Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Gondolod, hogy ezzel a módszerrel tanítható a dolog? :D

(#2) 3psilon


3psilon
aktív tag

Tanítható... mi?
Ez nem varázsszer, csak pár ügyesen összeválogatott közhely, ami ha a megfelelő pillanatban eszedbe jut, segíthet jobb döntést hozni. Nem fog tőle nyomban megváltozni a világ. (bár ki tudja... :D )

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#3) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Túl sokat nem tudok hozzáfűzni, csak annyit, hogy: :R

(#4) Gordiann válasza 3psilon (#2) üzenetére


Gordiann
őstag

Nagyon jó, hogy ezt leirtad!
De hoozzátartozik a 2. hozzászólás is!
Mert tényleg így van, hogy úgysem fogadod meg, csak max benned marad, és ha olyan helyzetben vagy, akkor valóban segít dönteni.

(#5) xmaas


xmaas
őstag

es mennyire igaz minden amit irtal :C csak sajnos sokszor nehez be is tartani ezeket a szabalyokat

(#6) Metalfan


Metalfan
senior tag

uhh... erre aludnom kell egyet :DDD

(#7) Eastman


Eastman
őstag

...ööö, jó!

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Viva la agymosás.
Mindig röhögtem a hasonlókon, mert valahogy minden olyan egyszerű az ilyen szabályokban. Fekete és fehér pedig mint tudjuk csak a mesében létezik. Persze ha csak magadat nézed akkor néha még igazak is, de általában vannak más szereplők is a játékban... Meg körülmények...
Szóval szerintem ennyire leszabályozva nem feltétlen működik a dolog... :( Amiért tulajdonképp kár.

Mutogatni való hater díszpinty

(#9) Depression


Depression
veterán

A 'ne hazudj másoknak' elég dúrva. Pillanatok alatt megutáltatod magad mindenkivel. Ha sosem hazudsz, 'hülye' vagy.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#10) Z-o-t-y válasza Depression (#9) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Ez mondjuk valóban így van! :)

http://instagram.com/_doublez_

(#11) tzimash


tzimash
őstag

nem rossz írás ez, csak kár hogy nem így és nem ilyen egyszerűen működnek a dolgok... :)
attól a szótól meg, hogy: "sikerorientált" már egyenesen hányok.
valahogy ez az ötödik szabályban említett szó szemben áll a többi szabályban említett jóságoktól, legalábbis ahogyan ez mostanában működik.

egyébként dicsérendő próbálkozás :R

(#12) csakegyreg


csakegyreg
tag

grat nagyon jó :R

http://kismalac.net/malacka/mic/e7 ->>> katt! elég sanyarú velem mostanába a sors de.. .. :D

(#13) ebx válasza Depression (#9) üzenetére


ebx
aktív tag

szerintem pont ez alényeg benne. Én például utálom azokat akik hazudnak.
Attól még nem kell mindent a másik fél orrára kötni... de ez még nem hazugság

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#14) 3psilon válasza tzimash (#11) üzenetére


3psilon
aktív tag

Pszichológiában a "sikerorientált" nem egyenlő az önző+törtető kombóval :)
Azt jelenti, hogy amikor csinálsz valamit, azon parázol-e, hogy "úristen, el fogom cseszni, hogyan ne csesszem el?", vagy éppen azon gondolkodsz, hogy "menni fog, hogyan csinálhatnám meg?"
Ennyit jelent. Csak egy pozitív hozzáállás :)

A hazugságról annyit, hogy létezik kegyes hazugság, ferdítés, és információk elhallgatása, én, mint leírtam, arra gondoltam, hogy ne ígérj olyat, amit nem tudsz betartani. És igazatok van, sokszor nem lehet őszintének lenni, főleg személyes ügyekben, de ezeknek a kérdéseknek már súlyos erkölcsi oldala szokott lenni.

Egyébként örülök, hogy tetszik nektek. :)
Olyan picit cinikusak ezek a szabályok, picit visszásak, leegyszerűsítettek, picit ízirájd...

hcl: hát igen. A szabályok mindig egyszerűsítenek, ha szabályokat csinálsz, valami mindig kimarad (lásd Gödel bácsi munkásságát :P ). Pont ezért tiltó szabályok, és persze nem kell mindig alkalmazni. Egyvalamit tudok: ha valamit elcseszek, szinte mindig valamely szabály "megszegéséből" származik.
Mert: gondolkodás nélkül nekiestem, hülyeséget ígértem be, nem tanultam korábbi hibáimból, nem készültem fel eléggé stb., egyszóval hülye voltam :)

Szóval... hát igen. Ha ezek alapvető világtörvények volnának, akkor én most egy nagyon-nagyon gazdag ember lennék (és saját vallásom is lenne, persze, viva la agymosás ;] ).

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#15) gtamate2


gtamate2
veterán

:R Köszi! :R
írhatnál könyvet is, gazdag lennél pár hasonló mondat és aranyat érne a könyv :)

*Sn0w

(#16) hcl válasza 3psilon (#14) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ehh, figu, ezeket a szabályokat egy normális egyén úgy 14 éves kora körül már átlátja magától is ha akarja. Na most az hogy a mai fiatalság nem teszi ezt, az más kérdés, nem az ő hibájuk hanem a világé ami nem ezeket nyomja az agyba.

Mindenesetre ezek amúgy is kb. annyira általánosan vannak megfogalmazva hogy konkrét esetre ráhúzni őket, ehet is meg nem is.

Másrészt, én nem hiszek ezekben az "elolvasom és ezután úgy csinálom" dolgokra mert az ember nem így működik.

Mindig belegondolok hogy a munkahelyemen hány szabályt kell megszegnem a napi meló során hogy el tudjam végezni a feladataimat :D Így van ez sokszor az életben is.

Mutogatni való hater díszpinty

(#17) naot


naot
tag

Mintha valami TopShopos reklámblokkot hallgattam volna. Csak a végéről hiányzik a legújabb hajvágógép + zselé + motorcsónak szerelő készlet ajánlása. :D

(#18) 3psilon válasza naot (#17) üzenetére


3psilon
aktív tag

Ha az segít rajtad, most egy különleges ajánlat keretében vehetsz egy forradalmian új zöldségszeletelőt, ami garantáltan megváltoztatja az életedet... :D

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#19) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Kb. mindent leírtak előttem pro és kontra, xal röviden: :R

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#20) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Grat. Szép összefoglalo. :R Ha ezeket mindenki betartaná tökéletes lenne az egész világ. Sajna nem igy van. Én se tudom betartani mindet. :( De szépen egybegyűjtötted a lényeget. :K

(#21) juhi07


juhi07
senior tag

Nagyon tanulságos írás :R

AMD X2 5000 BLACK EDITION |AC Freezer64 Pro | 2 x 1GB DDR800 KINGMAX |GIGABYTE HD4850 512MB| MSI K9N SLI | 250GB SATA2 16MB Buffer | Hitachi 1 TB Winchester | 400W Chieftec | Samsung SyncMaster 940nw (19'' TFT)

(#22) toyone


toyone
őstag

A lúzer sír, és abbahagyja a dolgot, a nyertes viszont megkérdi: "jó, mit rontottam el?", majd újra megpróbálja, ezúttal talán sikeresen. jól mondod

Grat a cikkhez :C

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#23) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

"Azért tetszenek nekem, mert látszik, hogy az emberek nem tartják be őket, mert hülyék. Hazudnak maguknak, és másokat hibáztatnak. "Lúzerek", képtelenek bármibe belefogni, és emiatt türelmetlenné és elképesztően kicsinyessé válnak. Ismereteik hiányát arroganciával és önérzetességgel próbálják pótolni. Önámításukat értelmetlen érvekkel magyarázzák és tehetetlenségüket konspirációelméletekkel leplezik. Lustaságukból fakadó irigységüket pedig pesszimizmussal és cinizmussal takargatják."

:C :R

Nagyon okos meglátás.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#24) hcl válasza toyone (#22) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

És ha ettől még nem sikerül?
Ez nem a "nyertes" ismérve, hanem a kitartásé. Ami persze nem lebecsülendő.

A "nyertes" az akinek minden sikerül, mindig pozitívan jön ki mindenből. Na ilyen nem létezik. Bármilyen sikeres valaki, mindig van valami gyenge pontja.

Tudod, mint az a Republic szöveg
"Nevethetnénk mint a győztesek
Akik sohasem vesztenek"

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#25) Siera


Siera
senior tag

ebbe a looseres dologban ráismertem magamra XD
vannak dolgok amiben ez pont rám illik.Pl nem merek belevágni valamibe.De nem vagyok pl önámító.érdekes írás.Köszi
ui:. nem sok írást olvasok végig,mert beleunok,de ez jó volt :R

(#26) FlasH-BacK válasza Siera (#25) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Na, akkor már megérte pupblikálni ezt a bejegyzést. Mondjuk szerintem sokan vagyunk akik nem tartják be az összes szabályt, és lehet hogy mellette azt hisszük hogy mégis. Önvizsgálatnak se volt rossz elolvasni.

Egyébként a "ne dőlj be mindennek elsőre" kezdetű szabálynak az ellenkezője is igaz: sokan vannak, akik teljesen begombolkoznak és semmi újdonságra nem nyitottak, mert hogy "úgy is átverés". Nekik még érdemes megfogadni, hogy először hallgassák meg az ajánlatot, aztán pedig tájékozódjanak, gondolják át, és csak utána döntsenek hogy kérik-e vagy sem. Tehát végül is ugyan az vonatkozik rájuk mint a hiszékenyekre, csak ugyebár ők pont a másik irányból közelítenek.

(#27) maszat válasza hcl (#24) üzenetére


maszat
senior tag

Nem állja meg a helyét ez:
Ez nem a "nyertes" ismérve, hanem a kitartásé.

Az idézet szempontjából a "nyertes" és a "kitartó" fogalmakat vehetjük azonosnak is. A nyertes inkább kitartó, mint a vesztes.

(#28) Johnny001 válasza 3psilon (#2) üzenetére


Johnny001
senior tag

Hi!

Ez egy jó kis írás. alapvetésekben kell gondolkozni, és tisztában kell lennünk önmagunkkal!

Hozzá kell adni, még egy jó adag türelmet, akaratot és hitet!

By.: Johnny

u.i.: KÖVETKEZETESSÉG :K

Bp. XVIII.- Pestszentimre 06309060893

(#29) knifemaster


knifemaster
tag

Az írás mint olyan nekem tetszett,de...

Majd mikor már a 3. munkahelyről vágják ki az embert,mert nem tudott még ígérni sem a főnöknek,átgondolja a ne ígérj parancsolatot:)
Persze ez most sarkosan lett fogalmazva, de a szituáció megesett velem,és a végeredmény is.
És igen,leírni könnyebb,mint betartani,mert sokszor csak a saját tapasztalat az ami tanít nem a "tízparancsolat",vagy más esete.Sőt van mikor még az sem.De az évek múlásával ez változni fog,mert sokat gyakorolva már reflexből hárítjuk a dolgokat :)

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#30) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Big Respect az írónak! :R

Sic Parvis Magna

(#31) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Arra még nem gondoltál, hogy a tökéletes világban, az okos emberek közt épp azok lennének a nyetesek, akik az okosságnak fordítanak hátat?
Egy jóhiszemű közösségben a csalók szedik meg magukat, de cápákkal teli vízben még nem feltétlen indul meg a kannibalizmus (max ha halálközelire éheznek egyesek, akkor nekimennek a fajtársuknak is).

Mindenféle társadalmi berendezkedésben vannak dolgozók, és törvényszegők (mind erkölcsi, mind írott törvényt érthetsz ide), a lázongás is mindíg elkerülhetetlen, akár jó, akár rosz a rendszer. Van aki a harmóniában sem érzi jól magát, az meg érthető ha valaki az elnyomásben lázong (és mindenkinek mást jelent az elnyomás is).

Rengeteget lehet elmélkedni azon milyen hülye, ocsmás, velelyéig romlott a társadalmunk. Azt is mondhatjuk eleve lehetetlen hogy 2-nél több ember békében és harmóniában éljen, de épp elég ha arra gondolunk hogy ezt a társadalmi berendezkedést az emberek alakították ki saját maguknak. Nem valami idegen erő alakítja ki az életünk.
Azt kapjuk amit megérdemlünk, de mi akartuk hogy ez legyen, mi csináltuk így. - inverzben: ha ilyen lett, az azt bizonyítja, hogy mi igazából ezt akartuk...

Bármennyire is érezzük úgy, hogy amit ma emberi életnek hívunk, az teljességgel emberidegen, és elnyomja az elménket, de ez esetben azt kell belátni, hogy akkor nekünk ez kell, vagyis szenvedni akarunk, tudatosan elnyomásba kényszeríteni magunkat és panaszkodni. Problémákat generálni, hogy legyen mire megoldást keresni. Nameg a hódítási vágy is velejéig bennevan az emberben, uralkdni mindenkin és mindenek felett, és kár az ösztönök ellen lázadni.

Ma jól megy minden, néhány ember akarata szerint formálja az emberek társadalmi berendezkedését, ezáltal ők is megkapják amit akartak (hatalom), és a többiek nagy része ami neki jár (elnyomás, amiért panaszkodhat, és ami nélkül üres lenne az élete), valamint még kevesen, az örök lázadók is kapnak életcélt (szidni a rendszert).

Én még azon kevesek közé szeretném sorolni magam, akik próbálnak kívül tekinteni ezen az egészen, se nem azért ácsingózni hogy hatalmat gyakorolhasson, se nem behódolni a rendszernek, de nem is nyíltan lázadni, csak hagyni hagy menjen minden a maga útján, és figyelni mi történik.
Illetve néha akaratlanul mégis beolvadni egy két táborba, de csak időlegesen, a kiszállás lehetőségét fenntartva, és csakis szórakozás szintjén, mert ez az egész csak egy kiszott játék.
Nem tudsz felébrendni, azt ne akard, de azt a játékot játszd a játszótéren ami épp megtetszik. Ne hagyd, hogy a nagyobb szó nélkül vegye ki a kezedből, de ne is verkedj meg érte, akkor inkább add át és szórakoztasd magad mással, vagy várd míg ő megunja és visszakapod.

///Most már befejezem, mert cikk lesz a cikkben. :))

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#32) John Fowler


John Fowler
tag

Jó írás, aki ezekre még nem jött rá magától, azoknál bizony tanítani kellene. Ahogy tapasztalom az utcán, sok ember rászorulna.

A "szabályszegőknek" üzenem, hogy vélményem szerint egyik bölcseletet és jótanácsot sem lehet betű szerint betartani. Nem ez a lényeg. Talán nem gondoljátok, de különbséget jelent, hogyha valamit nem betű szerint tesztek, de tökéletesen tisztában vagytok vele, hogy normál körülmények között hogyan is kellene.
Ha már tudod, az is valami. Ha törekszel rá, hogy amikor csak lehet jól csináld, még jobb. A lényeg, hogy ne a "szabályszegés" legyen rendszeres, és amikor betartod az a ritka pillanat.

Egyébként nagyon leegyszerűsítve mindennek az a lényege, hogy GONDOLKODJUNK. Ez most viccesen hangzik, de naponta látom, hogy az emberek nagy része képtelen erre.

''A kocsmáros ért ehez, mert itt már öltek orvost is -régi étterem'' Rejtő: Piszkos Fred, a kapitány

(#33) Pxs


Pxs
aktív tag

Hiánypótló írás, grat ! :)

Hasonló problémákkal küzdőknek tudom ajánlani az Alvin és a mókusok dalait, kőkemény én-kritika van bennük ! :D Néha ráfér ez az emberre...

'The key to success is just that - standing up one time more than falling.' Regisztrált: 2005-09-29 21:12 - fanatikus tag

(#34) Wyll


Wyll
őstag

:R
Önmagunkkal megküzdeni a legeslegnehezebb.
Felülemelkedni önmagunkon, célt találni, alávetni magunkat, és alázatosnak lenni.

Aki másokat legyőz: erős. Aki önmagát legyőzi: hős.

"Ha boldog akarsz lenni, kösd az életedet egy célhoz. Ne pedig emberekhez vagy dolgokhoz." /Albert Einstein/

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#35) hcl válasza maszat (#27) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Aham, de a kitartás nem mindig egyenlő a sikerrel.
Ha elég kitartóan próbálkozol valamivel, attól még nem fog sikerülni. Vannak dolgok amiket vagy nem tudsz megtenni, vagy nem érdemes egy bizonyos határon túl.

Ha úgy működne a világ hogy azt mondom magamnak hogy én most nyertes leszek, és menő, és be is jönne, akkor könnyebb lenne. Csak sajnos ez nem ilyen egyszerű :(

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#36) helkis


helkis
addikt

tetszett a cikk, régi jó PLB-ről szóló könyvek jutottak eszebe.. ;)
sok közhely következik:
szvsz, ha mindenki eszerint élne, megnőne az öngyilkosságok száma.. :D
pl.. NASA programba akar kerülni mindenki, aki eddig ide írt, de csak 2 embert vesznek fel, ők a nyertesek, a többi vesztes, ha az adott célt nézzük.. túl kicsi a mintavétel ahhoz, hogy eldöljön, hogy valójában ki kicsoda.. ;)
szóval szerintem nem lehet mindent mindig helyesen, tudatosan, győztesen, csinálni, sőt aki előrelátó tudhatja, hogy "minden hepe után egy hupa jön", pl.: F1-ben is néha el kell rontani egy kanyarívet, hogy jobb legyen a kigyorsítás a következőben..
az embereket én is két csoporta szoktam osztani, vannak az "öngyógyító tipusok", és a "gyógyuláshoz külső segítségre szorulók" :K
az élet sokkal komplexebb, hogy egy algoritmus szerint meg lehessen oldani mindent benne, így sajna ez az 5in1 szabály inkább csak egy fajta gondolkodásmódot mutat be, holott sokkal több jó megfejtés is létezik/het az életre..

ami elsőre eszembejutott a cikkről:
vess el egy gondolatot és egy cselekvést aratsz,
vess el egy cselekvést és egy szokást aratsz,
vess el egy szokást és egy jellemet aratsz,
vess el egy jellemet és egy sorsot aratsz! ;)

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#37) 3psilon válasza helkis (#36) üzenetére


3psilon
aktív tag

Az idézet jó! :K

"pl.. NASA programba akar kerülni mindenki, aki eddig ide írt, de csak 2 embert vesznek fel..."
Igen, és mindenki körülnéz, és tudja, hogy csak 2 embert vesznek fel, és nincs annyira sok esélye bekerülni. Ezért más űrprogramokba is jelentkezik, hogy pl. kínai csillagháborús program keretében lőhesse szét a köcsög NASA-ba felvettek s*ggét. :D

Most nézem Pozitív Lelki Beállítottság, anyám... :P
Lehet, hogy jó, de csak akkor, ha nincs köze a Titok c. horror könyvhöz (elkezdtem olvasni, de 20 oldalnál tovább nem bírtam!).

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#38) simonzé válasza Algieba (#23) üzenetére


simonzé
addikt

Ebben a részben én is magamraismertem.
Nagyszerű írás, kár hogy nagyon Szcientológia-szaga van.
Az első kép a pusztuló cicákról nagyon vicces! :D

I don't fit in. I fit out.

(#39) liksoft


liksoft
nagyúr

Középiskolai tanárom Dudás Béla ezt máshogyan fogalmazta meg. Egy mondatba, mely meghatározta további életem.

Fiam, vedd elő a józan paraszti eszed és gondolkodj!

És ez a legnehezebb. Gondolkodni. A mai világ sem efelé megy. Sajnos az élet folyamatosan azt sugallja, hogy ne gondolkozz (csak vásárolj, vegyél fel hiteleket), és felelősséget sem kell vállalnod (az autód mindent megold). Ugyanakkor válságban vagyunk, karambolozunk, adót kell fizetnünk (érdekes, ezt tudnunk kell forintra :D ). Akkor ez hogy is van? Ha a jogainkról van szó, megsimogatják a buksinkat, ha meg a kötelességünkről, akkor a mogyorózáson a sor? :F Ezt csak gondolkodással tudjuk helyre rakni, kivédeni, és csak így tudunk emberek maradni!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#40) akaido válasza liksoft (#39) üzenetére


akaido
addikt

Indulhatunk a kályhától is hiszen kereskedelem-haszon már az ősi cserekereskedelemmel működött. A mai "modern" világban az ú.n. amerikanizálódás és a "biznyissz" elvűség hozta magával az általad teljesen korrektül felvázolt "fogyasztói társadalmat".

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#41) pityaa23


pityaa23
senior tag

Ezt én mind értem, meg igaz is, szép is, jó is,de arra sehogy nem jövök rá, hogy akárhányszor hülye vagyok meghal egy cica??! :D

(#42) ollie válasza ez_meg_emaz (#20) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

"Ha ezeket mindenki betartaná tökéletes lenne az egész világ."

Ez azért nem ilyen egyszerű.

***

(#43) Jag


Jag
senior tag

Jópofa írás grat. ;)
Egy bajom van vele, mégpedig az, hogy ezen "utasítások" betartásához, vagy csak végig gondolásához cseppnyi IQ szükséges. Szóval attól félek, hogy pont akinek szüksége lenne ezek betartására épp az meg sem érti, vagy nem érdekli... :)

(#44) akaido válasza Jag (#43) üzenetére


akaido
addikt

Plusz hozzád csatlakozva megjegyezném, hogy van akinek van hozzá iq-ja de tojik az egészbe bele...azt csak saját maga tudja miért...

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#45) hcl válasza akaido (#44) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Meg akinek van IQ-ja és jószándékú az kb. maga is rájön ezekre...

Mutogatni való hater díszpinty

(#46) #25954560


#25954560
törölt tag

szerintem hulyenek lenni jo.

(#47) knifemaster válasza #25954560 (#46) üzenetére


knifemaster
tag

na ja,4 milliárd ember nem tévedhet... ;]

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#48) bobace


bobace
őstag

Milyen jó ezeket olvasni, és milyen könnyű elindulni, és milyen nehéz megmaradni az úton. :R

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#49) Borosz válasza 3psilon (#2) üzenetére


Borosz
senior tag

Ez igen! Rövid, tömör, emészthető és tanulságos is. Olyan letisztult... Sem nem traktál űber-frankó módszerekkel sem nem bigott vallásos maszlag. Én azt mondom, hogy ha az emberek egy kis hányada legalább csak elgondolkodna ezeken, már másabb lenne a világ. ;)
Csak így tovább!

(#50) R


R
aktív tag

első szabály: ne olvass ilyen faszságokat :P

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.