vele a külföldi fórumokon is, sajnos azóta is hírzárlat van. Csak az E3-at tudom elképzelni, ahol beharangozzák, nem hinném, hogy valamelyik Direct-ben hoznák le először.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#10) gyurcio


gyurcio
tag

Ha nem történik valami csoda, a Nintendonak vége :(

(#11) A.tessz válasza gyurcio (#10) üzenetére


A.tessz
senior tag

Ezt azért gondold át újra.

(#12) ldave válasza gyurcio (#10) üzenetére


ldave
félisten

Erős túlzás ez így. A 3DS sikeres, azon sok pénzt keresnek, ráadásul a Wii U-n se buknak, az eladatlan készleteket meg már tavaly leírták a nyereségből, szóval habár nem fogy jól a gép, de valamennyi hasznot azért már hoz. Arról nem is beszélve, hogy a Wii és DS korszak alatt több pénzt halmoztak fel, mint a Sony és az MS videójátékos részlege együttvéve, szóval simán kihúznak akár több évet is komolyabb bevétel nélkül.

A Slime draws near! Command?

(#13) alevan válasza gyurcio (#10) üzenetére


alevan
őstag

Nem lessz vége. Csinál egy nextgen konzolt (ha a jelenlegi generáció a Wii U, XO és PS4), odateszi magát, megembereli magát és letesz valamit az asztalra.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#14) Feverke


Feverke
tag

minek uj konzol ha mar most ia full hdban fogjuk nyomni a mk 8at meg ezeket az exkluziv cimeket. boven jo ez is hozza. nem lesz itt semmi gond sztem:)

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.