Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Anno a DEMO nekem bejött. De ezek szerint az is a teljes game volt mert ott 3 pályát megmutatott :D. És 4 karaktert :D Akkor a játék 40%-át már láttam is :D

Szomorú hogy az utóbbi 2-3 évben ez a trendi hogy a demo-ban ellövik az összes poént és a teljes verzióban meg semmi újat nem mutatnak.

Lehet bennem a hiba de a mai csilli-villi játékokat kb 1 nap alatt megunom. A mirror's edge volt amit az utobbi fél évben végigjátszottam.

Amúgy had lássam azt a Too Humán írást is :R Hajrááá.

[ Szerkesztve ]

(#2) isti84


isti84
csendes tag

Szia!

Szerény véleményem az, hogy ha már kiadtad érte a pénzt, akkor nyeld le a békát pajtás. Emlékeim szerint a Mortal Kombat sorozat bármelyik részét is végigviszed kevesebb mint 2 óra alatt. Bár PC-re ezek a játékok nem jönnek át. Plusz nem tudom milyen multiplayer képességei vannak a DBZ játéknak, mert arról egy szót nem írtál. S ha jól sejtem az lenne a célja, hogy 2 húsvér ember verje betegre a másikat a virtuális világban.

A játékidőre annyit, hogy pl.: a CoD4:MW -t egy 8 éves kissrác kemény 2 nap alatt végigtolta, de úgy hogy nem nagyon feküdt meg. Nekem 2 hét volt, kisebb nagyobb megszakításokkal, de igen-igen belenéztem a golyókba gyakran. De ott van pl.: a Heroes of Minght & Magic sorozat. az órákra leültetett a képernyő elé. Utóbbiak nem összehasonlíthatóak a cikkbeli játékkal.

Üdv isti

Kockák előre!!! :D

(#3) Prof01


Prof01
veterán

"Jó Krilin végig kíséri a sztorit, de akkor is... Ki akar Krilinnel játszani?!"
Hát én! :D
Egyébként sztem is elég rövid lett, de hát ez van, én örültem, hogy kijött egyáltalán nextgen konzolra. Néha azért elővesszük haverral bunyózni. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4) Shapord válasza isti84 (#2) üzenetére


Shapord
tag

Sajnos munka mellett nincs sok időm kipróbálni haverokkal, de szrintem nem lendítene sokat a dolgon. A Mortal 4-et végig lehetett kempelni Raidennel, de én azért a többivel meg szenvedtem. Emlékszem az 1-ben csak az tartott egy hétig mire legyőztem Goro-t.
Viszont a HoMM tekintetében abszolult egyet kell értsek. engem az a játék nem órákig hanem évekig ültetett le a gép elé. Az egy még nem volt az igazi de a kettő és a három...És igen. A négyen ismét csak tudunk pénzt spórolni :)

XuChi: Tudtam, hogy nem úszom meg azt a sz*rt...ahogy lesz szabad időm megnézem miyen a második pálya....becsszó.

Prof01: Te meg biztos valami perverz lehetsz, hogy szereted Krilint. :D]

[ Szerkesztve ]

Az asztal lába tíz centivel megrövídebbítendő...

(#5) Shapord válasza isti84 (#2) üzenetére


Shapord
tag

ez a hsz. meg egy véletlen baleset következménye.

[ Szerkesztve ]

Az asztal lába tíz centivel megrövídebbítendő...

(#6) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Én is csak demot probáltam az nekem nagyon bejött. Ha korábban teszteled és ábrándulsz ki akkor lehet meg is vettem volna. Most bevásároltam szal féláron se hiszem hogy megvenném pedig ez is egy olyan játék hogy akármennyire rövid elöbb utobb biztos megveszem.
Nekem se tetszik hogy ilyen a játék, eddig a teljesről nem olvastam semmit. Ettől független 1nek jo lesz. És neked se kell kétségbe esni mert ha nem ujonnan vetted akkor árban eltudod adni. Ha meg ujonnan akkor se buksz rajta sokat. Ezt ugy kell nézni hogy elköltessz 8k-t játékra eladod 6k-ért. Ez csak egy általánosított példa, de játéka válogatja. Ha nem tartod meg nem áll benne a sok pénz.

(#7) RyanGiggs


RyanGiggs
őstag

Nem is értem mit vártál egy ilyen gagyi játéktól??
Már a borítóján is látszik hogy nem lehet vmi jó game.
Ilyet még akkor se fogadnék el ha ingyen adnák. :K
Szerintem egy felnött 30 éves embernél (mint Én)már ott kezdődnek a játékok mint,
GTA4, Crysis, F.E.A.R.2, COD4,Age of E. 3, Red Alert3 :R :C
A 10 éves gyerekem játszik olyan játékokkal mint ez,
meg a Worms2, és az Earthworm Jim. :O
De Ő is inkább a GTA4et nyomja. :DD
COD4et már unja,mert pár óra alatt kipörgeti majdnem a legnehezebben!

(#8) XuChi válasza RyanGiggs (#7) üzenetére


XuChi
addikt

Szerintem nem a kor válogatja ki mivel játszik.

Szerintem amiket felsoroltál azok mind nagy kalap szarok.

GTA4: Bugos, akad, szemét, unalmas.
Crysis: Bugos, unalmas, egyhangú.
FEAR2: Ronda, ismételi önmagát, semmi újat nem mutat. Gagyi.
COD4: Elmegy.
Age of 3: Na ez jó. Nekem is tetszet. Úgy 30 percig. Utána semmi nem volt ami megfogott volna benne.

Red3: RONDA, elnagyolt, unalmas, semmi újat nem hozott.

Amiket meg a 10 éves fiad játszik: Worms: Ez egy hangulatos és szép, mókás játék. Haverral mai napig el tudunk vele lenni. Ennek kérem hangulata van. Igaz kicsit beteg. Gyermeknek ezt sem adnám oda játszani de mind1.

Earthworm Jim: A maga idejében is jó játék volt (én még snes-en toltam) és humoros is tudott lenni. Bár ez sem gyermek kezébe való.

Arra hogy ő is gta4-ezik arra csak azt tudom mondani hogy szomorú. Inkább lego-zna, vagy focizna. 10 éves gyerek egy atom hentes, brutális gengszter gémmel????? :Y:Y:Y. Szomorú hogy ezt engeded.

Ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#9) phpmoli


phpmoli
tag

metacritic: 72

(#10) Shapord válasza ez_meg_emaz (#6) üzenetére


Shapord
tag

Valójában nem áll szándékomban eladni. Az én választásom volt, még ha rossz is. Ez az egyik. A másik pedig az,hogy nem akarom, hogy a játék stócom másfél centivel alacsonyabb legyen :)

Az asztal lába tíz centivel megrövídebbítendő...

(#11) Shapord válasza RyanGiggs (#7) üzenetére


Shapord
tag

Hát igen. RTS-t nem nagyon szeretném kipróbálni konzolon...kicsit tartok tőle. F.E.A.R. 2-re még várnunk kell, a GTA 4-et meg alapból bojkottálom a San Andreas óta. Egyszerűen nem visz rá a lélek egy ilyen selejt előd után. Az új generációs GTA-ból csak a Vice city tudta kielégíteni az elvárásaimat.

[ Szerkesztve ]

Az asztal lába tíz centivel megrövídebbítendő...

(#12) ez_meg_emaz válasza Shapord (#10) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Hát ha megtartanám az összes játékomat engem is zavarna ha ilyet vennék. :D
Én pont arrol írtam hogy nem éri meg megtartani őket.

Ha már feljött pár game téma:
FEAR 1 számomra jobb volt mint a 2. A gta-k közül egyedül a vice city nem tetszett, legjobb az SA volt. GTA4-el meg szerintem semmi gond bár sokan mondanak a konzolos változatrol baromságokat. Fele nem igaz a tapasztalataim alapján.

(#13) Shapord válasza ez_meg_emaz (#12) üzenetére


Shapord
tag

FEAR 2 ki se jött még...

Az asztal lába tíz centivel megrövídebbítendő...

(#14) ez_meg_emaz válasza Shapord (#13) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Demo? :U
Nem kell végigjátszani egy játékot minden esetben hogy az ember el tudja dönteni hogy tetszik-e neki vagy sem. Egyedül a környezet(fedezékek használata) ami látványosan fejlődőtt, az tetszett egyedül. A sztori(amit eddig tudni) vhogy már nem olyan mint az 1, a hangulata számomra nincs meg, de ez persze csak demo a hangulatot lehet a legkevésbé megítélni. A vér, a katonák, vhogy nem jön be na. Nekem eröltetettnek tünt a demo. De megprobálom majd pc-n a teljeset hátha jobb hangulata lesz. Bár nemhiszem hogy végigtolnám még "ingyen" se.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.