Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Milyen egyedi...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#2) borand


borand
aktív tag

komoly fejtörést adnak a a huaweinek. :DDD

(#3) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Ezért kár volt fizetni a design csapatot, ha még van nekik olyan.

Amúgy ha Kínában P30 név alatt futnak, nem biztos, hogy Kínán kívül is ezzel a névvel forgalmazzák majd, de ez úgyis az IFA-n kiderül + a Verizonos Z3 kap egy globál verziót 6 és 8GB rammal, de ugyanúgy Snapdragon 835-el. :(((

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#4) Obyboy válasza borand (#2) üzenetére


Obyboy
addikt

Hja, nem is értem miért kellett P30-nak elnevezni... Attól nem lesz jobb ha P-vel vagy S-sel kezdődik a neve. :W

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#5) doooo


doooo
veterán

Akik kritizálták a Motorolák kinézetét... meghallgattattak imáitok. :D

(#6) Medley85


Medley85
újonc

Asus Zenfone 5 + Lenovo Z5 testvér... :Y

(#7) Pete55555


Pete55555
addikt

Mondogatják sokan, hogy csökken a PH-n a színvonal, és lám...
Én is itt nézem, hogy mi van itt, ennyire béna a cikk író?
Berakja az iPhoneX fényképét egy Motorola cikkhez.

Aztán leesett :W

...Szeretem leracsniztatni...

(#8) Straw válasza doooo (#5) üzenetére


Straw
senior tag

Jah, eddig csak szimplán csúnya volt, most már legalább ronda is. ;] :D

42

(#9) dzsi23 válasza borand (#2) üzenetére


dzsi23
addikt

Ezek után nem is érdemes a Huawei P30-cal próbálkozni. :D
Ja, és megint egy kamu másodlagos kamera 80k felett. De vegyék csak jó sokan, hátha sosem múlik el! :(((

(#10) dz1989


dz1989
senior tag

Méltatlan a Motorolához. :W
Ááá.. Szóljatok ha van eladó időgép. :)) Vissza megyek olyan 15évet.
Most legutobb az A925-et kapcsoltambe. Akkor az nagyon komoly volt. <3 minden benne vol ami kellett. Kivéve az FMrádiót.

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#11) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Miért 3000-es az akku? Nem elég bele 2000 mah? 6 coll felett.... ;] ;] ;]
Persze nincs még elég szemét, kell ez is. Ez már hivatalos másolat? Hogy engedi ezt meg az Apple?

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#12) Stanbacsi


Stanbacsi
tag

Hihetetlen.. micsoda egyedi megjelenés.. :Y :R Forradalmi!

(#13) SL-27


SL-27
tag

Nem is tudtam, hogy a Motorola gyártja a Zájfónt :O

Ez rettenet, ahogy kinéz.

A bonyolultság mindenképpen erény! <> Samsung Galaxy S23+ és Watch 6

(#14) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Borzalmasan sivár és ötlettelen lett a mobilipar az iphone x megjelenését követően. Szőrnyű, hogy tényleg alig van még olyan gyártó, aki nem ezt a vonalat próbálja másolni, hanem a saját design-át viszi tovább. Mondjuk a Motorola sorsa már ott eldőlt, hogy a Lenovo-hoz került. Anno még a Moto X Style-t meg is akartam venni, mert szép telefon volt, de ami azok után jött, az valami komédia. Körül-belül maradt a Samsung, a HTC, meg a Sony, akik nem ezt a rettenetet másolják.

Megyen!

(#15) DS39 válasza Pete55555 (#7) üzenetére


DS39
nagyúr

:DDD

Mintha kötelező lenne azt másolni. Tényleg senkinek semmi értelmes ötlete?
Szerencsére a Samsung még tartja magát.

(#16) laci1892


laci1892
senior tag

Kezd rohadt unalmas lenni ez a formanyelv

(#17) #52588800


#52588800
törölt tag

Végre kijött az iX androiddal... mindenki örvendjen :))

(#18) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nagyon egyedi, sosem látott formatervet követ. Oh, wait..

(#19) Göbi


Göbi
újonc

Azért van abban valami vicces, hogy egy motorola telefonnál reklamálnak a szerintük iPhone-tól nyúlt notch miatt.
Amit tulajdonképpen a motorola használt először egy 2006-os telefonján, a Motorola Motofone F3-ason. De még az essential phone is hónapokkal az iPhone elött piacra dobott. De talán még az ázsiai piacra dolgozó Sharp is korábban gyártott ilyesmit. . . :) :C

(#20) #67417600


#67417600
törölt tag

Tényleg kezd unalmas lenni, pedig én aztán csípem az iX dizájnját..

(#21) Ádám16


Ádám16
addikt

CTRL C + CTRL V
Ciki ez a telefon is.

Ez a 3000 mah legalább durván karcsú lett, csak, hogy biztosan rájuk rohadjon.

[ Szerkesztve ]

(#22) atike


atike
nagyúr

Az előlapi kamera rekeszértéke meg van adva (1,8) - nyilván fontos... :DDD A hátlapi kameráké ellenben nem.... :U

(#23) lolal


lolal
senior tag

Milyen egyedi formaterv... Jah...mégse. Minek ennyire majmolni az Apple-t ? Így csak mégjobban növelik az almás cég e-péniszét. Ingyen reklám. Mellesleg régen a Motonak voltak szép egyedi formatervei...de ez ?

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#24) dzsi23 válasza atike (#22) üzenetére


dzsi23
addikt

2018 van, kit érdekel már a hátlapi kamera? Hátlapival fotózva azt sem látják a művésznők, hogy belefér-e a képbe a kacsaszáj és a c$öc$ök is. ;]

Egyébként a hátlapi kameráknál is túlzás a többes szám, ha rekeszértékről van szó, mert az 5 megapixelesé még annyira sem releváns, mint az előlapié... de még annyira sem, mint az akkumulátor színe. :U

(#25) judas13


judas13
addikt

Én kérnék elnézést.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#26) atike válasza dzsi23 (#24) üzenetére


atike
nagyúr

"Egyébként a hátlapi kameráknál is túlzás a többes szám, ha rekeszértékről van szó, mert az 5 megapixelesé még annyira sem releváns, mint az előlapié..."

...hogy mi van? :F

(#27) dzsi23 válasza atike (#26) üzenetére


dzsi23
addikt

Azt írtad, hogy nincs megadva a hátlapi kamerák rekeszértéke, amiben igazad van, engem is jobban érdekelne, csak megjegyeztem, hogy azok közül is csak az egyik érdekes, mert a kisebb felbontású csak dísznek van ott a hátlapon. :)

(#28) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ettől még mindig kiráz a hideg. :(

Finn the human

(#29) #81733120


#81733120
törölt tag

Szóval, a Huawei lemásolta az iX-et, a Lenovo lemásolta a Huaweit, a Moto lemásolta a Lenovot. (ami egy és ugyan az) Hatalmas taps! :C :U

(#30) dzsi23 válasza #81733120 (#29) üzenetére


dzsi23
addikt

Na igen, az Apple legalább több készülékből ollózza össze a iPhone-okat, nem ilyen látványosan másol. :D

(#31) forgonati


forgonati
őstag

Ez de szar... Motorolától az X volt az utolsó, na meg a Razr i, ami volt nekem de ezek a hulladékok, jesszus. Ezeknél sincs egy egyedi ötlet sem. Szégyen.

Keelah Se'lai!

(#32) Bailey


Bailey
senior tag

Ők legalább eldöntötték kit másolnak. A Xiaomi néhány jelenlegi modellje előlről Samsung, hátulról iPhone. De ha megoldják, hogy ne kelljen notch, az ujjlenyomatolvasó a kijelzőben legyen, ne kelljen semmi káva, akkor minden telefon úgyis tök egyforma lesz, legalábbis elöl.

[ Szerkesztve ]

(#33) DS39 válasza Bailey (#32) üzenetére


DS39
nagyúr

igen, de ez esetben lesz értelme követni a trendet, mert jól fog kinézni, és a leghatékonyabb is lesz használati szempontból.

(#34) Bailey válasza DS39 (#33) üzenetére


Bailey
senior tag

Nekem amúgy nincs bajom a belógó kamerával. Akinek nem kell, az ki tudja kapcsolni a telefonok többségén. Viszont akinek mondjuk Samsungja van, de tetszik a notch, nem tudja bekapcsolni.

(#35) doooo válasza Bailey (#34) üzenetére


doooo
veterán

"Viszont akinek mondjuk Samsungja van, de tetszik a notch, nem tudja bekapcsolni."
Hmm.. van ilyen?

(#36) #81733120 válasza Bailey (#34) üzenetére


#81733120
törölt tag

Ezen app segítségével be tudja kapcsolni. ;] [link]

[ Szerkesztve ]

(#37) dzsi23 válasza doooo (#35) üzenetére


dzsi23
addikt

Sajnálom őket, de tényleg! Nem azért, mert nincs notch a telefonjukon, hanem mert ilyen b.szott nagy ízlésficammal élik le az életüket. De azért remélem, hogy nincs ilyen ember. Az még oké, hogy valakit nem zavar, de ha tetszik is, ott baj van. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.