Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) copin


copin
őstag

Ez a palya letoltheto valahol?

(#2) Quiksilver válasza copin (#1) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Nem

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

én azt várom, hogy a statokat kicsit megjavítsák... szeretném már látni, hogy hány embert ütöttem szét gauntlettel :DD volt olyan ffa/tdm, ahol 10-15fraget simán gyűjtöttem vele :))

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) copin válasza Quiksilver (#2) üzenetére


copin
őstag

Nagy ugy, megcsinalja mas, hiszen ez is cak egy palya.

(#5) copin válasza mephi666 (#3) üzenetére


copin
őstag

Majd strigulazod magadnak. :DDD

(#6) mephi666 válasza copin (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

volt h kezdőbb ellenek léptek be a játékba és quaddal nekifutásból úgy végigvertem a bagázst, hogy jött belőle helyből vagy 3-4 gauntlet+2-3 excellent :)) kamikázemódszerrel játszok... machine gunt meg hanyagolom... jó nagyot be lehet verni a kesztyűvel :DD igaz profibbak ellen alapból esélytelen, de én sem vagyok nagy játékos és csak szórakozásképp játszogatok... gyakran volt, h nem fért ki a gauntlet már a sorban és számmal írta :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.