Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Aki dolgozott ebben az ágazatban (elnézést: aki próbált belőle megélni) az nagyon jól tudja hogy vannak olyan emberek akiknek tényleg van jó minkájuk de drágán dologznak (ök éhenhalnak mert drágák és pista megcsinálja olcsóbban) vannak emberek akik jó reklámmal drágán dolgoznak ( ők az etalon őket mindenki ismeri mert jó a reklámjuk) vannak akik jó reklámmal szarul dolgoznak (ők a "látod nekem 2x annyiért csinálta xy és ez nekem jó" kontárok) és van a kisemberek 2 csoportja.

Akik jól és akik rosszul dolgoznak. akik jól dolgoznak ők nagyon kevesen vannak mert megkérik az árát és b@sznak őket kifizetni (részlegesen vagy sehogy) ezért ők csődbemennek megölik őket mert a pénzüket kérik stb. Meg vannak akik szarul dolgoznak ők aztán mindent megcsinálnak fillérekért (hogy finom legyek) aztán meg anyázik a főnök meg a tulaj meg mindenki hogy milyen sz@r a munka meg ez meg az nem jó.

Én dolgoztam sokat az építő iparban (festőként is) és szigoruan az én véleményem de rohadjon meg az az ember főnök vag mindegy hogy ki aki az elején azt mondja hogy bármennyit fizetek csak jó legyen és amikor fizetni kell akkor azzal jön hogy a gyuszi fele ennyiért csinálta volna és baszik fizetni. Ennek következménye hogy dolgozon az ilyen fizetésért normálisan (de inkább nem dolgozom) akinek 6 annya van és mind édes.
Igazuk van a válalkozóknak hozzák csak be a román vendégmunkásokat mert ők havi 40K-ért összetaknyolják azt amit egy magyar mester 100K-ért megcsinál rendesen de a végén nem kérdezze meg senki hogy miért lett ilyen sz@r, meg van csinálva és kész.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.