Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) kretenallat válasza juliabrilke (#6) üzenetére


kretenallat
senior tag

szerintem az emberek 90%a nem akar jobb ember sem lenni nemhogy jobb szakember... csinalnak vmit es hagyjak oket beken szerintuk igy jo.

amugy meg sajnos epitesznek is tanultam egy idoben es akkor vettek el a kedvemet amikor elkezdtek magyarazni h miert kell a dolgokat szarul megcsinalni. mert negyzetmeterre fizetnek, akkor amikor atveszik ugyis szep lesz meg az allapota pl a falnak, majd 2 ev mulva kirohad d akkor mar az embere, az o baja...

most gepeszkent ugyanez pepitaban. azert meretezik alul az eroatviteli alkatreszeket es hasznalnak olyan osszetetelu, edzettsegu acel, amilyet, h ne birja a szivossaga az idot, igy nem egybol megy tonkre de elobb utobb biztosan. es lehet venni ujat. akkor is ha a legdragabbat veszed meg (nem mondom a markat, tippelni lehet, barmelyiket mondjatok szerintem amugy is igazatok lesz :S) lassan egy szamitastechnikai alkatresz joval tartosabb lesz mint egy furo. rossz belegondolni :( (a danfoss nak pl van olyan automatikus szelepe amit 40 eve gyartottak es meg hasznaljak, mukodik. trabatbol is van jopar ami mukodik... az uj dolgok hamarabb szet fognak menni mint ezek.)

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.