Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kleinguru


kleinguru
addikt

Lokalizált tartalom, elérhető előfizetős modell, világpremier.

Volt nincs kalózkodás. (Nyilván sarkosítok.)

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#2) #65675776 válasza kleinguru (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha lennének regionális korlátozások, még lehet el is tudnám fogadni legalább részben az érveiket.

(#3) Garrick


Garrick
csendes tag

Sorozatokat leszámítva nem szoktam letöltögetni, szóval nincs bajom úgymond ezzel az összefogással. Viszont marhára elkezdhetnék a filmek digitális terjesztését. Megveszem én bármikor a filmet ha megéri számomra, de marhára nem hiányzik az a rengeteg lemez a polcra. Gépről kényelmesebb számomra a filmnézés.

(#4) #96302336


#96302336
törölt tag

[ Szerkesztve ]

(#5) nubreed


nubreed
veterán

Úgy sem fogják tudni megállítani. Ez már x -edik ilyen próbálkozás és összefogás. Ilyen gittegyletek az elmúlt 15-20 évben már többször alakultak, kb. ugyanezekkel a szereplőkkel, ugyanezt a célt tűzték ki célul, hogy majd most jól megállítják a warezt... aham, persze, tudjuk mi lett belőle. Most is az lesz. Amíg a saját, lefizetett belső embereik szivárogtatják ki a netre és csomó filmnél meg sorozatnál már másnapra ott van a WebDL, tökéletes kép és hangminőségben, akkor mégis mit várnak? A warez ipar is egy ipar, nekik is megvannak a saját eszközeik, mindig megtalálják a módját, hogy lenyúlják a tartalmakat. Lelőnek 20 torrent site -ot? Másnapra kinől a földből 30 másik...

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6) oriic válasza kleinguru (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem ha ezek osszejonnenek, vagy akar csak 500 Ft lenne egy mozijegy, akkor is lenne kalozkodas. Arrol nem is beszelve, hogy milyen igenytelenek az emberek, hiszen sokaknak az is eleg ha megnezhetnek egy mozifilmet kamerasan otthon. :(

Live-Die-Respawn

(#7) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Mondjuk ha az ilyen hülyeségek helyett inkább azzal foglalkoznának, hogy a filmjeik minél több régióban elérhetőek legyenek digitálisan, illetve ha lenne olyan felület, ahol a fizikai verzióhoz képest nem agyontömörítve lennének a filmek, és maximum annyiba kerülne egy film, amennyibe az adott országban offline kerül, akkor esetleg talán neadjisten javulna a helyzet. Na meg ha több olyan filmet csinálnának, ami pénzt ér. Arról már nem a kalóz tehet, ha leszed egy filmet, szar, majd úgy dönti, mégse veszi meg. Bár hw megvenné, azzal se vonódna vissza a letöltése, szóval ugyanúgy tudnak lovagolni a letöltéseken, hiába venné meg.
Mondjuk eleve ha nem jogászok okoskodnának ezen, akiknem amúgyis mindegy, csak pénzt lássanak, akkor eleve tök más lenne a hozzáállás mindkét oldalról.
Egyébként én nem kalózkodom, nem vagyok a híve, de meg tudom érteni, aki igen, a fentebb leírtak miatt.
(Persze nyivlán nem minden eset tartozik valamelyikbe)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#8) Psych0


Psych0
őstag

Talan ha arra torekednenek, jogy akar 2x is elmeny legyen egy film megnezese, akkor tobben ereznek ugy hogy van ertelme filmet venni. Az utobbi 10 evben nem sikerult olyan filmet gyartani, amit letoltve megneznek masodszor. Mig regen volt jogy tobbszor neztem moziban egy filmet.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#9) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

Hát, itt van a torrentparadicsom...

(#10) Z_A_P


Z_A_P
addikt

hogy állami és civil szervekkel,

Vajon mifele civil szervezetek allnak be ezen multik kezdemenyezese melle? :U

[ Szerkesztve ]

OK

(#11) #16939776


#16939776
törölt tag

Újra divattá kellene tenni a kulturált tartalom fogyasztást, és láss csodát az előállított tartalom is értékké válna, akár fizetnének is érte a userek.

Remélem nekem is lesz majd kedvem filmet nézni, úgy hogy nem a pénztemetőt, és a nevetséges minőséget látom a hozzá szükséges a hardverekben.

Szerintem értelmetlen a kezdeményezés, a "sz@rt" nem illene rákényszeríteni a userre, érdekelté kell tenni hogy ő akarja.
Semmilyen hardveres/szoftveres korlátozás nem tart 1 évnél tovább, lehet végtelen erőforrást bele tenni, csak a kalózok járnak jól, nekik teremtenek versenyhelyzetet.

[ Szerkesztve ]

(#12) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Remélem a Sony fog felelni a biztonságtechnikai dolgokért!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) Rison77 válasza Garrick (#3) üzenetére


Rison77
senior tag

Pontosan... lassan már minden háztartásban okostévé meg minden, elkezdhetnék már kivezetni a lemezes hordozót. Én is kizárólag csak gépről szoktam filmet nézni, és lassan már a dvd lejátszót se használtam 3-4 éve ami benne van, nem hogy bluray-t vegyek bele.. Bár a lemezes változatokban se nagyon azt a pár száz Ft-os lemezt fizetjük, szóval sokkal olcsóbb nem lenne. Nem hiszem, hogy olyan sok ember van, aki megengedhet magának pl. havi 3 frissen megjelent filmet ami érdekli. Ez átlag 24-30k Ft, amikről jobb esetben kiderülnek, hogy egyszer nézhető, vagy még egyszer se, csak a mézesmadzagot húzták vele. Online videotéka a jövő x Ft tagsági díj konstrukcióval szerintem. Inkább ezek terjeszkedésébe fektetnék azt a pénzt amit értelmetlenül az ilyen megmozdulásokra vernek el.

[ Szerkesztve ]

(#14) Televan74 válasza Z_A_P (#10) üzenetére


Televan74
nagyúr

Soros által támogatott civil szervezetek! ;] :DDD

Én már régóta kifizetnék akár 1500Ft -ot is hogy itthon nézhessem a premier filmeket.De eddig még nem jutottunk el idáig.Így marad a n..re és a várakozás. :F :U

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#15) Tutu7030 válasza .LnB (#12) üzenetére


Tutu7030
veterán

:DDD Csak nem SEN/PS Store előfizető vagy? :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#16) #20691712 válasza oriic (#6) üzenetére


#20691712
törölt tag

Nem feltetlen igenytelenek hanem kb annyit er a legtobb mai film.
Ott az uj transformers.
Szerintem 160*200 8bit, 2 bites mono hang a hozza illo minoseg.

Amugy arra kivancsi lennek mennyi penzbe kerul nekik 2-3 evente eza semmit ero bohockodas.
Lehet annyiabn van az ugyvedi es peres koltsegekkel egyutt mint amennyi befolyik/na.
Csak az ugyvedek foylamatosan sugdosnak ezeknek a barmoknak a "fulebe".
A masik, hogy minden ev elejen gondolom olyan hasznot vizionalnak, hogy iden megveheti az utolso nagyobb tocsara is a yachtot amin meg nincs neki, de rabaszik mert nem futja csak 8887 meterresre pedig ugy szamolt megveheti a 9000-est.

Sz*pj*n*k le...

[ Szerkesztve ]

(#17) 66zio


66zio
aktív tag

Inkább a mozikkal izmoznának. Majd gyakrabban járok moziba, ha a 19:00 kiírt film nem 19:15-kor kezdődik a sok reklám miatt, ha figyelmeztetnék, majd kidobnák azokat az embereket akik nem tudnak bent viselkedni. Azt se nagyon tudom megérteni, hogy egy kisváros mozijában x ezer forint a film 2 reklámmal, nagyobb városban, ahol többen nézik meg a filmet ott meg x + 300 - 400 forint egy rahedli reklámmal.

(#18) DaveJr válasza Televan74 (#14) üzenetére


DaveJr
őstag

Régóta vannak olyan filmek amelyeknek a világpremierje nálunk van. Bár már nem 1500 egy jegy, de korábban ez is teljesült. Szóval az érvelésed kicsit sántít....

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#19) Televan74 válasza DaveJr (#18) üzenetére


Televan74
nagyúr

Online? Linket kérek!

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#20) floatr


floatr
veterán

Épp azt nézegetem már egy ideje, hogy mit nézzünk meg a moziban, de csak hulladék van. A TV csatornákon siralom a kínálat, mi a rákról beszélnek ezek a nyomorultak...? Már a torrent oldalakról sem érdemes letölteni semmit lassan.

(#21) #52588800


#52588800
törölt tag

Majd kimutatják 1-2 tanulmánnyal, hogy visszaszorították 1% -al a kalózkodást és elkönyvelik sikerként az együttműködést.

[ Szerkesztve ]

(#22) macilaci78 válasza Rison77 (#13) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nem vagyok a lemezek ellen, van, akinek igénye van a polcra tenni dekoratív kivitelben.
Legyen digitálisan elérhető, akár egyszeri díj, akár havidíj ellenében. És legyen meg ugyanaz a kínálat, mint most a torrenten: nemzeti nyelvű szinkron, eredeti szinkron, feliratok több nyelven, felbontás, hangminőség, stb...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#23) sz.balazs.95 válasza floatr (#20) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Lehet arra utaznak, hogy ne legyen értelme letölteni filmeket. ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#24) fanti


fanti
addikt

Most ha én megvásárolok egy filmet, azt tán csak kölcsönadhatom a barátaimnak, hogy megnézzék otthon.....
Mert tán nem így van?
Most az a tény, hogy egy nagy baráti társaságom van, akik cserébe a saját filmjüket adják kölcsön megnézésre.
Na nehogy már még ezt is korlátozzák!

Sőt, még egy biztonsági példányban le is másolhatom magamnak, vagy tán nem?

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#25) akom


akom
senior tag

GL

(#26) #82146048 válasza Rison77 (#13) üzenetére


#82146048
törölt tag

"havi 3 frissen megjelent filmet ami érdekli. Ez átlag 24-30k Ft"

Ez hogy jött ki? A friss BD filmek ára átlag 5000 forint.

Én személy szerint annak örülnék, ha a BD filmek ára egy picit még menne lejjebb is. Most nagyjából az amcsi áraknak megfelelő szinten vannak, de a regionális árazással lehetne picit csökkenteni. Az 50 gigára sok egyéb is felfér, lehetőség van PiP extrákra is, tehát kicsit csábítóbb lehetne egy lemez az X helyről letöltött .mkv-val szemben.
Persze tudom, hogy a többség nem foglalkozna lemezekkel, úgyhogy a Magyarországról is elérhető (szinkronos) digitális terjesztés lenne a legjobb megoldás. A minősége persze valamivel gyengébb lenne a lemezekkel szemben, de nem hinném, hogy ez sokakat zavarna.

Annak nem látom értelmét, hogy vadul harcolnak a letöltőoldalakkal szemben, inkább rá kellene venni az embereket, hogy fizetni akarjanak a filmekért (és akkor talán a Disney is hajlandó lenne újra BD-n is kiadni a filmeket itthon).

(#27) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem olvastam végig az összes kommentet ezért lehet már írt valaki hasonlót.

Nem értem, hogy 2017-ben miért nincs egy szolgáltatás ami kiváltja a mozit. A mozi jó, megvan a feelingje. De miért nincs egy online streamer szolgáltatás amivel otthon, a premier napján lehetne nézni a legújabb filmeket? Igaz egy egy film esetében lehet leolvadna az internet. Na de itt ez az összefogás, miért nem ilyen irányban indulnak el? Még azt is meg lehetne oldani, hogy a premier időpontjára felirat, szinkron készüljön minden filmhez. Vajon ennyire nagy erő lehet a mozis lobby, hogy elvágják ezt a lehetőséget?
Én szeretek moziba járni, de 1,5 órát kell vonattal, 1 órát autóval utaznom ha a Westend-ben szeretnék mozizni. Nem mindig fér bele egyszerűen.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

jóformán re-boot, megy már csak itt is, jobb popcorn mozi, már csak a marvel maradt, de 125x-re már azok sem annyira érdekesek. 2 kezemen megtudom számolni, mi az a film ami esetleg érdekel, ebből talán lesz egy kezemre jutó amit megnézek 2 esetleg többször. (A legutóbbi 2x nézős filmjeim: Aljas 8as - QT, egyértelmű. Aztán a John Wick, az egyes valami zseniálisan megoldott cucc, igényes old school akció - sajnos a 2 már jóval gyengébb-. A másik a Dr. Strange volt, ezt nem is tudom megmagyarázni miért tetszett. Viszont valami nehezebb hangvételű filmre nem is emlékszem az elmúlt időszakból, vagy csak engem kerültek el.)

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#29) Möhe


Möhe
addikt

ha csak fosch "rimék"-et produkál akkor nem kell erre időt/energiát pazarolni, magától megszűnik a jelenség

(#30) joghurt


joghurt
addikt

Én most vettem meg egy magyar filmet 2 dollárért, ami egészen versenyképes már egyetlen mozijegyhez képest is. És ezért bárhányszor megnézhetem, bármikor kimehetek közben wc-re, nem csámcsog a fülembe a mellettem ülő, nem szakad be a dobhártyám a menőségnek gondolva üvöltetett "Dolby Surround 150 dB (TM)"-től, és nem húznak le a mozijegy árának megfelelő pattogatott kukoricával.

Egy másik filmet viszont már nem játszanak a mozik, és itthon nem adták ki lemezen. A tisztelt gittegylet mondhatna akár csak egyetlen hihető érvet, miért is ne szerezném be más forrásból.

A tej élet, erő, egészség.

(#31) BlackPriest


BlackPriest
őstag

az nem elég, hogy egy 20 perces sorozat epizódban van 10 perc reklám? ahol meg nincs, ott alapból fizetős a csatorna. én kalóz vagyok, ha nem felveszem a fizetős csatornámról a filmet, hanem letöltöm? sejtem, hogy a fellépő 30 cég fele csődeljárás alatt állhat...

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#32) hemaka


hemaka
nagyúr

Bekaphatják :)

(#33) Felhőtakaró


Felhőtakaró
tag

mi... mi.. mi..? törvényellenes a kalózkodás??? JAH.. ja az! az? és amikor fejlett elektronikus hírszerző eszközöket használnak büncselekmények szervezéséhez, alacsonyan iskolázott sötétbőrü emberekkel/embereknek, csak hogy elfoglaltságot, vagy szórakozást biztosítsanak pár ember számára :DD Az mi? :D Multipourpose hobbi délutánt szervező marketing cég? :C

huhh

(#34) vhw


vhw
addikt

Miért nem próbáltak még a Valve-val egyezkedni?
Ők valahogy meg tudták oldani a digitális terjesztést...
Nem hibátlan, de legalább van és működik.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#35) arelim


arelim
tag

ügyvédnéninek biztos nagyon kell a pénz, mert jól láthatóan éhezik.

(ノಠ益ಠ)ノ彡┻━┻

(#36) .LnB válasza vhw (#34) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ott van köztük a Netflix, az is elég lenne.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#37) zseko


zseko
veterán

Pofázás az megy, de hogy ugyanazt nézhessem netflixen mint az amcsik, azt persze minek. 'nyátok.
A legtöbb film még az online nézést sem érdemli meg, nem hogy a letöltést. Azt a párat ami tényleg érdekel, moziban nézem, igaz futottam már hibára vele :)

HR24.hu

(#38) -Skylake-


-Skylake-
addikt

Sok sikert.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#39) csongi


csongi
veterán

Látjuk ezt a sok nagy filmstúdiót :)
De ki van a frontvonalba? Mindegy, hogy jogvédők vagy a kiadóknak nevezett ingyenélők.

A világ változik, tessék változni nekik is. Csak azért van duzzogás, ha "illegális" a letöltés, mikor kasza siker van, és egyre nagyobba profit a CGI miatt, nem duzzognak, jajj adjuk már olcsóbban a lemezt vagy a mozijegyet.

Vegyél lejátszót, meg vedd meg a filmet. A lejátszó eszköz egy vagyon. Jaaa, nem tetszik? Akkor ne nézz filmet.
Mert át valaki a lemez nyomtatásból él. Szegényeknek is meg kell élni.
Egyik ágazatban sem láttam ekkora vérszívó kullancs réteget akiket éltetni kell, mint az előadói szektor.
Itt keménykednek? Tegyék, majd Kína reagál, és oda költözik a torent, köt egy szerződést a regisztrálóval, és lehet elballagni Hollywoodnak... :)

Rendben, nem nézek, csak ettől nem lesz több a bevétel. Attól mert nem töltenek le semmit, nem jelenti, hogy meg is veszi.
Megnézek egy filmet, és rakat hulladék, nem tetszik. Akkor mi van? Semmi, így jártál. Ezt a deficitet nem jegyzik. Pedig annyiszor vissza kértem volna pénzem. Az mennyire jogszerű, hogy előre fizetsz egy valamiért amit nem is láttál, és a végén csak véleményezheted...
Nah azért van itt bőven vitatható kérdés.
Jönnek nagy dirrel és durral :), aztán el lehet ballagni.

Majd ha lesz egy olyan reprezentatív felmérés ami nem csak egy oldal álláspontját méri fel, akkor lehet keménykedni.

Inkább irányukba kellene kartelezési eljárást indítani. Manapság egy filmhez 4-5 stúdiónak is köze van.
Milyen verseny is van köztük? :)
Jaaa, hogy az még verseny, csak 80%-ba vannak közös érdekeltségű filmeket készítenek.

Egy retkes nagy maffia ami ott megy.

Egy SW mondattal üzenek nekik :)

" Minél jobban szorítja össze a markát, annál többen csúsznak ki a kezei közül."

(#40) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Oke. Alljon be mindenki a Netflix moge, tegyenek minden produktumot elerhetove a rendszerben ugy minimum, 30-40 evre visszamenoen, lehetoleg FHD/4K-ban (vagy felhsakalazva - azoknal amiknel az elobbi nem megoldhato), Angol es magyar (valaszthato) hangsavval es felirattal es az elerheto legjobb minosegu hanggal.

Ezert egy netflix 4-es pakk arat siman odaadnam /ho. :)

Udv. core2

(#41) AGE-T


AGE-T
senior tag

Ha jönne egy hasonló szolgáltatás, mint mondjuk a Spotify csak filmekkel, sorozatokkal, én biztosan előfizetnék.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#42) -Skylake- válasza Neil Watts (#40) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ennyi. En egy dolgot tudok ehez hozzafuzni : Spotify.

Szerintem ket lehetoseg van : felfogjak ezek a majmok, hogy kb az az 1500ft/ho a real es elkezdenek MINDEN rakos filmet meg sorozatot elerhetove tenni-lokalizalni (hang IS es felirat IS) vagy lehet kezdeni sirtasni , sajat maguknak. Az a baj az embereinkel , hogy mas valosagban elnek. Leghalalosabb legiramosabb halalos iramban 19? Megvan milyen nyitoHETVEGET csinalt az a szar ? Szerintem kb a komplett budget visszajott a vetites elso 24orajaban. Akkor meg minek a siras ? Pont amit felettem is irtak, csak a 8997 meteres yachtra futtja. Vagy felfogjak, hogy mi a realis erteke egy ilyennek vagy vege van. En elvbol! nem fizetek filmekert, csak a legritkabb esetben. Van spotifym, tidalom, rengeteg egyeb elofizetesem, szerintem ha minden havidjias retket osszeadok ~fel millat fizetek ezekre evente. De ugyan ugy enkor es kesz, mert ennyit er. Szerintem teljesen retardalt mar maga a gondolat, hogy egy filmert 5-7-9EZER forintokat kernek el, kezdve azzal, hogy 100 random filmbol van mondjuk 85 ami konkretan anmyit sem er hogy letorrentezzem, nemhogy meg itt fizessek is erte. Csinaljanak 100× jobb tartalmat es kerjenek erte 1/10 annyi penzt. Ebbol a kiadok ugyan ugy durvan kurvasokat keresnek, a juzerek orulnek es win-win.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#43) proci985 válasza zseko (#37) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

Vagy a hollandok.

Egyebkent tenyleg a Netflix (vagy mas szolgaltato) siman kepes lenne a hatekony fellepesre is. Minek illegalis tartalom, ha legalisan egyszerubb beszerezni. a Spotify pontosan erre volt kepes zenenel.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#44) Giot válasza macilaci78 (#22) üzenetére


Giot
addikt

Problem solved! Egyetértünk.

(#45) AGE-T válasza -Skylake- (#42) üzenetére


AGE-T
senior tag

Lehet pont azért nincs ilyen szolgáltatás, mert míg zenéből meghallgatsz baromi sokat, újra és újra, addig filmekből, sorozatokból ezt nem teszed majd meg.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#46) Baryka007


Baryka007
őstag

Sok sikert ;]

(#47) DarkByte válasza -Skylake- (#42) üzenetére


DarkByte
addikt

Majd kiveszed a kezed a biliből és felébredsz. :U Ilyen sohasem lesz.

Ahogyan olyan sem lesz, hogy a neten streamelik a friss filmek premier-jét. Technikailag simán meg lehet csinálni. Amikor egy Eurovíziót vagy bármilyen esport döntő közvetítését több százezren néznek YouTube live-on egyidejűleg, nem ezen bukik el a dolog. A kiadók egyszerűen nem akarnak haladni a korral és az elavult gyakorlatukat erőltetik majd még akkor is, amikor már fizikai médium nem is igazán lesz a filmek terjesztésére.

(#48) haxiboy


haxiboy
veterán

Inkább legyen minden színésznek/munkásnak egy donate gomb. Ha letöltök egy filmet is tudom őket támogatni. Érdekes hogy aki rájött arra hogy felesleges küzdeni, de meg tudott állapodni pl Ncore-val. Ott a tartalmuk, teljesen ingyen, mellette egy donate gomb. Elég sokszor megnyomom én is. Volt már hogy 10k-t donateltem egy albumért annyira bejött.

De ha valami sz@r, és még fizetek is érte...kötelezően...na azt nem... :( Szeretek moziba járni, de nem egyszer volt csalódás 1-1 cím amit trailereken és egyéb helyeken agyon hypeoltak. Mostanában -főleg ezek miatt - nem is voltam moziban pedíg nem egy jónak ígérkező cím volt...Inkább várok.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#49) dabadab válasza AGE-T (#45) üzenetére


dabadab
titán

De hát van ilyen szolgáltatás, pl a Netflix.

DRM is theft

(#50) elithun


elithun
őstag

Amióta Steamet használni könnyebb, mint játékot letölteni, azóta veszem a játékokat.
Ha a filmekkel kapcsolatban is lenne egy szolgáltatás, amit könnyebb használni, mint a letölteni, akkor elkezdeném venni a filmeket.
Nem olyan nehéz ez, mindig a könnyebb megoldás felé fogok elindulni. Feltételezem sokan vannak így.
Moziba szoktam járni pl., mert az nagyobb élmény, mint otthon. Kapni kell valamit a pénzért...

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.