Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Gondolom az MW2 multi map-ok majd lassanként valamilyen formában ingyé érkeznek.
Ez egy igen jó irány amúgy.

Egy Black Ops is jöhetne így. Adná. :D

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) pandras83 válasza ribizly (#1) üzenetére


pandras83
senior tag

szerintem nem jönnek multi mapok, mert az mw remastered multijával is kb ketten játszanak. amúgymeg rohadjanak meg, én 9k-ért nem fogok megvenni egy feltupírozott scripthalmazt

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#3) oriic válasza ribizly (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tavaly MW-be jönnek majd a Mapok.

Live-Die-Respawn

(#4) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

9000 Ft? Hát ez még viccnek is rossz :W

(#5) McW1


McW1
tag

25 euró a hírportálok szerinti ár, az bizony jelenlegi árfolyamon annyi. :(

Kár, pedig jó kis nosztalgia lenne

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#6) ribizly válasza oriic (#3) üzenetére


ribizly
veterán

Király. Az egy jó döntés. Ezzel el lehetne így lenni 3+ évig. Én nagyon örülnék, ha nem kellene szegmentálódni, hanem kapnánk sorra a single részeket egy rendszeren belül. Még a multi is működhetne, egy full MW-BO-Ghosts arzenállal, map-okkal, hiszen a loadout-ok engednek ennek teret.
És a legfontosabb: fizetnék is ezért.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#7) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Azért van egy olyan érzésem, hogy ezt nem az alapoktól írták újra, hanem valahogy kicsit az akkori engine-ot tuningolták fel, majd kiderül, hogy miylen lesz a végeredmény holnap.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) kovsol


kovsol
titán

Nem tudom sírjak vagy nevessek. CoD single player kit mozgat meg komolyan.

May the Force be with you!

(#9) Crytek


Crytek
veterán

Promo gyanánt beleküldhetnák az április humble choice ba az előző remasteredet azt ugyis a multi adja el nem az alap game és lehet hozzá dlc hegyeket venni :C
9k az annyit tesz hogy 20 év múlva is max 50% offot kap = ez a cod se lesz meg soha eredetibe.. Kár hogy ezek kezében van az a game. Másnál már rég 80-90% offokat kapott volna főleg a670éves részek..

Next PC Upgrade: 2022

(#10) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Cenzúrázott No Russian kerül bele. [link]? vagy ez a német változat angol felirattal? :F

[ Szerkesztve ]

/s

(#11) oriic válasza wjbhbdux (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Német változat. Csak abból a store-ból lehetett beszerezni rövid ideig.

Live-Die-Respawn

(#12) Hopkins95 válasza kovsol (#8) üzenetére


Hopkins95
addikt

Engem! :K Emlékszem mikor először játszottam a Modern Warfare szériával, majd leesett az állam! Én lehet meg is veszem ha kijön, iszonyú jó a kampány!

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Egynek jó lesz, majd ha lemegy az ára.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) myckey válasza kovsol (#8) üzenetére


myckey
veterán

Sok embert, rajtad kívül.
Engem is nagyon lekötött a single, sőt..soha nem is érdekelt a COD ban a multis móka.
Paff neki .

(#12) Hopkins95
+1
Úgy vagyon ! :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15) Shinjike87 válasza wjbhbdux (#10) üzenetére


Shinjike87
aktív tag

Valamelyik hirnél olvastam, hogy benne lesz a No Russian.

(#16) McW1


McW1
tag

PC-re csak 04.30.

oriic #17: Hoppá :D

[ Szerkesztve ]

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#17) oriic válasza McW1 (#16) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#18) batman91


batman91
őstag

Hát ez nem sokat változott. Szerintem tök fölösleges lett a felújítása. Mai napig jól néz ki az eredeti verzió, megállja a helyét. Nekem már a CoD 4 Remastered sem jött be.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#19) ribizly válasza batman91 (#18) üzenetére


ribizly
veterán

Teljesen egyetértek. Valószínűleg nem is a PC-sek miatt készültek ezek el, hanem a jelen konzolgenerációra nem jelentek már meg ezek a részek. Így viszont kevés befektetett melóval igen komoly bevételeket lehet betermelni. A játék nem kerül olyan sokba, kapsz mellé néhány kozmetikai cuccot is a multihoz. Aki csak konzolon tolja szerintem simán rászalad.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#20) Crytek válasza batman91 (#18) üzenetére


Crytek
veterán

Cod 4 régi és a remastered kb ég és föld. Ezt meg csak fogták újrakiadták. Nem véletlen nem látni olyan videot amit a 4nél kb promoval toltak, hogy mennyivel szebb. Mivel nem látni semmit.
De nem baj arany áron van a régi is ezért egyik se lesz meg soha :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#21) oriic válasza Crytek (#20) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem bőven látni a különbséget.

[link]

És ez csak konzolos kiadás, a PC-s remaster talán még jobban néz ki majd egy hónap múlva.

Live-Die-Respawn

(#22) batman91 válasza ribizly (#19) üzenetére


batman91
őstag

Hát ja, ezt már megszokhattuk volna Activision-től. Én inkább a Black Ops rebootra leszek kíváncsi, hogy ha igazak a pletykák. Mert ha ilyen szintű lesz mint a Modern Warfare 2019 akkor nagyot fog ütni az is. Modern Warfare 2 után az volt a kedvencem. Utána kezdett egyre jobban hanyatlani a széria.

Crytek: Na azért annyira nem nagy eresztés. Igen sokat változott a grafika. De legtöbb dolog inkább hátrányára. Mint az a kiherélt multi förtelem, én ki sem próbáltam azt. Supportal le is szedettem nemrég a játékok, nincs rá szükségem ilyen formában.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#23) ribizly válasza oriic (#21) üzenetére


ribizly
veterán

Attól még nem éri meg megvenni újra, ha már megvan valakinek.
Ráadásul egész jól pörög még mindig az MW2 multija.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#24) oriic válasza ribizly (#23) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Relatív kinek éri meg. Ha PC-s vagy és megvan már, vagy nem akarsz költeni miatta ennyit, akkor úgysem veszed meg. Ha ős-konzolos vagy és érdekel a régi trilógia, esetleg megvetted az előző rész felújítását, akkor meg úgyis megveszi az ember. (Hiszen kurrens genre nem érhető el)

Ez a kiadás inkább a konzolosoknak szól amúgy is szerintem, a PC-s változat csak extra, sokat nem oszt nem szoroz. (Főleg, hogy a legutóbbi hírek szerit online kell lenni majd ahhoz, hogy játszhassunk vele)

Live-Die-Respawn

(#25) laceszgamer válasza batman91 (#18) üzenetére


laceszgamer
addikt

A felújítások az esetek többségében arról szólnak, hogy kevés munka sok pénz. Már technikailag az, hogy nem kell sem a történettel foglalkozni, sem dízájnereknek dolgozni, leginkább csak technikai oldalról hozzányúlni is sokkal olcsóbbá teszi a dolgot. Ráadásul szinte biztos, hogy nem is írják az alapoktól újra, így még technikailag sem olyan hatalmas munka mint 0 ról kezdeni.

Vevő meg van azért rá.

Viszont pl ezért nem sok esély van rá, hogy egyszer legyen egy Moh AA vagy RtCW pl Frostbite-ra átírva, ehhez már komoly munka kéne.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.